Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.388
Κριτικές
3
Like
3.221
Πόντοι
786
Άννα Σέρβα τι λαϊκό προσκύνημα είχε γίνει τότε ρε παιδιά! Είχε ουρά και κόσμο έξω κάτω για το Κ3 όροφος.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Παλιές καλές εποχές να φανταστώ;Που δεν θα γυρίσουν ξανά από ότι φαίνεται
Κορίτσια σε κάθε βάρδια 3 μίνιμουμ, να μη βρίσκεις να παρκάρεις σε ολόκληρο Γκάζι και Κασσάνδρας να γίνεται παρέλαση και να μην υπάρχει κλειστό στούντιο... Να δουλεύουν όλα α, β, γ, όλα ρε
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
Τα χουμε φάει με το κουτάλι φίλε μου και τα στούντιο και τις συγκεκριμένες... Και μιλάμε εποχές χρυσές με Πεννυ, Ντορινα, Μαρκελα, Άννα Κασσάνδρας, Άννα Σερβα, Μόνικα Σερβα... Που τώρα βλέπω το επίπεδο και μαραζώνω
Μιχαέλα απο κασσανδρας ισόγειο λαγέ θεϊκό πλασμα ,αντζυ στο ίδιο κατάστημα κτλ ωραίες εποχές
 

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
51
Like
4.996
Πόντοι
7.636
Κορίτσια σε κάθε βάρδια 3 μίνιμουμ, να μη βρίσκεις να παρκάρεις σε ολόκληρο Γκάζι και Κασσάνδρας να γίνεται παρέλαση και να μην υπάρχει κλειστό στούντιο... Να δουλεύουν όλα α, β, γ, όλα ρε
Πάνε αυτά μάλλον...
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
14
Like
3.736
Πόντοι
2.777
πάλι βγάλαμε τους σκελετούς του κάθε πέρσι και καλύτερα...
τι να πρωτοθυμηθεί κανείς;!
Να πω και για το ναυαγισμένο στούντιο Καρέα 30 δηλαδή...; Πόσες ηρωίδες είχε εκεί...ακόμη θυμάμαι τα φλόκια στον τοίχο από κάποιον μερακλή που έμειναν και διακοσμούσαν για κάνα χρόνο τον τοίχο του Νο2 (το μεγάλο δωμάτιο).
Αχ, Λούσι
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
14
Like
3.736
Πόντοι
2.777
Μπουρδέλο έγινε το νήμα. Κάποιος να μαζέψει τους σκελετούς, τα φλόκια και τον κουβά με τα σάλια.
χρονομηχανή θέλω, να φέρω και Χρύσαργο πίσω για ένα και μοναδικό σχόλιο και μετά να πέσει ο σέρβερ να γίνει παρανάλωμα, τέλος.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Τα χουμε φάει με το κουτάλι φίλε μου και τα στούντιο και τις συγκεκριμένες... Και μιλάμε εποχές χρυσές με Πεννυ, Ντορινα, Μαρκελα, Άννα Κασσάνδρας, Άννα Σερβα, Μόνικα Σερβα... Που τώρα βλέπω το επίπεδο και μαραζώνω
Και Αμάντα καυλωμένη πάντα :rockon:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Πιο τυποποιημένο και αποστειρωμενο service πεθαίνεις... Μαζί με τη Μαραια της ίδιας αλυσίδας κονταροχτυπιουνται για το πρώτο βραβείο τυποποίησης
Ακομα δουλεύουν αυτές; Από το 2016 τις θυμάμαι, μπορεί και πιο πριν. Πώς έχουν μείνει τόσα χρόνια στον χώρο, απορώ
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.388
Κριτικές
3
Like
3.221
Πόντοι
786
λοιπον αλισα απο ντε παρις σύνολο την εχω γαμησει 3 φορες σωμα τελειο γ μενα η κοπελα ειναι κ ευχάριστη και θ σ κανει ν περάσεις καλα για pse δε ξερω κατα Ποσο κανει αλα γ gfe ειναι οτι πρεπει χαμογελαστή και στο σοσιαλ αμα της πιάσεις την κουβέντα ειναι ωραια
Η Αλίσα είναι καύλα σώμα & φάτσα. Και ευχάριστο σόσιαλ όντως. Με καλά Ελληνικά. Έχει κάνει και καλά γαμήσια αλλά περισσότερο βαριέται.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
27
Like
4.260
Πόντοι
1.446
Καλώς τον. Πως μας θυμήθηκες κι εσυ;
Ειπα να μπω να πω κανα γεια,δεν ειμαι ενεργος στον αγοραιο τωρα τελευταια ενεκεν δεσμευσεως αλλα παντα ριχνω κανα φλεφαρο. Σε ειχα χασει εσενα βορδελε τι επαθε το παλιο Νικ;
 

vakhus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2022
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
262
Πόντοι
280
Γεια χαρα σε όλους.
Ερώτηση:
Πόσο παει για 2 βόλια σε στούντιο?
Με την ώρα ή με το βόλι παει?
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
14
Like
3.736
Πόντοι
2.777
τι 40άρα τι 46άρα...
όπως και να το πάρεις είναι το μισό της 80άρας ή το μισό της 92άχρονης.
γιατί ούτως ή άλλως το χ2 σε 20 ή 23 απλά δεν παίζει, είναι αντοχές, σώμα που βαραίνει, ψυχή που προδίδει, μάτια που γλαρώσανε από τις πολλές ψωλές. Πλούσια δεν έγινε τόσα χρόνια, ακόμα το παλεύει να βγάλει τους λογαριασμούς κοκ
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.403
Πόντοι
4.446
τι 40άρα τι 46άρα...
όπως και να το πάρεις είναι το μισό της 80άρας ή το μισό της 92άχρονης.
γιατί ούτως ή άλλως το χ2 σε 20 ή 23 απλά δεν παίζει, είναι αντοχές, σώμα που βαραίνει, ψυχή που προδίδει, μάτια που γλαρώσανε από τις πολλές ψωλές. Πλούσια δεν έγινε τόσα χρόνια, ακόμα το παλεύει να βγάλει τους λογαριασμούς κοκ
εγώ πάντως απορώ με τις αντοχές τους ψυχολογικά και σωματικά...
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
14
Like
3.736
Πόντοι
2.777
εγώ πάντως απορώ με τις αντοχές τους ψυχολογικά και σωματικά...
ναι, είναι αξιέπαινες αλλά δεν γνωρίζουμε τι ζυγό έχει η κάθε μία, τι σέρνει.
ο αγοραίος είναι καταστροφικός για τη γυναίκα, πρώτα για την ψυχή της, μετά ακολουθεί το σώμα.
κι αν τύχει να είναι σοβαρή και να έχει και κανένα παιδί, και όραμα για αυτό, γάματα με μεγάλα γράμματα, είναι σε συνεχή σύγκρουση μέσα της.
Αλλά εδώ βέβαια δεν είμαστε η καρέκλα του τρελογιατρού (έχουν γούστο οι ψυχολόγοι, δεν μπορούν να χωρίσουν 2 γαιδάρων άχυρα για τον εαυτό τους αλλά εκεί, επιμένουν να νομίζουν ότι θεραπεύουν ψυχές άλλων, γελοιότητες). Εμένα προσωπικά με έχουν αγγίξει με όλο τους το είναι 2 κοπέλες μέσα στα 35 χρόνια των επενδύσεών μου στον αγοραίο κι ομολογώ ότι εντυπωσιάστηκα με την ισορροπία τους, τη σταθερή στάση τους απέναντι στην ηθική κι όχι στην ψευτοηθική και το ξεκάθαρο του μυαλού τους.
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.333
Πόντοι
24.571
Ωπα ρε αλανια γιατι βλεπω διαφορα στα σχολια και για καθιστε λιγο να πουμε . Γραφει ο αλλος μη παιρνεις καμια αρνητικη κριτικη υποψιν , εισαι φοβερη και δε ταιριαζουμε απλα με ολους . Σοβαρα τωρα ?? αυτα λενε τα γραφεια αν καμια βιζιτα ειναι καραφολα του κερατα σα δικαιολογια , ειναι δυνατον να το βλεπω απο συναγωνιστη εδω ??

Οσοι γραφουμε δηλαδη αρνητικες κριτικες ειμαστε μαλακες ? δηλαδη ποιος ειναι ο σκοπος του σαητ , να πηγαινουμε κ να αποθεωνουμε ακομα και οταν δε περναμε καλα ? τι νοημα θα χε μετα ? η αλλη μπαινει στο δωματιο , ειναι τερμα ψυχρη , κοιταει αλλου για αλλου καθολη τη διαρκεια , δε το ζει και δε συμμετεχει καθολου και θα γραψω θετικη κριτικη ? πατε καλα ρε ? απλα δε ταιριαξαμε δηλαδη ?

Λοιπον εγω δε παιρνω ουτε λεξη πισω απο οσα ειπα και εγραψα , τελευταια φορα αυτη ηταν η εμπειρια μου και γι αυτο δε ξαναπηγα . Εγω συμβουλεψα τη καταλεγια να κρατησει τις καλοπροαιρετες κριτικες απο τις κακοπραιρετες ( ας πεταξει στα σκουπιδια και τη δικη μου αν νομιζει οτι ανηκει στη 2η κατηγορια ) για να βελτιωθει γιατι ολοι οι επαγγελματιες εχουμε θετικα και αρνητικα σχολια .

Αλανια μου και απευθυνομαι σε ολο το φαν κλαμπ της καθε εργαζομενης ειτε ειναι εδω ειτε οχι θα συνεχισω να γραφω κριτικες και θα αποτυπωνω οτι βιωνω χωρις να χαριζομαι σε καμια κ κανεναν . Ουτε αναγκη εχω κανεναν και ο σκοπος του σαητ ειναι αυτος . Αν μονο σχολια αποθεωσης επιτρεπονται να μας το πειτε και παιρνω το καπελακι μου και δρομο .

Μου εγραψε στα πμ η καταλεγια οτι δεν ειναι ρομποτ και ολοι εχουμε κακες στιγμες σαν ανθρωποι . Το δεχομαι και ειναι σεβαστο αυτο αλλα και μενα σαν επαγγελματια μπορει να με πετυχει καποιος σε κακη στιγμη , αρνητικη αποψη θα σχηματισει πως θα γινει να πουμε . Εγω θα κρινω με βαση τη δικη μου εμπειρια και με βαση αλλων συναγωνιστων εδω , προσωπικο δεν υπαρχει με καμια εργαζομενη .

One last advice to kataleya also :
remember that flatterers in our lives do not benefit us anyhow and they are usually next to us as they are expecting from us something
 
Τελευταία τροποποίηση:

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.333
Πόντοι
24.571
Απλα πραγματα,δεν τον αφηνεις να φυγει και μετα μπαινεις στα φορουμ να γκρινιαζεις.Στο εγραψε και η ιδια αν δεν κανω λαθος στην κριτικη που ανεβασες maradona7.
Ρε συ Κωστα απαξιωνεις πληρως οσους γραφουν αρνητικες κριτικες ετσι . Τι θα πει να μη γκρινιαξω ; δηλαδη οποιος δεν εχει καλη εμπειρια με μια κοπελα γκρινιαζει ; και γιατι ειμαστε εδω τοτε , να αποθεωνουμε μονο ;

Μπαινει στο δωματιο και ηταν ψυχρη , απαθης ρε φιλε και διεκπεραιωτικη εκεινη τη φορα , τι θα της πω γιατι εισαι ψυχρη ; γραφω οτι για αυτο το λογο δε ξαναπηγα . Ουτε στο μαγαζι που θα παρω καφε και θα χουν τα μουτρα στο πατωμα δε θα πω τιποτα , απλα δε θα ξαναπαω . Και για αλλη κοπελα που εχω γραψει η 1η φορα ηταν μια χαρα και μια επομενη ηταν πληρως αδιαφορη και ψυχρη οποτε δε ξαναπηγα .

Αρα με βαση τη λογικη αυτη για να μη γκρινιαζουμε να μη γραφουμε τιποτα ; δε καταλαβαινω ρε φιλε αληθεια , εσενα δε σε νοιαζουν οι αρνητικες κριτικες λοιπον . Αν κατι μπορει να το διορθωσει εκεινη την ωρα θα της το πω , αν ειναι αδιαφορη δε πω τιποτα απλα πραγματα . Με το ζορι να γραψω μονο θετικα οτι και να χω ζησει ; δεν εχω κατι μαζι σου αλλα δε καταλαβαινω τη λογικη αυτη ρε φιλε . Εμενα σαν επαγγελματια δε με κρινουν νομιζεις ;

Λες αν δε μου αρεσει κατι να μη ξαναγορασω . Οκ για αυτο δε ξαναπηγα .

Οποιος εχει αρχιδια που λες πρεπει να αποθεωνει μονο δλδ και να εξυμνει σωστα ; αυτα για τους 7 οργασμους επισης δε ξερω ποιος τα λεει , εγω παντως οχι . Οκ φιλε φευγω απο το φορουμ και μεινετε να εξυμνειτε εδω εσεις μονο που εχετε αρχιδια , πλεον μονο κριτικες θα γραφω . Να σαι καλα
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Ρε συ Κωστα απαξιωνεις πληρως οσους γραφουν αρνητικες κριτικες ετσι . Τι θα πει να μη γκρινιαξω ; δηλαδη οποιος δεν εχει καλη εμπειρια με μια κοπελα γκρινιαζει ; και γιατι ειμαστε εδω τοτε , να αποθεωνουμε μονο ;

Μπαινει στο δωματιο και ηταν ψυχρη , απαθης ρε φιλε και διεκπεραιωτικη εκεινη τη φορα , τι θα της πω γιατι εισαι ψυχρη ; γραφω οτι για αυτο το λογο δε ξαναπηγα . Ουτε στο μαγαζι που θα παρω καφε και θα χουν τα μουτρα στο πατωμα δε θα πω τιποτα , απλα δε θα ξαναπαω . Και για αλλη κοπελα που εχω γραψει η 1η φορα ηταν μια χαρα και μια επομενη ηταν πληρως αδιαφορη και ψυχρη οποτε δε ξαναπηγα .

Αρα με βαση τη λογικη αυτη για να μη γκρινιαζουμε να μη γραφουμε τιποτα ; δε καταλαβαινω ρε φιλε αληθεια , εσενα δε σε νοιαζουν οι αρνητικες κριτικες λοιπον . Αν κατι μπορει να το διορθωσει εκεινη την ωρα θα της το πω , αν ειναι αδιαφορη δε πω τιποτα απλα πραγματα . Με το ζορι να γραψω μονο θετικα οτι και να χω ζησει ; δεν εχω κατι μαζι σου αλλα δε καταλαβαινω τη λογικη αυτη ρε φιλε . Εμενα σαν επαγγελματια δε με κρινουν νομιζεις ;

Λες αν δε μου αρεσει κατι να μη ξαναγορασω . Οκ για αυτο δε ξαναπηγα .

Οποιος εχει αρχιδια που λες πρεπει να αποθεωνει μονο δλδ και να εξυμνει σωστα ; αυτα για τους 7 οργασμους επισης δε ξερω ποιος τα λεει , εγω παντως οχι . Οκ φιλε φευγω απο το φορουμ και μεινετε να εξυμνειτε εδω εσεις μονο που εχετε αρχιδια , πλεον μονο κριτικες θα γραφω . Να σαι καλα
Μείνε σε χρειαζόμαστε μάν!!!
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
586
Κριτικές
60
Like
3.560
Πόντοι
10.335
Εμ τι αλλο θα μπορουσε να ειναι. Προφανος εχασε την πελατεια που ειχε και ο νταβας,το αφεντικο,ο γκομενος, κανει το promotion εδω αφου ξερει για τους λίγουρες.Προσωπικα την εχω δει απο αρχη οχι τωρα και δεν μου εκανε κλικ κλακ η οτι αλλο.Δεν ειναι στον τυπο μου τετοιος σωματοτυπος χωρις ομως αυτο να σημαινει οτι ειναι μπαζο.Απλα για εμενα ειναι ακυρο.
Τοσες κοπελες υπηρχαν υπαρχουν που ειναι μουναρες η σχεδον μουναρες με πολυ καλα κορμια και που μπορει καποιος να περασει ομορφα.Ολα τα αλλα απλα τα προσπερναω.Αρε νταβαδεςςςςςςςς τους πηρατε χαμπαρι και καλα κανετε.Το μπουλο απο εμενα
Εγώ φίλος όσες φορές έχω πάει πάντα γεμάτα δωμάτια έχει .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom