Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

8tr13

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2013
Μηνύματα
30
Like
43
Πόντοι
0
Εχει μηπως κανένας fb Η insta απο lilli S από dreamplace??? Pm αν γίνεται παρακαλώ
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
Καινούργιο κομμάτι. Απόψε στο Κασσάνδρας 6.

https://*****/en/StudioWorker/10431-Chrysa
Δεν είναι νέα άφιξη ή καινούργια.
Είναι πολλά χρόνια στο επάγγελμα, με αρκετά διαφορετικά ονόματα.
Έχει περάσει από πάρα πολλά στούντιο.
Επίσης έχει θητεία και ως call girl σε διάφορα γραφεία, αλλά και σαν ανεξάρτητη.
 

genocidal-humanoid

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Δεν είναι νέα άφιξη ή καινούργια.
Είναι πολλά χρόνια στο επάγγελμα, με αρκετά διαφορετικά ονόματα.
Έχει περάσει από πάρα πολλά στούντιο.
Επίσης έχει θητεία και ως call girl σε διάφορα γραφεία, αλλά και σαν ανεξάρτητη.
Πως είναι εμφανισιακά και στη φατσα;

Τώρα προφανώς την έκαναν και Κολομβιανή που είναι της μόδας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
Πως είναι εμφανισιακά και στη φατσα;
Έχω πάρα πολύ καιρό να την δω.
Είχε σώμα σχετικά καλό και πρόσωπο μετριότατο.
Από απόδοση δεν αξίζει.
Πολύ πιθανό να την έχεις δει και εσύ, καθότι είναι πολύ καιρό στη δουλειά και έχει γυρίσει πάρα πολλά μαγαζιά.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
https://*****/en/StudioWorker/8379-Cassandra
ρε παιδια τι πιπιναρος ειναι τουτος? Ξερει κανεις τιποτα η εφυγα?
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.339
Πόντοι
24.571
https://*****/en/StudioWorker/8379-Cassandra
ρε παιδια τι πιπιναρος ειναι τουτος? Ξερει κανεις τιποτα η εφυγα?
ΠΙΠΙΝΑΡΟΣ απο την Οδησσο σκυλι στο δωματιο , ΕΦΥΓΕΣ οπως εισαι


Παρε κ μεγαλο προγραμμα αν θες αφοβα
Για τη Σαμπρίνα της Τριττεγκοαλυσίδας έχει κανείς άποψη? Μαραντόνα για εκεί ετοιμάζεσαι??
Χιμενα για το θεικο 3αρι στηθος και ο πιπιναρος η Dinara απο κασ8 τπτ αλλο δεν αξιζει αυτη τη περιοδο
 
Τελευταία τροποποίηση:

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.974
Κριτικές
14
Like
3.933
Πόντοι
2.777
ΠΙΠΙΝΑΡΟΣ απο την Οδησσο σκυλι στο δωματιο , ΕΦΥΓΕΣ οπως εισαι

Χιμενα για το θεικο 3αρι στηθος και ο πιπιναρος η Dinara απο κασ8 τπτ αλλο δεν αξιζει αυτη τη περιοδο
51 επισκέπτες...τρέξτε αρούρια
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
ΠΙΠΙΝΑΡΟΣ απο την Οδησσο σκυλι στο δωματιο , ΕΦΥΓΕΣ οπως εισαι

Χιμενα για το θεικο 3αρι στηθος και ο πιπιναρος η Dinara απο κασ8 τπτ αλλο δεν αξιζει αυτη τη περιοδο
εφυγα τα λεμε μετα
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.339
Πόντοι
24.571
Παρε τη κριτικη που ετοιμασα @claimain , θα την ανεβασω μαζι με αλλες 2 cg κριτικες



Προσφατη βραδινη επισκεψη κ στο σαλονι παρουσιαστηκε η Ντιναρα. Πιπινακι μαξ 20 χρονων δεμενο σφιχτο κορμι με ωραιο προσωπο, μεσαιο αναστημα , μικρα στηθακια ασακια κ κωλαρακι , ευδιαθετο κ προσχαρο απο το σαλονι και παροτι δεν ειμαι φαν της εν λογω κατηγοριας δε γινοταν να μη περασω. Να πω οτι μολις ειχε βγει απο δωματιο κ τη περιμεναν σε ακομη 2 οποτε θα αργουσε λιγο η σειρα μου .Μπηκα με το απλο προγραμμα στο 50αρι για μια αναγνωριστικη .



Σχετικα με το σεξακι η πιπα της ηταν εξαιρετικη και αν ηταν λιγο πιο βαθια θα μιλουσαμε για τη τελεια πιπα , περασμα απο μπαλες , αργη ρυθμικα ( εκει εδωσα ρυθμο κ γω λιγο ) με φτυσιματα κ απουσια δοντιου κ χεριου . Την επαιξα σε 3 στασεις κ τελειωσα ιεραποστολικα στο λαστιχο , στασεις δεν εκλεψε κ περιμενε να αδειασω , τζελ ελαχιστο την ενιωθα μεσα της. Λεπτο αγουρο σκαρι αλλα με δυναμισμο δε μασαει καστανο ( τη παιζεις δυνατα ως ενα καλο βαθμο θα λεγα ) , μου θυμισε Βαλερια απο κασ3 σε συμμετοχη κ με εξεπληξε θετικα , γουσταρει το σεξ κ δε μου βαλε κοφτες ,το παιξε ωραια το εργο δειχνοντας οτι καβλαντιζει , μπατσακια εφαγε στο κωλο ( μονο δαχτυλακι δε δοκιμασα ) και δε βιαστηκε παρα το γεγονος οτι περιμεναν 2 δωματια . Πολυ δοτικη για ξεκινημα κ ελπιζω να συνεχισει ετσι , καταγωγη απο Οδησσο της Ουκρανιας



Δεν ειμαι φαν του λεπτου στεγνου σκαριου οποτε δε θα τη ξαναδω , προτιμω τις καμπυλες σε μια γυναικα αλλα θεωρω οτι αν συνεχισει ετσι , εχει μελλον στο χωρο . Οσοι ειστε πιπινολατρες συστηνεται σιγουρα για δοκιμη , τα προγραμματα ειναι πολλα που κανει ( 50,60 με μασαζ ,70 με ελευθ στοματικο και μιας ωρας με 150 )
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.786
Κριτικές
11
Like
14.067
Πόντοι
3.246

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
λοιπον μολις γυρισα και εχουμε και κλαιμε.
Κασσανδρα στο κασσανδρας8γ που ανεβασα πριν φωτο και ειπαμε ειναι μουναρα.
Ειναι η κλασσικη κασσανδρα απο παλιοτερα κροκεων οροφο μονο που ηταν ξανθια ενω τωρα τα εβαψε μαυρα.Αν θυμαμαι καλα εχω και κριτικη για την κοπελα. Ειδα τις φωτο και δεν θυμιζαν την κοπελια και γιαυτο πηγα μπας και δω κατι νεο. Ξενερωσα εφυγα για την χρυσα στην βουλιαγμενης αγιο δημητριο.
Εμφανιζεται μια γυναικα με λιγα περιτα κιλα και πατσαδακια καθως και σωματοτυπο χαλαρομενο.
Πειτε μου ρε παιδια τι σχεση εχουν οι φωτο με την κοπελα? Στο λεω εγω, καμια σχεση και αντε γεια. Μαλακιες αφησα μαλακιες βρισκω και απλα εχασα την ωρα μου που ειναι και πολυτιμη με αυτα τα..........
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
λοιπον μολις γυρισα και εχουμε και κλαιμε.
Κασσανδρα στο κασσανδρας8γ που ανεβασα πριν φωτο και ειπαμε ειναι μουναρα.
Ειναι η κλασσικη κασσανδρα απο παλιοτερα κροκεων οροφο μονο που ηταν ξανθια ενω τωρα τα εβαψε μαυρα.Αν θυμαμαι καλα εχω και κριτικη για την κοπελα. Ειδα τις φωτο και δεν θυμιζαν την κοπελια και γιαυτο πηγα μπας και δω κατι νεο. Ξενερωσα εφυγα για την χρυσα στην βουλιαγμενης αγιο δημητριο.
Εμφανιζεται μια γυναικα με λιγα περιτα κιλα και πατσαδακια καθως και σωματοτυπο χαλαρομενο.
Πειτε μου ρε παιδια τι σχεση εχουν οι φωτο με την κοπελα? Στο λεω εγω, καμια σχεση και αντε γεια. Μαλακιες αφησα μαλακιες βρισκω και απλα εχασα την ωρα μου που ειναι και πολυτιμη με αυτα τα..........
Η Ντιναρα δεν δουλεύει σήμερα στο Κασσάνδρας 8γ κι ας την έχει στο πρόγραμμα.

Δεν έχουν και τηλέφωνο οι μαλαχίες.
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.339
Πόντοι
24.571
λοιπον μολις γυρισα και εχουμε και κλαιμε.
Κασσανδρα στο κασσανδρας8γ που ανεβασα πριν φωτο και ειπαμε ειναι μουναρα.
Ειναι η κλασσικη κασσανδρα απο παλιοτερα κροκεων οροφο μονο που ηταν ξανθια ενω τωρα τα εβαψε μαυρα.Αν θυμαμαι καλα εχω και κριτικη για την κοπελα. Ειδα τις φωτο και δεν θυμιζαν την κοπελια και γιαυτο πηγα μπας και δω κατι νεο. Ξενερωσα εφυγα για την χρυσα στην βουλιαγμενης αγιο δημητριο.
Εμφανιζεται μια γυναικα με λιγα περιτα κιλα και πατσαδακια καθως και σωματοτυπο χαλαρομενο.
Πειτε μου ρε παιδια τι σχεση εχουν οι φωτο με την κοπελα? Στο λεω εγω, καμια σχεση και αντε γεια. Μαλακιες αφησα μαλακιες βρισκω και απλα εχασα την ωρα μου που ειναι και πολυτιμη με αυτα τα..........
Ρε κλαιναρε οχι για τη cassandra , για τη Dinara σου πα απο το κασ8. Ειναι αλλη κοπελα αυτη που λες. Απο κατω σ γραψα τη κριτικη που λεω το ονομα της


Τωρα ειδα στο συνδεσμο οτι ειχες βαλει τη cassandra , η dinara δεν εχει φωτος και ειχε γεματα δωματια αρκετα οταν την ειδα .

Ειδα πιπιναρος και cassandra που γραψες και αμεσως νομιζα εννοουσες τη ντιναρα. Δες την οπωσδηποτε , δες το προγραμμα της κ να πας


https://*****/en/StudioWorker/10344-Dinara


Αυτη εδω ειναι , δε δουλευε σημερα ? Αφου την εχει στο προγραμμα κανονικα
 
Τελευταία τροποποίηση:

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Ρε κλαιναρε οχι για τη cassandra , για τη Dinara σου πα απο το κασ8. Ειναι αλλη κοπελα αυτη που λες. Απο κατω σ γραψα τη κριτικη που λεω το ονομα της


Τωρα ειδα στο συνδεσμο οτι ειχες βαλει τη cassandra , η dinara δεν εχει φωτος και ειχε γεματα δωματια αρκετα οταν την ειδα .

Ειδα πιπιναρος και cassandra που γραψες και αμεσως νομιζα εννοουσες τη ντιναρα. Δες την οπωσδηποτε , δες το προγραμμα της κ να πας




Αυτη εδω ειναι , δε δουλευε σημερα ? Αφου την εχει στο προγραμμα κανονικα
ειχε αλλη μια κοπελα στο 8γ μαζι με κασσανδρα αλλα δε θυμαμαι ονομα παντος ηταν μικουλα σε ηλικια με σωμα οχι σφηχτο οχι μοντελε που μαρεσουν απλα ενα τυπικο σχετικα ωραιο σωματακι, δεν μου εκανε καποια εντυπωση αλλιως θα περναγα. Κοντουλα ηταν επισης με κωλο αγυμναστο αλλα οχι το χαλι μου το μαυρο ενταξει τρωγοτανε.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
λαθος φιλε αυτη την ειδα στο βουλιαγμενης λαθος η δευτερη.
Η δευτερη που ηταν μαζι με κασανδρα στο 8γ ηταν η βαλερια που την ξερουμε απο διπλανο οικο.Ενταξει εχει φαει πουτσες απο εμενα παλαιοτερα πλεον δεννννν
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.339
Πόντοι
24.571
λαθος φιλε αυτη την ειδα στο βουλιαγμενης λαθος η δευτερη.
Η δευτερη που ηταν μαζι με κασανδρα στο 8γ ηταν η βαλερια που την ξερουμε απο διπλανο οικο.Ενταξει εχει φαει πουτσες απο εμενα παλαιοτερα πλεον δεννννν
Η μικρη ειναι πιπινακι κ εχει σφιχτο κορμακι , δε την ειδες σιγουρα το ξερω . Δεν ειναι το στυλ μ αλλα εσενα θα σ αρεσει σιγουρα , δες προγραμμα κ τραβα δες την επιμενω


Τη ξερω τη βαλερια την εχω παρει, δεν ηταν σημερα λοιπον το μικρο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom