Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
https://*****/en/StudioWorker/9877-Viki
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Καλημερα καλησπερα guys βλεπω νεες αφιξεις σε αριστοτελους 5 αλλα ειμαι 99% σιγουρος θα ειναι μουφα η υποθεση. Νεες αφιξεις βλεπω σημερα στο de pariw λ.αθηνων, λεω να κατηφορησω σγα σγα μπας και ηρθε κατι της προκοπης
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Θα γελασει και ο καθε πικραμενος σημερα μετα την τσαρκα.
Βλεπω φωτο κοπελα με υψος 1.64 και 61 κιλα, κατι παει λαθος εδω αφου το κορμι δειχνει κορμαρα αλλα τα κιλα που γραφει δειχνουν φακλαναρα. Κατσε παω να γελασω
 

Notis7

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2022
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα, έχω κατέβει Αθήνα αλλά δεν είμαι από δω.
Οπότε μια βοήθεια για το τι επιλογές έχω αυτή την ωρα σε στούντιο;
(Πήγα χθες, ίδια ώρα σε ένα.. αλλά τα 50ευρω που φάνηκαν πάρα πολλά και σίγουρα δεν τα άξιζε)
Ευχαριστώ και σόρρυ αν ειμαι σε λάθος θρεντ.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
926
Κριτικές
48
Like
4.797
Πόντοι
2.836
Καλησπέρα, έχω κατέβει Αθήνα αλλά δεν είμαι από δω.
Οπότε μια βοήθεια για το τι επιλογές έχω αυτή την ωρα σε στούντιο;
(Πήγα χθες, ίδια ώρα σε ένα.. αλλά τα 50ευρω που φάνηκαν πάρα πολλά και σίγουρα δεν τα άξιζε)
Ευχαριστώ και σόρρυ αν ειμαι σε λάθος θρεντ.
στο σωστό θρεντ είσαι αλλά είναι δύσκολο να σου υποδείξει κάποιος π.χ. πήγαινε στην α ή στη β.
Καλύτερα δες τις βάρδιες από το άλλο σάιτ, δες τι σου κάνει κλικ κι από κει και πέρα πάντα ρισκάρεις.
Ποτέ δεν είσαι σίγουρος τι θα σου προκύψει μέσα στο δωμάτιο.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.421
Κριτικές
21
Like
9.911
Πόντοι
3.346
Ένα Dark Room Athens έχετε ιδέα τι είναι? Γιατί μου πάει ο νους ότι θα περιλαμβάνει σαδομαζοχιστικές καταστάσεις?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ένα Dark Room Athens έχετε ιδέα τι είναι? Γιατί μου πάει ο νους ότι θα περιλαμβάνει σαδομαζοχιστικές καταστάσεις?
Να πάει ο κουλουράκιας εκεί, να τον κάνουνε καινούργιο. :wanker::wanker::wanker::wanker:
 

Saftes87

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2021
Μηνύματα
364
Κριτικές
1
Like
1.033
Πόντοι
81
Καλημερα μυστονια.. εχει κανεις εμπειρια απο παολα (βενεζουελα) απο desire θησεως 40
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
Καλησπέρα :hi:
Να θες να αγιάσεις και να μην σε αφήνουν!
Εχθές βόλτα σε studio και ακούστε τι άκουσαν τα αυτιά μου: λέει η υπηρεσία το πρόγραμμα τον 80€ είναι μόνο ελεύθερο στοματικό χωρίς sex :new_shocked:
Άλλαξε της λέω; όχι έτσι ήταν χρόνια τώρα ... :idiot:
Και εγώ σε ποια studio πήγαινα :think:

Για να καταλάβω, υπάρχει πρόγραμμα σε studio μόνο ελεύθερο χωρίς sex; Και σε ποιο είναι αυτό; 20 χρόνια τώρα ξέρω: 50€ απλό πρόγραμμα (sex + blow with condom), 60€ (sex + blow with condom + massage) 70€ (sex + blow with condom + 69 η Ιαπανικό) 80€ (sex + blow without condom) και 100€ (sex + blow without condom + massage + 69 + Ιαπανικό) μισή ώρα. Λέω κάτι λάθος;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.766
Κριτικές
11
Like
13.941
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα :hi:
Να θες να αγιάσεις και να μην σε αφήνουν!
Εχθές βόλτα σε studio και ακούστε τι άκουσαν τα αυτιά μου: λέει η υπηρεσία το πρόγραμμα τον 80€ είναι μόνο ελεύθερο στοματικό χωρίς sex :new_shocked:
Άλλαξε της λέω; όχι έτσι ήταν χρόνια τώρα ... :idiot:
Και εγώ σε ποια studio πήγαινα :think:

Για να καταλάβω, υπάρχει πρόγραμμα σε studio μόνο ελεύθερο χωρίς sex; Και σε ποιο είναι αυτό; 20 χρόνια τώρα ξέρω: 50€ απλό πρόγραμμα (sex + blow with condom), 60€ (sex + blow with condom + massage) 70€ (sex + blow with condom + 69 η Ιαπανικό) 80€ (sex + blow without condom) και 100€ (sex + blow without condom + massage + 69 + Ιαπανικό) μισή ώρα. Λέω κάτι λάθος;
Ρε φιλε δωσε ονομα απο το στουντιο τι φοβασαι?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
Ρε φιλε δωσε ονομα απο το στουντιο τι φοβασαι?
Δεν φοβάμαι, θέλω να μου πείτε σε ποιο η ποια studio υπάρχει αυτό το πρόγραμμα, διότι ενδέχεται να κάνω λάθος. Η μπορεί κάποιος άλλος να το έχει ξανά ακούσει, εγώ πρώτη φορά το άκουσα.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
112
Like
17.892
Πόντοι
20.686
Μου τοχαν πει μια φορά στο Αντιοχείας στην Φιλαδέλφεια.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
Και δεν φτάνει η κοροϊδία, αφού κατάλαβε ότι λέει σαχλαμάρες, λέει πέρνα και θα πω εγώ στην κοπέλα να κάνει ότι θες, δηλαδή μου έκαναν και χάρη, αντί να πει συγνώμη μπερδεύτηκα ...
Μπορώ να δεχτώ ότι άλλαξε το πρόγραμμα, μπορώ να δεχτώ ότι η συγκεκριμένη κοπέλα κάνει έτσι, δεν μπορώ να δεχτώ ότι έτσι είναι το πρόγραμμα χρόνια τώρα και σε όλα τα στούντιο, αυτό με θόλωσε, γίνεται να περάσεις αφού σου ανεβάζουν τη πίεση απ έξω;
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Πιωμένος είσαι Αριστιππε; Στα πε όλα αυτά η τσα2
,τ άκουσες αλλά δεν ξέρεις ποιο στούντιο είναι;
Κάτι τέτοια συνήθως κάνουν στο Θεσσαλίας και φουλ πρόγραμμα (σεξ, 69, ελεύθερο στοματικό) στην "εκπληκτική" τιμή των 120 ευρώ, όταν σε άλλα στούντιο έχει 70 ευρώ...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.073
Κριτικές
18
Like
15.963
Πόντοι
4.546
Κάτι τέτοια συνήθως κάνουν στο Θεσσαλίας και φουλ πρόγραμμα (σεξ, 69, ελεύθερο στοματικό) στην "εκπληκτική" τιμή των 120 ευρώ, όταν σε άλλα στούντιο έχει 70 ευρώ...
Πάνε πολλοί, δεν πέφτει καρφίτσα;;;
Η λέξη "γελοίοι" είναι λίγη για να τους περιγράψει, αν τα κάνουν αυτά.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Μγγιτες εχθες πηγα τις τσαρκες μου, σπαταλησα την ωρα μου την ενεργεια μου βλεπωντας κλοτσοπατινάδες.
Αριστοτελους οι καινουργιες ειναι φολες διοτι οι φωτο ειναι παραπλανηση και απο κοντα δε θες ουτε να τις βλεπεις.
Στο de paris η καινουργια νικολ ηταν η μοναδικη που ταιριαζεμε τις φωτο. Αφαιρεσε ομως τη λαμψη και το τοσο καλοστημο σωματοτυπο. Ηταν καλο σε σωμα και σε βυζι μεγαλο μεμια κρεμσξ αλλαστο γενικο συνολο καλο.
Γυρισα αρκετα μαγαζια μεχρι 3 το πρωι οπου ετρωγα τη μια ξενερα μετα την αλλη. Εβρισκα ωραιους νορμαλ τυπους απεξω οπου τα ψιλολεγαμε και ειχαμε κοινο παρανομαστη το οτι μας κοροιδευουν διοτι αλλες δειχνουν σε φωτο και αλλες τελικα ειναι.
Στο γυρισμο για το σπιτι ειπα ας παω και μια βριλησσου μπας και γαμησω την ευα. Μπαινω μεσα βλεπω ενα τελειωμενο τυπο να πινει μπυρες μονος του. Σε καποια φαση οσο περιμεναμε την ευα να βγει εξω πεταγεται ο τυπος στην τσατσα και παραγγελνει ουισκακι και κλεινει μια ωρα την ευα.Φτουσου ρε πουστη λεω σημερα δε θα γαμησω. Για καλη μου τυχη, για πολυ καλη μου τυχη δηλαδη πηγαινω στο 60 και η συνεχεια στην κριτικη που θα ανεβει σε λιγο.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
367
Like
452
Πόντοι
21
https://*****/en/StudioWorker/9815-Niki Έχει κανείς άποψη? Ξεπέτα μυρίζει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom