Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Να ενημερώσω ότι χτες το απόγευμα στο Αχαρνών 106 ήταν η μιλφ ρωσίδα Κατερίνα με το κοντό μαλλί που δούλευε Αγ. Μελετίου. Για τους φανς της Κυρίας το γράφω.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Να ενημερώσω ότι χτες το απόγευμα στο Αχαρνών 106 ήταν η μιλφ ρωσίδα Κατερίνα με το κοντό μαλλί που δούλευε Αγ. Μελετίου. Για τους φανς της Κυρίας το γράφω.

Ωραίος! Είχε δουλέψει και στο Χαλκιδικής 83, αλλά και σε άλλα. Την είχα χάσει για πολύ καιρό!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Τηλεφωνικα....

Πιπινου 118
Ευα(η γνωστη μελαχρινη που εχει μπαταλεψει) και μετα τις 18.00 η Αλιονα(το καινουργιο ομορφο μελαχρινο)!
Μ.Αλεξανδρου 133
Αννα-Μαρια η Σαλονικια!
Συγγρου 144
Παολα...το Oμορφο Παλτο και μετα τις 20.00 η kinky Katerina!
Λελας Καραγιαννη 35
Νατασα με την πεταλουδα aka ημουνα νιος και γερασα!
Βριλησου 36
Αντριανα κ Χριστινα! Τι να πω?
Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα..
Βριλησου 36Α
Εσμεραλντα...η σκουροχρωμη μελαχρινη με τον τροφαντο πατο!
Βριλησου 42
Σαμανθα και Βικτωρια..πασιγνωστες δεν σχολιαζω!
Βριλησου 46
Μαρινα....απο τις παλιες καραβανες του ιδρυματος!
Ιωαννινων 5
Η κληση σας προωθειται!
Ιερα Οδος 66
Αντζελα απο Βουλγαρια αγνωστων λοιπων στοιχειων!
Κροκεων 6
Δαρια..δεν την εχω δει απο κοντα αλλα οι φωτος της μου εχουν κεντρισει την περιεργεια!

Αντε καλο Φθινοπωρο να εχουμε!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Τηλεφωνικα....

Κροκεων 6
Δαρια..δεν την εχω δει απο κοντα αλλα οι φωτος της μου εχουν κεντρισει την περιεργεια!

Αντε καλο Φθινοπωρο να εχουμε!!

Να πας να την δεις.  ;)

Την τσεκαρα στην προχθεσινη τσαρκα, ωραιο κοριτσι, απο service ομως τι λεει, δεν εχω ιδεα.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :)  25/08    :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουιζα - Ανιτα/Σαμπρινα - Σονια/Λουιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Κλειστο - Λουσι - Κλαουντια
Κασσανδρας 6: Μελινα - Ιρενα/Καρμεν - Ανιτα
ΑΛΛΑΓΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ!!!

Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννιτα - Αννιτα/Σονια
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουιζα - Μαντονα - Μαντονα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Κλειστο - Λουσι/Σαμπρινα - Κλαουντια
Κασσανδρας 6: Μελινα - Ιρενα/Καρμεν - Μελινα/Λουιζα
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Τηλεφωνικα....

Πιπινου 118
Ευα(η γνωστη μελαχρινη που εχει μπαταλεψει) και μετα τις 18.00 η Αλιονα(το καινουργιο ομορφο μελαχρινο)!
Μ.Αλεξανδρου 133
Αννα-Μαρια η Σαλονικια!
Συγγρου 144
Παολα...το Oμορφο Παλτο και μετα τις 20.00 η kinky Katerina!
Λελας Καραγιαννη 35
Νατασα με την πεταλουδα aka ημουνα νιος και γερασα!
Βριλησου 36
Αντριανα κ Χριστινα! Τι να πω?
Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα..
Βριλησου 36Α
Εσμεραλντα...η σκουροχρωμη μελαχρινη με τον τροφαντο πατο!
Βριλησου 42
Σαμανθα και Βικτωρια..πασιγνωστες δεν σχολιαζω!
Βριλησου 46
Μαρινα....απο τις παλιες καραβανες του ιδρυματος!
Ιωαννινων 5
Η κληση σας προωθειται!
Ιερα Οδος 66
Αντζελα απο Βουλγαρια αγνωστων λοιπων στοιχειων!
Κροκεων 6
Δαρια..δεν την εχω δει απο κοντα αλλα οι φωτος της μου εχουν κεντρισει την περιεργεια!

Αντε καλο Φθινοπωρο να εχουμε!!

στον γρηγόρη τα μικρόγευματα πανεπιστημίου και χαριλάου τρικούπη ποιές ήτανε?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

[move] :) :) :)  26/08    :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Κλειστο - Καταλινα - Ινα
Κασσανδρας 3(πανω): --------Κλειστα-------
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Ανιτα - Ανιτα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουιζα - Λουσι - Ιρενα/Λουιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Κλειστο - Σαμπρινα - Κλαουντια
Κασσανδρας 6: Μελινα - Καρμεν - Μελινα

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστο - Σονια - Σονια

Θησεως 40(κατω): Ζωη - Ελενα/Ζωη/Σοφια - Σοφια/Ελενα
Θησεως 40(πανω): ----------Kλειστα------------

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]ANITTA
Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]

 
   
:fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Μετά από ζαχαροπλαστική ηδονή, και ρομαντικό περίπατο στο Μετάξι, συντροφιά με πολυάριθμους εκλεκτούς συναγωνιστές μεταμεσονύκτια στουντιοτσαρκα με συνοδοιπόρους τον zidane68 και τον makis1985

Βριλησσού 55 : Σαμπρίνα. Ψηλή εντυπωσιακή ξανθιά,    με κάποιες μαύρες ανταύγειες στα μακριά μαλλιά της. Ντυμένη με πορτοκαλί μαγιό εντυπωσίασε αρκετά τον maki. Με φουλ πρόγραμμα.

Βριλησσού 36 : Πεννυ, the one and the only.  Ευδιάθετη και προκλητική όπως πάντα στο σαλόνι, ο makis ένοιωσε έντονα το καυλάντισμα της. Κλαούντια. Νεαρή μελαχρινή με ισια μαλλιά αδύνατη σχετικά, ψηλή με ανοιχτόχρωμα μάτια. Μιλήσαμε για λίγο, όσο η Πέννυ ασχολιόταν με τον maki μιας και γνωριζόμαστε από το πέρασμα της από το Μέγαρο της πλατείας Βάθη…..

Βριλησσού 36Α : Μαρκέλα. Νεαρή ξανθιά με γλυκό πρόσωπο, ενισχυμένο στήθος καλές αναλογίες σώματος. Από τις γνωστές κοπέλες του ομίλου πλέον. Μιχαελλα. Μελαχρινή αδύνατη με πλούσιο φυσικό στήθος. Γνωστή και από την μακρόχρονη θητεία της στο Amnesia.

Βριλησσού 42 : Εμυ. Όμορφη νεαρή μελαχρινή με μοντέλε σώμα, γλυκό πρόσωπο και θετική αύρα στο σαλόνι. Ναόμι. Μελαχρινή βραζιλιάνα ελαφρά σκουρόχρωμη, με ωραίο πρόσωπο και σώμα και «αγαλματένια» περιφέρεια. Από τις δυνατές παρουσίες της βραδιάς.

Βριλησσού 46: Λούνα. Ξανθή με κοντά μαλλιά ala garcon και πεταχτό κωλαράκι. Με πέρασμα από τα Κασσάνδρας σαν Τάνια και από Φυλής 92α παλιότερα με το ίδιο όνομα.

Βριλησσού 60 : Ιρένα. Η γνωστή μελαχρινή αδύνατη Τσέχα με το πλούσιο φυσικό στήθος.

Κασσάνδρας 4 : Ανίτα. Μετρια ξανθιά αδύνατη με μακριά σγουρά μαλλια. Σόνια μελαχρινή με τροφαντά μπουτάκια και περιφέρεια και πρόστυχο βλέμμα. Αμφότερες με φουλ πρόγραμμα.

Κασσάνδρας 4Β : Μαντόνα. Η εκρηκτική Ελληνίδα στο Γκάζι. Ψηλή μελαχρινή πλέον με μακριά μαλλιά, πλούσιο ενισχυμένο στήθος, ωραία περιφέρεια σαρκώδη χείλη. Από τις ομορφότερες παρουσίες της βραδιάς αναμφισβήτητα.

Κασσάνδρας 4Γ : Κλαούντια. Αδύνατη μελαχρινή με ίσια μακριά μαλλιά. Κάρμεν. Ξανθή Ρουμάνα με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους.

Κασσάνδρας 6 : Μελίνα. Μια από τις ομορφότερες κοπέλες των studio. Ψηλή, ξανθιά με «αγγελικό» πρόσωπο. Σε topless εμφάνιση στο σαλόνι έτσι ώστε να είναι σε κοινή θέα το πλούσιο ενισχυμένο στήθος της. Μαζί της η Λουΐζα. Μια νεαρή γλυκιά ξανθή κοπέλα, αρκετά πρόσχαρη και ομιλητική, που η σύγκριση της όμως με την Μελίνα δεν της αφήνει πολλά περιθώρια επιλογής.

Κασσάνδρας 3 (πάνω) : Κλειστό

Κασσάνδρας  3 (κάτω) : Ινα. ξανθια με ωραίο πρόσωπο και σώμα. Το πρωκτικό πλέον δεν συμπεριλαμβάνετε στα προγράμματα της, όπως μέχρι πριν από λίγο καιρό.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 : Μαριάννα. Ψηλή μελαχρινή με μακριά μαλλια. Ωραιο σώμα. Αξιοπρόσεκτη περιφέρεια. Αρκετά πρόσχαρη και ομιλητική μας αποκάλυψε ότι αρχές Σεπτεμβρίου αναχωρεί για το Βέλγιο για να δοκιμάσει εκεί την τύχη της.

Κωνσταντινουπόλεως 80 : Η ξανθή Λάουρα και μελαχρινή Ντορίνα. Ένα δίδυμο αρκετά γνωστό πλέον στο μέσο στουντιάκια. Έχω αναφερθεί λεπτομερώς σε παλιότερες ενημερώσεις για την εμφάνιση τους και τις θεωρώ από τις ομορφότερες παρουσίες των studio κατά την άποψη μου πάντα.. Δυο κοπέλες με πολύ καλή χημεία μεταξύ τους, αποτελούν μια από τις καλύτερες επιλογές για τους fun των duo

Αποχώρηση του πρωθυπουργού και συνεχίσαμε ο zidane68 και εγώ :

Κωνσταντινουπόλεως 92Α : Μαρία η ψηλή. Έχω κάνει εκτενείς περιγραφές σε προηγούμενες ενημερώσεις μου, μιας και είναι από τα γνωστά ονόματα του χώρου. Εμιλυ. Καστανή με ίσια μακριά μαλλιά αρκετά μαυρισμένη από τον ήλιο, ωραίο φυσικό στήθος σε κοινή θέα στο σαλόνι, Η Εμιλυ με φουλ πρόγραμμα, για την Μαρία χωρίς πρωκτικό.

Κωνσταντινουπόλεως 92 : Δεν μας έκαναν την τιμή να μας ανοίξουν

Κωνσταντινουπόλεως 94 : Δεν μας έκαναν την τιμή να μας ανοίξουν

Ιάκχου 7Α : Κλειστό

Ευνειδών 5 : Αννα. Μελαχρινή μετριότητα με ίσια μαλλιά, αδύνατο σωματότυπο. Ελαφρώς ξινισμένη στο σαλόνι. Από 20 ευρώ το απλό. 40 ελεύθερο στοματικό.

Ιεροφαντών 9 : Κλειστό

Κωνσταντινουπόλεως 59 : Κλειστό

Κωνσταντινουπόλεως 61 : Ανίτα. Μελαχρινή με πολύ γλυκό πρόσωπο, και τροφαντή περιφέρεια την οποία αν θυμάμαι καλά διαθέτει στα προγράμματα της

Ιερά οδός 66 : Δεν μας έκαναν την τιμή να μας ανοίξουν

Σπύρου Πάτση 40
: Δεν μας έκαναν την τιμή να μας ανοίξουν

Σπύρου Πάτση 27 : Ντινάρα. Μελαχρινή τροφαντή με έντονα Ασιατικά χαρακτηριστικά και Καρμελιτα καστανή με ανταύγειες και ενδιαφέρον «πίσω σύστημα» το όποιο όμως δεν συμπεριλαμβάνεται στις υπηρεσίες της.

Πειραιώς 121 : Δεν μας έκαναν την τιμή να μας ανοίξουν

Πειραιώς 193 : Κατερίνα.  Γλυκιά ξανθιά καθημερινή κοπέλα χωρίς κάποιο έχτρα στα προγράμματα της.

Πειραιώς 198 : Κλειστό

Βούρβαχη 19 Βαρβάρα. Η γνωστή μελαχρινή Ουκρανή milf.

Βουλιαγμένης 68 : Μάγδα. Καστανή με πλούσιο φυσικό στήθος και καλό σώμα.

Μπουζιάνη 2 : Κλειστό

Ισμήνης 2
: Πάμελα. Ξανθή με ίσια μαλλιά. Ενισχυμένο στήθος, γνωστή και από το πέρασμα της στον όμιλο Κασσάνδρας σαν  Κάτια.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Φίλτατε Cheyenne οφείλω να ομολογήσω ότι ήταν μια πολύ αξιόλογη βραδυά μιας και είδαμε αρκετά αξιόλογα τεμάχια.....επίσης τρομερή συντροφιά ο zidaner68 ο οποίος με τα καυστικά του σχόλια έδωσε μια διαφορετική χροιά στην βόλτα μας :grin:

Ας προχωρήσω στα σχολιά μου για μερικές από τις κοπέλες.....που μου έκαναν εντύπωση :)

Η Σαμπρίνα από Βριλλησού 55 όπως το χαρακτήρισα είναι άλογο κούρσας σε συνδυασμό με τον αέρα που αποπνέει στο σαλόνι σε προδιαθέτει για ωραίες καταστάσεις στα ενδότερα.Θείε όντως το μαγιό της με εντυπωσίασε όπως και η παρουσία της στον χώρο :cheesy:

Βριλλησού 36 τι να πω για την απίθανη Πένυ κάθε φορά που περνάω να την δω έχω το άγχος ότι κάτι θα αφήσω πίσω μου όπως το μπλουζάκι μου,το παντελόνι μου δεν ξέρω κάτι θα κρατήσει αυτή.....για ακόμη 1 φορά το σαλοναρισμά της άγγιξε τα όρια του βιασμού αφού από τους 3 μας γαντζώθηκε επάνω μου όπου άρχισε να με χουφτώνει σε όλου μου το σώμα :grin: Φυσικά ανταπέδωσα πιστεύωντας ότι θα σταματούσε εκεί η Πένυ αλλά υπολόγιζα χωρίς τον ξενοδόχο όπου με άρπαξε από το χέρι με πέταξε στον καναπέ,αφαίρεσε το σουτιέν της ενώ ξεκίνησε να μου χορεύει στον στύλο :cum: :cum: Το μαρτυριό μου δεν είχε τέλος αφού κατέβασε το στρίνγκ της,έπεσε στα γόνατα κάπου εκεί γίναμε ένα σώμα με εκατέρωθεν φιλιά,χουφτώματα στον πούτσο μου,χοροπηδητά και άλλα τέτοια που χαρακτηρίζουν την Πένυ.Η παρέα δεν με βοήθησε να ξεφύγω από την λύσσα της απλά με κοιτούσε απολαμβάνωντας το θέαμα με την Πένυ να γίνεται ακόμα πιο kinky........ ;)

Βριλησσού 36Α η Μαρκέλλα από τις ποιο όμορφες κοπέλες των στούντιο,φιλική,ευδιάθετη με όλους γενικά σε κερδίζει με το σαλοναρισμά της :cheesy: Για την Μιχαελλα τα έχω ξαναπεί δεν είναι του γούστου μου αλλά ήταν αρκετά φιλική παρόλα που ασχολήθηκα μόνο με την Μαρκέλα :grin:

Βριλησσού 42 η Ναόμι η Βραζιλιάνα όπως μας είπε η τσατσά αρκετά αξιόλογη παρουσία με έντονο χαρακτηριστικό τον όμορφο πεταχτό κωλαρίνο της τον οποίο στόλιζε ένα μεγάλου ταττού :) Όση ώρα περιμέναμε την Ναόμι στο σαλόνι βλέπαμε το 7ο ερασιτεχνικό που πρωταγωνιστεί η Εύα ευκαιρία μιας και δεν το είχα δει :2funny: :2funny:

Κασσάνδρας 4 η Αννίτα μέτρια εμφανισιακά και γενικά πολύ αδύνατη με άχαρο σαλονάρισμα όπου φαίνεται η απειρία της.....εντύπωση μου προκάλεσε το πρωκτικό το οποίο προσφέρει????Απορώ τι θα γαμήσει ο υποψήφιος πελάτης αφού ο κώλος της είναι εντελώς πλάκα είναι αυτό που λέμε θα την γαμάς και θα σου μείνει στα χέρια :tooth: :tooth: Χωρίς να την έχω δοκιμάσει θαρρώ ότι δεν αξίζει τα 50€ που ζητάνε(προσωπική άποψη πάντα) :(

Κασσάνδρας 4Β Μαντόνα είχα ακούσει τόσα καλά ποτέ όμως δεν την είχα δει.....εχθές κατάλαβα γιατί θεωρείται από τις πιο δυνατές pse κοπέλες του χώρου......τρομερή topless εμφάνιση στο σαλόνι όπου το μάτι μου εστίασε στα βυζιά της :tits2: και την κωλάρα της :kissass:

Κασσάνδρας 6 η Μελίνα αυτή η κοπέλα όσο πάει γίνεται όλο και πιο τούμπανο στο σώμα.....από τον χειμώνα που την είχα δει έχει αλλάξει σε λίγο καιρό θα κατεβαίνει και σε αγώνες πυγμαχίας :tooth: :tooth: Πάντως ήταν δυνατή στο σαλονάρισμα της με χαιρέτησε αλλά αποτελεί μια καλή επιλογή για :fuck1:

Κωνσταντινουπόλεως 80 το φονικό δίδυμο Ντορίνα - Λάουρα αλλά όπως έχω δηλώσει κατά το παρελθόν είμαι Λαουρόπληκτος οπότε την Ντορίνα την απαξίωσα :2funny: :2funny: Αντικιμενεικά είναι μια από τις ομορφότερες παρουσίες ενώ εχθές φορούσε ροζ μαγιό όπου στο σουτιέν είχε και στάμπα ένα λαγό :grin: Συνομιλήσαμε για διάφορα θέματα (περί ανέμων και υδάτων κατά κύριο λόγο :grin:)ενώ η Ντορίνα μου έκανε παράπονα ότι δεν της έδωσε την απαιτούμενη σημασία.....δεν πειράζει κάποια άλλη φορά :sunglasses:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
καλή η μαντόννα ρε παιδιά ,αλλά πολύ φέικ το όλο κόλπο που λανσάρει...και φυσικά είναι τάπα έτσι...ποιά ψηλή???????
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
ρε  παιδια ο μακης πως αντεξε το καυλαντισμα της πεννυς και δεν φιτιλιασε το 50αρι :grin:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Μετά από ζαχαροπλαστική ηδονή, και ρομαντικό περίπατο στο Μετάξι, συντροφιά με πολυάριθμους εκλεκτούς συναγωνιστές μεταμεσονύκτια στουντιοτσαρκα με συνοδοιπόρους τον zidane68 και τον makis1985



Βριλησσού 42 : Εμυ. Όμορφη νεαρή μελαχρινή με μοντέλε σώμα, γλυκό πρόσωπο και θετική αύρα στο σαλόνι. Ναόμι. Μελαχρινή βραζιλιάνα ελαφρά σκουρόχρωμη, με ωραίο πρόσωπο και σώμα και «αγαλματένια» περιφέρεια. Από τις δυνατές παρουσίες της βραδιάς.

Cheyenne νασαι καλά και να τσαρκαρεις!

Ερώτηση η Ναόμι δούλευε παλιότερα σε μασαζ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom