Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (0 μέλη και 85 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
Παιδιά οποίος έχει το τηλ της Άννας από Ιωαννίνων 5 πλζ να νου στείλει μήνυμα το είχε πιο πριν στο αθενς στουντιος κ ο μαλακας δε το κράτησα.. παρακαλώ μνμ οποίος το έχει θα με μονταρε
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.616
Κριτικές
9
Like
3.323
Πόντοι
736
Παιδιά οποίος έχει το τηλ της Άννας από Ιωαννίνων 5 πλζ να νου στείλει μήνυμα το είχε πιο πριν στο αθενς στουντιος κ ο μαλακας δε το κράτησα.. παρακαλώ μνμ οποίος το έχει θα με μονταρε

Και εγω ενδιαφερομαι για το τηλεφωνο της Αννας απο ιωαννινων! Οποιος το εχει ας μας ενημερωσει!:wink:
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλημέρα σε όλους,
Τελικά είχαν δεν είχαν μας ανέβασαν την τιμή στο γαμήσι. Εκεί που πηγαίναμε και ξεδίναμε για τα καλά με 20 €, τώρα για δέκα λεπτά πάμε στα 50€. Και μάλιστα για δεκάλαπτο. Τι καλό είχαν τα 20€; Αν δεν ήσουν ευχαριστημένος, έλεγες κι ένα δε βαριέσαι, με το πενηντάρικο είναι λίγο δύσκολο. Θα σου στοιχίσει. Δεν είμαστε και σε εποχή των παχιών αγελάδων. Υπήρχαν δυο τρία στα νταράκια και την βγάζαμε, κι άλλες φορές το ρίχναμε στην τσάρκα ή λαμβάναμε υπόψιν τις κριτικές και δοκιμάζαμε κι εμείς. Άλλοτε μέναμε ικανοποιημένοι κι άλλοτε απογοητευόμαστε.
Αλλά τότε είχε και το χαβαλέ του το πράμα. Και στην χειρότερη ακόμα.
Δεν πήγα ποτέ μου στο Μετάξι επηρεασμένος πολλές φορές από τις κριτικές μελών, εδώ μέσα, για τη βρώμα. Μήπως και στη συνοικία του εικοσάρικου δεν είχε και σπιτάκι με βρώμα; είχε Εκείνο στη Διδίμου με την Φωτεινή και τη Βικτόρια. Οι κοπέλες εντάξει, αλλά ο χώρος τρισάθλιος.
Τώρα μαζεύω εικοσάρικα για να ξεδώσω καλά τις πρώτες μέρες που θα ανοίξουμε. Και μάλλον το κόβω για αρχές Ιουνίου. Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω. Προσπάθησα μια επαφή μέσωFB αλλά δεν πήρα απόκριση. Βρήκα ένα τηλέφωνο από αγγελία σε άλλο site με ερωτικά παραμύθια, θα δοκιμάσω, αλλά δεν νομίζω. Σκέφτομαι να βγω καμιά βόλτα στη Φυλής μην πάιζει κανένα με καμουφλάζ. Δεν ξέρω. Έχουν ξεχυθεί και τα στρουμφάκια και γράφουν αβέρτα.
Αν έχει κάποιος συναγωνιστής κανένα τηλέφωνο που κάτι να γίνεται ας στείλει PM.
Την καλημέρα μου.
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
685
Πόντοι
81
Επίσκεψη σήμερα στη γλυκοτσιμπουκλού Αναστασία στην οδό...οτανείμαστανμικροίμαςτιμωρούσανμεαυτόοιδάσκαλοιστηπαλάμη 7...άλλη μια φορά που είχα πάει μαζί της δε πέρασα καλά..αλλά σήμερα που την είδα στο σαλόνι βαμμένη με λυτά μαλλιά..και με καλύτερη διάθεση είπα πάμε για μια δεύτερη ευκαιρία..και δε το μετάνιωσα... μπαίνει μέσα χωρίς πολλά πολλά...και κατευθείαν σε 1-2 δευτερόλεπτα μου είχε καταπιεί το πουλί...δεν είχε προλάβει να ανέβει όλη στο κρεβάτι...κάτι που με αιφνιδίασε...αλλά μου άρεσε....ήταν αργό σαλιερό καθούμενη στο πλάι να χαϊδεύω το μουνι της... φυσικά και δε τη γάμησα.. έκατσα να απολαύσω γλείψιμο.Έχυσα πανηγυρικά και σα βόδι στο απαλό στόμα της.
Κλεοβουλε η Αναστασία έπαιζε σόλο στο συγκεκριμένο σπίτι ;
ή ήταν κι άλλες μαζί της ;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καλημέρα σε όλους,
Τελικά είχαν δεν είχαν μας ανέβασαν την τιμή στο γαμήσι. Εκεί που πηγαίναμε και ξεδίναμε για τα καλά με 20 €, τώρα για δέκα λεπτά πάμε στα 50€. Και μάλιστα για δεκάλαπτο. Τι καλό είχαν τα 20€; Αν δεν ήσουν ευχαριστημένος, έλεγες κι ένα δε βαριέσαι, με το πενηντάρικο είναι λίγο δύσκολο. Θα σου στοιχίσει. Δεν είμαστε και σε εποχή των παχιών αγελάδων. Υπήρχαν δυο τρία στα νταράκια και την βγάζαμε, κι άλλες φορές το ρίχναμε στην τσάρκα ή λαμβάναμε υπόψιν τις κριτικές και δοκιμάζαμε κι εμείς. Άλλοτε μέναμε ικανοποιημένοι κι άλλοτε απογοητευόμαστε.
Αλλά τότε είχε και το χαβαλέ του το πράμα. Και στην χειρότερη ακόμα.
Δεν πήγα ποτέ μου στο Μετάξι επηρεασμένος πολλές φορές από τις κριτικές μελών, εδώ μέσα, για τη βρώμα. Μήπως και στη συνοικία του εικοσάρικου δεν είχε και σπιτάκι με βρώμα; είχε Εκείνο στη Διδίμου με την Φωτεινή και τη Βικτόρια. Οι κοπέλες εντάξει, αλλά ο χώρος τρισάθλιος.
Τώρα μαζεύω εικοσάρικα για να ξεδώσω καλά τις πρώτες μέρες που θα ανοίξουμε. Και μάλλον το κόβω για αρχές Ιουνίου. Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω. Προσπάθησα μια επαφή μέσωFB αλλά δεν πήρα απόκριση. Βρήκα ένα τηλέφωνο από αγγελία σε άλλο site με ερωτικά παραμύθια, θα δοκιμάσω, αλλά δεν νομίζω. Σκέφτομαι να βγω καμιά βόλτα στη Φυλής μην πάιζει κανένα με καμουφλάζ. Δεν ξέρω. Έχουν ξεχυθεί και τα στρουμφάκια και γράφουν αβέρτα.
Αν έχει κάποιος συναγωνιστής κανένα τηλέφωνο που κάτι να γίνεται ας στείλει PM.
Την καλημέρα μου.

Η σωστη νοοτροπια ειναι με τα λιγοτερα λεφτα να παρουμε το καλυτερο αποτελεσμα!!!

Στον πουτσο μας ολα τα υπολοιπα!!! :sunglasses:

Δεν θα μπαινει παραδακι σε τσεπες αν δεν χυνεται ιδρωτας!!! Θα γινει το σωστο!!!

Κουμαντο στα μπουρδελα κανουν οι πελατες που πληρωνουν!!! Οταν παρεχεις υπηρεσιες, ετσι παει!!!

Αν δεν αρεσει στο πορνοσυστημα, να πανε να πλενουν σκαλες!!!

Αν ειναι ανικανες και παχιες σταφιδιασμενες χυσοντουλαπες, δρομο και να ερθουν καινουργιες!!!

Εχεις δει εσυ να λυπηθουν εργαζομενο επειδη ειναι ανικανος;;; :confused:

αυτα μονο στο μπουρδελο του δημοσιου γινονται!!!

Και μην βγει κανεις και πει οτι ειναι αλλη η φυση της δουλειας!!!

Αυτα αλλου!!! Σου στελνω π.μ μηπως βοηθηθεις!!!

:rockon:




 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
298
Like
507
Πόντοι
81

[/quote]



Εχεις δει εσυ να λυπηθουν εργαζομενο επειδη ειναι ανικανος;;; :confused:

αυτα μονο στο μπουρδελο του δημοσιου γινονται!!!






[/quote]

:rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Καλημέρα σε όλους,
Τελικά είχαν δεν είχαν μας ανέβασαν την τιμή στο γαμήσι. Εκεί που πηγαίναμε και ξεδίναμε για τα καλά με 20 €, τώρα για δέκα λεπτά πάμε στα 50€. Και μάλιστα για δεκάλαπτο. Τι καλό είχαν τα 20€; Αν δεν ήσουν ευχαριστημένος, έλεγες κι ένα δε βαριέσαι, με το πενηντάρικο είναι λίγο δύσκολο. Θα σου στοιχίσει. Δεν είμαστε και σε εποχή των παχιών αγελάδων. Υπήρχαν δυο τρία στα νταράκια και την βγάζαμε, κι άλλες φορές το ρίχναμε στην τσάρκα ή λαμβάναμε υπόψιν τις κριτικές και δοκιμάζαμε κι εμείς. Άλλοτε μέναμε ικανοποιημένοι κι άλλοτε απογοητευόμαστε.
Αλλά τότε είχε και το χαβαλέ του το πράμα. Και στην χειρότερη ακόμα.
Δεν πήγα ποτέ μου στο Μετάξι επηρεασμένος πολλές φορές από τις κριτικές μελών, εδώ μέσα, για τη βρώμα. Μήπως και στη συνοικία του εικοσάρικου δεν είχε και σπιτάκι με βρώμα; είχε Εκείνο στη Διδίμου με την Φωτεινή και τη Βικτόρια. Οι κοπέλες εντάξει, αλλά ο χώρος τρισάθλιος.
Τώρα μαζεύω εικοσάρικα για να ξεδώσω καλά τις πρώτες μέρες που θα ανοίξουμε. Και μάλλον το κόβω για αρχές Ιουνίου. Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω. Προσπάθησα μια επαφή μέσωFB αλλά δεν πήρα απόκριση. Βρήκα ένα τηλέφωνο από αγγελία σε άλλο site με ερωτικά παραμύθια, θα δοκιμάσω, αλλά δεν νομίζω. Σκέφτομαι να βγω καμιά βόλτα στη Φυλής μην πάιζει κανένα με καμουφλάζ. Δεν ξέρω. Έχουν ξεχυθεί και τα στρουμφάκια και γράφουν αβέρτα.
Αν έχει κάποιος συναγωνιστής κανένα τηλέφωνο που κάτι να γίνεται ας στείλει PM.
Την καλημέρα μου.

Η σωστη νοοτροπια ειναι με τα λιγοτερα λεφτα να παρουμε το καλυτερο αποτελεσμα!!!

Στον πουτσο μας ολα τα υπολοιπα!!! :sunglasses:

Δεν θα μπαινει παραδακι σε τσεπες αν δεν χυνεται ιδρωτας!!! Θα γινει το σωστο!!!

Κουμαντο στα μπουρδελα κανουν οι πελατες που πληρωνουν!!! Οταν παρεχεις υπηρεσιες, ετσι παει!!!

Αν δεν αρεσει στο πορνοσυστημα, να πανε να πλενουν σκαλες!!!

Αν ειναι ανικανες και παχιες σταφιδιασμενες χυσοντουλαπες, δρομο και να ερθουν καινουργιες!!!

Εχεις δει εσυ να λυπηθουν εργαζομενο επειδη ειναι ανικανος;;; :confused:

αυτα μονο στο μπουρδελο του δημοσιου γινονται!!!

Και μην βγει κανεις και πει οτι ειναι αλλη η φυση της δουλειας!!!

Αυτα αλλου!!! Σου στελνω π.μ μηπως βοηθηθεις!!!

:rockon:
το λες για εμφάνιση είναι πολύ ρατσιστικό , ας είναι όλη η γκάμα κοριτσιών όλες καλές αδύνατες παχιές .. καλές υπηρεσίες να προσφέρουν να είναι ευγενικές και απαλές στις κινήσεις τους
 

Elites

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2021
Μηνύματα
55
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Newbie εδώ, με έφερε η ανάγκη...
Ξέρετε αν παίζει κάνα τηλέφωνο(ή κάτι τέλος πάντων) από Κατερίνα pawg Φ.74, Λίζα ξανθιά μοντελέ φολάρα από μοντέλοαλυσίδα Φ., Αλιόνα από Διδυμούπολη;
Τηλ, φβ, κάτι...
Επίσης, κάνα νέο από δυνατά κορίτσια αλυσίδας Λιοσίων-ΣΠ τύπου Έμμυ, Ιζαμπέλα, Λάνα κλπ υπάρχει;
Ό,τι γνωρίζει κανείς, δεκτό ρε συναγωνιστές.

ΥΓ. ΕΜΜΥ ΛΕΙΠΕΙΣ!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Επίσκεψη σήμερα στη γλυκοτσιμπουκλού Αναστασία στην οδό...οτανείμαστανμικροίμαςτιμωρούσανμεαυτόοιδάσκαλοιστηπαλάμη 7...άλλη μια φορά που είχα πάει μαζί της δε πέρασα καλά..αλλά σήμερα που την είδα στο σαλόνι βαμμένη με λυτά μαλλιά..και με καλύτερη διάθεση είπα πάμε για μια δεύτερη ευκαιρία..και δε το μετάνιωσα... μπαίνει μέσα χωρίς πολλά πολλά...και κατευθείαν σε 1-2 δευτερόλεπτα μου είχε καταπιεί το πουλί...δεν είχε προλάβει να ανέβει όλη στο κρεβάτι...κάτι που με αιφνιδίασε...αλλά μου άρεσε....ήταν αργό σαλιερό καθούμενη στο πλάι να χαϊδεύω το μουνι της... φυσικά και δε τη γάμησα.. έκατσα να απολαύσω γλείψιμο.Έχυσα πανηγυρικά και σα βόδι στο απαλό στόμα της.
Κλεοβουλε η Αναστασία έπαιζε σόλο στο συγκεκριμένο σπίτι ;
ή ήταν κι άλλες μαζί της ;

Ήταν και η Τατιάνα.
 

Elites

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2021
Μηνύματα
55
Like
60
Πόντοι
0
Ρε 'σεις, ισχύει πως Β7 παίζουν τώρα τα μοντελέ Ira και Τατιάνα;
Ξέρετε μέρα και ώρες;
Πως την κόβετε την φάση;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Καλημέρα σε όλους,
Τελικά είχαν δεν είχαν μας ανέβασαν την τιμή στο γαμήσι. Εκεί που πηγαίναμε και ξεδίναμε για τα καλά με 20 €, τώρα για δέκα λεπτά πάμε στα 50€. Και μάλιστα για δεκάλαπτο. Τι καλό είχαν τα 20€; Αν δεν ήσουν ευχαριστημένος, έλεγες κι ένα δε βαριέσαι, με το πενηντάρικο είναι λίγο δύσκολο. Θα σου στοιχίσει. Δεν είμαστε και σε εποχή των παχιών αγελάδων. Υπήρχαν δυο τρία στα νταράκια και την βγάζαμε, κι άλλες φορές το ρίχναμε στην τσάρκα ή λαμβάναμε υπόψιν τις κριτικές και δοκιμάζαμε κι εμείς. Άλλοτε μέναμε ικανοποιημένοι κι άλλοτε απογοητευόμαστε.
Αλλά τότε είχε και το χαβαλέ του το πράμα. Και στην χειρότερη ακόμα.
Δεν πήγα ποτέ μου στο Μετάξι επηρεασμένος πολλές φορές από τις κριτικές μελών, εδώ μέσα, για τη βρώμα. Μήπως και στη συνοικία του εικοσάρικου δεν είχε και σπιτάκι με βρώμα; είχε Εκείνο στη Διδίμου με την Φωτεινή και τη Βικτόρια. Οι κοπέλες εντάξει, αλλά ο χώρος τρισάθλιος.
Τώρα μαζεύω εικοσάρικα για να ξεδώσω καλά τις πρώτες μέρες που θα ανοίξουμε. Και μάλλον το κόβω για αρχές Ιουνίου. Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω. Προσπάθησα μια επαφή μέσωFB αλλά δεν πήρα απόκριση. Βρήκα ένα τηλέφωνο από αγγελία σε άλλο site με ερωτικά παραμύθια, θα δοκιμάσω, αλλά δεν νομίζω. Σκέφτομαι να βγω καμιά βόλτα στη Φυλής μην πάιζει κανένα με καμουφλάζ. Δεν ξέρω. Έχουν ξεχυθεί και τα στρουμφάκια και γράφουν αβέρτα.
Αν έχει κάποιος συναγωνιστής κανένα τηλέφωνο που κάτι να γίνεται ας στείλει PM.
Την καλημέρα μου.
μέσα Ιουνίου πιστεύω , επισης μόνο οι εμβολιασμένοι -εμβολιασμένες θα μπορούν να απολαύσουν κάποιες ηδονές ...!! Εκεί πάει το πράγμα ..
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
το λες για εμφάνιση είναι πολύ ρατσιστικό , ας είναι όλη η γκάμα κοριτσιών όλες καλές αδύνατες παχιές .. καλές υπηρεσίες να προσφέρουν να είναι ευγενικές και απαλές στις κινήσεις τους

To γουστο εναι γουστο κι ο ρατσισμος κατι αλλο.

Η πουτσα μου (αναλυτικοτερα) δεν γουσταρει:

ανικανες που το παιζουν ιστορια
αχρηστες που δεν εχουν ιδεα
μπουχεσες που προσποιουνται τις γκομεναρες
στεκες που διπλωνουν σαν γκλιτσες για να μην γαμηθουν
γριες που το παιζουν βετερανες λογω ζηλιας
τουπετζουδες που νομιζουν οτι μας κανουν χαρη
τεμπελες που σερνονται σαν φωκιες
απλυτες που βρωμανε και βαριουνται να πλυθουν
μπαζα που δεν ξερουν που βρισκονται
φολες που χαιρονται την ξεπετα.

Και επι του συνολου...ειναι αρκετες ολες αυτες!!! :2funny:

Να ερθουν καινουργιες. Αμεσα και χεστηκα το πως θα γινει!!!

Οταν διαλεγεις μια δουλεια, πρεπει να εχεις τα προσοντα και να την κανεις σωστα!!!

Δεν γινεται να πηγαινουμε ολο στις ιδιες που ολως περιεργως εχουν περαση!!!

Γιατι αραγε;;;

:rockon:

Υ.Γ Πως αισθανεσαι με το εμβολιο που εκανες;




 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Εμβολιασμένες ίσως ....
Εμβολιασμένοι πως ;
Σιγά μην δείχνεις στη τσατσα το πιστοποιητικό ......


Καλημέρα σε όλους,
Τελικά είχαν δεν είχαν μας ανέβασαν την τιμή στο γαμήσι. Εκεί που πηγαίναμε και ξεδίναμε για τα καλά με 20 €, τώρα για δέκα λεπτά πάμε στα 50€. Και μάλιστα για δεκάλαπτο. Τι καλό είχαν τα 20€; Αν δεν ήσουν ευχαριστημένος, έλεγες κι ένα δε βαριέσαι, με το πενηντάρικο είναι λίγο δύσκολο. Θα σου στοιχίσει. Δεν είμαστε και σε εποχή των παχιών αγελάδων. Υπήρχαν δυο τρία στα νταράκια και την βγάζαμε, κι άλλες φορές το ρίχναμε στην τσάρκα ή λαμβάναμε υπόψιν τις κριτικές και δοκιμάζαμε κι εμείς. Άλλοτε μέναμε ικανοποιημένοι κι άλλοτε απογοητευόμαστε.
Αλλά τότε είχε και το χαβαλέ του το πράμα. Και στην χειρότερη ακόμα.
Δεν πήγα ποτέ μου στο Μετάξι επηρεασμένος πολλές φορές από τις κριτικές μελών, εδώ μέσα, για τη βρώμα. Μήπως και στη συνοικία του εικοσάρικου δεν είχε και σπιτάκι με βρώμα; είχε Εκείνο στη Διδίμου με την Φωτεινή και τη Βικτόρια. Οι κοπέλες εντάξει, αλλά ο χώρος τρισάθλιος.
Τώρα μαζεύω εικοσάρικα για να ξεδώσω καλά τις πρώτες μέρες που θα ανοίξουμε. Και μάλλον το κόβω για αρχές Ιουνίου. Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω. Προσπάθησα μια επαφή μέσωFB αλλά δεν πήρα απόκριση. Βρήκα ένα τηλέφωνο από αγγελία σε άλλο site με ερωτικά παραμύθια, θα δοκιμάσω, αλλά δεν νομίζω. Σκέφτομαι να βγω καμιά βόλτα στη Φυλής μην πάιζει κανένα με καμουφλάζ. Δεν ξέρω. Έχουν ξεχυθεί και τα στρουμφάκια και γράφουν αβέρτα.
Αν έχει κάποιος συναγωνιστής κανένα τηλέφωνο που κάτι να γίνεται ας στείλει PM.
Την καλημέρα μου.
μέσα Ιουνίου πιστεύω , επισης μόνο οι εμβολιασμένοι -εμβολιασμένες θα μπορούν να απολαύσουν κάποιες ηδονές ...!! Εκεί πάει το πράγμα ..
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
324
Κριτικές
10
Like
639
Πόντοι
251
Επίσκεψη σήμερα στη γλυκοτσιμπουκλού Αναστασία στην οδό...οτανείμαστανμικροίμαςτιμωρούσανμεαυτόοιδάσκαλοιστηπαλάμη 7...άλλη μια φορά που είχα πάει μαζί της δε πέρασα καλά..αλλά σήμερα που την είδα στο σαλόνι βαμμένη με λυτά μαλλιά..και με καλύτερη διάθεση είπα πάμε για μια δεύτερη ευκαιρία..και δε το μετάνιωσα... μπαίνει μέσα χωρίς πολλά πολλά...και κατευθείαν σε 1-2 δευτερόλεπτα μου είχε καταπιεί το πουλί...δεν είχε προλάβει να ανέβει όλη στο κρεβάτι...κάτι που με αιφνιδίασε...αλλά μου άρεσε....ήταν αργό σαλιερό καθούμενη στο πλάι να χαϊδεύω το μουνι της... φυσικά και δε τη γάμησα.. έκατσα να απολαύσω γλείψιμο.Έχυσα πανηγυρικά και σα βόδι στο απαλό στόμα της.
Κλεοβουλε η Αναστασία έπαιζε σόλο στο συγκεκριμένο σπίτι ;
ή ήταν κι άλλες μαζί της ;

Ήταν και η Τατιάνα.


Στην ίδια διεύθυνση νούμερο 3 τι έγινε δεν δουλεύει τώρα ξέρει κανείς???
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Διαβάζω εδώ κάτι για πιστοποιητικά εμβολιασμού στα μπουρδελα και πραγματικά γελάω

Βρε εσείς, γίνονται τα σκατα λουκουμάς αν τους ρίξεις ζάχαρη;
Μιλάμε για μπουρδελα τώρα, παράνομοι παράνομες, όλη η πλέμπα μαζεμένη και εσείς συζητάτε για ορθότητα;
Εδώ άλλα σοβαρότερα και δεν έχουν βρει την σειρά τους.
Ο κόσμος δεν πιστεύει τίποτα πλέον με το δίκιο του.
Γέμισε η ζωή μας κρίσιμα διβδόμαδα, γελοία κατάσταση απλά.

Τα πράγματα θα πάρουν την σειρά τους τον Μάιο, το έχω φωνάξει καιρό τώρα.
Ο όλος εγκλεισμος γίνεται τώρα για να γίνει πιο "ασφαλές" άνοιγμα, θα έρθουν οι βόρειοευρωπέοι γαρ.

Όλα είναι προσχεδιασμένα, το ότι γίνονται πλέον 61.000 τεστ για να βρουν 2.000 κρούσματα λέει πολλά.
Γινεται ο,τι είναι δυνατό να επικρατήσει ο φόβος, μασάει η αίγα αυγοτάραχον όμως; μάσησε αλλά χάλασαν τα δόντια της δεν χορτασε και ξύπνησε.
Εδώ γίνεται του μουνιου το πανηγύρι καθημερινά στα γνωστά σοκάκια της ηδονης.
Προχθές μάλιστα έτυχε να δω περισσότερους Έλληνες στο μετάξι από ότι μετανάστες, μαγεία ψιθύρισα.

Όποιος φοβάται ή ακολουθεί τις συμβουλές των πουλημένων βοθροκάναλων απλά τον λυπάμαι.
Ο φόβος είναι καλός στην αρχή, έτσι για την σιγουριά, αλλά όχι για πάντα.

 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Διάλογος μεταξύ πολλών τυφλών και ανεγκέφαλων γίνεται εδώ!

Επίσης, κάποιοι αναμεταδίδουν ό,τι διαβάζουν και βλέπουν στα ΜΜΕ (Μέσα Μαζικής Εξαπάτησης) χωρίς να προβληματίζονται καθόλου για τον λόγο που η κυβέρνηση μοίρασε εκατομμύρια στα ΜΜΕ προκειμένου να κάνουν οι δημοσιογράφοι αυτό που ήταν από τον Νόμο υποχρεωμένοι να κάνουν δωρεάν!

:jerking2::jerking2::jerking2::jerking2::jerking2:

Να τους ξαναψηφίσετε για να σας κάνουν με την καραντίνα εφ'όρου ζωής :jerking2: ώστε να τους ψηφίζετε έως ότου πεθάνετε τελικά από τις στερήσεις λόγω της οικονομικής καταστροφής που οι κυβερνώντες προκαλούν με τα περιοριστικά μέτρα στις θεμελιώδεις ελευθερίες των πολιτών.
και αυτά που λες μετάδοση κάποιων φασιστικών δημοσιογράφων είναι !!! Εγώ σου λέω πως είναι πανδημία φυσική ( συμβαίνει κάθε 100 χρόνια ) και η κυβέρνηση πολύ σωστά και ορθά έχει πράξη σε αυτόν τον τομέα !!! Αν μας άφηναν όλους έξω εκεί να έβλεπες θανάτους και αρρώστιες , αλλά που μυαλό να καταλάβεις !! Και το λέω εγώ που ποτέ δεν ειμουν ΝΔ αλλά σκευτομαι πολύ σοβαρά πλέον πως ο Μητσοτάκης το έχει χειριστή με τον καλύτερο τρόπο !! Είναι θλιβερό φυσικά και με λειπη ταμαλα τα επαγγέλματα που έχουν πληγή διοργανωτές γάμων , γυμναστές , μικρές επιχειρήσεις μικροί έμποροι , και πολλά αλλά επαγγέλματα !! Αλλά τηροντας τους κανόνες όλοι θα βγούμε αργά και σταδιακά στην κανονικότητα μας , αρκεί να τα τηρήσουμε διαφορετικά αργεί πολύ διότι μια πανδημία που μένει ανεξέλεγκτη κύριος από ανεγκέφαλους διαρκεί 4 χρόνια !!

Όσα γράφεις τα διαδίδουν οι φασίστες γερμανοτσολιάδες και δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα!
όσα γράφω τα λένε το 90% των ιατρών
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Καλημέρα σε όλους,
Τελικά είχαν δεν είχαν μας ανέβασαν την τιμή στο γαμήσι. Εκεί που πηγαίναμε και ξεδίναμε για τα καλά με 20 €, τώρα για δέκα λεπτά πάμε στα 50€. Και μάλιστα για δεκάλαπτο. Τι καλό είχαν τα 20€; Αν δεν ήσουν ευχαριστημένος, έλεγες κι ένα δε βαριέσαι, με το πενηντάρικο είναι λίγο δύσκολο. Θα σου στοιχίσει. Δεν είμαστε και σε εποχή των παχιών αγελάδων. Υπήρχαν δυο τρία στα νταράκια και την βγάζαμε, κι άλλες φορές το ρίχναμε στην τσάρκα ή λαμβάναμε υπόψιν τις κριτικές και δοκιμάζαμε κι εμείς. Άλλοτε μέναμε ικανοποιημένοι κι άλλοτε απογοητευόμαστε.
Αλλά τότε είχε και το χαβαλέ του το πράμα. Και στην χειρότερη ακόμα.
Δεν πήγα ποτέ μου στο Μετάξι επηρεασμένος πολλές φορές από τις κριτικές μελών, εδώ μέσα, για τη βρώμα. Μήπως και στη συνοικία του εικοσάρικου δεν είχε και σπιτάκι με βρώμα; είχε Εκείνο στη Διδίμου με την Φωτεινή και τη Βικτόρια. Οι κοπέλες εντάξει, αλλά ο χώρος τρισάθλιος.
Τώρα μαζεύω εικοσάρικα για να ξεδώσω καλά τις πρώτες μέρες που θα ανοίξουμε. Και μάλλον το κόβω για αρχές Ιουνίου. Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω. Προσπάθησα μια επαφή μέσωFB αλλά δεν πήρα απόκριση. Βρήκα ένα τηλέφωνο από αγγελία σε άλλο site με ερωτικά παραμύθια, θα δοκιμάσω, αλλά δεν νομίζω. Σκέφτομαι να βγω καμιά βόλτα στη Φυλής μην πάιζει κανένα με καμουφλάζ. Δεν ξέρω. Έχουν ξεχυθεί και τα στρουμφάκια και γράφουν αβέρτα.
Αν έχει κάποιος συναγωνιστής κανένα τηλέφωνο που κάτι να γίνεται ας στείλει PM.
Την καλημέρα μου.
άμα βλέπουν πρόβατα λογικό είναι να ανεβάζουν τιμές !! Θα πω για πολλοστή φορά επιλέγουμε 1 καλό στανταρακι και δίνουμε το ανάλογο ποσό και παίρναμε καλά για 1 ώρα !! Τώρα οι κουταμάρες από δω και από κει και αντί για 20 να δίνεις 50 είναι καταστροφικό για την τσέπη σου αλλά και για την ψυχική ηρεμία σου ... οποίος το κάνει αυτό δίνει αξία σε ανάξιες ... επισης οσες μας πρόδωσαν εν μέσο πανδημίας ( πελατειακά εννοώ ) ... δίνουμε άκυρο και μετά την πανδημία συνεχίζοντας με το στανταρακι μας πορευόμαστε !!
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Διαβάζω εδώ κάτι για πιστοποιητικά εμβολιασμού στα μπουρδελα και πραγματικά γελάω

Βρε εσείς, γίνονται τα σκατα λουκουμάς αν τους ρίξεις ζάχαρη;
Μιλάμε για μπουρδελα τώρα, παράνομοι παράνομες, όλη η πλέμπα μαζεμένη και εσείς συζητάτε για ορθότητα;
Εδώ άλλα σοβαρότερα και δεν έχουν βρει την σειρά τους.
Ο κόσμος δεν πιστεύει τίποτα πλέον με το δίκιο του.
Γέμισε η ζωή μας κρίσιμα διβδόμαδα, γελοία κατάσταση απλά.

Τα πράγματα θα πάρουν την σειρά τους τον Μάιο, το έχω φωνάξει καιρό τώρα.
Ο όλος εγκλεισμος γίνεται τώρα για να γίνει πιο "ασφαλές" άνοιγμα, θα έρθουν οι βόρειοευρωπέοι γαρ.

Όλα είναι προσχεδιασμένα, το ότι γίνονται πλέον 61.000 τεστ για να βρουν 2.000 κρούσματα λέει πολλά.
Γινεται ο,τι είναι δυνατό να επικρατήσει ο φόβος, μασάει η αίγα αυγοτάραχον όμως; μάσησε αλλά χάλασαν τα δόντια της δεν χορτασε και ξύπνησε.
Εδώ γίνεται του μουνιου το πανηγύρι καθημερινά στα γνωστά σοκάκια της ηδονης.
Προχθές μάλιστα έτυχε να δω περισσότερους Έλληνες στο μετάξι από ότι μετανάστες, μαγεία ψιθύρισα.

Όποιος φοβάται ή ακολουθεί τις συμβουλές των πουλημένων βοθροκάναλων απλά τον λυπάμαι.
Ο φόβος είναι καλός στην αρχή, έτσι για την σιγουριά, αλλά όχι για πάντα.
ΕΥΓΕ ΕΥΓΕ ΔΩΣΕ ΠΟΝΟ.ΑΛΛΟς ΕΝΑΣ ΕΞΥΠΝΟς ΑΝΘΡΩΠΟΣ επιτελους βλεπουμε συμπολιτες μας με καθαρη κριση και γνωση.Συμφωνω απολυτος
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Γεια σας μυστες !!

Κατευθυνθηκα προ ολιγου στην οδο του μεγαλου στρατηλατη για να καταθεσω ακαποτα τις χυσαρες μου στην Ελενη, η κυρια ελειπε και ηταν δυο αλλες εκει δε θυμαμαι ονοματα,
ειχαν ακαποτο τελειωτικο στο μενου αλλα εγω ηθελα την Ελενη και μονο οποτε αποχωρησα.
Πηγα στην Κολωνου και σε οικο που φερνει μοντελες βενεζουελανες αλλα ηταν κλειστος, πηγα στον επομενο ταυταριθμο οικο και
βρηκα την μοντελα βενεζουελανα Καρολινα και τη ρουμανα Σιμονα.
Η Καρολινα μουναρος κωλαρα προσωπαρα με απλο στα 15ε και η Σιμονα η οποια ειναι η "Καρολινα των φτωχων" με ελευθερο τσιμπουκι στο μενου στα 10ε.
Καταθεσα στη Σιμονα, το κορμι της ελαφρα χυμωδες με ψιλοαδιαφορο προσωπο και ωραιες φυσικες στητες 3αρες βυζαρες.
Αφου της καταγλειψα τα βυζγια ξαπλωσα και μου εκανε μια ακαποτη σαλιωτη τσιμπουκαρα με εξτρα διαρκεια αφου της το ζητησα.
Μετα απο κανα 5λεπτο τσιμπουκωμα και αφου μου τον σαλιωσε καλα μου περασε τον κοφτη ηδονης και την γαμησα σε κανονικη σταση.
Φιλια δε δινει γιατι κυκλοφορει αυτος ο θανατηφορος κορονοϊος .
Ξαπλωσα πανω στις βυζαρες και την γαμησα δυνατα, η καυτη ανασα της επεφτε πανω στο προσωπο μου και η δικια μου στο δικο της.
Την γαμησα δυνατα και την εχυσα στις καθυστερησεις +3 !
Πολυ τιμια καταθεση η Σιμονα στο 10ρικο.

Επιστροφη στην Ιασωνος οπου ηπια ενα φρεντο εξπρεσιο με γνωστους της περιοχης.
Οργασμος εργασιων στην γωνια οπου βρισκεται ο οικος Ιασωνος 30 και Λεοννατου !
Ενα συγχρονων υποδομων ξενοδοχειο οπως το Acropolis Plaza απεναντι απο τους Κουλουραδες θα χτιστει λιαν συντομως !!! :confused:
Μα καλα, θα εχει 4στερο ξενοδοχειο στην Ιασωνος και απο διπλα θα ειναι τα μπουρδελα ? Ειπα σε ενα αφεντικο της περιοχης.
Οχι βεβαια, θα τους κλεισουν ολους του οικους στην Ιασωνος, ο δρομος θα γινει εμπορικος ειπε !
Να ζησουμε να το δουμε και αυτο, την Ιασωνος εμπορικο δρομο ala Ερμου οπου θα κανουν βολτα μονο κοκετες για τα ψωνια τους.
Για αυτο αραγε εστρωναν καινουριο πεζοδρομο πριν λιγους μηνες :think:

www.imagebam.com/image/6531921371225085] [/URL]

Το χα γράψει και σε παλαιότερο ποστ, δυστυχώς από την στιγμή που ανέλαβε η κουκουβάγια στην θέση του Προκόπη είναι η τελευταία τους ευκαιρία να αφανίσουν τον "μαγικό" κόσμο του Μεταξουργείου..!
ΟΧΙ μονάχα στην Ιάσωνος αλλά όλοι οι δρόμοι πέριξ και τα αγαπημένα μας μπουρδέλα θα πάψουν να υπάρχουν στην ευρύτερη περιοχή... στόχος της κυβέρνησης Μητσοτάκη είναι να αναβαθμίσουν το υποβαθμισμένο Μεταξουργείο σε νέο Γκάζι...
Το θέμα είναι ένα.. εάν γίνει πράξη το έργο αυτό πού θα "μετοικήσουν" οι οίκοι ανοχής που έχουν ξελαφρώσει κόσμο & κοσμάκη... :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom