Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για ποδολαγνεία/πατούσες σε στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lagonisian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 245
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Για ποδολαγνεία σε studio πρέπει να το αναφέρεις εκ των προτέρων στην υπηρεσία; Πόσο κοστίζει συνήθως; :huh:

Συνηθως αναφερεται απο την υπηρεσια σαν υπηρεσια που κοστιζει 60 (μαζι με το απλο προγραμμα) στις ακριβες αλυσιδες.
Στις αλυσιδες με κανονικες τιμες συνηθως περιλαμβανεται στο απλο και το προσφερουν οι κοπελες χωρις να γινει ιδιαιτερη αναφορα.
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
503
Κριτικές
2
Like
630
Πόντοι
86
Ευχαριστώ pervsexmate. Όσες φορές έχω πάει δεν το έχουν αναφέρει καν σαν πρόγραμμα. Την επόμενη φορά λέω να περάσω με απλό και να ζητήσω ποδολαγνεία από την κοπέλα αλλά φοβάμαι μην γίνει παρεξήγηση και μου πει ότι έπρεπε να το είχα αναφέρει έξω κτλ. :S
 

manos_20

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1
Συναδελφοι στα μπουρδελα ποδολαγνεια παιζει??
 

F_lover

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδιά το συγκεκριμένο θέμα έχει να ενημερωθεί πάρα πολύ καιρό και νομίζω πως υπάρχει τεράστια ζήτηση στο συγκεκριμένο κομμάτι απο πολλούς συναγωνιστές. Προσωπικά θα προτείνω την καλύτερη κατα την γνώμη μου επιλογή για στούντιο (στο θεμα ποδολαγνεία) και ελπίζω να ακολουθήσουν και άλλες προτάσεις απο εσάς...
Κατα την γνώμη μου λοιπόν η Paris απο Ισμήνης studio στην δάφνη είναι η καλύτερη επιλογή. Αν εξαιρέσης οτι είναι λίγο ξινή στην φάτσα και κάποιες φορές φαίνεται να βαριέται, έχει ενα τέλειο πανέμορφο πρόσωπο και ακόμα πιο πανέμορφα είναι τα πατουσακια της. Εχει καλοσχηματισμένα δάχτυλακια άκρως συμμετρικά και σε μέγεθος το πέλμα της είναι όσο μεγάλο χρειάζεται.

Οι περισσότερες δεν κουνάνε καθόλου τα πόδια τους και απλά αράζουν και σε κοιτάνε, πράγμα πυ με ξενερώνει λίγο. Αν έχετε κάποια στο μυαλό σας που παίζει με τον πελάτη είμαι όλος αυτιά.

Περιμένω να ακούσω τις προτάσεις σας.
Ευχαριστώ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom