Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 140 άτομα (5 μέλη και 135 επισκέπτες)

freess

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
εγώ θα σε ρωτησο κάτι άλλο τώρα , αν οι συντριπτική πλειωψιφια των ιερόδουλων κάνει το εμβόλιο εσυ θα συνεχίσεις να πηγαίνεις ως πελάτης ; Εδώ σε θέλω
Καταρχήν αυτό είναι είναι το θέμα το τι θα κάνω εγώ? να σου απαντήσω λοιπον. Με "ρίσκο" θα συνεχίσω να πηγαίνω. έβαλα το ρισκο σε αποσοιποιητικά γιατι με κάλυψε η απάντηση του Katagavlomenos. Διαβασε την και θα καταλάβεις.
Για άλλο λόγο σε ρώτησα .... και θα στον πω ευθεος .. υπαρχη μια μερίδα ανθρώπων που πιστεύουν κάνοντας το εμβόλιο βάζουν τον ιο μέσα τους και πιθανός νοσήσουν κιόλας από τον ίδιο τον εμβολιασμό ... και σε ξανά ρωτάω εφόσον είσαι αντίθετος στον εμβόλιασμο και πιθανός πιστεύεις και σε κάτι τέτοιο ... τι θα κανείς αν εμβολιαστούν οι τανες ;;; [/quote]
Δεν ανεφερα οτι ειμαι αντιθετος στον εμβολιασμο. Ο καθενας πρατει για τον εαυτο του. Αν το ειπα κανε σημανση που το ειπα. Μαλλον διαβαζεις και δεν ξερεις τι διαβαζεις. Ειπα οτι μου δωσανε χαρτι οτι δεν πρεπει να κανω εμβολιο λογω ΧΑΠ. Θα συνεχισω να πηγαινω γιατι ετσι συνεχιζα να πηγαινω και οταν υπηρχε ο ιος της γριπης. Και σε αυτον κανουνε εμβολια και συνεχιζω και ζω.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
437
Like
672
Πόντοι
81
εγώ θα σε ρωτησο κάτι άλλο τώρα , αν οι συντριπτική πλειωψιφια των ιερόδουλων κάνει το εμβόλιο εσυ θα συνεχίσεις να πηγαίνεις ως πελάτης ; Εδώ σε θέλω
Καταρχήν αυτό είναι είναι το θέμα το τι θα κάνω εγώ? να σου απαντήσω λοιπον. Με "ρίσκο" θα συνεχίσω να πηγαίνω. έβαλα το ρισκο σε αποσοιποιητικά γιατι με κάλυψε η απάντηση του Katagavlomenos. Διαβασε την και θα καταλάβεις.
Για άλλο λόγο σε ρώτησα .... και θα στον πω ευθεος .. υπαρχη μια μερίδα ανθρώπων που πιστεύουν κάνοντας το εμβόλιο βάζουν τον ιο μέσα τους και πιθανός νοσήσουν κιόλας από τον ίδιο τον εμβολιασμό ... και σε ξανά ρωτάω εφόσον είσαι αντίθετος στον εμβόλιασμο και πιθανός πιστεύεις και σε κάτι τέτοιο ... τι θα κανείς αν εμβολιαστούν οι τανες ;;;
Δεν ανεφερα οτι ειμαι αντιθετος στον εμβολιασμο. Ο καθενας πρατει για τον εαυτο του. Αν το ειπα κανε σημανση που το ειπα. Μαλλον διαβαζεις και δεν ξερεις τι διαβαζεις. Ειπα οτι μου δωσανε χαρτι οτι δεν πρεπει να κανω εμβολιο λογω ΧΑΠ. Θα συνεχισω να πηγαινω γιατι ετσι συνεχιζα να πηγαινω και οταν υπηρχε ο ιος της γριπης. Και σε αυτον κανουνε εμβολια και συνεχιζω και ζω. [/quote]




τι εννοεις σου δωσανε χαρτι οτι λογω ΧΑΠ δεν γινεται να κανεις το εμβολιο? Εμενα θειος μου με XAΠ πηγε και το εκανε γιατι ειδικα αυτες οι κατηγοριες επιβαλλονται να το κανουν!! Μας δουλευεις ρε φιλε κανονικα!!

Σκαναρε το χαρτι που σου δωσανε απο δημοσιο φορεα και βγαλτο εδω δημοσια με αποκρυψη των προσωπικων σου δεδομενων οπως ονομα,αμκα κτλ γιατι αυτο που λες ειναι παρα πολυ σοβαρο.

Προσωπικα δεν πιστευω οτι εχεις τετοιο χαρτι.Και αν εχεις ειναι απο ιδιωτη που ειναι γνωστος σου και σου εγραψε οτι ηθελες εσυ.
Μου αρέσει
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
εγώ θα σε ρωτησο κάτι άλλο τώρα , αν οι συντριπτική πλειωψιφια των ιερόδουλων κάνει το εμβόλιο εσυ θα συνεχίσεις να πηγαίνεις ως πελάτης ; Εδώ σε θέλω
Καταρχήν αυτό είναι είναι το θέμα το τι θα κάνω εγώ? να σου απαντήσω λοιπον. Με "ρίσκο" θα συνεχίσω να πηγαίνω. έβαλα το ρισκο σε αποσοιποιητικά γιατι με κάλυψε η απάντηση του Katagavlomenos. Διαβασε την και θα καταλάβεις.
Για άλλο λόγο σε ρώτησα .... και θα στον πω ευθεος .. υπαρχη μια μερίδα ανθρώπων που πιστεύουν κάνοντας το εμβόλιο βάζουν τον ιο μέσα τους και πιθανός νοσήσουν κιόλας από τον ίδιο τον εμβολιασμό ... και σε ξανά ρωτάω εφόσον είσαι αντίθετος στον εμβόλιασμο και πιθανός πιστεύεις και σε κάτι τέτοιο ... τι θα κανείς αν εμβολιαστούν οι τανες ;;;
Δεν ανεφερα οτι ειμαι αντιθετος στον εμβολιασμο. Ο καθενας πρατει για τον εαυτο του. Αν το ειπα κανε σημανση που το ειπα. Μαλλον διαβαζεις και δεν ξερεις τι διαβαζεις. Ειπα οτι μου δωσανε χαρτι οτι δεν πρεπει να κανω εμβολιο λογω ΧΑΠ. Θα συνεχισω να πηγαινω γιατι ετσι συνεχιζα να πηγαινω και οταν υπηρχε ο ιος της γριπης. Και σε αυτον κανουνε εμβολια και συνεχιζω και ζω.




τι εννοεις σου δωσανε χαρτι οτι λογω ΧΑΠ δεν γινεται να κανεις το εμβολιο? Εμενα θειος μου με XAΠ πηγε και το εκανε γιατι ειδικα αυτες οι κατηγοριες επιβαλλονται να το κανουν!! Μας δουλευεις ρε φιλε κανονικα!!

Σκαναρε το χαρτι που σου δωσανε απο δημοσιο φορεα και βγαλτο εδω δημοσια με αποκρυψη των προσωπικων σου δεδομενων οπως ονομα,αμκα κτλ γιατι αυτο που λες ειναι παρα πολυ σοβαρο.

Προσωπικα δεν πιστευω οτι εχεις τετοιο χαρτι.Και αν εχεις ειναι απο ιδιωτη που ειναι γνωστος σου και σου εγραψε οτι ηθελες εσυ.
Μου αρέσει
[/quote] Ότι ναναι ο τύπος καμένος τέλειος ..!! Ίσα ίσα οποίος έχει ΧΑΠ πρέπει να το κάνει το εμβόλιο 100% και φυσικά και τα αντιγριπικά κάθε χρόνο επισης και του πνευμονιόκοκκου πρέπει να κανει ...
 

freess

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
εγώ θα σε ρωτησο κάτι άλλο τώρα , αν οι συντριπτική πλειωψιφια των ιερόδουλων κάνει το εμβόλιο εσυ θα συνεχίσεις να πηγαίνεις ως πελάτης ; Εδώ σε θέλω
Καταρχήν αυτό είναι είναι το θέμα το τι θα κάνω εγώ? να σου απαντήσω λοιπον. Με "ρίσκο" θα συνεχίσω να πηγαίνω. έβαλα το ρισκο σε αποσοιποιητικά γιατι με κάλυψε η απάντηση του Katagavlomenos. Διαβασε την και θα καταλάβεις.
Για άλλο λόγο σε ρώτησα .... και θα στον πω ευθεος .. υπαρχη μια μερίδα ανθρώπων που πιστεύουν κάνοντας το εμβόλιο βάζουν τον ιο μέσα τους και πιθανός νοσήσουν κιόλας από τον ίδιο τον εμβολιασμό ... και σε ξανά ρωτάω εφόσον είσαι αντίθετος στον εμβόλιασμο και πιθανός πιστεύεις και σε κάτι τέτοιο ... τι θα κανείς αν εμβολιαστούν οι τανες ;;;
Δεν ανεφερα οτι ειμαι αντιθετος στον εμβολιασμο. Ο καθενας πρατει για τον εαυτο του. Αν το ειπα κανε σημανση που το ειπα. Μαλλον διαβαζεις και δεν ξερεις τι διαβαζεις. Ειπα οτι μου δωσανε χαρτι οτι δεν πρεπει να κανω εμβολιο λογω ΧΑΠ. Θα συνεχισω να πηγαινω γιατι ετσι συνεχιζα να πηγαινω και οταν υπηρχε ο ιος της γριπης. Και σε αυτον κανουνε εμβολια και συνεχιζω και ζω.




τι εννοεις σου δωσανε χαρτι οτι λογω ΧΑΠ δεν γινεται να κανεις το εμβολιο? Εμενα θειος μου με XAΠ πηγε και το εκανε γιατι ειδικα αυτες οι κατηγοριες επιβαλλονται να το κανουν!! Μας δουλευεις ρε φιλε κανονικα!!

Σκαναρε το χαρτι που σου δωσανε απο δημοσιο φορεα και βγαλτο εδω δημοσια με αποκρυψη των προσωπικων σου δεδομενων οπως ονομα,αμκα κτλ γιατι αυτο που λες ειναι παρα πολυ σοβαρο.

Προσωπικα δεν πιστευω οτι εχεις τετοιο χαρτι.Και αν εχεις ειναι απο ιδιωτη που ειναι γνωστος σου και σου εγραψε οτι ηθελες εσυ.
Μου αρέσει
[/quote]
Εισαι ηλιθιος τελικα. Το χαρτι εμβολιασμου δινεται ειτε απο κεπ ειτε απο τον εδοδη με ηλεκτρονικη υπογραφη. Και εχει πανω στην μεση το σημα τις ελληνικης δημοκρατιας. Αν κρυψω τα στοιχεια μου εκει που γραφει 1 δοση στοιχεια γραφει μονο δεν εδικνειται οπως το ιδιο γραφει και στην 2η δοση. Αν στο σκαναρω τι θα φαινεται τοτε? Δεν με διαφερει τι πιστευεις και τι οχι. Επειδη ομως ειπες οτι σε δουλευω αυριο θα σου σκαναρω το χαρτι του νοσοκομειου που μου εγινε η εξεταση για το ΧΑΠ που βγαινει απο το μηχανιμα
Βεβαια αν εχεις καποιο γνωστο θα στην διαβασει για να δει οτι ειναι αληθης. Στην ιδια εξεταση με την σφραγιδα του γιατρου αναγραφει οτι δεν πρεπει να γινεται χρηση μασκας. Αυτα βεβαια δεν θα φαινονται.
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Έχετε χαζεψει με τις συζητήσεις..εγώ θέλω να μιλάμε για πόρνες και ποιες δουλεύουν που.
Επίσης προς τους μοντ, φτιάξτε το ρημαδι μόλις κάνουμε παράθεση να μην βγάζει όλο το κείμενο του προηγούμενου. Ας δείχνει ένα preview και να σβήνει σιγά σιγά σαν το insomnia.gr.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Γνωρίζει κανείς εάν δουλεύει εκείνο το κοντοπούτανο :fuck1: η Άντζελα από Φυλής 86 και η φόλα η ψηλή η ξανθιά η Λίζα απέναντι σχεδόν; Πριν κλείσουν στον δεύτερο κορονοϊό η Λίζα μου είχε πει ότι θα δουλέψει σε ξενοδοχείο στα...300 ευρώ όταν κλείσουν τα μπουρδέλα.:idiot:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Elites

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
34
Like
4.408
Πόντοι
7.195
Αυτο το τερας που δημιουργησανε και ονομασανε εμβολιο λειτουργη αποκλειστικα με το dna και αλλαζει ενα μερος του.Τι σημαινει αυτο?
Πως ο οργανισμος σου το βλεπει σαν ξενο σωμα και προσπαθει να το αποριψει.Πως το αποριπτει?Εδω ερχονται τα αυτοανοσα δηλαδη ο ιδιος ο οργανισμος καταπολεμα το ξενο σωμα δημιουργοντας πληγες στο σωμα εσωτερικα και εμφανιζονται ασθενειες που δεν γιατρευονται παρα μονο με καποια αγωγη και πολλες στερησεις μπορεις να τις καταπραινης.
Ειναι το μοναδικο εμβολιο που υπαρχει και εχει να κανει με το dna σου.Ναι ολα τα φαρμακα εχουν και αντενδειξεις και θα μπορουσες να τις δεις στο εαυτο σου αλλα δεν ειναι μονιμες.
Παιδια τα αυτοανοσα ρωτηστε οποιο γιατρο θελετε ειναι οτι μα οτι χειροτερο μπορει να σου τυχει και ναι ειναι απλα απο τυχη αν θα σου εμφανιστει.Με το εμβολιο το προκαλουμε.

ανοίχτε ένα νήμα για εμβόλια και γράφτε τα εκεί
Το χετε μαλακίσει έλεος πιά !!!!
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Διάλογος μεταξύ πολλών τυφλών και ανεγκέφαλων γίνεται εδώ!

Επίσης, κάποιοι αναμεταδίδουν ό,τι διαβάζουν και βλέπουν στα ΜΜΕ (Μέσα Μαζικής Εξαπάτησης) χωρίς να προβληματίζονται καθόλου για τον λόγο που η κυβέρνηση μοίρασε εκατομμύρια στα ΜΜΕ προκειμένου να κάνουν οι δημοσιογράφοι αυτό που ήταν από τον Νόμο υποχρεωμένοι να κάνουν δωρεάν!

:jerking2::jerking2::jerking2::jerking2::jerking2:

Να τους ξαναψηφίσετε για να σας κάνουν με την καραντίνα εφ'όρου ζωής :jerking2: ώστε να τους ψηφίζετε έως ότου πεθάνετε τελικά από τις στερήσεις λόγω της οικονομικής καταστροφής που οι κυβερνώντες προκαλούν με τα περιοριστικά μέτρα στις θεμελιώδεις ελευθερίες των πολιτών.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Διάλογος μεταξύ πολλών τυφλών και ανεγκέφαλων γίνεται εδώ!

Επίσης, κάποιοι αναμεταδίδουν ό,τι διαβάζουν και βλέπουν στα ΜΜΕ (Μέσα Μαζικής Εξαπάτησης) χωρίς να προβληματίζονται καθόλου για τον λόγο που η κυβέρνηση μοίρασε εκατομμύρια στα ΜΜΕ προκειμένου να κάνουν οι δημοσιογράφοι αυτό που ήταν από τον Νόμο υποχρεωμένοι να κάνουν δωρεάν!

:jerking2::jerking2::jerking2::jerking2::jerking2:

Να τους ξαναψηφίσετε για να σας κάνουν με την καραντίνα εφ'όρου ζωής :jerking2: ώστε να τους ψηφίζετε έως ότου πεθάνετε τελικά από τις στερήσεις λόγω της οικονομικής καταστροφής που οι κυβερνώντες προκαλούν με τα περιοριστικά μέτρα στις θεμελιώδεις ελευθερίες των πολιτών.
και αυτά που λες μετάδοση κάποιων φασιστικών δημοσιογράφων είναι !!! Εγώ σου λέω πως είναι πανδημία φυσική ( συμβαίνει κάθε 100 χρόνια ) και η κυβέρνηση πολύ σωστά και ορθά έχει πράξη σε αυτόν τον τομέα !!! Αν μας άφηναν όλους έξω εκεί να έβλεπες θανάτους και αρρώστιες , αλλά που μυαλό να καταλάβεις !! Και το λέω εγώ που ποτέ δεν ειμουν ΝΔ αλλά σκευτομαι πολύ σοβαρά πλέον πως ο Μητσοτάκης το έχει χειριστή με τον καλύτερο τρόπο !! Είναι θλιβερό φυσικά και με λειπη ταμαλα τα επαγγέλματα που έχουν πληγή διοργανωτές γάμων , γυμναστές , μικρές επιχειρήσεις μικροί έμποροι , και πολλά αλλά επαγγέλματα !! Αλλά τηροντας τους κανόνες όλοι θα βγούμε αργά και σταδιακά στην κανονικότητα μας , αρκεί να τα τηρήσουμε διαφορετικά αργεί πολύ διότι μια πανδημία που μένει ανεξέλεγκτη κύριος από ανεγκέφαλους διαρκεί 4 χρόνια !!
 

freess

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
Καλημέρα και καλό μήνα . Συγνώμη αν σας κουράζω αλλά είναι το τελευταίο διότι εδώ είναι ημερησια ενημερωση γαι τα κοριτσια. πρέπει να απαντήσω όμως δημόσια στον sonixxx11 και στους άλλους διότι με εκθέσανε. σας επισυνάπτω το χαρτί από τον gov. Θα μου πείς είναι πλαστό. Σου επισυνάτω το χαρτί από το νοσοκομείο. Θα μου πείς ότι είναι πλαστό. Σου επισυνάπτω την εφημερίδα της κυβερνησης που λέει ότι κάποιες ευπαθείς ομάδες δεν πρέπει να φοράνε μάσκα. Τουλάxιστον αυτό μπορείς να το βρεις. Δεν σας κάνει εντύπωση ότι δεν πρέπει να φοράνε μάσκα κάποιες ευπαθείς ομάδες. Μην εθελοτυφλέιτε. Συγνώμη αν σας κούρασα . Επρεπε όμως. Να ξέρετε ότι δεν απαντάω άλλο.;όποιος γουστάρει μπορεί να στείλει pm να συναστηθούμε να του δείξω τα χαρτία, να πάμε βόλτα χωρίς μάσκα και ότι ώρα θέλει διότι κυκλοφορώ 20 από τις 24 ώρες Όποιος θέλει μπορεί να ανοίξει νιμα για εμβόλια και covid.
 

Συνημμένα

  • IMAG1819.jpg
    IMAG1819.jpg
    83,4 KB · Εμφανίσεις: 22
  • IMAG1820.jpg
    IMAG1820.jpg
    70,4 KB · Εμφανίσεις: 20
  • IMAG1821.jpg
    IMAG1821.jpg
    112,8 KB · Εμφανίσεις: 27

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Statham str thirty two έχει σκάσει ωραίο μωράκι από Βουλγαρία, Anna-Bella το όνομα της, (καμιά σχέση με το σκιάχτρο Annabelle).
Την επισκέφτηκα χθες πρωΐ με πολύ θετικές εντυπώσεις.
Αδύνατο κορμάκι αψεγάδιαστο, έκφυλο πονηρό προσωπάκι και ευδιάθετος χαρακτήρας.
Για πιπινοφάγους είναι οτι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή στη περιοχή, και με πολύ καλη τιμή εννοείται.
Με ένα μπλε εισιτήριο βέβαια κάνει πολλά έξτρα, CIM. (κατόπιν συνεννοήσεως στο δωμάτιο)
Free blowjob παίζει μόνο στους Ευρω-πέους ακόμα και με κόκκινο εισιτήριο.
Οι μελαμψοί ασιάτες βολεύονται με υπεραπλο πρόγραμμα, με χτύπημα πόρτας στο 5λεπτο, -αν βέβαια καταφέρουν να αντέξουν τόσο- ..
Είναι μια πολύ τίμια περίπτωση, αν έπαιζε στη φυλής με φουλ πρόγραμμα θα μάζευε πολλά μπλε εισιτήρια.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Επίσκεψη σήμερα στη γλυκοτσιμπουκλού Αναστασία στην οδό...οτανείμαστανμικροίμαςτιμωρούσανμεαυτόοιδάσκαλοιστηπαλάμη 7...άλλη μια φορά που είχα πάει μαζί της δε πέρασα καλά..αλλά σήμερα που την είδα στο σαλόνι βαμμένη με λυτά μαλλιά..και με καλύτερη διάθεση είπα πάμε για μια δεύτερη ευκαιρία..και δε το μετάνιωσα... μπαίνει μέσα χωρίς πολλά πολλά...και κατευθείαν σε 1-2 δευτερόλεπτα μου είχε καταπιεί το πουλί...δεν είχε προλάβει να ανέβει όλη στο κρεβάτι...κάτι που με αιφνιδίασε...αλλά μου άρεσε....ήταν αργό σαλιερό καθούμενη στο πλάι να χαϊδεύω το μουνι της... φυσικά και δε τη γάμησα.. έκατσα να απολαύσω γλείψιμο.Έχυσα πανηγυρικά και σα βόδι στο απαλό στόμα της.
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Like
162
Πόντοι
1
καποιος που να εχει κατι απο Αλιονα(διδυμου18Α)/Μπιουτυ/Ντιανα(κωλαρου) ?. κανα τηλ ή fb?

και ειχα σκεφτει απο τη ληξη της περσινης καραντινας του απριλιου οτι θα κρατησω κατι , που να φανταστω οτι θα ξαναγινει καραντινα και μαλιστα τοσων μηνων

οποιος εχει κατι pm please!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Νέο έγγραφο μετακίνησης , μάς τα' χουν πρήξει
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
378
Like
260
Πόντοι
21
φιλε Vizarazu 3000 αν σου στειλου κατι τηλ. η fb απο Αλιονα Δυδιμου18 στειλε μου αν μπορεις p.m η οποιος αλλος εχει κατι απο την Αλιονα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.619
Πόντοι
39.662
Statham str thirty two έχει σκάσει ωραίο μωράκι από Βουλγαρία, Anna-Bella το όνομα της....

Επισκεψη και απο εμενα πιο πριν στην κορασιδα Anna-Bella, προκειται για μια πετιτ κορασιδα 23 χρονωνε, ειναι 3 μερες στην Ελλαδα και γνωριζει τα εντελως
απαραιτητα ελληνικα. Ηρθε απο Γερμανια οπου δουλευε εκει δυο χρονια.
Το κορμι της ειναι καλο με ομορφο κωλαρακι και μικρο λεμονατο βυζι.Το προσωπο της ομορφουτσικο και συμπαθητικο.
Φορουσε ομορφο ζαρτιερικο και στο σαλονι εβγαινε χαμογελαστη.
Το προγραμμα που ανακοινωνει στο σαλονι ειναι απλο με 69, στο δωματιο μεσα η κορασις δεχεται αβασανιστα ακαποτο τσιμπουκι με χυσιμο στο στομα
με +10 ευρω.
Της προτεινα να μην κανουμε γαμησι και να την χυσω με πιπα μονο στο στομα αλλα δε δεχτηκε, ηθελε επιπλεον +10.
Στο γαμησι αντεξε σε δυνατους ρυθμους χωρις να κλεβει, το μουνι τη εχει μεγαλα μουνοχειλα ανοιχτα σα γαρυφαλλο.
Φιλια στο στομα τα απεφυγε διακριτικα, της προτεινα και ακαποτο γαμησι με εξτρα χρηματα οσα θελει αλλα δε δεχτηκε...
Η τσατσα χτυπησε την πορτα σιγουρα πριν το 10λεπτο αλλα η κορασις εκατσε και τον εφαγε μεχρι να χυσω χωρις να με αφησει με το πουλι στο χερι.
Επισης λογω πολυκοσμιας η τσατσα με το που βγαινει η κορασις απο το δωματιο μπαινει η ιδια μεσα και σε πιεζει να ντυθεις γρηγορα για να γαμησει αλλος !
Εμενα με επιασε την στιγμη που εβγαζα την καποτα με τα γυμνα μου χερια γεμιζοντας τα με τα κολπικα υγρα της κορασιδας :P :P

Σποιλερ.... Αυριο ερχεται στον ιδιο οικο καινουριο μωρο κολλητη της Anna-Bella την οποια φερνει η ιδια στη δουλεια !
Καλα γαμησια μυστες μου και μη φοβαστε τιποτα, οτι ειναι να γινει θα γινει , «Πεπρωμένο φυγείν αδύνατον» !!!
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Καλή φάση από την μια, δεν θα την πιάσουμε και γκόμενα αλλά άμα χτυπάνε πόρτες συνέχεια και τελείωνε και τελείωνε όσο ωραία και να είναι δεν αξίζει. Όλες ένα μουνι έχουν στο κάτω κάτω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Πήγα στη Λίζα, στο πρώτο πόδι της Χαλκιδικής 6. Στο σώμα τουμπανιασμένος μούναρος :tits2: ,φάτσα όχι και πολλά. Αλλά δεν το έχει και πολύ. Εντελώς ψεύτικες κραυγές, πίπα με πολύ χέρι και να λέει δώσε δώσε που θα πει άντε χύσε μαλάκα. Αλλά το καταχάρηκα :dancing:μπανάκι, καθαρό περιβάλλον,μουνάρα, μακριά από τον μεταξιένο βόθρο :vomit:. Στο 50αρι, απλό.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Διάλογος μεταξύ πολλών τυφλών και ανεγκέφαλων γίνεται εδώ!

Επίσης, κάποιοι αναμεταδίδουν ό,τι διαβάζουν και βλέπουν στα ΜΜΕ (Μέσα Μαζικής Εξαπάτησης) χωρίς να προβληματίζονται καθόλου για τον λόγο που η κυβέρνηση μοίρασε εκατομμύρια στα ΜΜΕ προκειμένου να κάνουν οι δημοσιογράφοι αυτό που ήταν από τον Νόμο υποχρεωμένοι να κάνουν δωρεάν!

:jerking2::jerking2::jerking2::jerking2::jerking2:

Να τους ξαναψηφίσετε για να σας κάνουν με την καραντίνα εφ'όρου ζωής :jerking2: ώστε να τους ψηφίζετε έως ότου πεθάνετε τελικά από τις στερήσεις λόγω της οικονομικής καταστροφής που οι κυβερνώντες προκαλούν με τα περιοριστικά μέτρα στις θεμελιώδεις ελευθερίες των πολιτών.
και αυτά που λες μετάδοση κάποιων φασιστικών δημοσιογράφων είναι !!! Εγώ σου λέω πως είναι πανδημία φυσική ( συμβαίνει κάθε 100 χρόνια ) και η κυβέρνηση πολύ σωστά και ορθά έχει πράξη σε αυτόν τον τομέα !!! Αν μας άφηναν όλους έξω εκεί να έβλεπες θανάτους και αρρώστιες , αλλά που μυαλό να καταλάβεις !! Και το λέω εγώ που ποτέ δεν ειμουν ΝΔ αλλά σκευτομαι πολύ σοβαρά πλέον πως ο Μητσοτάκης το έχει χειριστή με τον καλύτερο τρόπο !! Είναι θλιβερό φυσικά και με λειπη ταμαλα τα επαγγέλματα που έχουν πληγή διοργανωτές γάμων , γυμναστές , μικρές επιχειρήσεις μικροί έμποροι , και πολλά αλλά επαγγέλματα !! Αλλά τηροντας τους κανόνες όλοι θα βγούμε αργά και σταδιακά στην κανονικότητα μας , αρκεί να τα τηρήσουμε διαφορετικά αργεί πολύ διότι μια πανδημία που μένει ανεξέλεγκτη κύριος από ανεγκέφαλους διαρκεί 4 χρόνια !!

Όσα γράφεις τα διαδίδουν οι φασίστες γερμανοτσολιάδες και δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom