Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

mitsos_24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2009
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Έχω δεί απο χτες-προχτες την παρακατω


και μ εχει ξετρελανει το προσωπο της! Έχουμε παραπάνω πληροφορίες? Δε βρήκα κατι στο forum...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.295
Κριτικές
19
Like
9.259
Πόντοι
9.095
Ειναι καινούρια άφιξη τύπε
 

mitsos_24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2009
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Ειναι καινούρια άφιξη τύπε

Ελεγα μήπως είναι καποια που απλά ειχε καιρο να εμφανιστεί και την θυμοντουσαν οι παλιότεροι του forum. Ακομα δεν έχει πρόγραμμα γμτ!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6

Ρε παιδια το εχω ξαναθεσει σαν απορια... βαζουν αυτες τις κοπελες αλλα δεν εχουν κανενα προγραμμα και πολλες φορες δε κανουνε και ποτε... ξερει κανεις τι παιζει???
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
351
Πόντοι
186

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Στοχευμενη επιθεση στο Κ8 για Τζενη.
Μπαινω πρωτα στο διπλα, ηταν η Νταιανα, μια ομορφη ψηλη ξανθια κοπελα με στητα στηθη, με την οποια συζητησαμε το προγραμμα. Αυταρχικο στα 70, αρκετα για την αλυσιδα που με Λαουρα, Αλεξανδρα κτλ παιζει στα 50.
Παω διπλα για την Τζενη. Σε ρολο υπηρεσιας η Μαρινα. Βγαινει η Τζενη, μουναρα οπως οταν την ειχα συναντησει. Ειπα να ειμαι περιγραφικος και ρωτησα για αυταρχικο με ποδολαγνεια και ελευθερο στοματικο. Και μου λεει η Μαρινα: 70 ειναι το απλο αυταρχικο, με αυτα που θες θα παει σιγουρα πανω απο 100!!! Εφυγα σαν τον Ροσσι. Μεγαλη κοροιδια!!!
Κριμα, η ποδολαγνεια ειναι παντα στανταρ στα αυταρχικα, αν ειναι δυνατον δηλαδη, συνηθως και το ελευθερο, κι εχω παρει πολλα αυταρχικα.
Ελεγα να περασω με Νταιανα. Οπως βγαινω την βλεπω στην πορτα του διπλανου και μου λεει: Ουτε εκει σου αρεσαν; Ξενερα Νο2!
 

lecastel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2014
Μηνύματα
59
Κριτικές
19
Like
519
Πόντοι
990
Σημερινη επισκεψη στο Τριγγετα3 και ατυχης συνευρεση με Κατερινα βυζαρου νταρτντα. Εχω στειλει κρητικη προς εγκριση. Στην ιδια βαρδια ηταν και μια Λαρα που απο της φωτο δειχνει μουναρα. Δεν την ειδα για ηταν στο δωματιο με πελατη και ελπιζω να μας γραψει και δυο λογια.
 

nikosnikolas1

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
27
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπερα.. Μηπως ξερει καποιος ποσο κοστιζει το 30 λεπτο προγραμμα σε ενα στουντιο? (στο περιπου)
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
70-100 αναλογα τη κοπελα κ το στουντιο.yves διαβαδα κριτικη για Κατερινα κ ξενερωσα!κριμα τα λεφτα ρε παικτη

Δεν έχω κανέναν λόγο να αμφισβητήσω ότι ο τύπος δεν πέρασε καλά, ωστόσο η κριτική του αφήνει υπόνοιες σκοπιμότητας.
Πρώτον, αναφέρει ότι πήγε πρώτη φορά στο στούντιο της Τριγγέτα. Όμως σε άλλη κριτική του για την Βικτώρια της ίδιας αλυσίδας, γράφει ότι την έχει πάρει δύο φορές, μία στο Τριγγέτα και μία στο Ισμήνης.
Δεύτερον, αναφέρει ότι βρέθηκε για πρώτη φορά με την Κατερίνα. Όμως στην περιγραφή του αναφέρει, ότι όταν της έκανε παρατήρηση για το ότι καθυστερούσε στο ντουζ, του απάντησε όπως γράφει "με την ομορφη ευγενια που την χαρακτηριζει", κάτι που προδίδει ότι την γνωρίζει και δεν βρέθηκαν για πρώτη φορά...
Τρίτον, ο τύπος έσπευσε να γράψει την κριτική του μόλις λίγη ώρα μετά την συνεύρεση του με την κοπέλα, αφού όπως λέει, η άλλη κοπέλα στη βάρδια η Λάρα "ηταν σε δωματιο με πελατη μεχρι το τελος της βαρδυας (20:00)...δλδ κανα διωρο".
Συμπερασματικά, εγώ προσωπικά έχω υπόνοιες, ότι ο τύπος ή ζήτησε κάποια πράγματα που του αρνήθηκε η κοπέλα ή έχει κάτι προσωπικό μαζί της, αφού όπως προαναφέρω, στην κριτική του για την Βικτώρια γράφει ότι βρέθηκε μαζί της δύο φορές και σχεδόν δεν την πήδηξε, αλλά θα ξαναπήγαινε μαζί της για τρίτη φορά, ενώ για την Κατερίνα που έκανε ό,τι κάνει πάνω-κάτω με όλους της τους πελάτες, γράφει ότι δεν θα την ξαναπροτιμήσει, προτρέποντας εμμέσως και άλλους να μην το κάνουν.
Καταλήγοντας, θέλω να τονίσω ότι οι αρνητικές κριτικές είναι πολυτιμότερες από τις θετικές.
Ωστόσο, αν υποκρύπτουν σκοπιμότητες, είναι χειρότερες από τις θετικές...
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
άστο ... δεν νομίζω ότι είναι έτσι όπως τα λες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom