Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

compton

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
για bianca θα συμφωνήσω 100% μαζί σου...την είδα και τρόμαξα....να την αναγνωρίσω...Για Σόνια που λες...πολύ όμορφο κορίτσι, συναντάς αυτό που βλέπεις στις φωτός, ωραία φάτσα...στα ενδότερα φίλος που πέρασε ανέφερε ότι θέλει δουλίτσα ακόμα. Το προσπαθεί πάντως...
Σε ευχαριστω φιλε για την πληροφορια αφου ειναι ετσι θα παω.Με την bianca εγω ο μαλακας περασα γιατι αυτα παθαινεις αμα σκεφτεσαι με το κατω κεφαλι εκτος δλδ απο χαλια μαυρα ειναι και φολα μεσα,που να την συγκρινεις με συλβια δλδ.
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
H Τζούλια η ψηλή από τον όμιλο των γερμανών , πού χάθηκε ?
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.247
Πόντοι
9.095
Τελευταία φορά που της μίλησα ήταν νοσοκομείο δεν είπε γιατι.τωρα έχει σβήσει κ το Facebook της.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
H Τζούλια η ψηλή από τον όμιλο των γερμανών , πού χάθηκε ?
θα απουσιάσει για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα λόγω προσωπικών ζητημάτων...όταν επανέλθει σίγουρα θα το μάθουμε...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Τώρα μπερδεύτηκα!!!
Αυτή η Εμμανουέλα που πήρα στη Βούρβαχη και ο φίλος μου πριν από λίγο καιρό στη Μπουζιάνη ποια είναι;;; :think:
το ίδιο και το αυτό πρόσωπο...κάνει βάρδιες και στα 2 μαγαζιά...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Γνώμες  για  την εικονιζόμενη Εμανουέλα  της  Μπουζιάνη  έχουμε  ?
Tην εχω τιμησει τρεις φορες συνεχως με ανοδικες τάσεις.
Την πρωτη φορα ήταν απλα καλή αρκετά μεσα στα ορια του προγραμματος.
Την δευτερη σαφως πιο βλετιωμενη και την τριτη εξαιρετικη.........
Δεν ειναι η κοπελα της φωτογραφιας, αλλα εχουν παρα πολλά κοινά σημεία.

 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Τελευταία φορά που της μίλησα ήταν νοσοκομείο δεν είπε γιατι.τωρα έχει σβήσει κ το Facebook της.


εσύ  λες για την Τζούλια την Ρουμάνα ο φίλος νομίζω πως ρωτάει για την Τζούλι την ψιλή την Ρωσίδα αν διάβαση ο φίλος ας διευκρίνηση για πια μιλάει
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
εσύ  λες για την Τζούλια την Ρουμάνα ο φίλος νομίζω πως ρωτάει για την Τζούλι την ψιλή την Ρωσίδα αν διάβαση ο φίλος ας διευκρίνηση για πια μιλάει
Για την πρωην Τζουλι νυν Συλβια τη Ρωσιδα πρεπει να μιλαει, αφου τονιζει το ψηλη.
Αν ναι φιλε μου pilofori, θα την βρεις στα μαγαζια του ομιλου της Καρολίνας σαν Συλβια....
 

Συνημμένα

  • Sylvia.jpg
    Sylvia.jpg
    322,1 KB · Εμφανίσεις: 53

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.247
Πόντοι
9.095
Δε ρωτάω εγω toninno άλλος ρωτάει,κράτησα το "όμιλος Γερμανών" κ υπέθεσα τη Ρουμανα.αληθεια υπάρχει ρωσσιδακι στους γερμανούς;
 

Hammer7777

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα σε όλους!

Μια ερώτηση να κάνω: έχει κανείς δοκιμάσει  Κιάρα? Δουλεύει σήμερα 20:00 - 06:00 στο Ισμήνης 2 από ότι είδα. Από της φωτο φαίνεται ότι έχει τρομερό πίσω σύστημα.... :kissass2: :kissass2:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Δε ρωτάω εγω toninno άλλος ρωτάει,κράτησα το "όμιλος Γερμανών" κ υπέθεσα τη Ρουμανα.αληθεια υπάρχει ρωσσιδακι στους γερμανούς;
Yπηρχε.....
Η ψηλη Ρωσιδα που εργαζεται πλεον οπως ειπε ο toninni στον ομιλο Μελαντιας σαν Συλβια

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

gkorobliss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλισπερα!!! Τι προτεινετε απο στουντιο12 μιας και με βολευει αφου μενω Ωροπο!Διαβαζω κριτικες αλλα δεν βγαζω ακρη!!! Σονια φαινεται σιγουρακι και Αννιτα! Κατι αλλο εχει να προτεινει κανεις??? Απο φωτο μου αρεσει Βικυ,Γιαννα,Pamela και Αndrea  :dancing: Λιγη βοηθεια παρακαλω, για να μην κλαιω τα λεφτα της βενζινης αλλα και της καταθεσης! Ευχαριστω  ;)
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Καλισπερα!!! Τι προτεινετε απο στουντιο12 μιας και με βολευει αφου μενω Ωροπο!Διαβαζω κριτικες αλλα δεν βγαζω ακρη!!! Σονια φαινεται σιγουρακι και Αννιτα! Κατι αλλο εχει να προτεινει κανεις??? Απο φωτο μου αρεσει Βικυ,Γιαννα,Pamela και Αndrea  :dancing: Λιγη βοηθεια παρακαλω, για να μην κλαιω τα λεφτα της βενζινης αλλα και της καταθεσης! Ευχαριστω  ;)

Βίκυ!!!!
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Καλισπερα!!! Τι προτεινετε απο στουντιο12 μιας και με βολευει αφου μενω Ωροπο!Διαβαζω κριτικες αλλα δεν βγαζω ακρη!!! Σονια φαινεται σιγουρακι και Αννιτα! Κατι αλλο εχει να προτεινει κανεις??? Απο φωτο μου αρεσει Βικυ,Γιαννα,Pamela και Αndrea  :dancing: Λιγη βοηθεια παρακαλω, για να μην κλαιω τα λεφτα της βενζινης αλλα και της καταθεσης! Ευχαριστω  ;)
Στο συγκεκριμενο μαγαζι τα προγραμματα ΔΕΝ βγαινουν εγκαιρα και ΔΕΝ ειναι πολυ αξιοπιστα, γι' αυτο παιρνε τηλ. πριν ξεκινησεις, διοτι:
Αννιτα Πολωνεζαρα = POWER. Κορμι 9,5/10 με ρωγα καγκελο και ματαρες που οταν σε κοιτανε στη πιπα σκεφτεσαι μηπως εχεις παει Παραδεισο....
Σονια = Μεσα στο Milf top5 στα Αθηναϊκα στουντιο. Αν δεν εισαι μιλφακιας, περνα το στο ντουκου.
Βικυ = Εμφανιση πολυ καλη, αλλα μεσα στο δωματιο ειναι με τα φεγγαρια της. Ικανη για το καλυτερο αλλα και τη χειροτερη ξεπετα. Ρισκο.
Pamela New = Αψογο μοντελε κορμι, πανω απο 1.75 , πιπινι απειρο. Αν εισαι κι' εσυ κατω απο 25 ΟΚ θα εισαι. Αμα ψαχνεις εμπειρη γυναικα να σε στειλει, δεν....
Τις υπολοιπες δεν τις ξερω οποτε περιμενε να σου πουν οι πιο εξπερ. Ψιλοαδιαφορες θα ελεγα αν με ρωταγες.....
Ο Θεος μαζι σου Γιαννακη μου
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Καλισπερα!!! Τι προτεινετε απο στουντιο12 μιας και με βολευει αφου μενω Ωροπο!Διαβαζω κριτικες αλλα δεν βγαζω ακρη!!! Σονια φαινεται σιγουρακι και Αννιτα! Κατι αλλο εχει να προτεινει κανεις??? Απο φωτο μου αρεσει Βικυ,Γιαννα,Pamela και Αndrea  :dancing: Λιγη βοηθεια παρακαλω, για να μην κλαιω τα λεφτα της βενζινης αλλα και της καταθεσης! Ευχαριστω  ;)
Ξεχασα την Αφροδιτη....Μη κοιτας τις φωτο, την αδικουν γιατι δεν απεικονιζουν τι κανει στο δωματιο....Επισης λιγο με τα φεγγαρια της στο σερβις.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Ξεχασα την Αφροδιτη....Μη κοιτας τις φωτο, την αδικουν γιατι δεν απεικονιζουν τι κανει στο δωματιο....Επισης λιγο με τα φεγγαρια της στο σερβις.
ακόμα σε περιμένω να με πας στην Αννίτα... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Στο συγκεκριμενο μαγαζι τα προγραμματα ΔΕΝ βγαινουν εγκαιρα και ΔΕΝ ειναι πολυ αξιοπιστα, γι' αυτο παιρνε τηλ. πριν ξεκινησεις, διοτι:
Αννιτα Πολωνεζαρα = POWER. Κορμι 9,5/10 με ρωγα καγκελο και ματαρες που οταν σε κοιτανε στη πιπα σκεφτεσαι μηπως εχεις παει Παραδεισο....
Σονια = Μεσα στο Milf top5 στα Αθηναϊκα στουντιο. Αν δεν εισαι μιλφακιας, περνα το στο ντουκου.
Βικυ = Εμφανιση πολυ καλη, αλλα μεσα στο δωματιο ειναι με τα φεγγαρια της. Ικανη για το καλυτερο αλλα και τη χειροτερη ξεπετα. Ρισκο.
Pamela New = Αψογο μοντελε κορμι, πανω απο 1.75 , πιπινι απειρο. Αν εισαι κι' εσυ κατω απο 25 ΟΚ θα εισαι. Αμα ψαχνεις εμπειρη γυναικα να σε στειλει, δεν....
Τις υπολοιπες δεν τις ξερω οποτε περιμενε να σου πουν οι πιο εξπερ. Ψιλοαδιαφορες θα ελεγα αν με ρωταγες.....
Ο Θεος μαζι σου Γιαννακη μου
διδακτωρικό έχεις κάνει εεε?? :cheesy: :cheesy:
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
εσύ  λες για την Τζούλια την Ρουμάνα ο φίλος νομίζω πως ρωτάει για την Τζούλι την ψιλή την Ρωσίδα αν διάβαση ο φίλος ας διευκρίνηση για πια μιλάει
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.  :)
Αναφερόμουν στη ρουμάνα. Για μένα από τα καλύτερα VFM αυτήν τη στιγμή στα στούντιο
 

Hammer7777

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα σε όλους!

Μια ερώτηση να κάνω: έχει κανείς δοκιμάσει  Κιάρα? Δουλεύει σήμερα 20:00 - 06:00 στο Ισμήνης 2 από ότι είδα. Από της φωτο φαίνεται ότι έχει τρομερό πίσω σύστημα.... :kissass2: :kissass2:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

καμία πληροφορία κανένας που να την έχει πάρει ? δεν υπάρχουν πολλά φράγκα, μην τα κλαίω...

ευχαριστώ και πάλι!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
καμία πληροφορία κανένας που να την έχει πάρει ? δεν υπάρχουν πολλά φράγκα, μην τα κλαίω...

ευχαριστώ και πάλι!
μέσα μην πριμένεις πολλά...είναι πανέμορφη, Ελληνίδα, από τα κορίτσια που μένεις μαλάκας....είναι γλύκα...αλλά άπειρη και λίγο "μαζεμένη"...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom