Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 210 άτομα (17 μέλη και 193 επισκέπτες)

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
[/quote] ISINAS "όσα γράφω τα λένε το 90% των ιατρών" [/quote]

Όσα γράφεις τα λένε το 99% των γιατρών, αυτό όμως δεν σημαίνει τίποτα. Εγώ θα σου πω το εξής, γνωρίζω 20 άτομα θετικά στον covid εκ των οποίων δεν πέθανε κανείς. Όλοι ανάρρωσαν και είναι υγιέστατοι. Ας πούμε ότι πέθαινε ένας στους εκατό, για ποιο θανατηφόρο ιό μιλάμε; Όταν θέριζε η μηνιγγίτιδα, όσοι κόλλαγαν πέθαιναν η τους άφηνε κουσούρι, που ήταν τότε οι γιατροί να πιέσουν την κυβέρνηση να πάρει μέτρα;

Πραγματικά, πίστευε ότι θες, αλλά, για όσα λένε η λες, πέραν από αερολογίες δεν είναι τίποτε παρά πάνω με αποδείξεις. Αυτά τα τεστ, έρχονται από το εξωτερικό, είναι ήδη προκαθορισμένο τι θα δείξουν, με σκοπό να ανεβάσουν τα κρούσματα, να πάρουν μέτρα και να υπηρετήσουν το όραμα του κυρίου Σόρος. Ο κύριος Μητσοτάκης δεν είναι τίποτε παρά πάνω από έναν απλό υπάλληλο, όπως και όλοι στην βουλή, στα κανάλια κτλ. Υπάλληλοι στους χρηματοδότες τους είναι και εμείς απλοί θεατές.
 

liontari

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2010
Μηνύματα
27
Κριτικές
26
Like
85
Πόντοι
10
Έχεις απόλυτο δίκιο. Αν κάποιος θέλει να δει τα επίσημα στοιχεία της Ελληνικής Στατιστικής Αρχής, μπορεί να τα δει στον εξής σύνδεσμο : Για να καταλάβουμε όλοι, ότι μας κοροϊδεύουν παγκοσμίως.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
Εμβολιασμένες ίσως ....
Εμβολιασμένοι πως ;
Σιγά μην δείχνεις στη τσατσα το πιστοποιητικό ......

Και η τσατσά θα σκανάρει το QR για να τσεκάρει αυθεντικότητα και το ίδιο εσύ στην κοπέλα και τους συναγωνιστές ...
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Κατάθεση προ ολίγου στο δρόμο που χάραξε η τιμωρία των δασκάλων παλαιάς κοπής.
Στον 7ο ουρανό όλοι αδέρφια!
Παρουσιάστηκε η σεξοβόμβα από το Τσερνομπιλ Ειρήνη.
Ξανθό μωράκι γύρω στα 25, 1.75 ύψος περίπου, πολύ ωραίο σώμα, πεταχτο κωλί, μικρά αλλά καθώς πρέπει βυζγια με ωραίο σχηματακι, προσωπο σαν την Έλενα Μαριπόζα αλλά σε ξανθιά έκδοση, κοτσιδάκια έτοιμα να κρατηθείς από αυτά καθώς ιππευεις αυτή τη καλλονή και ωραία αίσθηση σλάβικου δέρματος.
Ζυγός στο ζώδιο ήξερε να ζυγίζει καλά στο στόμα την ακάπελη βέργα με τα δίδυμα, ανεβαίνει από πάνω και έγλειφε αβέρτα το λαιμό λες και επρόκειτο για καλοψημένη χοιρινή σπάλα.
Και στο ιεραποστολικό πολύ καλη συμμετοχή.
Στα 4 το μόνο κακο που δεν άντεχε δυνατό σφυροκόπημα.
Τελείωμα στο στόμα μέχρι την τελευταία σταγόνα.
Κατ' εμέ αξίζει με το παραπάνω στις τωρινές συνθήκες.

Ειρήνη υμίν!

Update: Αυτή τη Μικαελα από Φωκαιας 17 ρε μύστες την βλέπω καθημερινά να κατηφορίζει την Ιουλιανού ολο καμάρι, πρέπει να κάνει πολύ καλές δουλειές στο ξενοδοχείο του Βασίλη ή κοινώς Bill.
Αχ Μικαελα με το μαυροκορακί μαλλί σου, αναστενάζει όλη η λεωφόρος Ισλαμαμπάντ (Αχαρνών) όταν τη διασχίζεις.

 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
ISINAS "όσα γράφω τα λένε το 90% των ιατρών" [/quote]

Όσα γράφεις τα λένε το 99% των γιατρών, αυτό όμως δεν σημαίνει τίποτα. Εγώ θα σου πω το εξής, γνωρίζω 20 άτομα θετικά στον covid εκ των οποίων δεν πέθανε κανείς. Όλοι ανάρρωσαν και είναι υγιέστατοι. Ας πούμε ότι πέθαινε ένας στους εκατό, για ποιο θανατηφόρο ιό μιλάμε; Όταν θέριζε η μηνιγγίτιδα, όσοι κόλλαγαν πέθαιναν η τους άφηνε κουσούρι, που ήταν τότε οι γιατροί να πιέσουν την κυβέρνηση να πάρει μέτρα;

Πραγματικά, πίστευε ότι θες, αλλά, για όσα λένε η λες, πέραν από αερολογίες δεν είναι τίποτε παρά πάνω με αποδείξεις. Αυτά τα τεστ, έρχονται από το εξωτερικό, είναι ήδη προκαθορισμένο τι θα δείξουν, με σκοπό να ανεβάσουν τα κρούσματα, να πάρουν μέτρα και να υπηρετήσουν το όραμα του κυρίου Σόρος. Ο κύριος Μητσοτάκης δεν είναι τίποτε παρά πάνω από έναν απλό υπάλληλο, όπως και όλοι στην βουλή, στα κανάλια κτλ. Υπάλληλοι στους χρηματοδότες τους είναι και εμείς απλοί θεατές. [/quote] 100 έχω κάνει όλα αρνητικά ήταν !! Για πια προκαθορισμένα τεστ μειλας ; Μα καλ κοροϊδευόμαστε ; Αν δεν γίνει ο εμβολιασμός ποτέ δεν θα βγούμε έξω !! Οι πιο πολλοί είναι αρνητικοί ατο να κάνουν το εμβόλιο δυστηχος !! Στο τέλος θα δεις πως θα βάλουμε βραχιολάκι στους εμβολιασμένους κΑι μόνο αυτοί θα έχουν πρόσβαση σε δουλειές μαγαζιά καμπ σινεμά εστιατόρια κτλ!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Εμβολιασμένες ίσως ....
Εμβολιασμένοι πως ;
Σιγά μην δείχνεις στη τσατσα το πιστοποιητικό ......

Και η τσατσά θα σκανάρει το QR για να τσεκάρει αυθεντικότητα και το ίδιο εσύ στην κοπέλα και τους συναγωνιστές ...
η κάρτα θα είναι , η βραχιολάκι καμία σχέση με Κοδικο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.860
Κριτικές
62
Like
40.269
Πόντοι
8.530
Ο kolonoskopos τις μπουρδες του να τις πει σε οσους ειχαν την ατυχια να ειναι στο 1% που πεθαναν η που μετα απο πολλους μηνες εχουν ακομα δυσκολια στην αναπνοη η ο,τιδηποτε αλλο μπορει να προκυψει απο πολυημερη νοσηλεια.Οσο υπαρχουν τετοιοι ανεγκεφαλοι τα κρουσματα θα ειναι στα υψη και εξαιτιας ολων αυτων θα ειναι κλειστα τα αγαπημενα μας ιδρυματα και η εστιαση.Το εχω ξαναπει για αλλον ανεγκεφαλο...το χειροτερο ειναι οτι ψηφιζετε ολοι εσεις που λειτουργειτε ετσι και το μελλον της χωρας εξαρταταιΚΑΙ απο εσας.Εκτος αν ειστε 14χρονα που σας την εχει βαρεσει απο την τηλε-εκπαιδευση και μπαινετε εδω μεσα και πουλατε τρελα.Αν ισχυει αυτο( που ευχομαι να ισχυει αυτο και να ΜΗΝ ειστε ενηλικες με μια ελαχιστη ποσοτητα μυαλου)ΤΕΛΕΙΩΣΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΤΕ!ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ!
 

Elites

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2021
Μηνύματα
55
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,
Μήπως παίζει κάνα, τηλ, φβ, κάτι από Εμμυ, Νικολ, Ιζαμπελα, Λάνα τέλος πάντων από κορίτσια αλυσίδας Λ-ΣΠ;
Γνωρίζετε τίποτα για ξανθιά μοντελοφολάρα Λίζα από Φ71, Κατερίνα pawg από Φ54;
Οποιαδήποτε πληροφορία καλοδεχούμενη γιατί φως στο τούνελ δεν...
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Ο κοσμος το εχει τουμπανο και εσυ κρυφο καμαρι.Νομιζω ολοι μας γνωριζουμε τι σημαινει αυτη η φραση και ειναι το λιγοτερο που θα μπορουσα να απαντησω.
Σχεδον ολοκληρος πλανητης εχει καταλαβει τα σχεδια του λομπυ και για ποιο λογο συμβαινουν ολα αυτα αλλα μερικοι εθελοτυφλουν και προσπαθουν να τετραγωνισουν τον κυκλο.
 

Elites

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2021
Μηνύματα
55
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,
Παίζει κάνα τηλέφωνο από την Έμμυ αλυσίδας Λ-ΣΠ;
 

Elites

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2021
Μηνύματα
55
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,
Παίζει κάνα τηλέφωνο από την Έμμυ αλυσίδας Λ-ΣΠ;
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Χαλαρωσε και κλεισε την τηλεοραση σου η καλυτερα πετα την απο το μπαλκονι.Μην βλεπεις μην παρακολουθεις πλεον τα βοθροκαναλα τσοντοκαναλα δημοσιοκαφρους και πες τελος παντον οτι δεν εχεις τηλεοραση για να τα δεις.Το ξερω θα πονεσει λιγο στην αρχη αλλα θα δεις μετα απο καμια βδομαδα δεν θα το ζητας και το μυαλο σου θα αρχισει να λειτουργει οπως στο εδωσε ο δημιουργος μας.Το καταλαβαινω οτι τωρα με βριζεις αλλα καντο εστω σαν πειραμα χωρις να μας πεις κατι δεν χρειαζεται να το ξερουμε απλα καντο για τον εαυτο σου.Παρε τα μετρα σου εναντια στον οιο ενταξει.Γνωριζω οτι υπαρχει και κολλα οπως οι υπολοιποι.Απλα μην τρελενεσαι και φτανεις στο αλλο ακρο.
Αν εχεις γκομενα η γυναικα γαμα οσο μπορεις , ξεδωσε εκει αλλιως γαμα σε στουντιο τοσα παραδειγματα εχουν δωσει εδω μεσα για κορασιδες σε καθαρα μαγαζια με καθαρες πουτανες.
Καντα αυτα και θα διαπιστωσεις μεγαλη διαφορα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.151
Κριτικές
496
Like
62.011
Πόντοι
39.662
Μια συνηθισμενη μερα στην αμαρτωλη πιατσα !


Απογευματινη επισκεψη στον οικο επι της οδου jason statham προκειμενου να δοκιμασω τις
πορνοεπιδοσεις της κανουριας κορασιδας η οποια ειναι και κολλητη της Anna-bella.
Οποτε αφου καταλαβατε σε ποιον οικο πηγα περιμενα στο σαλονι και προς εκπληξη μου
βγηκε στο σαλονι μονο η Anna-bella.
Που ειναι η καινουρια κορασις που μου υποσχεθηκες ??? Ειπα θυμωμενος στην τσατσα !!
Εδω ειναι ! Αλλα τωρα εχει ντυθει και ετοιμαζεται να φυγει, ηταν και πρωτη μερα στη δουλεια
ειχε και πολλους πελατες και κουραστηκε...καταλαβες.
Καταλαβα... την ξεμουνιασανε της ειπα.
Πες της τουλαχιστον να ερθει να σολοναρει με τα ρουχα να δουμε το καινουριο εμπορευμα
να εκτιμησουμε το περιεχομενο να φτιαξουμε παπαρι και να ερθουμε αυριο να την γαμησουμε !!!
Με το δικαιο αιτημα μου συμφωνησαν επισης 2 Ελληνες και 3 Πακιστανοι μυστες !
Αμεσως παω ειπε η ευγενικη τσατσα ωστοσο γυρισε γρηγορα πισω μεταφεροντας μια ομαδικη χυλοπιτα
απο την κορασιδα !
Κακως !! Ειπα στην τσατσα !! Ντρεπεται μη την ματιασουμε ??
Εφυγα και πηγα στην οδο του μεγαλου στρατηλατη και στο παλιο λημερι της Ελενης της ΕλληνοΡωσσοΠοντιας.
(οχι το κουρτινατο το πιο πισω).
Εκει ηταν η Ελενη μαζι με μια αλλη κοπελα την Αλεξανδρα την οποια δεν ειχα ξαναδει.
Η Αλεξανδρα ειναι μετριου αναστηματος με λευκο σα γαλα δερμα, αδυνατη με ωραιο κορμι και βυζι λεμονακι.
Ηλικιακα περιπου στα 25. Το μαλλι της μακρυ ισο μαυρο.Το προσωπο της ελκυστικο.
Μιλουσε ελληνικα στο σαλονι και ρωσσικα στο κουζινακι.
Στο σαλονι εβγαινε τελειως γυμνη. Πελατης παππους που εβγαινε απο το δωματιο την προτεινε ως πολυ καλη !!!
Το προγραμμα της ειναι αυστηρα απλο.
Επελεξα την Ελενη η οποια οταν μπηκε στο δωματιο ηταν "φτιαγμενη", παραπατουσε μιλουσε λεγοντας ασυναρτησιες
και ειχε τα ματια της πιο πολυ κλειστα παρα ανοιχτα...
Ξαπλωσε στο κρεββατι και ανοιξε τις μακριες ποδαρες της, ξαπλωσα απο πανω της και αρχισα να της γλειφω ηδονικα το λαιμο
και καραγουσταρε !
Αρπαξα την ευκαιρια απο τα ρουθουνια και της τον εζμπρωξα ολο μεσα ακαποτα στη μουνα της !!!
Η Ελενη δεν εφερε καμμια αντισταση, ηταν σα να κλεβεις εκκλησια.
Αφου της εριξα 5-6 πουτσιες η Ελενη καταλαβε οτι την γαμαω ακαποτα και με εβγαλε απο μεσα της λεγοντας μου οτι δεν κανει
τετοια πραματα....
Της τον εβαλα στο στομα και με πιπωσε δυνατα μεχρι που εχυσα απεριοριστα.
Τα καταπιε ολα και μετα πηγε νιπτηρα να πλυνει τα χειλη της...
Αποχωρησα απο τον οικο ξαλαφρωμενος απο το σπερμα που βαραινε τα αρχιδια μου.

Θα επιστρεψω στην αμαρτωλη οδο αυριο για καινουριες περιπετειες !!!


ΥΓ: Το σημερινο ακαποτο ζμπρωξιμο ειναι αφιερωμενο στα μελη argyrotoxos και isinas που βλεπουν μουνι και αλλαζουν δρομο. :2funny::2funny::2funny::2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Αρπαξα την ευκαιρια απο τα ρουθουνια και της τον εζμπρωξα ολο μεσα ακαποτα στη μουνα της !!!
Η Ελενη δεν εφερε καμμια αντισταση, ηταν σα να κλεβεις εκκλησια.
Αφου της εριξα 5-6 πουτσιες η Ελενη καταλαβε οτι την γαμαω ακαποτα και με εβγαλε απο μεσα της λεγοντας μου οτι δεν κανει
τετοια πραματα....
Της τον εβαλα στο στομα και με πιπωσε δυνατα μεχρι που εχυσα απεριοριστα.
Τα καταπιε ολα και μετα πηγε νιπτηρα να πλυνει τα χειλη της...
Αποχωρησα απο τον οικο ξαλαφρωμενος απο το σπερμα που βαραινε τα αρχιδια μου.

Θα επιστρεψω στην αμαρτωλη οδο αυριο για καινουριες περιπετειες !!!


ΥΓ: Το σημερινο ακαποτο ζμπρωξιμο ειναι αφιερωμενο στα μελη argyrotoxos και isinas που βλεπουν μουνι και αλλαζουν δρομο. 2funny2funny2funny2funny


ΓΙα εξετάσεις τράβα. Μία φορά θα γίνει η μαλακία. Δεν υπάρχουν αντισώματα και anticoronovirus και οι περισσότερες είναι χωρίς χαρτιά άρα και χωρίς εξετάσεις.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.860
Κριτικές
62
Like
40.269
Πόντοι
8.530
Συναγωνιστη dmtrsxxx,
Εχεις μπερδευτει...δεν φευγω μακρυα οταν βλεπω μουνι!Φευγω μακρυα οταν βλεπω κινητες υγειονομικες βομβες σαν εσενα και σαν τις βρωμοπρεζουδες που πας και βρισκεις εκει...μονο στο Μεταξουργειο πας;Τοσο χαμηλο επιπεδο κοινωνικα , οικονομικα και υγειονομικα εχεις;Μα τι ρωταω κι εγω...ναυαγιο θα εισαι σαν ολους αυτους που πανε συστηματικα εκει.Δεν ξερω για ποσο ακομα θα ζεις με αυτα που κανεις παντως με συγκινησε το ενδιαφερον σου.Ειμαι σιγουρος οτι συγκινηθηκε και ο isinas...να εισαι καλα...ΓΙΑ ΟΣΟ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ...το εννοω!
 

Elites

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2021
Μηνύματα
55
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,
Παίζει κάνα τηλέφωνο από την Έμμυ αλυσίδας Λ-ΣΠ;
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Συναγωνιστη dmtrsxxx,
Εχεις μπερδευτει...δεν φευγω μακρυα οταν βλεπω μουνι!Φευγω μακρυα οταν βλεπω κινητες υγειονομικες βομβες σαν εσενα και σαν τις βρωμοπρεζουδες που πας και βρισκεις εκει...μονο στο Μεταξουργειο πας;Τοσο χαμηλο επιπεδο κοινωνικα , οικονομικα και υγειονομικα εχεις;Μα τι ρωταω κι εγω...ναυαγιο θα εισαι σαν ολους αυτους που πανε συστηματικα εκει.Δεν ξερω για ποσο ακομα θα ζεις με αυτα που κανεις παντως με συγκινησε το ενδιαφερον σου.Ειμαι σιγουρος οτι συγκινηθηκε και ο isinas...να εισαι καλα...ΓΙΑ ΟΣΟ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ...το εννοω!

Πρωτη φορα η δευτερη ειναι που συμφωνω σχεδον σε ολα εκτος απο τη φραση με το ναυαγιο.
Δεν ειναι κακο αλλα ουτε και κατακριτεο για καποιον που θελει να ξοδευει πολυ λιγα χρηματα για να γαμησι και δινει 10 ευρωπουλα.
Το οτι μπορει να μην εχει την οικονομικη δυνατοτητα να γαμα σε στουντιο η βιζιτουδες στα ξενοδοχεια δε νομιζω πως χρηζει αναλυση τετοιου ειδους συμπεριφορα.
Επισης μην ξεχναμε πως αυτη την περιοδο οι περισσοτερες εργασιες ειναι σε αναστολη και το πενιχρο εισοδημα απο τα επιδοματα που δινει το κρατος δεν φτανει ουτε για ενα ξεροκοματο.
Επισης μην ξεχναμε το ποσοστο ανεργιας που μαστιζει τη χωρα μας και που ο καθενας αν βρισκεται σε τετοια δινή θεση τα 10 ευρω ειναι αρκετα πολλα για ενα γαμησι.
Ουτε μπορουμε να γνωριζουμε τι προβληματα η τι αναγκες μπορει να εχει ο καθενας και αν του περισευουν λιγα χρηματα η οχι για μια πουτανα.
Δε μιλαω συγκεκριμενα για δημητρη αλλα γενικα για ολους μας οποτε ξανασκεψου την επομενη φορα τι θα πεις και πως θα το πεις.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Συναγωνιστη dmtrsxxx,
Εχεις μπερδευτει...δεν φευγω μακρυα οταν βλεπω μουνι!Φευγω μακρυα οταν βλεπω κινητες υγειονομικες βομβες σαν εσενα και σαν τις βρωμοπρεζουδες που πας και βρισκεις εκει...μονο στο Μεταξουργειο πας;Τοσο χαμηλο επιπεδο κοινωνικα , οικονομικα και υγειονομικα εχεις;Μα τι ρωταω κι εγω...ναυαγιο θα εισαι σαν ολους αυτους που πανε συστηματικα εκει.Δεν ξερω για ποσο ακομα θα ζεις με αυτα που κανεις παντως με συγκινησε το ενδιαφερον σου.Ειμαι σιγουρος οτι συγκινηθηκε και ο isinas...να εισαι καλα...ΓΙΑ ΟΣΟ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ...το εννοω!
Ναι τύπε μου κύλισε ένα δάκρυ ... Μα ποσό ναυάγια πια .. .
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Αρπαξα την ευκαιρια απο τα ρουθουνια και της τον εζμπρωξα ολο μεσα ακαποτα στη μουνα της !!!
Η Ελενη δεν εφερε καμμια αντισταση, ηταν σα να κλεβεις εκκλησια.
Αφου της εριξα 5-6 πουτσιες η Ελενη καταλαβε οτι την γαμαω ακαποτα και με εβγαλε απο μεσα της λεγοντας μου οτι δεν κανει
τετοια πραματα....
Της τον εβαλα στο στομα και με πιπωσε δυνατα μεχρι που εχυσα απεριοριστα.
Τα καταπιε ολα και μετα πηγε νιπτηρα να πλυνει τα χειλη της...
Αποχωρησα απο τον οικο ξαλαφρωμενος απο το σπερμα που βαραινε τα αρχιδια μου.

Θα επιστρεψω στην αμαρτωλη οδο αυριο για καινουριες περιπετειες !!!


ΥΓ: Το σημερινο ακαποτο ζμπρωξιμο ειναι αφιερωμενο στα μελη argyrotoxos και isinas που βλεπουν μουνι και αλλαζουν δρομο. 2funny2funny2funny2funny


ΓΙα εξετάσεις τράβα. Μία φορά θα γίνει η μαλακία. Δεν υπάρχουν αντισώματα και anticoronovirus και οι περισσότερες είναι χωρίς χαρτιά άρα και χωρίς εξετάσεις.
Άσε μας εμάς να στρίβουμε γωνία όταν βλέπουμε μουνι ..αυτό φτιάχνεται .. εσυ τραβά για εξαιτασεις γιατί αυτό δεν φτιάχνεται αν χαλάσει ....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom