Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Αν είναι πάντως η γνωστή το επόμενο όνομα ποιο θα είναι; Τρίλιζα;

Πράκτορας έγινε η λεγόμενη. Αλλάζει ονόματα σαν τον χαμαιλέοντα να αποφεύγει τον φολοεντοπισμό.

Μαλβίνα-Αρτεμις-Μαρίλιζα-Τρίλιζα.

Μέχρι να πέσει στην παγίδα το επόμενο θύμα.
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Ποιος την έχει δει τη Τζουλια ;

https://*****/en/StudioWorker/10046-Julia

large-09b6252674d3ceac738011dda95e379a-transformed.png
large-56d46e971f80212abc08036a148690bb-transformed.png
large-a45be057f9c8bed341e7505296d924e2-transformed.png
large-9627bd1fb96ce1a62cdefd86eeac5264-transformed.png


large-74c607a9fbf1073ad5090181f63a0251-transformed.png
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
366
Like
442
Πόντοι
21
Για τα πουλεν πουυ έχει σήμερα στο Τριγγέτα έχει κανείς άποψη?
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Φτου γαμωτο ,βράδυ την έβαλαν αύριο.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.662
Κριτικές
41
Like
2.943
Πόντοι
3.237
ποιες κοπελες δινουν κουλουρι και που? anal εννοω
 

Oreksatoss

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2022
Μηνύματα
21
Like
22
Πόντοι
0
Πολύ κοντά με τις φωτογραφιες εμφανισιακά και ίσως από τα πιο ωραία μουνια που παιζουν σε studio! Κατά τ αλλά από την τελευταία φορα που πήγα εγώ αλλά και απ ότι λένε στα reviews, είναι μεγάλη φόλα! Τώρα αν άλλαξε τροπάριο δεν ξέρω ! Σε πιο παλιά reviews θα την βρεις και σαν Jenny!
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Πολύ κοντά με τις φωτογραφιες εμφανισιακά και ίσως από τα πιο ωραία μουνια που παιζουν σε studio! Κατά τ αλλά από την τελευταία φορα που πήγα εγώ αλλά και απ ότι λένε στα reviews, είναι μεγάλη φόλα! Τώρα αν άλλαξε τροπάριο δεν ξέρω ! Σε πιο παλιά reviews θα την βρεις και σαν Jenny!
Στα παπαρια μου αν είναι φολα. Κανένα ωραίο μουνι ψάχνω. Άσε που ίσως όντως άλλαξε τροπάριο.
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Πολύ κοντά με τις φωτογραφιες εμφανισιακά και ίσως από τα πιο ωραία μουνια που παιζουν σε studio! Κατά τ αλλά από την τελευταία φορα που πήγα εγώ αλλά και απ ότι λένε στα reviews, είναι μεγάλη φόλα! Τώρα αν άλλαξε τροπάριο δεν ξέρω ! Σε πιο παλιά reviews θα την βρεις και σαν Jenny!
Όχι απλά παλτο.. Μιλάμε για κομοδίνο τεράστιο.. Και αυτό που λένε από τα καλύτερα μουνια δεν ισχύει και τόσο μην τρελαθούμε κ ολας με τον καθένα εδωπερα. Έχει γεμίσει το θρεντ προμοτορες και σαβουρογαμηδες ... Αν θες να πας σε καβαλημενη να σου λέει πόσο ωραία νομίζει ότι είναι και από πράξη τίποτα.. Κάτω του μετρίου.... Εκειπερα μαζευτικαν όλα τα παλτά, Sunny, Λολίτα, σαρα Τζούλια,αρτεμις.. Κάποιος ωραίες εμφανισιακά αλλά πεταμένα λεφτά... Ωραίες γυναίκες που τιμούν τη φανέλα είναι Ζανετ Ισμήνης κλπ, Τζένη από αθηνων 318 κλπ, καταλεγια από παπατζοαλυσιδα.. Λίλη από dream place. Για εμένα αυτά είναι τα πιο δυνατά μουνια σε στουντια.. Τα υπόλοιπα από κάτι προμοτορες σαβουρογαμοσαυρους είναι πεταμένα 50ρικα...
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
366
Like
442
Πόντοι
21
Όχι απλά παλτο.. Μιλάμε για κομοδίνο τεράστιο.. Και αυτό που λένε από τα καλύτερα μουνια δεν ισχύει και τόσο μην τρελαθούμε κ ολας με τον καθένα εδωπερα. Έχει γεμίσει το θρεντ προμοτορες και σαβουρογαμηδες ... Αν θες να πας σε καβαλημενη να σου λέει πόσο ωραία νομίζει ότι είναι και από πράξη τίποτα.. Κάτω του μετρίου.... Εκειπερα μαζευτικαν όλα τα παλτά, Sunny, Λολίτα, σαρα Τζούλια,αρτεμις.. Κάποιος ωραίες εμφανισιακά αλλά πεταμένα λεφτά... Ωραίες γυναίκες που τιμούν τη φανέλα είναι Ζανετ Ισμήνης κλπ, Τζένη από αθηνων 318 κλπ, καταλεγια από παπατζοαλυσιδα.. Λίλη από dream place. Για εμένα αυτά είναι τα πιο δυνατά μουνια σε στουντια.. Τα υπόλοιπα από κάτι προμοτορες σαβουρογαμοσαυρους είναι πεταμένα 50ρικα...
Για το οτι είναι τεράστια παλτά η πρώτη πεντάδα συμφωνούμε. Όσον αφορά τις υπόλοιπες (γνώμη μου πάντα): Zanet πολύ μέτρια και ακολουθεί ένα συγκεκριμένο μοτίβο στο πρόγραμμα της. Τζένη δεν έχω περάσει, δε έχω άποψη. Καταλέγια το προσπαθεί (με 2 κιλά κρέμα και συνήθως με το ρολόι στο χέρι), αλλά ως εκεί. Λίλλη (υπενθυμίζω στα μέλη του φόρουμ ότι το μισό ΤΤ εγώ το έχω πάρει) τρομερή πίπα, η καλύτερη αυτή τη στιγμή στα στούντιο και με διαφορά. Αλλά στο γαμήσι βαριέται και έχει αποκτήσει νοοτροπία.. δημοσίου υπαλλήλου. Γιαυτό και πολλές φορές φεύγει 1 ώρα νωρίτερα από τη λήξη της βάρδιας. Γιαυτό και η πολύ καλή ακάποτη πίπα, για να σε τελειώσει εκεί. Όλα αυτά στο απλό πρόγραμμα, σίγουρα με παραπάνω χρήματα τα πράγματα λογικά θα είναι κάπως καλύτερα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom