Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Χτες απόγευμα:
Στο Κωνσταντινουπόλεως 128 η Ρωσίδα μονικα,πρώην σοφία από διδυμου 8 στον όροφο. Φορούσε ένα κολλητό φορεματάκι και είχε πιασμένα τα μαλλιά κότσο. Ήταν σαν γραμματέας. 30 κανονικό πρόγραμμα, 40 ελέυθερο στοματικό τελειωτικό. Μαζί της η ξανθιά μιλφ ελληνιδα ζωή χωρίς τελειωτικό.

Η Ζωή είναι πρωην μασατζού και στο πενηντάρι είναι πολύ τίμια πρόταση. Μπορεί να μην κάνει ελεύθερο τελειωτικό αλλά εαν σου αρέσουν οι milf (κρατιέται μια χαρά) τότε θα περάσεις καλά!!! :rockon: :rockon:
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
40
Like
2.012
Πόντοι
1.206
Λιγα λογια για καποιες κοπελες που πρωτοειδα στην χθεσινη μου τσαρκα

Τζωρτζιαννα απο Καρεα 30. Ξανθια με ισια μακριά μαλλια, πλουσιο στηθος πιθανοτατα απο σιλικονη σωμα χωρις κάποιες τρανταχτες ατελειες. Συμπαθεστατο προσωπο, τατουας στην μεσηΕμφανως απειρη, μας χαιρετισε ολους χαμογελαδτη με χειραψια, χωρις ομως καθόλου ναζι και θυληκότητα που για κάποιους είναι απαραίτητα για την είσοδο τους στα ενδοτερα.

Λολίτα στο Κασσανδρας 3. Εντυπωσιακη μελαχρινή με σγυρά μακριά μαλλία. Εμφανιστηκε με μαύρο σουτιέν να καλύπτει το μικρό σχετικά στήθος της σε κοινή θέα το γουνάκι της και την καμπυλωτη της περιφέρεια. Βλεμμα με αυτοπεποιθηση χαρακτηριστικά μοιραίας γυναίκας. Αξιοπροσεκτη.

Τζενςη στο Κασσανδρας 4. Απο τα πιο αλλοπρόσαλλα κορμιά που εχω δει. Περιφερεια με εμφυτευματα αρκετα πεταχτη, μεση δακτυλίδι στηθος τουμπανο ενισχυμένο. Μαυρα ισα μακριά μαλλιά,  σαρκώδη χείλη εκ Κολομβιας ορμόμενη κατα δήλωση.

Ντέλια απο Βουλιαγμενης 238.  Ψηλη χωρίς ιδιεταιρη χάρη εμφανίστηκε topless στο σαλόνι. Μικρο στηθος, oπεριφέρεια πλαδαρη εαν  εκρινα, σωστα, προσωπο καθημερινο με πυροξανθα  μαλλια σ χτενισμα ala garcon
Την λολιτα την εχω στα υποψην, νομιζω ειχε ξαναδουλεψει στον ομοιλο κασσανδρας τα χριστουγεννα..αυτη η τζενη δεν μ αρεσε καθολου. πηγα κ την ειδα προχτες με σκοπο να μπω γιατι ειχα διαβασει εδω, οτι ειναι λατινοειδες αλλα την εκανα μ ελαφρα πηδηματακια..Το σπιτακι της αννουλας ειδα κλειστο, που πηγε το μωρο;
 

ΝΙΝΟ ΠΟΥΤΣΟ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Κατεβαινα με τη μηχανη στη Συγγρου προχθες βραδυ και ειπα να σταματησω να τσεκαρω αυτο το στουντιο που ειναι μονο του χαμηλα αριθμο δε θυμαμαι 280 κατι εγραφε νομιζω και ειδα μια ξανθια πολυ μουναρα Σορινα τη λεγανε. Δεν ειχα πολλα χρηματα μαζι μου αλλιως θα περναγα. Ξερει κανεις αν ειναι καλη μεσα και αν θα δουλευει σημερα βραδι;
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
Κατεβαινα με τη μηχανη στη Συγγρου προχθες βραδυ και ειπα να σταματησω να τσεκαρω αυτο το στουντιο που ειναι μονο του χαμηλα αριθμο δε θυμαμαι 280 κατι εγραφε νομιζω και ειδα μια ξανθια πολυ μουναρα Σορινα τη λεγανε. Δεν ειχα πολλα χρηματα μαζι μου αλλιως θα περναγα. Ξερει κανεις αν ειναι καλη μεσα και αν θα σημερα βραδι;
 

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26
Έλενα από Θησέως 365!  :hi: :hi:
teliko.jpg

 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.295
Κριτικές
19
Like
9.259
Πόντοι
9.095
κυριε φωτογραφε με τη ναομι τι γινεται?
 

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26
κυριε φωτογραφε με τη ναομι τι γινεται?

:hi: :hi:

Είχε κανονιστεί νέα φωτογράφιση η οποία ακυρώθηκε ενώ δεν τη βλέπω και στο πρόγραμμα. Ρώτησα και μου είπαν ότι θα ξαναγυρίσει, οπότε περιμένουμε. Δε γνωρίζω κάτι περισσότερο.
 

Επισκέπτης
Κατεβαινα με τη μηχανη στη Συγγρου προχθες βραδυ και ειπα να σταματησω να τσεκαρω αυτο το στουντιο που ειναι μονο του χαμηλα αριθμο δε θυμαμαι 280 κατι εγραφε νομιζω και ειδα μια ξανθια πολυ μουναρα Σορινα τη λεγανε. Δεν ειχα πολλα χρηματα μαζι μου αλλιως θα περναγα. Ξερει κανεις αν ειναι καλη μεσα και αν θα δουλευει σημερα βραδι;
τι σοι βυζους εχει απο κοντα;στις φωτο που δινει το σαιτ τους δεν φαινετσι για να σχημστισουμε αποψη
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Κατεβαινα με τη μηχανη στη Συγγρου προχθες βραδυ και ειπα να σταματησω να τσεκαρω αυτο το στουντιο που ειναι μονο του χαμηλα αριθμο δε θυμαμαι 280 κατι εγραφε νομιζω και ειδα μια ξανθια πολυ μουναρα Σορινα τη λεγανε. Δεν ειχα πολλα χρηματα μαζι μου αλλιως θα περναγα. Ξερει κανεις αν ειναι καλη μεσα και αν θα δουλευει σημερα βραδι;
Η Σορινα ειναι η κοπελ απου δουελυε παλιοτερα στον ομιλο Κασσανδρας και στην αλυσιδα του Μεγαλεξανδρου ακομα παλιοτερα σαν Λουιζα.
προσωπικη αποψη δεν εχω, φιλοι που την εχουν τιμησει εχουν περασει απλα καλα, χωρις κατι το αξεχαστο.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Την λολιτα την εχω στα υποψην, νομιζω ειχε ξαναδουλεψει στον ομοιλο κασσανδρας τα χριστουγεννα..αυτη η τζενη δεν μ αρεσε καθολου. πηγα κ την ειδα προχτες με σκοπο να μπω γιατι ειχα διαβασει εδω, οτι ειναι λατινοειδες αλλα την εκανα μ ελαφρα πηδηματακια..Το σπιτακι της αννουλας ειδα κλειστο, που πηγε το μωρο;
Οντως αυτη εινια η Λολιτα.  :thumbsup:
Η Αννα ειναι διακοπες και την περιμενουμε στο τελος του μηνα απο οτι μου ειπε η υπηρεσια.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.324
Κριτικές
10
Like
1.656
Πόντοι
5.975
Η Σορινα ειναι η κοπελ απου δουελυε παλιοτερα στον ομιλο Κασσανδρας και στην αλυσιδα του Μεγαλεξανδρου ακομα παλιοτερα σαν Λουιζα.
προσωπικη αποψη δεν εχω, φιλοι που την εχουν τιμησει εχουν περασει απλα καλα, χωρις κατι το αξεχαστο.
Μήπως είναι η κοπέλα που για ένα διάστημα είχε αναζητήσει την τύχη της στο εξωτερικό ή μιλάμε για διαφορετική κοπέλα;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.295
Κριτικές
19
Like
9.259
Πόντοι
9.095
Μήπως είναι η κοπέλα που για ένα διάστημα είχε αναζητήσει την τύχη της στο εξωτερικό ή μιλάμε για διαφορετική κοπέλα;
Για την ιδια μιλαμε.

;) ;) ;) ;) ;)
Ευχαριστώ πολύ για την (άκρως ενδιαφέρουσα) πληροφορία!
αρα ειναι αξιολογο κομματι απ τη στιγμη που επαιξε κ για ενα διαστημα εξωτερικο,σωστα?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
αρα ειναι αξιολογο κομματι απ τη στιγμη που επαιξε κ για ενα διαστημα εξωτερικο,σωστα?
Το οτι δοκίμασε την τύχη της στο εξωτερικο, δεν σημαινει οτι "πετυχε" κιολας.
Με το φτωχο μου το μυαλο συμπαιρενω πως εαν ειχε "πετυχει" γιατι να γυρισει.
Δεν σημαινει οτι ευσταθει η σκεψη μου βεβαια. Πολλες κοπελες εχουν φυγει για εξωτερικο και επεστρεψαν.
Δεν μπορω να το ξερω αυτο.
Εμφανησιακα παντως ειναι αρκετα ομορφη κοπελα.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.324
Κριτικές
10
Like
1.656
Πόντοι
5.975
αρα ειναι αξιολογο κομματι απ τη στιγμη που επαιξε κ για ενα διαστημα εξωτερικο,σωστα?
Μιλάω καθαρά υποκειμενικά και από (πολύ) προσωπική εμπειρία σημειώνοντας ότι η συγκεκριμένη κοπέλα είναι μια πολύ αξιόπιστη περίπτωση που αξίζει τον κόπο να τιμήσεις!
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.654
Πόντοι
1.830
Ντέλια απο Βουλιαγμενης 238.  Ψηλη χωρίς ιδιεταιρη χάρη εμφανίστηκε topless στο σαλόνι. Μικρο στηθος, oπεριφέρεια πλαδαρη εαν  εκρινα, σωστα, προσωπο καθημερινο με πυροξανθα  μαλλια σ χτενισμα ala garcon

για αυτήν λες;
η οποία μου φαίνεται είναι ίδια με αυτήν
:think: :think: :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom