Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για ποδολαγνεία/πατούσες σε στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lagonisian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 245
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
lagonisian

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
οχι, απο Δευτερα δουλευω...
Μηπως θα προλαβεις την πρωινη βαρδια στο Ηλια Ηλιου 82? :grin:
μπα...φευγω για Μεσολόγγι που παρουσιάζομαι κ θα φύγω πρωί πρωί....οποτε θα τα πούμε αρχές δεκέμβρη που θα χω άδεια...σε έχω ψάξει πολλές φορές με το φίλο μου(τον ξέρεις πολύ καλα) αλλά όλο ελειπες εξωτερικό... :headbang:
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
μπα...φευγω για Μεσολόγγι που παρουσιάζομαι κ θα φύγω πρωί πρωί....οποτε θα τα πούμε αρχές δεκέμβρη που θα χω άδεια...σε έχω ψάξει πολλές φορές με το φίλο μου(τον ξέρεις πολύ καλα) αλλά όλο ελειπες εξωτερικό... :headbang:
ωραια! μεχρι τοτε θα χασω κι'αλλα κιλα και θα γυνω ακομα καλυτερη :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • DSCN0342.JPG
    DSCN0342.JPG
    219,3 KB · Εμφανίσεις: 78

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Το πιο ωραιο για ποδολαγνεια και πατουσες, ειναι γυναικα με γυναικα! Βαζω δειγμα στο κατω βιντεο!!!  :rockon:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
 

corey_8

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Λάουρα από κων/πολεως,Βριλησσού η ξανθιά. Ωραίες πατούσες μεγάλες, καθαρές κ ωραία δαχτυλακια...κ της αρέσει κιόλας η ενασχόληση μας με τα πατουσακια της... :humpleg:

thx φίλε, φαίνεται υπέροχη κι απ΄τις κριτικές.

ισχύουν τα προγράμματα που γράφουν εδώ για να τη πετύχω;

www.*****.gr/index.php/component/content/article/192.html]vrillissou36a[/url] , kon/lews80 , kon/lews92a
 

corey_8

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Το πιο ωραιο για ποδολαγνεια και πατουσες, ειναι γυναικα με γυναικα! Βαζω δειγμα στο κατω βιντεο!!!  :rockon:                    

συμφωνώ, :rockon: έχει δοκιμάσει να το ζητήσει κανείς αυτό σε studio;
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
νταρια θα ανεβεις καθολου βριλησσου να σε επισκευτουμε?τι νουμερο παπουτσι φορας?απο ποδολαγνεια σε συνδυασμο με trampling kai footjob πως τα πας????
 
OP
OP
lagonisian

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
η αφροδίτη δεν είσαι?? Πρέπει να γνωριστούμε από κοντά μου φαίνεται..... :humpleg: κ γουστάρω που χεις βραχιολακι στον αστράγαλο....
Αρχηγε απαραδεκτος!!!! Δεν εχεις γνωρισει τη Νταρια;
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ρε παιδια η πενυ απο βριλησσου 36 τι λεει απο πατουσακια?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom