Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Για τη ηλικία μου δε είναι λίγες για άνθρωπο 50 χρόνων ναι είναι λίγες,εσύ που έχεις 65 κριτικές θα είσαι κάνας 40αρηςς 23 αποκλείεται να είσαι.
27 είμαι. Είδες που δεν ξέρεις τι σου γίνεται;
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
27 είμαι. Είδες που δεν ξέρεις τι σου γίνεται;
Και πάλι έχουμε 4 χρόνια διαφορά στη ηλικία σου θα έχω φτάσει και γω τις 65 φορές,και μη το παίζεις πολύ ξύπνιος εσύ σε χρειάζεται.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Και πάλι έχουμε 4 χρόνια διαφορά στη ηλικία σου θα έχω φτάσει και γω τις 65 φορές.
:2funny::2funny:
65 φορές ; Είδες που βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα; Λοιπόν σου είπα να μην το συνεχίσεις και σταματά το άσκοπο παιχνίδι με τους αριθμούς.
Μλκ @koulourakias ανέλαβε τον , γινε η πατρική του πορνοφιγουρα γιατί θα τον φάνε για πρωινό οι πουτανες αυτόν
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
:2funny::2funny:
65 φορές ; Είδες που βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα; Λοιπόν σου είπα να μην το συνεχίσεις και σταματά το άσκοπο παιχνίδι με τους αριθμούς.
Μλκ @koulourakias ανέλαβε τον , γινε η πατρική του πορνοφιγουρα γιατί θα τον φάνε για πρωινό οι πουτανες αυτόν
Εντάξει το σταματάω αυτό με τους αριθμούς αλλά και εσύ μη το παίζεις τόσο ξερολας δε υπάρχει λόγος,όσο για τις πουτανες εμένα οι περισσότερες που έχω πάει όχι να με κοιτάνε ειρωνικά όπως λες αντίθετα καυλώνουν με τη πάρτη μου και έχουν χύσει κάποιες και δε είναι ψέματα φαίνεται ότι τους αρέσω από τα φιλάκια που μου δίνουν.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Εντάξει το σταματάω αυτό με τους αριθμούς αλλά και εσύ μη το παίζεις τόσο ξερολας δε υπάρχει λόγος,όσο για τις πουτανες εμένα οι περισσότερες που έχω πάει όχι να με κοιτάνε ειρωνικά όπως λες αντίθετα καυλώνουν με τη πάρτη μου και έχουν χύσει κάποιες και δε είναι ψέματα φαίνεται ότι τους αρέσω από τα φιλάκια που μου δίνουν.
Αυτά πες τα στον @maradona7 για να ζηλέψει, που ζητάει φιλάκια και δεν του δίνουν γιατί δεν καβλώνουν μαζί του.
Άσε που είναι 35 χρονών και, βλέπεις; Έχει πάει μόνο 32 φορές στα μπουρδέλα.
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Αυτά πες τα στον @maradona7 για να ζηλέψει, που ζητάει φιλάκια και δεν του δίνουν γιατί δεν καβλώνουν μαζί του.
Άσε που είναι 35 χρονών και, βλέπεις; Έχει πάει μόνο 32 φορές στα μπουρδέλα.
Ναι ξέρω δε σημαίνει ότι όποιος δε γράφει κριτικές δε πηγαίνει και εγώ δε γράφω καθόλου κριτικές παρόλα αυτά έχω πάει κάμποσες και εσύ δε θα έχεις πάει 65 αλλά παραπάνω,όχι εμένα με έχουν φιλήσει κάποιες ωραία καυλιαρικα φιλάκια έχω κάνει μερικά τέλεια γαμησια.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Ναι ξέρω δε σημαίνει ότι όποιος δε γράφει κριτικές δε πηγαίνει και εγώ δε γράφω καθόλου κριτικές παρόλα αυτά έχω πάει κάμποσες και εσύ δε θα έχεις πάει 65 αλλά παραπάνω,όχι εμένα με έχουν φιλήσει κάποιες ωραία καυλιαρικα φιλάκια έχω κάνει μερικά τέλεια γαμησια.
Το πιάνεις το νόημα σιγά σιγά.
Όταν εκατοστήσεις τις φορές σου στα μπουρδέλα, ο @Revlimit θα σου κάνει δώρο βίζιτα 2ωρο μου είπε. :tn21:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
11
Like
14.059
Πόντοι
3.246
Το πιάνεις το νόημα σιγά σιγά.
Όταν εκατοστήσεις τις φορές σου στα μπουρδέλα, ο @Revlimit θα σου κάνει δώρο βίζιτα 2ωρο μου είπε. :tn21:
Και σενα στο χα πει αλλα εχεις κολλησει στις 65 κοπελες :2funny:
Ο τζιμης μου φαίνεται θελει εκπαίδευση αλλα εγω δεν εχω και πολυ εμπειρια να τον αναλαβω εχω παει μονο με 2 σε ολη μου τη ζωη :2funny:
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Και σενα στο χα πει αλλα εχεις κολλησει στις 65 κοπελες :2funny:
Ο τζιμης μου φαίνεται θελει εκπαίδευση αλλα εγω δεν εχω και πολυ εμπειρια να τον αναλαβω εχω παει μονο με 2 σε ολη μου τη ζωη :2funny:
Τι εκπαίδευση ρε φίλε το έχω μάθει το κόλπο μπουρδέλακια η καλύτερη εκπαίδευση από μερικές ιερόδουλες,επίσης οκ δε σημαίνει επειδή δε γράφεις κριτικές δε πας είπα μια κουβέντα μη την υπεραναλυετε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τον σώζει τωρα το ότι δεν έχει φράγκα. Αν είχε θα χε ξεβρακωθει ηδη
Εε ναι πόσα να έχω στα 23 ότι μπορώ κάνω για να πηγαίνω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
3
Like
1.878
Πόντοι
216
Πες μας ότι σου αρέσουν οι σκίνι, που φαίνονται τα κόκκαλα των πλευρών τους να καταλάβουμε... Καμμένος εγκέφαλος η Μαλβίνα, ναι. Αλλά γιουβαρλάκι; Ευτυχώς ανεβάζει στόρυ συνέχεια στο ινστα (Mata Hz (@mata_hz) • Instagram photos and videos), οπότε ο καθένας μπορεί να έχει μια ιδέα πώς είναι. Και σίγουρα δεν είναι γιουβαρλάκι...
Αυτή ποια είναι...που δουλεύει?
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Χεσε τωρα κι εσύ τζιμη. Σε χρίζω τζίμης ο γκάβακας
Βγάζεις τοξικότητα χωρίς λόγο τώρα αλλά οκ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ούτε εγώ σε βρίζω. Απλά μας ζαλισες τα ουμπαλα
Ποτε ζαλισα εγώ τα ουμπαλα?απλά λέω μαρεσει ο αγοραιος κακό είναι?
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Σιγά μην βγάζω και τοξικά απόβλητα . Πες αν γάμησες καμία Ποια,πως ήταν κτλ και άσε τις θεωριες
Από στούντιο είχα πάει με μια και πέρασα ωραια καλό σεξ αρκετά,τέλεια κοπέλα έχει φύγει τώρα αυτή κρίμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Γιατί γελάς κουλουράκια ?όντως πέρασα καλά μαζί της,Μπιάνκα τη λέγαν εξαιρετικες υπηρεσιες και σέξυ σώμα.
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Αυτό μου θύμησε το 'ανεβείτε και πάνω,πολύ καλό σεξ'.
Άμα σνομπαρεις εμένα μη με ρωτάς με ποια πήγα και εσύ στα 23 σου δε νομίζω να είχες πάει πάνω από 30 φορές οπότε μη συγκρίνεις έναν 50αρη όπως εσύ με έναν 23 Άρη δε έχει σύγκριση καν άλλες ηλικίες τελείως.
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
352
Πόντοι
21
Στα 23 σ εχεις παει 30 φορες , εγω απο τα 19 μεχρι κ τ 22 εφτασα σε σημείο να εχω εξαντλήσει βριλισου κατεχακη κασανδρας και Κωνσταντινουπόλεως κ κάποια αλα στουντιο Καβάλας εφτασα σε σημείο ν μην ειπαρχει κατι καινούργιο εκανα βόλτα και ελεγα οκ εχω περασει μαζι της παμε αλου τρ
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Στα 23 σ εχεις παει 30 φορες , εγω απο τα 19 μεχρι κ τ 22 εφτασα σε σημείο να εχω εξαντλήσει βριλισου κατεχακη κασανδρας και Κωνσταντινουπόλεως κ κάποια αλα στουντιο Καβάλας εφτασα σε σημείο ν μην ειπαρχει κατι καινούργιο εκανα βόλτα και ελεγα οκ εχω περασει μαζι της παμε αλου τρ
Και πόσες φορές έχεις πάει σύνολο μέχρι τα 22 σου?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κόφτο, φλομωσες το νήμα που λέγεται ενημερωση
Μα ρε φίλε βλέπω μια σνομπαρια χωρίς λόγο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom