Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Πού είναι ρε το κόκκινο κουμπί; Να ανατινάξω το προφιλ;
 

Christian Kenway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
772
Πόντοι
311
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
Άσε ρε Αρίστιππε κι εσύ και οι φαντασιώσεις σου. Κανένα πραγματικό μουνι βρήκες καινούργιο;
Υπάρχει κάτι καινούριο και δεν το ξέρουμε; Το μόνο καινούριο είναι η Μόνικα και δυστυχώς έχουν φύγει και τα παλιά ...
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.775
Κριτικές
11
Like
13.985
Πόντοι
3.246
Πολλούς καθρέφτες έχουνε τα δωμάτια του Β7 και πολλές φωτογραφίες μας έστειλε ο Κουλουράκιας,
Ευτυχώς δεν είχαμε κανένα απρόοπτο κέρασμα @Revlimit :wanker::wanker:
Αν δω κερασμα και απο κουλου δεν θελω κατι αλλο σε αυτη τη ζωη :2funny::2funny:
:wanker::wanker::wanker:
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Υπάρχει κάτι καινούριο και δεν το ξέρουμε; Το μόνο καινούριο είναι η Μόνικα και δυστυχώς έχουν φύγει και τα παλιά ...
Τα παλιά, ποια εννοείς; Μήπως εκείνη τη Μαρία- τετραγωνη και άσπρη σαν ψυγείο Πίτσος;
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Τώρα και οι 43 επισκέπτες από πάνω πρέπει να απεργάζονται σχέδιο πώς να την πέσουν στις τρεις Φιλιππινέζες αύριο να τις καταγαμησουν.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
Στις εκλογές που έρχονται έχουμε δύο επιλογές, πρώτη επιλογή:

μετέχουμε στην σημερινή άθλια κατάσταση της πατρίδας μας ψηφίζοντας κόμματα του κοινοβουλίου. Επίσης, δίνουμε ψήφο ανοχής σε αυτούς που υπερχρέωσαν το κράτος με πολλά δισεκατομμύρια ευρώ και συνεχίζουν ακόμα. Λέμε ευχαριστώ σε αυτούς που μας έφτυσαν με το δημοψήφισμα, λέμε ευχαριστώ σε αυτούς που μας απαγόρευσαν να κινούμαστε ελεύθερα μέσα στην πατρίδα μας και μας επέβαλαν εμβόλια με γνώμονα ξένα συμφέροντα φαρμακοβιομηχανιών.

Στις εκλογές που έρχονται, όποιος έχει λίγη τσίπα, όποιος πιστεύει ότι το έδαφος αυτό μας ανήκει και δεν το πουλάμε, ούτε το διαπραγματευόμαστε, ας ψηφήσει ένα μικρό πατριωτικό κόμμα που έχει προϋποθέσεις να μπει στην βουλή. Προτείνω να ψηφήσουμε το Νίκη, όχι επειδή συμφωνώ σε όλα, ούτε καν τους ξέρω, αυτό που ξέρω είναι ότι τουλάχιστον αυτοί έχουν κάποιες αξίες και αρχές σε σχέση με τους υπόλοιπους , έχουν προϋποθέσεις να μπουν στην βουλή και εκεί θα τους κρίνουμε καλύτερα.

Δυστοιχώς, δεν έχουμε την πολυτέλεια της επιλογής, είμαστε ανάμεσα σε αυτούς που ξέρουμε ότι θα μας καταστρέψουν και στους άλλους που ενδέχεται να μην το κάνουν, εξαναγκαστικά επιλέγουμε το δεύτερο.
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Στις εκλογές που έρχονται έχουμε δύο επιλογές, πρώτη επιλογή:

μετέχουμε στην σημερινή άθλια κατάσταση της πατρίδας μας ψηφίζοντας κόμματα του κοινοβουλίου. Επίσης, δίνουμε ψήφο ανοχής σε αυτούς που υπερχρέωσαν το κράτος με πολλά δισεκατομμύρια ευρώ και συνεχίζουν ακόμα. Λέμε ευχαριστώ σε αυτούς που μας έφτυσαν με το δημοψήφισμα, λέμε ευχαριστώ σε αυτούς που μας απαγόρευσαν να κινούμαστε ελεύθερα μέσα στην πατρίδα μας και μας επέβαλαν εμβόλια με γνώμονα ξένα συμφέροντα φαρμακοβιομηχανιών.

Στις εκλογές που έρχονται, όποιος έχει λίγη τσίπα, όποιος πιστεύει ότι το έδαφος αυτό μας ανήκει και δεν το πουλάμε, ούτε το διαπραγματευόμαστε, ας ψηφήσει ένα μικρό πατριωτικό κόμμα που έχει προϋποθέσεις να μπει στην βουλή. Προτείνω να ψηφήσουμε το Νίκη, όχι επειδή συμφωνώ σε όλα, ούτε καν τους ξέρω, αυτό που ξέρω είναι ότι τουλάχιστον αυτοί έχουν κάποιες αξίες και αρχές σε σχέση με τους υπόλοιπους , έχουν προϋποθέσεις να μπουν στην βουλή και εκεί θα τους κρίνουμε καλύτερα.

Δυστοιχώς, δεν έχουμε την πολυτέλεια της επιλογής, είμαστε ανάμεσα σε αυτούς που ξέρουμε ότι θα μας καταστρέψουν και στους άλλους που ενδέχεται να μην το κάνουν, εξαναγκαστικά επιλέγουμε το δεύτερο.

Τζάμπα τα λες. Θα πέσει κανένα προεκλογικό ψωροεπίδομα πάλι,καμία φοβερη αύξηση των 5 ευρώ το μήνα και πάλι τα ίδια θα ψηφίσουν.

Και μετά εχει να πέσει πουτσα αλλη μια ολόκληρη τετραετια
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
Τζάμπα τα λες. Θα πέσει κανένα προεκλογικό ψωροεπίδομα πάλι,καμία φοβερη αύξηση των 5 ευρώ το μήνα και πάλι τα ίδια θα ψηφίσουν.
Ρε φίλε ας κάνουν ότι θέλουν, εγώ τα λέω διότι πολλοί κράζουν τους άλλους για τις επιλογές τους και οι ίδιοι δεν λένε την δική τους επιλογή. Επιγραμματικά, προσπάθησα να εξηγήσω για ποιο λόγο δεν πρέπει να ψηφήσουμε ΝΔ, ΠΑΣΟΚ, ΣΥΡΙΖΑ, ΚΚΕ, ΛΥΣΗ, μπορώ να γράψω βιβλίο αλλά έγραψα μόνο ελάχιστα. Προτείνω το Νίκη, διότι είναι το μόνο μικρό πατριωτικό κόμμα με προϋποθέσεις να μπει στην βουλή και να μην πάει χαμένη η ψήφο μας, για κανέναν άλλο λόγο.
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Ρε φίλε ας κάνουν ότι θέλουν, εγώ τα λέω διότι πολλοί κράζουν τους άλλους για τις επιλογές τους και οι ίδιοι δεν λένε την δική τους επιλογή. Επιγραμματικά, προσπάθησα να εξηγήσω για ποιο λόγο δεν πρέπει να ψηφήσουμε ΝΔ, ΠΑΣΟΚ, ΣΥΡΙΖΑ, ΚΚΕ, ΛΥΣΗ, μπορώ να γράψω βιβλίο αλλά έγραψα μόνο ελάχιστα. Προτείνω το Νίκη, διότι είναι το μόνο μικρό πατριωτικό κόμμα με προϋποθέσεις να μπει στην βουλή και να μην πάει χαμένη η ψήφο μας, για κανέναν άλλο λόγο.

Εγω πάντως το ψηφοδέλτιο το χω πάλι έτοιμο,εκεί που το χα και στις πρώτες εκλογές. Το φτυσα και το κόλλησα στα παπαρια μου σαν γραμματόσημο.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.775
Κριτικές
11
Like
13.985
Πόντοι
3.246
Ρε φίλε ας κάνουν ότι θέλουν, εγώ τα λέω διότι πολλοί κράζουν τους άλλους για τις επιλογές τους και οι ίδιοι δεν λένε την δική τους επιλογή. Επιγραμματικά, προσπάθησα να εξηγήσω για ποιο λόγο δεν πρέπει να ψηφήσουμε ΝΔ, ΠΑΣΟΚ, ΣΥΡΙΖΑ, ΚΚΕ, ΛΥΣΗ, μπορώ να γράψω βιβλίο αλλά έγραψα μόνο ελάχιστα. Προτείνω το Νίκη, διότι είναι το μόνο μικρό πατριωτικό κόμμα με προϋποθέσεις να μπει στην βουλή και να μην πάει χαμένη η ψήφο μας, για κανέναν άλλο λόγο.
Εγω πάντως το ψηφοδέλτιο το χω πάλι έτοιμο,εκεί που το χα και στις πρώτες εκλογές. Το φτυσα και το κόλλησα στα παπαρια μου σαν γραμματόσημο.
Ρε δε πατε να γαμηθειτε και σεις και τα κομματα σας:2funny::2funny::2funny:
γραψε για κανα μουνι η γαμηστε κανα μουνι γιατι εχετε θολωσει :2funny:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
Εγω πάντως το ψηφοδέλτιο το χω πάλι έτοιμο,εκεί που το χα και στις πρώτες εκλογές. Το φτυσα και το κόλλησα στα παπαρια μου σαν γραμματόσημο.
Και τι κατάφερες; Να πάρει 40% η ΝΔ, ίσως το χειρότερο πολιτικό μόρφωμα που υπάρχει. Υποδύονται τους δεξιούς και φέρνουν νόμους που θα ζήλευε και ο ποιο θολοκουλτουριάρης εθνομηδενιστής ψευτοαριστερός.
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Ρε δε πατε να γαμηθειτε και σεις και τα κομματα σας:2funny::2funny::2funny:
γραψε για κανα μουνι η γαμηστε κανα μουνι γιατι εχετε θολωσει :2funny:

Στη Τζούλια εστιάζω τώρα, αλλά κωλύομαι γιατί το γύρισε σε Βραδυνή βάρδια και δουλεύει στο σπίτι του Κόμη Δράκουλα.


Και τι κατάφερες; Να πάρει 40% η ΝΔ, ίσως το χειρότερο πολιτικό μόρφωμα που υπάρχει. Υποδύονται τους δεξιούς και φέρνουν νόμους που θα ζήλευε και ο ποιο θολοκουλτουριάρης εθνομηδενιστής ψευτοαριστερός.
Τίποτα. Απλά δεν ασχολούμαι. Οι δεξιοί εθνικοπατριωτες παρεμπιπτόντως ανέκαθεν ήταν οι μεγαλύτεροι μειοδοτες. Οι αριστεροί μέχρι πρόσφατα ήταν μειοδότες μόνο στα χαρτιά.
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Για να μην αρχίσω τωρα τις πολιτικές θεωρίες συνοψίζω στο εξής. Αυτό το κράτος ειναι χαμμενο από χέρι απ την ίδρυση του. Είναι client-state. Δεν είναι ανεξάρτητο με αρχιδια.

Δεν πάνα ψηφίσετε ότι θέλετε. Αυτό δεν αλλάζει.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
Στη Τζούλια εστιάζω τώρα, αλλά κωλύομαι γιατί το γύρισε σε Βραδυνή βάρδια και δουλεύει στο σπίτι του Κόμη Δράκουλα.



Τίποτα. Απλά δεν ασχολούμαι. Οι δεξιοί εθνικοπατριωτες παρεμπιπτόντως ανέκαθεν ήταν οι μεγαλύτεροι μειοδοτες. Οι αριστεροί μέχρι πρόσφατα ήταν μειοδότες μόνο στα χαρτιά.
Ποια τζούλια λες; Την μεγαλύτερη φόλα 2022 με διαφορά από την δεύτερη; Από Μελαντίας κτλ; Πολύ ωραίο μουνί, τι να το κάνεις; Βάλε μια τσόντα και παίχτον, θα περάσεις καλύτερα, εκτός αν έχει αλλάξει κάτι.
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Ποια τζούλια λες; Την μεγαλύτερη φόλα 2022 με διαφορά από την δεύτερη; Από Μελαντίας κτλ; Πολύ ωραίο μουνί, τι να το κάνεις; Βάλε μια τσόντα και παίχτον, θα περάσεις καλύτερα, εκτός αν έχει αλλάξει κάτι.
Αυτη κατά τα λεγόμενα. Το 2023 μπορεί να αλλαξε. Ότι και να ναι πιστεύω θα μ αφήσει να την :fuck1:
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Φόλα, ξεφόλα, αυτό το ψωλί πρέπει να δοκιμαστεί παρ αυτά.

large-07e939d26b9f7fdc6ad53372c0e9754b-transformed.png
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Ξεκίνησαν απ τις Κολομβιανές, τώρα το γυρίζουν στις Φιλιππινέζες. Μετά θα το πάνε σε πουτάνες Εσκιμώους.

Ρε αντε γαμηθειτε. Φέρτε μας Αλβανεζες ,Ρουμανες,Μολδαβέζες,Ουκρανεζες,Ρωσίδες αν θέλετε να δείτε φράγκο.

Ειδάλλως θα πάρετε ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ.
:animated-balls:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom