Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Βγαλαμε λαυράκι φιλε κουταλε........ :bounce-glasses: :bounce-glasses:

Και ρωτησα στο Λελας εαν η Αλεξια ειναι η ιδια που δουλευε παλιά και παντηση ακομα να πάρω..........

Τωρα καταλαβαίνω το γιατι.....

δεν είναι η ίδια
θα το επιβεβαιώσω σήμερα το βραδάκι που θα την πάρω στο Πιπίνου 118, αλλά οι κριτικές λένε (αντικρούοντας τις φωτό του στούδιο) ότι η Αλεξία Λέλας/Πιπίνου είναι ξανθιά τώρα.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Δεν ειναι η ιδια παιδια!!!Αυτο το ξερω σιγουρα!!! ;)


Απλα ειχα ακουσει οτι θα επεστρεφε στο Λελας σε καμια δυο εβδομαδες!!!

 

milf-fan

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
28
Like
0
Πόντοι
11
Μικρή χτεσινοβραδινή ενημέρωσις


-Ελ Βενιζέλο 79 η πρώην νεαρά τσατσά της Ιπποκράτους 144 και Παιωνίου μου επαρουσιασε τη Μόνικα και τη Λολίτα. Προσπεράσαμε σφυρώντας αδιάφορα.

Το στούντιο εντυπωσιακό σε οργάνωση (ντουσιέρα, πετσέτες) και καθαριότητα.
Εκ των δύο κορασίδων, δοκιμάσαμε Λολίτα.
Ουκρανιδάκι, γύρω στα 25, με ολοδροσο σώμα και φυσικό βυζάκι. Μέτρια απόδοση τεχνικώς, αλλά προσφέρει άφθονο χρόνο.
Ακολουθεί κριτική.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Δεν ειναι η ιδια παιδια!!!Αυτο το ξερω σιγουρα!!! ;)


Απλα ειχα ακουσει οτι θα επεστρεφε στο Λελας σε καμια δυο εβδομαδες!!!
Καλά... στα συγκεκριμένα έχουν ένα θέμα με τα ονόματα... θυμάμαι τότε που είχαν "βαφτίσει" Λίντα την τωρινή Λίζα για να προσεγγίσουν πελάτες...!  :headbang:
 

xoulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνίστες. Ξέρει κανείς,για την Μόνικα που δουλέυει ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 79 ? Απο φώτο που ειδα σε αλλο σάιτ,φένεται καλή. Επίσης στο πρόγραμμα στο ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 83 είδα οτι δουλέυει το βράδυ η ΖΛΑΤΑ.Ισχυει ή θα φαμε ξενέρωμα όπως την αλλη φόρα που πήγα και ηταν αλλη κοπέλα ?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Καλησπέρα συναγωνίστες. Ξέρει κανείς,για την Μόνικα που δουλέυει ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 79 ? Απο φώτο που ειδα σε αλλο σάιτ,φένεται καλή. Επίσης στο πρόγραμμα στο ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 83 είδα οτι δουλέυει το βράδυ η ΖΛΑΤΑ.Ισχυει ή θα φαμε ξενέρωμα όπως την αλλη φόρα που πήγα και ηταν αλλη κοπέλα ?
Η Μονικα που ειδες στις φωτο δεν εχουν καμια μα καμια σχεση με αυτη που θα δεις στο μαγαζι!!!


Διορθωση!!!!!!

Για τη Μαρινα ελεγα εγω......τη Μονικα δεν την εχω δει!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
κλειστά τα μαγαζιά του κέντρου (παρασίου, αριστομένους, πιπίνου, αχαρνών 106 κππ κλπ)

το δροσοπούλου 97 ανοιχτό φίλε πουτανγαμών αλλά την γαμόπρτα δεν την ανοίγουν πάλι
επίσης ανοιχτό το δροσοπούλου 95 και το φυλής 104
 

meleos

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει καποιος να μου πει η Μονικα απο Αθανασίας αν δουλευει και αλλου και που? Ευχαριστω προκαταβολικα
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
κλειστά τα μαγαζιά του κέντρου (παρασίου, αριστομένους, πιπίνου, αχαρνών 106 κππ κλπ)

το δροσοπούλου 97 ανοιχτό φίλε πουτανγαμών αλλά την γαμόπρτα δεν την ανοίγουν πάλι
επίσης ανοιχτό το δροσοπούλου 95 και το φυλής 104
απο περιεργεια, αν καποιος ξερει, αυτη την γαμωπορτα στο γαμωδροσοπουλου 97 γιατι δεν την ανοιγουν?? :uglystupid: :uglystupid:αν δεν εχουν καβλες να την ανοιξουν, τοτε γιατι το εχουν ανοιχτο?? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
εκτος αν εχουν καταργησει την τσατσα, η πουτανα δουλευει μονη της και εχει πελατη εκεινη την ωρα... :grin:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Πριν απο καμια ωρα.........
Ρεμουνδου της Ντενισας κλειστο.....το απεναντι το πανω ανοιχτο!!!

Αχαρνων 85 - 104 - 106 κλειστα!!!

Αγκυρας κλειστα!!!

Φωκαιας ανοιχτα καθως και Φυλης (τα πιο πολλα)!!!

Ελλης 3 ανοιχτο!!!

Μεταξι ολα ανοιχτα κανονικα!!!(αν και επαιζε πολυ μπατσαρια τριγυρω)

Αχιλλεως ανοιχτα!!!

Δροσοπουλου 95 - 97 ανοιχτα!!!! Το μπορδελο απεναντι και στον παιζοδρομο κλειστα, Καλιφρονα επισης κλειστο!!!

Λελας 35 κλειστο!!!

Βριλησου 46 μια Νινι!!!

Πιπινου 118 μαλλον κλειστο οπως ανεφερε και ο heel, δεν το σηκωνουν!!!

Λιοσιων κλειστα!!!Οπως και Χωματιανου........στο τριγωνο Χωματιανου-Ιουλιανου-Λιοσιων καμια 20αρια ζηταδες!!!!Προσοχη!!!

Λουκα Νικα ανοιχτο!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
. Επίσης στο πρόγραμμα στο ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 83 είδα οτι δουλέυει το βράδυ η ΖΛΑΤΑ.Ισχυει ή θα φαμε ξενέρωμα όπως την αλλη φόρα που πήγα και ηταν αλλη κοπέλα ?
ΔΕΝ ισχυει φιλε μου. :headbang:

Μολις διαβασα το post σου πηρα τηλεφωνο και δουλευει η Νανσυ.

Ρωτησα την υπηρεσια για Ζλατα και δεν ειχε ιδεα!!!!! :dunno:
 

xoulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Eυχαριστώ για την ενημέρωση. Και εγω όταν το είδα,φτιάχτηκα αλλά θυμήθηκα μια συζήτηση που είχα κάνει παλια με καποιον απο τα studio που ξερει... και μου ειχε πει πως είναι,μαλλον εκτος Ελλαδος.Πιθανόν να βάλανε το όνομα της για να τραβήξει πελατεία,γιατι η Νανση,αν ειναι αυτη που εχω δει φωτο, της φερνει λιγο σε κάποιες στάσης στις φωτογραφίες.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Eυχαριστώ για την ενημέρωση. Και εγω όταν το είδα,φτιάχτηκα αλλά θυμήθηκα μια συζήτηση που είχα κάνει παλια με καποιον απο τα studio που ξερει... και μου ειχε πει πως είναι,μαλλον εκτος Ελλαδος.Πιθανόν να βάλανε το όνομα της για να τραβήξει πελατεία,γιατι η Νανση,αν ειναι αυτη που εχω δει φωτο, της φερνει λιγο σε κάποιες στάσης στις φωτογραφίες.

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Φαντάζεστε, άμα λένε ότι της μοιάζει κάπως να την πλασάρουνε και για τη Ζλάτα; Πλάκα θα'χει :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Φαντάζεστε, άμα λένε ότι της μοιάζει κάπως να την πλασάρουνε και για τη Ζλάτα; Πλάκα θα'χει :grin:
Δυσκολο πολυ.

Η Nανσυ ειναι νεαρη σχετικα κοπελα, σε αντιθεση με την Ζλατα που ειναι απο τα δυνατότερα milf......

Σωματοτυπο παντως εχουν αρκετα κοινο.
 

xoulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Δυσκολο πολυ.

Η Nανσυ ειναι νεαρη σχετικα κοπελα, σε αντιθεση με την Ζλατα που ειναι απο τα δυνατότερα milf......

Σωματοτυπο παντως εχουν αρκετα κοινο.
'Οντως...αλλα προς το παρων,το χάσαμε το κόρμι πατριώτη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom