Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Οκ φιλε φευγω απο το φορουμ και μεινετε να εξυμνειτε εδω εσεις μονο που εχετε αρχιδια , πλεον μονο κριτικες θα γραφω . Να σαι καλα
Άραξε εσύ, αμέσως να την κάνεις!


Πραγματικά, ο καθένας βγαίνει και λέει το μακρύ του και το κοντό του.
Κάνουμε πλέον κριτική στις κριτικές των άλλων; Σοβαρευτείτε λίγο...
Και δεν μιλάω για κάποιον συγκεκριμένο τώρα, μην ψάχνετε να βρείτε την μύγα.

Κλασσικά εικονογραφημένα και στα δύο νήματα των ενημερώσεων τόσο για τα μπουρδέλα όσο και για τα στούντιο το 1/10 να βγαίνει να ψάχνει και να ενημερώνει και να πετάγεται ο κάθε κομπάρσος και ο κάθε τρελός και να κάνει ένα νήμα πουτάνα το οποίο παίρνει έκταση για 2 και 3 σελίδες κάθε φορά.

Εδώ την προηγούμενη φορά στην δίπλα ενημέρωση μαλώνανε για τον στρατό επί 4 σελίδες. Μιλάμε για μαλάκες, όχι αστεία.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.388
Κριτικές
3
Like
3.221
Πόντοι
786
Maya από ΛA318, Θ365, Π193, τι λέει;
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Ρε συ Κωστα απαξιωνεις πληρως οσους γραφουν αρνητικες κριτικες ετσι . Τι θα πει να μη γκρινιαξω ; δηλαδη οποιος δεν εχει καλη εμπειρια με μια κοπελα γκρινιαζει ; και γιατι ειμαστε εδω τοτε , να αποθεωνουμε μονο ;

Μπαινει στο δωματιο και ηταν ψυχρη , απαθης ρε φιλε και διεκπεραιωτικη εκεινη τη φορα , τι θα της πω γιατι εισαι ψυχρη ; γραφω οτι για αυτο το λογο δε ξαναπηγα . Ουτε στο μαγαζι που θα παρω καφε και θα χουν τα μουτρα στο πατωμα δε θα πω τιποτα , απλα δε θα ξαναπαω . Και για αλλη κοπελα που εχω γραψει η 1η φορα ηταν μια χαρα και μια επομενη ηταν πληρως αδιαφορη και ψυχρη οποτε δε ξαναπηγα .

Αρα με βαση τη λογικη αυτη για να μη γκρινιαζουμε να μη γραφουμε τιποτα ; δε καταλαβαινω ρε φιλε αληθεια , εσενα δε σε νοιαζουν οι αρνητικες κριτικες λοιπον . Αν κατι μπορει να το διορθωσει εκεινη την ωρα θα της το πω , αν ειναι αδιαφορη δε πω τιποτα απλα πραγματα . Με το ζορι να γραψω μονο θετικα οτι και να χω ζησει ; δεν εχω κατι μαζι σου αλλα δε καταλαβαινω τη λογικη αυτη ρε φιλε . Εμενα σαν επαγγελματια δε με κρινουν νομιζεις ;

Λες αν δε μου αρεσει κατι να μη ξαναγορασω . Οκ για αυτο δε ξαναπηγα .

Οποιος εχει αρχιδια που λες πρεπει να αποθεωνει μονο δλδ και να εξυμνει σωστα ; αυτα για τους 7 οργασμους επισης δε ξερω ποιος τα λεει , εγω παντως οχι . Οκ φιλε φευγω απο το φορουμ και μεινετε να εξυμνειτε εδω εσεις μονο που εχετε αρχιδια , πλεον μονο κριτικες θα γραφω . Να σαι καλα
Δεν είναι ανάγκη να το τραβήξετε τόσο εσύ είσαι ο Σμύρνης των στ, ούντιο, και ο Κώστας ο Σμύρνης της Θεσσαλίας,δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσος ντόρος για την συγκεκριμένη,το μόνο που είμαι σίγουρος πως ο Κώστας δεν είναι προμοτορας
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.964
Πόντοι
206
Ρε συ Κωστα απαξιωνεις πληρως οσους γραφουν αρνητικες κριτικες ετσι . Τι θα πει να μη γκρινιαξω ; δηλαδη οποιος δεν εχει καλη εμπειρια με μια κοπελα γκρινιαζει ; και γιατι ειμαστε εδω τοτε , να αποθεωνουμε μονο ;

Μπαινει στο δωματιο και ηταν ψυχρη , απαθης ρε φιλε και διεκπεραιωτικη εκεινη τη φορα , τι θα της πω γιατι εισαι ψυχρη ; γραφω οτι για αυτο το λογο δε ξαναπηγα . Ουτε στο μαγαζι που θα παρω καφε και θα χουν τα μουτρα στο πατωμα δε θα πω τιποτα , απλα δε θα ξαναπαω . Και για αλλη κοπελα που εχω γραψει η 1η φορα ηταν μια χαρα και μια επομενη ηταν πληρως αδιαφορη και ψυχρη οποτε δε ξαναπηγα .

Αρα με βαση τη λογικη αυτη για να μη γκρινιαζουμε να μη γραφουμε τιποτα ; δε καταλαβαινω ρε φιλε αληθεια , εσενα δε σε νοιαζουν οι αρνητικες κριτικες λοιπον . Αν κατι μπορει να το διορθωσει εκεινη την ωρα θα της το πω , αν ειναι αδιαφορη δε πω τιποτα απλα πραγματα . Με το ζορι να γραψω μονο θετικα οτι και να χω ζησει ; δεν εχω κατι μαζι σου αλλα δε καταλαβαινω τη λογικη αυτη ρε φιλε . Εμενα σαν επαγγελματια δε με κρινουν νομιζεις ;

Λες αν δε μου αρεσει κατι να μη ξαναγορασω . Οκ για αυτο δε ξαναπηγα .

Οποιος εχει αρχιδια που λες πρεπει να αποθεωνει μονο δλδ και να εξυμνει σωστα ; αυτα για τους 7 οργασμους επισης δε ξερω ποιος τα λεει , εγω παντως οχι . Οκ φιλε φευγω απο το φορουμ και μεινετε να εξυμνειτε εδω εσεις μονο που εχετε αρχιδια , πλεον μονο κριτικες θα γραφω . Να σαι καλα

Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω γιατι αντιδρας ετσι φιλε.Δεν ειπα ποτε να φυγεις απο το φορουμ,προς Θεου δλδ,ποιος ειμαι εγω να πω σε καποιον κατι τετοιο και τι κερδος θα ειχα?Εισαι απο τους λιγους που πραγματικα συμπαθω εδω μεσα,για ποιο λογο να σταματησεις να γραφεις δλδ?Αληθεια τωρα.Ισως το πρατραβηξα με το ¨αν ειχαν αρχιδια μερικοι¨,δεν επρεπε να το γραψω αλλα αν θες να ξερεις,δεν πηγαινε σε σενα σε καμια περιπτωση,ηταν γενικοτερο,απλα επεσε μεσα στο ιδιο ποστ.Τεσπα,ξαναλεω για ακομη μια φορα,δεν ειπα ποτε μην γραφετε αρνητικες κριτικες,δεν ειπα ποτε να εξυμνουμε τις κοπελες ακομα και οταν δεν περναμε καλα.Εγω απλα ειπα στην συγκεκριμενη κοπελα να μην παιρνει και πολυ της μετρητοις τις αρνητικες κριτικες γιατι πολυ απλα θα στεναχωρηθει και τιποτε αλλο.Πιστευω 100% οτι οι περισσοτερες αρνητικες κριτικες,δεν εχουν ουτε κατα διανοια την προθεση να κανουν τις κοπελες να βελτιωθουν,ισως να κανω και λαθος αλλα ετσι πιστευω.

Εγω εχω αυτη την αποψη φιλε,οτι δεν μου αρεσει το λεω εκει μπροστα.Δεν θα μαλωσω,παντα καλοπροαιρετα αλλα θα κανω τα παραπονα,εκει μπροστα.Τωρα εσυ ή καποιος αλλος λειτουργειτε διαφορετικα.Το δεχομαι αλλα δεν μπορω ρε φιλε να το υιοθετησω,το καταλαβαινεις,ετσι δεν ειναι?Τεσπα,το σταματαω εδω διοτι αν ειναι ενα μελος εδω μεσα που δεν θελω με τιποτα να διαφωνησω,εισαι εσυ φιλε,να το ξερεις.

Δεν απαξιωνω τιποτα,μην με βαζεις σε τετοια θεση,σε παρακαλω.Εγω δεν μιλησα ποτε για κανεναν,εγω απλα εγραψα 2 πραγματα στην Καταλεγια,αλλοι με επιασαν στο στομα τους και αρχισαν να γραφουν διαφορα.Απο την αλλη,παρακολουθω το νημα αρκετα,βλεπω 4-5 να κοροιδευουν ολη μερα τον κουλουρακια για τον ερωτα του στην Καταλεγια,να κοσμουν την κοπελα με ενα σωρο χαρακτηρισμους και μολις μπηκε η ιδια και εγραψε,τα σαλια τους εφτασαν απο την Αθηνα μεχρι τα Τρικαλα.Τι αλλο να πεις εδω?Να εισαι καλα και εσυ και μην διανοηθεις και σταματησεις να γραφεις,θα ερθω στην Αθηνα,θα ωαξω να σε βρω και θα σε κερναω με το ζορι ολη νυχτα αλκοολ μεχρι να αποφασισεις να επιστρεψεις στο φορουμ.Κανονισε.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.061
Κριτικές
167
Like
84.403
Πόντοι
46.423
Ρε συ Κωστα απαξιωνεις πληρως οσους γραφουν αρνητικες κριτικες ετσι . Τι θα πει να μη γκρινιαξω ; δηλαδη οποιος δεν εχει καλη εμπειρια με μια κοπελα γκρινιαζει ; και γιατι ειμαστε εδω τοτε , να αποθεωνουμε μονο ;

Μπαινει στο δωματιο και ηταν ψυχρη , απαθης ρε φιλε και διεκπεραιωτικη εκεινη τη φορα , τι θα της πω γιατι εισαι ψυχρη ; γραφω οτι για αυτο το λογο δε ξαναπηγα . Ουτε στο μαγαζι που θα παρω καφε και θα χουν τα μουτρα στο πατωμα δε θα πω τιποτα , απλα δε θα ξαναπαω . Και για αλλη κοπελα που εχω γραψει η 1η φορα ηταν μια χαρα και μια επομενη ηταν πληρως αδιαφορη και ψυχρη οποτε δε ξαναπηγα .

Αρα με βαση τη λογικη αυτη για να μη γκρινιαζουμε να μη γραφουμε τιποτα ; δε καταλαβαινω ρε φιλε αληθεια , εσενα δε σε νοιαζουν οι αρνητικες κριτικες λοιπον . Αν κατι μπορει να το διορθωσει εκεινη την ωρα θα της το πω , αν ειναι αδιαφορη δε πω τιποτα απλα πραγματα . Με το ζορι να γραψω μονο θετικα οτι και να χω ζησει ; δεν εχω κατι μαζι σου αλλα δε καταλαβαινω τη λογικη αυτη ρε φιλε . Εμενα σαν επαγγελματια δε με κρινουν νομιζεις ;

Λες αν δε μου αρεσει κατι να μη ξαναγορασω . Οκ για αυτο δε ξαναπηγα .

Οποιος εχει αρχιδια που λες πρεπει να αποθεωνει μονο δλδ και να εξυμνει σωστα ; αυτα για τους 7 οργασμους επισης δε ξερω ποιος τα λεει , εγω παντως οχι . Οκ φιλε φευγω απο το φορουμ και μεινετε να εξυμνειτε εδω εσεις μονο που εχετε αρχιδια , πλεον μονο κριτικες θα γραφω . Να σαι καλα

Εεπ που πας ???

Δεν έχεις να πας πουθενά.

Ακούς εκεί λέει "φεύγω απο το φόρουμ ..." και κουραφέξαλα.

Εδώ θα μείνεις μαζί μας.

:woldman:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ειστε τοσο μα τοσο ΜΑΛΑΚΕΣ ?
Ξεκινησαμε 3 - 4 νοματεοι να λειτουργουμε το νημα προς οφελος οσων γαμανε στουντιο.
Ενας ρε γυδιααααα ενας και μονο ενας νταβας η τι στο αλλο μπουτσο ηρθε και δημιουργησε ολο αυτο.
Φυσικα με προταγωνιιστικο ρολο καποια μελη.
Ντροπη ρεεεεεεε ντροπη ρεεεε λιγη τσιπα λιγη αξιοπρεπεια δεν εχεται?
Μετα μου θελετε ενημερωσεις. Δε πατε να γαμησετε καμια κατσικα καλυτερα και αφηστε μας να κανουμε τη δουλεια μας.
Προφανος και δε σας αρεσουν τα γραπτα μου.
 

rek_

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2020
Μηνύματα
28
Like
77
Πόντοι
0
Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ειστε τοσο μα τοσο ΜΑΛΑΚΕΣ ?
Ξεκινησαμε 3 - 4 νοματεοι να λειτουργουμε το νημα προς οφελος οσων γαμανε στουντιο.
Ενας ρε γυδιααααα ενας και μονο ενας νταβας η τι στο αλλο μπουτσο ηρθε και δημιουργησε ολο αυτο.
Φυσικα με προταγωνιιστικο ρολο καποια μελη.
Ντροπη ρεεεεεεε ντροπη ρεεεε λιγη τσιπα λιγη αξιοπρεπεια δεν εχεται?
Μετα μου θελετε ενημερωσεις. Δε πατε να γαμησετε καμια κατσικα καλυτερα και αφηστε μας να κανουμε τη δουλεια μας.
Προφανος και δε σας αρεσουν τα γραπτα μου.
Και φαντάσου όλο αυτό έγινε μόλις απέκτησε λογαριασμό και έγραψε στο νήμα μια εργαζόμενη. Ντροπή μας
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.766
Κριτικές
11
Like
13.938
Πόντοι
3.246
Τρικυμια εν κρανιω για μερικους απ οτι βλεπω.Ο αλλος λεει οτι γραφουμε μια φορα τον χρονο και πεταγομαστε να πουμε την γνωμη μας,δεν ηξερα να παρω και κανενος την αδεια.Του παππου σας ή του πατερα σας ειναι το νημα ρε?Εγω προσωπικα δεν ειπα να μην γραφει καποιος αρνητικη κριτικη,ο καθενας ειναι ελευθερος να γραφει οτι θελει.Εγω ειμαι της γνωμης οτι οταν κατι δεν σου αρεσει,απλα δεν αγοραζεις.Κανεις ΕΚΕΙΝΗ την στιγμη τα παραπονα σου για τις εκαστοτε υπηρεσιες-προιον οτιδηποτε και απλα δεν ξανα παιρνεις.Οπως οταν ερθει ενας ηλεκτρολογος και σου βαλει στραβα τις πριζες,εκεινη την στιγμη του λες,Γιαννη,τις εχεις στραβα,μπορεις σε παρακαλω να τις διορθωσεις?Απλα πραγματα,δεν τον αφηνεις να φυγει και μετα μπαινεις στα φορουμ να γκρινιαζεις.Στο εγραψε και η ιδια αν δεν κανω λαθος στην κριτικη που ανεβασες maradona7.

Εγω ειπα στην κοπελα να μην δινει σημασια στις αρνητικες κριτικες διοτι μονο σκοπο να την κανουν να βελτιωθει δεν εχουν.Αν καποιος ειναι αντρας και με αρχιδια και πιστευει οτι η συνευρεση με την οποιαδηποτε κοπελα ηταν φολα,μετα το περας της συνευρεσεως να πιασει την κοπελα και να της κανει τα οποια παραπονα.Να της πει,το στοματικο σου ηταν χαλια,εβαζες δοντι και πονεσα.Οι στασεις ηταν κακες,στο ιεραποστολικο εβαζες το χερι και εμποδιζες την διεισδυση και αλλα τετοια.Αυτο κανεις αν θελεις οντως η κοπελα να βελτιωθει και να παρεις καλυτερες υπηρεσιες την επομενη φορα.Να κανεις τα παραπονα σου εκεινη την στιγμη,μην ερχεσαι μετα εδω και γραφεις οτι μαλακια σου κατεβει πισω απο μια οθονη.Οπως μου ειπε και μια Ουκρανιδα,οταν φευγω απο το δωματιο ολοι ειναι σιωπηλοι,μετα ερχονται εδω μεσα και γραφουν οτι μαλακια τους κατεβει.Εκει μπροστα τους να τα πειτε αν νομιζετε οτι δεν πηρατε τις υπηρεσιες για τις οποιες πληρωσατε.Αυτα τα κοιταγε αλλου καθ ολη την διαρκεια της συνευρεσεως και δεν με χαιδευε αρκετα και δεν ειχε τουλαχιστον 7 οργασμους,ειναι τραγελαφικα.

Την Καταλεγια ουτε την ξερω ουτε και θελω να την μαθω.Δεν εχω βρεθει ποτε μαζι της αλλα ουτε εχω καποιο κερδος να την υπερασπιστω.Δεν νομιζω οτι χρειαζεται υπερασπιση,τα καταφερνει μια χαρα μονη της.Ουτε χρειαζεται καποιον να της εξηγησει με τι ανθρωπους εχει να κανει,το εχει καταλαβει μονη της.
πω ρε φιλε κατι σεντονια, :2funny: ας γραψω και γω ενα ετσι για το γαμωτο
λοιπον κατ αρχην δεν υπαρχει λογος για αντιπαραθεσεις υπαρχουν και τα θετικα και τα αρνητικα αλλα ας πουμε 2 λογια για κλεινει αυτο το θεμα να ξεκαθαρισουμε,
Εδω σε αυτο το νημα οποιος το εχει παρακολουθησει εχει καταλαβει τι ειναι ο καθενας, για μενα πιστευω οτι εχετε καταλαβει το χιουμορ μου (οι περισσοτεροι πιστευω) το οτι ειμαστε καποια ατομα και καναμε χαβαλε τωρα στο καθε κουλουρακια δεν νομιζω να θελει καποιον δικηγορο, εχουμε παει με τη κοπελα εγω την αποψη μου την εχω πει αλλα ναι βεβαια αν πεις καλο εισαι προμοτορας αλλα πεις ασχημο εισαι περιεργος , και οχι φιλε μου δεν εχω προβλημα να γραφεις και μια φορα στα 10 χρονια στα @@ μου αλλα κοιτα πρωτα τι παιζει και μετα ξεκινα να γραφεις , ειπες λιγουρια και με πηρε και μενα η μπαλα για ενα welcome που ειπε καταταχτηκα στα λιγουρια , αλλα εσυ ομως που κατατασεις τον ευατο σου που εμφανιζεσαι αφου εμφανιστηκε η κοπελα να κανεις τι?
θα σου εγω τι απλα για να τρολαρεις και πεις την παπαρια σου, δεν εχω κατι προσωπικο με κανεναν, αλλα καποια πραγματα πρεπει να λεγονται
αυτα απο μενα :hi:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
Πρέπει να εξακριβώσουμε ότι όντως γράφει η Καταλία και δεν είναι σκουπίδι που νομίζει ότι αυτό είναι πλάκα. Το ποιο πιθανό είναι να είναι σκουπίδι, έτσι πιστεύω. :embarrased:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.388
Κριτικές
3
Like
3.221
Πόντοι
786
Πρέπει να εξακριβώσουμε ότι όντως γράφει η Καταλία και δεν είναι σκουπίδι που νομίζει ότι αυτό είναι πλάκα. Το ποιο πιθανό είναι να είναι σκουπίδι, έτσι πιστεύω. :embarrased:
Δεν νομίζω, αν και ποτέ δεν ξέρεις σε ανοιχτά φόρα, πάντως κάπως έτσι έτσι εκφράζεται στα Αγγλικά και από κοντά.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
Δεν νομίζω, αν και ποτέ δεν ξέρεις σε ανοιχτά φόρα, πάντως κάπως έτσι έτσι εκφράζεται στα Αγγλικά και από κοντά.
Εγώ θα την ρωτήσω από κοντά όταν πάω, αλλά είμαι σχεδόν βέβαιος ότι είναι σκουπίδι, κάτσε να δεις τι θα του σούρω όταν μάθω ότι κάποιος παίζει με τα αισθήματα άλλων έχοντας την ψευδαίσθηση ότι αυτό είναι αστείο.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
I don’t no you can watch the program in Friday
Βρε κόπανε πως ξέρει η Καταλία ότι το no με το know διαβάζονται το ίδιο στα Ελληνικά ενώ δεν ξέρει γρι; Δεύτερον αν η καταλία χρησιμοποιούσε translate δεν θα μπορούσε μόνο να διαβάσει, αλλά και να γράψει Ελληνικά. Τράβα τώρα γαμήσου και σταμάτα να παίζεις, τραγικό ηλίθιο σκουπίδι που δεν καταλαβαίνεις τι είναι και τι δεν είναι πλάκα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom