Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (0 μέλη και 60 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.214
Κριτικές
94
Like
46.521
Πόντοι
17.311
Πέρασμα νωρίτερα πριν κάνα δυωρο από Πιπίνου 118 μπήκα με την Τάνια μελαχρινή Μιλφ που έχει δουλέψει και παλιότερα δυστυχώς χάλια μαύρα συμμετοχή μηδέν ψοφια ανευρη πολύ περισσότερο από όταν είχε πρωτοερθει,θα ανεβάσω κριτική αργότερα.

Το περίεργο και αξιο για να γράψεις κριτική θα ηταν να πέρναγες εσυ καλα με καποια πόρνη. Να διαβαζαμε ετσι από περιέργεια τι πρέπει να κανει μια κοπελα μεσα για να πεις καλή κουβέντα.

:tired::tired::tired::tired:

:zombie::zombie::zombie::zombie:

μαθε του μπαλιτσα ρε c pourboirακια λεμε, μην εισαι partακιας.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.214
Κριτικές
94
Like
46.521
Πόντοι
17.311
Δεν θα διαφωνησω τελειως με τον Papaphilips υπαρχουν περιπτωσεις που κοπελες κανουν εξτραδακια η συμπεριφερονται καλυτερα σε ατομα που γνωριζουν. Αλλα θα πρεπει να το κατεχουν και το αθλημα.. Η Αντζελα πχ δεν μου γεμισε το ματι οτι μπορει να με ξετρελανει..

μα ετσι γινονται τα standarακια παιχτη.
δε γινονται ολα με την πρωτη φορα.
σιγα σιγα βλεπεις αν σου κανει η κοπελα η' απλα ετυχε.
προσωπικα μετα τις 3 φορες βαζω standard καποια.

το αντζελακι ειναι appetizer, για να κανεις ζεσταμα και να πας μετα σε ενα βαρβατο standarακι σου και να δωσεις πονο.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
μα ετσι γινονται τα standarακια παιχτη.
δε γινονται ολα με την πρωτη φορα.
σιγα σιγα βλεπεις αν σου κανει η κοπελα η' απλα ετυχε.
προσωπικα μετα τις 3 φορες βαζω standard καποια.

το αντζελακι ειναι appetizer, για να κανεις ζεσταμα και να πας μετα σε ενα βαρβατο standarακι σου και να δωσεις πονο.

Τρείς φορές είναι πλεονασμός για συμπεράσματα. Από την αρχή φαίνεται η δουλειά. Γνώμη μου.
Όσες μου έχουν κάνει προγραμματάρα, όλες έδωσαν στίγμα από την πρώτη φορά. Τουλάχιστον στίγμα.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν γίνεται να ήταν έτσι μόνο με εμένα. Δεν πιστεύω εύκολα.
Ως μετρ της κομπίνας :2funny: και άγρυπνος φρουρός της καχυποψίας :2funny: για να πιστέψω εκδιδόμενη ότι με κάνει κέφι
(δεν δέχομαι κάτι άλλο και το απορρίπτω κιόλας παίζοντας εγώ θέατρο)
πρέπει να βγει από το μπουρδέλο και να γαμηθεί εκτός δωρεάν. Ελάχιστες τόσα χρόνια.
Αλλιώς με θεωρώ απλώς έναν καλό πελάτη. Τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

:hi:

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
για το Λουκά Νίκα η απορία δεν είναι που έκλεισε, είναι που υπήρχε
:priest:

Η μοναδική πορνο-επιχείρηση σε όλο το φάσμα του αγοραίου έρωτα που κατά την ταπεινή μου άποψη

αν έμπαινε κάποιος άνδρας απλώς με περούκα και έλεγε ότι κάνει πρόγραμμα, θα έβρισκε πελάτες!!!

Κοντά του υπήρχε το μπουρδέλο στην οδό Λεπενιώτου. Διαχρονική αξία.

Και για τελείωμα να γράψω ότι το Φωκαίας 22 (τριολέ) πριν γίνει μπουρδέλο και τεζάρει λογω της Ρωσίδας με το AIDS

ηταν γραφείο τελετών. Έτσι για να γράψουμε και κάτι...

:confused:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
μα ετσι γινονται τα standarακια παιχτη.
δε γινονται ολα με την πρωτη φορα.
σιγα σιγα βλεπεις αν σου κανει η κοπελα η' απλα ετυχε.
προσωπικα μετα τις 3 φορες βαζω standard καποια.

το αντζελακι ειναι appetizer, για να κανεις ζεσταμα και να πας μετα σε ενα βαρβατο standarακι σου και να δωσεις πονο.

Τρείς φορές είναι πλεονασμός για συμπεράσματα. Από την αρχή φαίνεται η δουλειά. Γνώμη μου.
Όσες μου έχουν κάνει προγραμματάρα, όλες έδωσαν στίγμα από την πρώτη φορά. Τουλάχιστον στίγμα.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν γίνεται να ήταν έτσι μόνο με εμένα. Δεν πιστεύω εύκολα.
Ως μετρ της κομπίνας :2funny: και άγρυπνος φρουρός της καχυποψίας :2funny: για να πιστέψω εκδιδόμενη ότι με κάνει κέφι
(δεν δέχομαι κάτι άλλο και το απορρίπτω κιόλας παίζοντας εγώ θέατρο)
πρέπει να βγει από το μπουρδέλο και να γαμηθεί εκτός δωρεάν. Ελάχιστες τόσα χρόνια.
Αλλιώς με θεωρώ απλώς έναν καλό πελάτη. Τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

:hi:

Κι αν βγει εκτός μπουρδέλου και γαμηθεί, γιατί θεωρείς ότι σε κάνει κέφι;
Κι όχι ότι βρήκε σπόνσορα;
Ή γαμπρό (μόνιμο σπόνσορα);
Ή σκύλο;
Ή θύμα;

Ρωτάω γιατί ερωτεύθηκα και ψάχνω συμβουλές από τους έμπειρους.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Μιλάμε για γαμήσι εκτός μπουρδέλου δωρεάν!
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Εγώ είχα βγει με μια ιερόδουλη για ποτό πριν κανα δυο χρόνια.
Δεν τη γάμησα (δωρεάν και ακάποτα που ήταν ο στόχος μου) αλλά κέρασα τα ποτά και κατέληξα να τη γυρνάω στο μπουρδέλο.
Δεν έκανα κίνηση γιατί είπα να το πάω λάου λάου και ρομαντικά, αλλά μετά χαθήκαμε κι έμεινα :bigdick:
Άσε που φοβόμουν νταβατζήδες και κυκλώματα μη με φάνε.
Τώρα την ξαναβρήκα και είμαι φουλ ερωτευμένος και δε μασάω πουθενά :rose::rose::rose:
Τι να κάνω ρε παίχτες δώστε μου τα φώτα σας :kneel:
Διατρέχω κανέναν κίνδυνο;
Θέλω να την παντρευτώ.
Έχω τρελλαθεί;:headbang::headbang::headbang:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Εγώ είχα βγει με μια ιερόδουλη για ποτό πριν κανα δυο χρόνια.
Δεν τη γάμησα (δωρεάν και ακάποτα που ήταν ο στόχος μου) αλλά κέρασα τα ποτά και κατέληξα να τη γυρνάω στο μπουρδέλο.
Δεν έκανα κίνηση γιατί είπα να το πάω λάου λάου και ρομαντικά, αλλά μετά χαθήκαμε κι έμεινα :bigdick:
Άσε που φοβόμουν νταβατζήδες και κυκλώματα μη με φάνε.
Τώρα την ξαναβρήκα και είμαι φουλ ερωτευμένος και δε μασάω πουθενά :rose::rose::rose:
Τι να κάνω ρε παίχτες δώστε μου τα φώτα σας :kneel:
Διατρέχω κανέναν κίνδυνο;
Θέλω να την παντρευτώ.
Έχω τρελλαθεί;:headbang::headbang::headbang:

Εγώ θα σου πρότεινα να την "αγοράσεις" (εννοώ τα δικαιώματά της) από τον ντάβα της, να χεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Άσε που εάν είναι καλή θα κάνεις και απόσβεση..! :wink:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Ακόμα εργάζεται σε οίκο ανοχής;

Ναι

Εγώ είχα βγει με μια ιερόδουλη για ποτό πριν κανα δυο χρόνια.
Δεν τη γάμησα (δωρεάν και ακάποτα που ήταν ο στόχος μου) αλλά κέρασα τα ποτά και κατέληξα να τη γυρνάω στο μπουρδέλο.
Δεν έκανα κίνηση γιατί είπα να το πάω λάου λάου και ρομαντικά, αλλά μετά χαθήκαμε κι έμεινα :bigdick:
Άσε που φοβόμουν νταβατζήδες και κυκλώματα μη με φάνε.
Τώρα την ξαναβρήκα και είμαι φουλ ερωτευμένος και δε μασάω πουθενά :rose::rose::rose:
Τι να κάνω ρε παίχτες δώστε μου τα φώτα σας :kneel:
Διατρέχω κανέναν κίνδυνο;
Θέλω να την παντρευτώ.
Έχω τρελλαθεί;:headbang::headbang::headbang:

Εγώ θα σου πρότεινα να την "αγοράσεις" (εννοώ τα δικαιώματά της) από τον ντάβα της, να χεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Άσε που εάν είναι καλή θα κάνεις και απόσβεση..! :wink:

Ισχύουν αυτά όντως;
Τα χω ξανακούσει αλλά πάντα νόμιζα ότι θα ταν καμιά κομπίνα να σου φάνε τα λεφτά.
Πόσο λες να κάνει;
Είναι καλό κομμάτι.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
 

Συνημμένα

  • 8A37164E-9E4D-4EB9-BE26-1F1506EE2EC6.jpeg
    8A37164E-9E4D-4EB9-BE26-1F1506EE2EC6.jpeg
    35,2 KB · Εμφανίσεις: 13

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Καλα ρε δεν ντρέπεστε να λετε δημοσια οτι εισαστε ερωτευμένοι με μια πουτανα , κανενας ανδρισμος πλεον , ειναι δυνατον να ερωτευθεις καποια που την περνανε καθε μερα νουμερατζα , εχετε ξεφυγει τελειως
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Μπορείς να γίνεις ο αγαπητικός της και να περνάτε καλα. Εκεί θα δεις ποσο γενναιόδωρες είναι οι κοπέλες αυτές.
Αλλα να την σταματήσεις να δουλεύει είναι σχεδόν αδύνατο. Και επειδή λογικά έχει και κάποιο παιδί να θρέψει (και ίσως και ολόκληρη οικογένεια) ειναι άδικο να της βάζεις δύσκολα.
"Νταβαδες" και τέτοια ειναι απο άλλες εποχές και απλα δικαιολογίες για να σε εχουν σε απόσταση.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Εσυ εχεις καριερα αγαπητικου τυπε ;
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Είχα μερικές σχέσεις τυπε παλιότερα. Ουτε αγαπουλης ουτε ερωτιαρης είμαι. Περναγαμε καλα.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Οταν γυρναγε απο τη δουλεια συζηταγατε πως ηταν η μερα της και τετοια ;
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Τυπε εσυ τωρα παε να ειρωνευτεις εμενα? Ακου να σου πω κατι μπας και ξεστραβωθεις. Την κοπελα σου, γυναίκα σου ή οπως θες πες το, στατιστικά και εμπειρικά σε πληροφορω οτι την εχει χυσει στη μαπα καποιος που ξερεις και θεωρείς χλιμιτζουρα.
Αν θα το επιβεβαιώσεις ή δεν το έμαθες ποτε δεν με νοιάζει, απλα στο λεω να το ξέρεις.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Τυπε τι σου ελεγε ; Ασε σημερα γαμηθηκα στη δουλεια !! Χαχαχαχαχαχαχα
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Σου εδινε και κανε 10ευρω να πας και για καφε , μια χαρα τυπε σε ζηλευουν πολλοί
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
682
Κριτικές
4
Like
118
Πόντοι
6
Dino πίσω χρονών είσαι ρε. Περίπου πρς μου
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom