Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
903
Κριτικές
48
Like
4.692
Πόντοι
2.836
Αγαπητοί φίλοι, μην αντιδικείτε και μην ψάχνετε αφορμή να την πείτε ο ένας στον άλλον. Ειρήνη υμίν. Το σεξ ομορφαίνει τη ζωή, δεν είναι για να καυγαδίζουμε.

Πάμε λοιπόν: ημερήσια ενημέρωση για σεξ στούντιο είναι αυτό το νήμα, μην το ξεχνάτε.

Η σημερινή μου στουντιότσαρκα ξεκίνησε τραγικά αλλά ευτυχώς είχε αίσια κατάληξη. Αποφασίζω μετά τη δουλειά να πάω Ισμήνης 2. Αφού τρώω πακέτο στη δουλειά και μου σπάνε τα αρχιδάκια τα αφεντικά, φτάνω στο μαγαζί και μου ανακοινώνει η τσα ότι και οι δυο κοπέλες (Σία και Νίνα, νέα η δεύτερη) είναι σε μεγάλα προγράμματα. Άτακτη υποχώρηση γεμάτος νεύρα, πόσο μάλλον γιατί δεν προλάβαινα να επισκεφτώ τις εναλλακτικές μου λύσεις.

Το βράδυ απρόσμενα βρίσκω ευκαιρία για νέα τσάρκα. Πάω Αθηνών 343 μετά από πολύ καιρό, για να δοκιμάσω τις νέες λατίνες της αλυσίδας. Στη βάρδια Μαριάννα και Βαλέρια, υποτίθεται κολομβιανές και δίδυμες. Επιλέγω τη δεύτερη. Καλά ήταν. Χαρακτηριστική φυσιογνωμία λατίνας, κορμί αυτό που έλεγε ο γερο-Μπουκόβσκι all tits and ass. Θα ανεβάσω κριτική a.s.a.p.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
903
Κριτικές
48
Like
4.692
Πόντοι
2.836
Γεια χαρα σε όλους.
Ερώτηση:
Πόσο παει για 2 βόλια σε στούντιο?
Με την ώρα ή με το βόλι παει?
2 βόλια έχει το πρόγραμμα της μιας ώρας, σε όσα έχω πάει εγώ τουλάχιστον. Δεν το έχω πάρει ποτέ, γύρω στα 150€ παίζει νομίζω.
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.330
Πόντοι
24.571
Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω γιατι αντιδρας ετσι φιλε.Δεν ειπα ποτε να φυγεις απο το φορουμ,προς Θεου δλδ,ποιος ειμαι εγω να πω σε καποιον κατι τετοιο και τι κερδος θα ειχα?Εισαι απο τους λιγους που πραγματικα συμπαθω εδω μεσα,για ποιο λογο να σταματησεις να γραφεις δλδ?Αληθεια τωρα.Ισως το πρατραβηξα με το ¨αν ειχαν αρχιδια μερικοι¨,δεν επρεπε να το γραψω αλλα αν θες να ξερεις,δεν πηγαινε σε σενα σε καμια περιπτωση,ηταν γενικοτερο,απλα επεσε μεσα στο ιδιο ποστ.Τεσπα,ξαναλεω για ακομη μια φορα,δεν ειπα ποτε μην γραφετε αρνητικες κριτικες,δεν ειπα ποτε να εξυμνουμε τις κοπελες ακομα και οταν δεν περναμε καλα.Εγω απλα ειπα στην συγκεκριμενη κοπελα να μην παιρνει και πολυ της μετρητοις τις αρνητικες κριτικες γιατι πολυ απλα θα στεναχωρηθει και τιποτε αλλο.Πιστευω 100% οτι οι περισσοτερες αρνητικες κριτικες,δεν εχουν ουτε κατα διανοια την προθεση να κανουν τις κοπελες να βελτιωθουν,ισως να κανω και λαθος αλλα ετσι πιστευω.

Εγω εχω αυτη την αποψη φιλε,οτι δεν μου αρεσει το λεω εκει μπροστα.Δεν θα μαλωσω,παντα καλοπροαιρετα αλλα θα κανω τα παραπονα,εκει μπροστα.Τωρα εσυ ή καποιος αλλος λειτουργειτε διαφορετικα.Το δεχομαι αλλα δεν μπορω ρε φιλε να το υιοθετησω,το καταλαβαινεις,ετσι δεν ειναι?Τεσπα,το σταματαω εδω διοτι αν ειναι ενα μελος εδω μεσα που δεν θελω με τιποτα να διαφωνησω,εισαι εσυ φιλε,να το ξερεις.

Δεν απαξιωνω τιποτα,μην με βαζεις σε τετοια θεση,σε παρακαλω.Εγω δεν μιλησα ποτε για κανεναν,εγω απλα εγραψα 2 πραγματα στην Καταλεγια,αλλοι με επιασαν στο στομα τους και αρχισαν να γραφουν διαφορα.Απο την αλλη,παρακολουθω το νημα αρκετα,βλεπω 4-5 να κοροιδευουν ολη μερα τον κουλουρακια για τον ερωτα του στην Καταλεγια,να κοσμουν την κοπελα με ενα σωρο χαρακτηρισμους και μολις μπηκε η ιδια και εγραψε,τα σαλια τους εφτασαν απο την Αθηνα μεχρι τα Τρικαλα.Τι αλλο να πεις εδω?Να εισαι καλα και εσυ και μην διανοηθεις και σταματησεις να γραφεις,θα ερθω στην Αθηνα,θα ωαξω να σε βρω και θα σε κερναω με το ζορι ολη νυχτα αλκοολ μεχρι να αποφασισεις να επιστρεψεις στο φορουμ.Κανονισε.
Ενταξει μαν δεκτη η εξηγηση σου . Προσωπικα με ενοχλησε η αναφορα που εκανες ''αν ειχαν αρχιδια μερικοι να τα λεγαν μπροστα τους '' αλλα το εξηγησες οτι ηταν αστοχη αναφορα και δεκτο . Πιστεψε με εχω κανει παραπονα σε εργαζομενες με ευγενικο τροπο αλλα και με πιο σκληρο , κοιταω ομως πρωτα εγω να μαι κυριος μαζι τους , ευγενης , καθαρος και αψογος γι αυτο αν δε δω καλη συμπεριφορα δε χαριζω καστανα με τιποτα σε οποιαδηποτε επαγγελματια . Αναλογως τη περισταση θα δειξω την ενοχληση μου και εκει ( αν δω οτι εχει νοημα ) και στη κριτικη που θα γραψω και εννοειται δε θα ξαναπατησω . Οταν ειμαι αψογος πρωτιστως εγω , δε θα χαριστω σε καμια επαγγελματια γιατι αλλιως αδικω αυτες που πραγματικα ειναι σωστες και σεβονται το πελατη εξισωνοντας τες με τις υπολοιπες .



@claimain Τσεκαρα μια αναρτηση που ρωτησες για μια Τατιανα ( μια 21 ετων απο σερβια που γραφει στο αλλο σαητ ) απο κασ6 , φιλε εχω περασει και παρει τηλεφωνα 5,6 φορες για τη συγκεκριμενη οταν τη βλεπω στο προγραμμα και ποτε δε την εχω πετυχει ( δε θα δουλεψει σημερα μου λενε καθε φορα ). Δε ξερω τι παιζει αν ειναι συμπτωση και καποιος αλλος την εχει πετυχει ή απλα για προμο τη βαζουνε . Αν καποιος αλλος συναγωνιστης την εχει δει ας το αναφερει , προσωπικα οποτε δοκιμασα μονιμως απουσα κ αφαντη ηταν .
 
Τελευταία τροποποίηση:

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.833
Κριτικές
164
Like
82.255
Πόντοι
46.223
Ο καθένας μας έχει όχι μόνο το δικαίωμα αλλά και την υποχρέωση να καταγράψει την εμπειρία του σχετικά με ένα κορίτσι του χώρου έτσι όπως αυτός την βίωσε προσωπικά.

Και οι θετικές αλλά και αρνητικές κριτικές προσφέρουν αρκετές πληροφορίες στα υπόλοιπα μέλη που θα θελήσουν να συναντήσουν ένα κορίτσι.

Προσωπικά εγώ όταν δεν γνωρίζω ένα κορίτσι συλλέγω όσες περισσότερες πληροφορίες μπορώ περισσότερο όμως για το κομμάτι της εμφάνισης και λιγότερο για τις υπηρεσίες της.

Η εμφάνιση είναι κάτι σταθερό.

Κάτι δηλαδή που δεν αλλάζει.

Το ωραίο πρόσωπο είναι ωραίο.

Το ωραίο σώμα είναι ωραίο σώμα και ούτω καθ' εξής.

Αυτό που αλλάζει από κορίτσι σε κορίτσι είναι οι παρεχόμενες υπηρεσίες.

Σε αυτό το κομμάτι θα δούμε μεγάλες αποκλίσεις από πελάτη σε πελάτη και είναι και λογικό καθότι η χημεία μεταξύ ενός κοριτσιού και ενός πελάτη παίζει τεράστιο ρόλο.

Ένας πελάτης μπορεί να περάσει εκπληκτικά με ένα κορίτσι και ένας άλλος μέτρια ή καθόλου καλά.

Οι λόγοι πάρα πολλοί ...

Ακόμα και αυτό όμως είναι ένα σημαντικό στοιχείο και μια ανεκτίμητη πληροφορία γιαυτόν που θα θελήσει συναντήσει το συγκεκριμένο κορίτσι.

Γιαυτό λοπόν γράφουμε τη κριτική μας έτσι όπως ο καθένας μας την βιώνει κλείνοντας παράλληλα και τα αυτιά μας σε όποιον θελήσει να κριτικάρει αρνητικά τη κριτική μας.

Ευχαριστώ πολύ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

karabis11

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
199
Πόντοι
1
Παιδες καλησπέρα! Επειδή ήμουν εκτώς Αθηνών έχω χάσει επεισόδια.. Εμαθα οτι η Ρενατα του Φ66 δουλεύει στο Alien Girls! Ισχύει κατι τετοιο!; Κ αν ναι, στο Στούντιο εχει άλλο όνομα ή κράτησε το ίδιο!; Ξερουμε κ για Αννα/Ιλονα τιποτα;;; Ευχαριστω εκ των προτερων!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
903
Κριτικές
48
Like
4.692
Πόντοι
2.836
Παιδες καλησπέρα! Επειδή ήμουν εκτώς Αθηνών έχω χάσει επεισόδια.. Εμαθα οτι η Ρενατα του Φ66 δουλεύει στο Alien Girls! Ισχύει κατι τετοιο!; Κ αν ναι, στο Στούντιο εχει άλλο όνομα ή κράτησε το ίδιο!; Ξερουμε κ για Αννα/Ιλονα τιποτα;;; Ευχαριστω εκ των προτερων!
εδώ και κάποιο καιρό δουλεύει μια Ρενατα στο Alien Girls. Δεν ξέρω βέβαια αν είναι αυτή που αναφέρεις και δεν την έχω γνωρίσει.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
903
Κριτικές
48
Like
4.692
Πόντοι
2.836
Το κατάστημα Φυλής 104 δεν είναι καταχωρημένο στο σάιτ. Επειδή όμως νομίζω ότι χρωστάω μια κριτική για τη Γιν Γιν, ας γράψω τις εντυπώσεις μου εδώ.
Όταν εμφανίστηκε στο σαλόνι, είδα μπροστά μου μια κοπέλα μάλλον μεγαλόσωμη για κινεζούλα. Όχι γεματούλα όμως, αρκετά καλό κορμί, στήθος Β με πεταχτές ρώγες, όπως φάνηκε αργότερα.
Με το που ήρθε στο δωμάτιο είπαμε δυο κουβεντούλες στα ελληνικά στα όρθια, ξαπλώσαμε και, μετά από λίγες σύντομες περιπτύξεις, κατέβηκε προς την ευαίσθητη περιοχή μου. Είχα πάρει ελεύθερο στοματικό. Ξεκίνησε από τις μπαλίτσες. Απαλά, ίσα που τις άγγιζε με τη γλώσσα της, προκαλώντας μου ρίγη ηδονής. Είχα ήδη γίνει πύραυλος όταν πήρε το πουλάκι στο στόμα της. Χρειάστηκε να τη σταματήσω για να μην της τα δώσω στο στόμα.
Το σεξ ήταν μάλλον gfe κατάσταση. Ανέβηκε πρώτα πάνω μου. Ανεβοκατέβαινε με μέτρια ένταση, ενώ τα χέρια μου ήταν απασχολημένα με τις καμπύλες της: ένα στον κώλο, ένα στο βυζί. Μετά γυρίσαμε ιεραποστολικό. Εκεί απλά έπεσα πάνω της και τη γαμούσα λέγοντάς της γλυκόλογα. Έβγαζε φωνούλες, μάλλον προσποιητές αλλά χωρίς να με ενοχλήσουν. Συνέχισα σε μέτρια ένταση μέχρι που την έχυσα μουγκρίζοντας.
Όπως συνηθίζω, κράτησα το καυλί μέσα της για λίγο. Στο τέλος δεν είχε αγκαλίτσα για χαλάρωση. Μου αφαίρεσε το σκουφάκι και την είδα να ετοιμάζεται για αναχώρηση. Μια αγκαλιά στα όρθια, ευχαριστήσαμε αλλήλους κι αποχαιρετηθήκαμε.
Η τελική γεύση που μου έμεινε από τη γνωριμία: κοπέλα μάλλον τυπική στην τήρηση του προγράμματός της, όμως πρόσχαρη, καλό κορμί, καλές υπηρεσίες. Όχι μεν από τα κορίτσια που ήδη με το που βγεις από το μαγαζί προγραμματίζεις την επόμενη συνάντηση αλλά εγώ τουλάχιστον θα την ξαναέβλεπα.
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.803
Πόντοι
2.846
Παιδες καλησπέρα! Επειδή ήμουν εκτώς Αθηνών έχω χάσει επεισόδια.. Εμαθα οτι η Ρενατα του Φ66 δουλεύει στο Alien Girls! Ισχύει κατι τετοιο!; Κ αν ναι, στο Στούντιο εχει άλλο όνομα ή κράτησε το ίδιο!; Ξερουμε κ για Αννα/Ιλονα τιποτα;;; Ευχαριστω εκ των προτερων!
Τίποτα δεν αποκλείεται
Μαλλον αναβαθμίστηκε...Το θέμα είναι αν όντως αξίζει στο πενήνταρι...
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Παιδες καλησπέρα! Επειδή ήμουν εκτώς Αθηνών έχω χάσει επεισόδια.. Εμαθα οτι η Ρενατα του Φ66 δουλεύει στο Alien Girls! Ισχύει κατι τετοιο!; Κ αν ναι, στο Στούντιο εχει άλλο όνομα ή κράτησε το ίδιο!;
Όπως έχουν πει σε άλλο σάιτ, αυτή είναι, με το ίδιο όνομα
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Γεια χαρα σε όλους.
Ερώτηση:
Πόσο παει για 2 βόλια σε στούντιο?
Με την ώρα ή με το βόλι παει?
Μπορείς να την πάρεις μια φορά και αν θέλεις και δεύτερη, της το λες στο δωμάτιο και της δίνεις τα λεφτά
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.271
Κριτικές
19
Like
9.175
Πόντοι
9.095
Παιδακια μολις γυρισα απο την αληθινη Καταλεγια.Το προφιλ που γραφει και σαλιαριζουμε ολοι ΔΕΝ ειναι η αληθινη! Θα γινει αναφορα στη διαχειριση και ελπιζω απο ολους το ιδιο να ξεκουμπιστει η καριολα/μπασταρδος που γραφει σαν να ειναι αυτη :birdman:
:birdman::birdman::birdman::birdman:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Παιδακια μολις γυρισα απο την αληθινη Καταλεγια.Το προφιλ που γραφει και σαλιαριζουμε ολοι ΔΕΝ ειναι η αληθινη! Θα γινει αναφορα στη διαχειριση και ελπιζω απο ολους το ιδιο να ξεκουμπιστει η καριολα/μπασταρδος που γραφει σαν να ειναι αυτη :birdman:
:birdman::birdman::birdman::birdman:
Που το ξέρεις ότι ήταν η αληθινή Καταλέγια αυτή που πήγες; :undecided::undecided:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.753
Κριτικές
11
Like
13.852
Πόντοι
3.246
Παιδακια μολις γυρισα απο την αληθινη Καταλεγια.Το προφιλ που γραφει και σαλιαριζουμε ολοι ΔΕΝ ειναι η αληθινη! Θα γινει αναφορα στη διαχειριση και ελπιζω απο ολους το ιδιο να ξεκουμπιστει η καριολα/μπασταρδος που γραφει σαν να ειναι αυτη :birdman:
:birdman::birdman::birdman::birdman:
Eχε γουστο να κρυβεται κανας @koulourakias πισω απ το προφιλ και να παιρνει το αιμα του πισω για το χαβαλε που του κανουμε εδω μεσα :2funny: :2funny:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.833
Κριτικές
164
Like
82.255
Πόντοι
46.223
Παιδακια μολις γυρισα απο την αληθινη Καταλεγια.Το προφιλ που γραφει και σαλιαριζουμε ολοι ΔΕΝ ειναι η αληθινη! Θα γινει αναφορα στη διαχειριση και ελπιζω απο ολους το ιδιο να ξεκουμπιστει η καριολα/μπασταρδος που γραφει σαν να ειναι αυτη :birdman:
:birdman::birdman::birdman::birdman:

Είσαι σίγουρος ?

Πως πέρασε από τη διαχείριση το προφίλ της ???

Δηλαδή οποιοσδήποτε δηλώνει στουντιοκόριτσο και δημιουργεί προφίλ ?

Περίεργο μου ακούγεται.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.271
Κριτικές
19
Like
9.175
Πόντοι
9.095
Πρέπει να εξακριβώσουμε ότι όντως γράφει η Καταλία και δεν είναι σκουπίδι που νομίζει ότι αυτό είναι πλάκα. Το ποιο πιθανό είναι να είναι σκουπίδι, έτσι πιστεύω. :embarrased:
Απο τους λίγους που το κατάλαβαν! Μπράβο στη διαχείριση για τη γρήγορη αντίδραση μετα την αναφορά και το πάθημα μάθημα :woldman:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.833
Κριτικές
164
Like
82.255
Πόντοι
46.223
Λοιπόν μια τοποθέτηση και από μένα σχετικά με το προφίλ της "Καταλέγιας".

Την Καταλέγια δεν την γνωρίζω ούτε την έχω ποτέ μου συναντήσει.

Όταν άνοιξε λογαριασμό απλώς την καλωσόρισα.

Θεώρησα ότι το προφίλ της είχε ελεγχθεί από τους αρμόδιους.

Κάποιος όμως προχώρησε και άνοιξε και νήμα στο όνομά της ως στουντιοκόριτσο χωρίς όμως να είμαι εγώ αυτός που άνοιξα το νήμα.

Εξεπλάγην αλλά δεν ανέφερα κάτι.

Από ότι φαίνεται κάποιος εξυπνάκιας άνοιξε ψεύτικο προφίλ.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
903
Κριτικές
48
Like
4.692
Πόντοι
2.836
Μετά από απογευματινή επίσκεψη σε εσκορτάκι, κάνω πέρασμα από Κασσάνδρας. Στο 8Γ βλέπω τη δεξιά πόρτα ανοιχτή. Χτυπάω το κουδούνι και με υποδέχεται κυρία με κοντό ξανθό μαλλί. Της εξηγώ ότι δεν είμαι για δωμάτιο αλλά απλά για να δω ποιο κορίτσι δουλεύει. Μου λέει ότι δουλεύει κάποια Αναστασία, ελληνίδα, από 5-5:30 και μετά. Αφού δεν είχα σκοπό να περάσω δεν ζήτησα να εμφανιστεί η κοπέλα στο σαλόνι. Έτσι δυστυχώς δεν έχω να σας πω περισσότερα για εμφάνιση κ.λπ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom