Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για ποδολαγνεία/πατούσες σε στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lagonisian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 245
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Λουϊζα απο Φ200. Εξαιρετική.
 
OP
OP
lagonisian

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
μια κορασσίδα με υπέροχα πατουσάκια πρόθυμη να στα προσφέρει να τα φας είναι η ελίζα από κασσάνδρας. παλιά δούλευε ως σάρα στην ίδια αλυσίδα. όμορφα, μοσχομυριστά πατουσάκια, καλοσχηματίσμενα δαχτυλάκια, βαμμένα κοραλί, επιδόθηκε σε πολύ καλή μαλακία πάνω στο πέος μου, ήξερε πόσο ένταση να βάλει, τα δάχτυλα της χώνονταν στο πέος μου, με άφησε να τα μυρίζω, να τα δαγκώνω και φυσικά με απόγειωσε και τελείωσα κοιτάζοντας τα έχοντας τα ενωμένα μπροστά στο πρόσωπό μου.(ανέβασα κ κριτική) :humpleg: :humpleg:
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
καλυτερα σε στουντιο παρα σε μπουρδελο!!ειναι πιο καθαρα σε στουντιο!!
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
φιλαρακι προτεινεις καμια για τωρα το πρωι????
 
OP
OP
lagonisian

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
φιλαρακι προτεινεις καμια για τωρα το πρωι????
πήγαινε Αντρέα στο ισμηνης2. κουκλάρα κ κουκλαρα με φυσικές βυζαρες αλλα κ τεχνιτρια στην ποδολαγνεια με ωραία πατουσακια. Διάβασε κ κριτική μου στο τριγγετα 3(sexy busty goddess)
 
OP
OP
lagonisian

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
στην τελευταία μου επίσκεψη στην Αθήνα με άδεια από στρατό δοκίμασα την Αλίνα από ιερά οδό 66, η οποία εκτός από πολύ όμορφο πιπίνι με μινιόν κορμάκι και πολύ καυλοτικό πρόσωπο διαπίστωσα ότι ήξερε να με "περιποιηθεί" καλά με τα πατουσάκια της. Ωραία δαχτυλάκια, βαμμένα σκούρα κόκκινα, ίσια και μακριά, ωραία καμάρα και μυρωδάτα. Ξεκίνησε με υπέροχη ποδομαλακία, μου τα προσέφερε για φιλιά και γλύψιμο ενώ δέχτηκε κιόλας και μασάζ στο πέλμα της το οποίο ήταν ιδιαίτερα μαλακό. Καθόλη τη διάρκεια της πράξης, τα ακούμπαγε στο στήθος μου, τα έγλειφα και όταν την είχα στα 4, τα είχε βάλει κάτω από τα @@ και ταέτριβε και εγώ κόντευα να εκραγώ...
Επίσης μια άλλη κορρασσίδα είναι η νέα κοπέλα των κασσάνδρας η άντα. Εντυπωσιακή και πανέμορφη κοπέλα, σχετικά άπειρη με ωραίο πατουσάκι με νυχάκια με γαλλικό πεντικιούρ, και ωραίο πέλμα αλλά έχει ένα ΒΑΣΙΚΟΤΑΤΟ μειονεκτημα...ΓΑΡΓΑΛΙΕΤΑΙ!! οπότε για το συγκεκριμένο πρόγραμμα δε συστήνεται... :(
 
OP
OP
lagonisian

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Επίσης δοκιμάστηκε η Έμιλυ από αλυσίδα Μεγ. Αλεξάνδρου 133, κωνσταντινουπόλεως και βριλησσού. Όμορφη κοπέλα, με αδύνατο και γυμνασμένοσώμα, σκουρόχρωμη επιδερμίδα και ωραία πατουσάκια, ίσια δάχτυλα βαμμένα κοραλί και με άριστη χρήση τους και χωρίς χρονικούς περιορισμούς. καλό footjob, απρόσκοπτο γλύψιμο, συμπαθητική καμάρα και πέλμα, ΄ξέρει και τα διατηρεί στο παιχνίδι όλην την ώρα και φυσικά σε αφήνει να τελειώσεις πάνω τους...πολύ τίμια επιλογή...
 
OP
OP
lagonisian

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
στον μακρύ κατάλογο θα πρέπει να προστεθεί και η Πωλίνα από Φ104. Ωραία δαχτυλάκια, συμμετρικά και ίσια βαμμένα χθες μωβ, μαλακό πέλμα και έντονη καμάρα, της αρέσει τρομερά και της ίδιας, επιδιώκει να τα βάλει στο παιχνίδι ενεργά, θέλει να της τα γλείφουν, ξέρει και κατέχει πολύ καλά τη footjob, κατά τη διάρκεια της πράξης, σε κλειδώνει και σου τρίβει τηνν πλάτη με τα πατουσάκια της και φυσικά αφήνει να τελειώσεις πάνω τους...πολύ καλή και safe επιλογή για τους λάτρεις του συγκεκριμένου φετίχ!!
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
καμια αλλη παιδια απο βριλησσου με ομορφα πατουσακια????
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
η λαουρα απο βριλησσου 36 η τατοιου 58 λεει τιποτα απο ποδολαγνεια η ανθρακες ο θησαυρος????
 
OP
OP
lagonisian

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
η λαουρα απο βριλησσου 36 η τατοιου 58 λεει τιποτα απο ποδολαγνεια η ανθρακες ο θησαυρος????
μύστη μου την έχω τιμήσει 3 φορές και μπορώ να σου πω ότι η κοπέλα είναι πολύ καλή στην ποδολαγνεία!!! τη συστήνω ανεπιφύλακτα!!!
 
OP
OP
lagonisian

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846

Χθεσινή κατάθεση στο Αριστοτέλους5 στην ίνα!! Η κοπέλα διαθέτει από τα πιο όμορφα πατουσάκια της πιάτσας. ίσια τελείως δαχτυλάκια, βαμμένα μαύρα, ωραία καμάρα και ξέρει να τα βάζει στο παιχνίδι...η συνεδρία ξεκίνησε με μια καταπληκτική footjob, μαλακιά, γρήγορη κάποιες στιγμές, πέρναγε τα δάχτυλά της από τα μπαλάκια μου, ενώ πήρε την πρωτοβουλία και μου έχυσε λίγο baby oil πάνω στο πέος μου και άρχισε ξανά να παίζει μαζί του με τα πατουσάκια της, κάτι που την έκανε και πιο απολαυστική και πιο ΄"υγρή"...Και καθόλη τη διάρκεια της πράξης μου τα έφερνε στο πρόσωπό μου, τόνιζε έντονα την καμάρα της κλπ γεγονότα που γούσταρα...πολύ σούπερ η Ίνα και για τους φετιχιστές αυτού του προγράμματος. Να σημειωθεί ότι όταν μπήκε στο δωμάτιο, πήγε στο ντους και τα σαπούνισε τα πατούσια της για να είναι πεντακάθαρα και μοσχομυριστά!!! Λίγες το κάνουν αυτό!!!
!!!
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
παραθετω ενα σπεσιαλ βιντεο για αυτο το θεμα
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Χθεσινή κατάθεση στο Αριστοτέλους5 στην ίνα!! Η κοπέλα διαθέτει από τα πιο όμορφα πατουσάκια της πιάτσας. ίσια τελείως δαχτυλάκια, βαμμένα μαύρα, ωραία καμάρα και ξέρει να τα βάζει στο παιχνίδι...η συνεδρία ξεκίνησε με μια καταπληκτική footjob, μαλακιά, γρήγορη κάποιες στιγμές, πέρναγε τα δάχτυλά της από τα μπαλάκια μου, ενώ πήρε την πρωτοβουλία και μου έχυσε λίγο baby oil πάνω στο πέος μου και άρχισε ξανά να παίζει μαζί του με τα πατουσάκια της, κάτι που την έκανε και πιο απολαυστική και πιο ΄"υγρή"...Και καθόλη τη διάρκεια της πράξης μου τα έφερνε στο πρόσωπό μου, τόνιζε έντονα την καμάρα της κλπ γεγονότα που γούσταρα...πολύ σούπερ η Ίνα και για τους φετιχιστές αυτού του προγράμματος. Να σημειωθεί ότι όταν μπήκε στο δωμάτιο, πήγε στο ντους και τα σαπούνισε τα πατούσια της για να είναι πεντακάθαρα και μοσχομυριστά!!! Λίγες το κάνουν αυτό!!!
!!!

Έχει καμία σχέση με την Ίνα του δούλευε Τατοίου 71; Αν όχι, το υπόλοιπο πακέτο εκτός ποδιών τι λέει;
Ευχαριστώ και καλή ανάσταση να έχουμε!
 
OP
OP
lagonisian

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
OP
OP
lagonisian

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Αφροδίτη από Κηφισού30....Τα λόγια είναι περιττά...Ελληνιδάρα με υπέροχη ενέργεια και "αέρα", κατσαρό φουντωτό μαλλί αλά τάμτα, μελαχροινή με ενισχυμένο 4άρι στήθος...μου προσέφερε απίστευτη ποδολαγνεία, κόκκινα βαμμένα δαχτυλάκια, ολόισια, πεντακάθαρ και μαλακά, μου τα έβαζε συνέχεια να τα περιποιηθώ, να τα γλείφω, να τα δαγκώνω, πολύ καλή footjob,ωραία καμάρα και συνέχεια τα πατουσάκια της μέσα στο παιχνίδι....ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!! :headbaning3:
 
OP
OP
lagonisian

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Xθεσινή κατάθεση στη Σαμάνθα από Β42...ταλαιπωρημένα πατουσάκια, με φουσκάλες, και ατημέλητο πεντικιούρ με κάποια νύχια ξεβαμμένα...επίσης πατούσες ιδρωμένες...απαράδεκτο για την εμπειρία και την ιστορία της...δε μου δημιουργήθηκε καμιά επιθυμία για ενασχόληση μαζί τους...
 
OP
OP
lagonisian

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Νάνσυ από Φυλής 104!! Εντυπωσιακή κοπέλα, ξανθιά, ωραίο πρόσωπο και σώμα!! Πατουσάκια ΙΔΑΝΙΚΑ για τον κάθε ποδολάγνο!! Γαλλικό πεντικιούρ(ΤΡΕΛΛΑΑΑ!!!), μικρά σε μέγεθος, ίσια δαχτυλάκια, μαλακό πέλμα, με λίγες ζάρες που γουστάρω με τρέλλα!! Της άρεσε το μασάζ που τους έκανα, με πάτησε σε όλο μου το κορμί με αυτά, και καλά για να με "ισιώσει"... Ανεμπόδιστο παιχνίδι καθόλη τη διάρκεια της συνεδρίας, πολύ ωραία καμάρα, ελαστικότητα και κινητικότητα παντού...Το τελείωμα ζήτησε και φυσικά το πραγματοποίησα στα πατουσάκια της μετά από μια ωραία footjob!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom