Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 280 άτομα (16 μέλη και 264 επισκέπτες)

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Τυπε κορακι τι ενοεις για καντο πιο λιανα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.511
Πόντοι
21.511
Τις προαλλες περασα στο δωματιο με την Αντζελα την βυζαρου απο Φυλης 86. Η τσατσα ανακοινωσε ελευθερο στοματικο, ισπανικο και 69 αλλα στο δωματιο δεν εγινε τιποτα απο αυτα. Φαουλ οτι με το που ξαπλωσε ξεκινησε πιπα με καποτα σε πεσμενο πουτσο. Αφηνε να χαιδευω βυζια αλλα μολις πηγα να χαιδεψω και παρακατω δεν αφησε. Σεξ σε 2 στασεις χωρις να ειναι κατι το ιδιαιτερο. Δεν εχει εμπειρια η συγκεκριμενη..Εχω παρατηρησει τελευταια πολλες τσατσαδες να λενε παραμυθια στο σαλονι..Παντα γινοταν αυτο απλα τωρα και οι κοπελες δεν ειναι τοσο εμπειρες μεσα απλα κοιτανε να παρουν πιπα και να γαμηθουν σε 2 στασεις μεχρι να τελειωσεις..Για μενα εχουν χαλασει την πιατσα και αυτοι που περνουν μισαωρα και προγραμματα μιας ωρας λες και ειναι σε στουντιο. Οταν καλομαθαινουν τα μπουρδελα με αυτους πως θα αντιμετωπισουν τον απλο πελατη του εικοσαρικου??Ο papaphilips εχει δικιο ο καθενας ας βολευτει με οσες ξερει οτι θα περασει καλα μεχρι να ξεμπερδεψουμε με τους κορωνοιους δεν θα ερθει πολυ φρεσκο πραγμα..

Απλη λογικη, που προφανως οι περισσοτεροι εδω μεσα, δεν την κατεχουν.
Το αντζελακι by the way, συμπεριφερεται αλλιως οταν σε μαθει.
Ειχα γραψει πιο παλια οτι στην αρχη, ηταν απλα μια περιπτωση ξεμπουκωματος-για να φυγουν τα χοντρα. Ακομα ειναι δε λεω, δε θα σου κανει το τρελο γαμησι, αλλα θα σου δωσει ολα αυτα που σου ανακοινωσε η τσατσα και δεν τα πηρες + και θα την κανεις οτι θες, σε λογικα πλαισια.
Τουλαχιστον σε μενα ετσι γινεται, μιας και ειναι ενα standard appetizer μου λογω εξωτερικης εμφανισης αυστηρα.

Ρε φίλε, κάθε φορά σχεδόν που αναφέρεσαι σε πορνο-performance, πασχίζω να βγάλω άκρη.
Λες ότι η Άτζελα (την οποία παρεμπιπτόντως έχω στο μάτι) ήταν και παραμένει μια απλή περίπτωση ξεμπουκώματος, η οποία γενικώς (διόρθωσε με αν κατάλαβα λάθος) δεν κάνει τρελό γαμήσι και που αν σε “““ μάθει ””” (υποθέτω μετά από 2-3 δωμάτια -επίσης διόρθωσε με-), απλώς θα σου «δίνει» αυτά που ανακοίνωσε η τσατσά και κατ’ ευθείαν προσθέτεις ότι θα την κάνεις ό,τι θες. Τι σχέση έχουν αυτά μεταξύ τους (εννοώ το -ότι σου κάνει στη καλλίτερη ό,τι ανακοινώθηκε που λογικά εννοείς πως δεν σου έκανε εξαρχής- με το -τη κάνεις ό,τι θες-). Για παράδειγμα, πως η συγκεκριμένη θα κάνει 69 που ανακοινώνει η τσατσά τη στιγμή που, όπως έγραψε ο φίλος πιο πάνω, δεν αφήνει ούτε να της το πιάσεις; δηλαδή όσο παιρνούν τα ραντεβού σε βλέπει πιο όμορφο και εμπιστεύσιμο;
Υ.Γ.₁: Δεν με παίρνει ΠΡΟΦΑΝΩΣ ν’ αρχίσω τις καταδρομικές γι’ αυτό προσπαθώ να πάρω μια κατά το δυνατόν καλή εικόνα για εκείνες που κάτι λένε εμφανισιακά, αλλά εμπεριέχουν ρίσκο φολιάσματος.
Υ.Γ.₂: Αν και αποφεύγω να επισκέπτομαι τις ίδιες, στις ελάχιστες πρόσφατες δεύτερες επισκέψεις μου σε ίδια τάνα έγινε ότι και τη πρώτη φορά, χωρίς καμμία απόκλιση. Ωστόσο μου προξενεί μεγάλη εντύπωση όλη αυτή η κλαπαρχιδιά με την δήθεν οικειότητα που αποκτούν όταν κανείς τις ξαναεπιλέξει.

Τα εχω πει πολλακις εδω μεσα αραια και που.
Αφου δε θες να το καταλαβεις, δε μπορω να στο εξηγησω πιο απλα, γιατι δε θα το πιστευεις, επομενως τζαμπα μελανι.
Συνεχισε λοιπον οπως το πας και ασε αυτα που λεω εγω, για αυτους που τα πιανουν.

Σε περίπτωση που δε το πιάσατε, ο ποιητής εδώ χρησιμοποιεί την μυστική, συνθηματική γλώσσα του μπου.com για να υποδηλώσει ότι η κοπέλα κάνει ακάποτα.
Αν οι πλανήτες ευθυγραμμιστούν, η κοπέλα σε ερωτευτεί και το παραδάκι φτάσει στο Θεό.
Κοινώς παπάτζες για να πιαστούν κορόιδα τίποτα αδαείς που "μπήκαν στο νόημα" και να πετάξουν τα λεφτά τους.
Δεν είναι τυχαίο το παππάς.
Α ρε γατάκια είστε μούτρα.

καμια σχεση με ακαποτα μαστορα, μη γραφεις οτι να'ναι.
εξαλλου δεν εχω δειξει τετχιο profile εδω μεσα, περι ακαποτου fan.
και σε ενημερωσεις που εκανα (εχω καιρο να κανω by the way), τα εγραφα ολα αναλυτικοτατα + τις καταθεσεις μου 3-4 καθε φορα αναλογα.
καντε check, υπαρχουν εδω μεσα ολα.
για τα αλλα δε χρειαζεται να γραψω κατι επιπλεον. απλα ξαναδιαβαστε.
θελει λιγο λογικη και σκεψη, που ξαναλεω οι περισσοτεροι ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ.
ουτε εχω χρυσοπληρωσει καμια πουτανα, ουτε Pourboirακια εχω δωσει ποτε και πουθενα.
απλα με τη συμπεριφορα & την αντιληψη μου, κερδιζω πολλα + μεσα, απο καποιες (οχι ολες ασφαλως).
εσεις συνεχιστε το κλαψομουνing... που το κατεχετε βλεπω.
 

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
942
Like
189
Πόντοι
6
Μετά της 9 έχει κάτι αξιογαμητο φυλής ; Κάντε καμία πρόταση
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
186
Like
4.123
Πόντοι
14.175
Για μενα η Φυλης ειναι για ξεμπουκωμα με πιπα και κανα 2-3 στασεις. Αντε να παρεις και κανενα ισπανικο, 69 πολυ λιγες κανουν. Υπαρχουν και εξαιρεσεις φυσικα που εμφανιζονται μια στο τοσο και οταν γινει αυτο ειναι φουλ τα δωματια. Αλλα ο γενικος κανονας(για μενα) ειναι οπως το ειπα στην αρχη.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Κάτι από Λιοσίων προ ώρας...

Λιοσίων 73 ισόγειο
Ιζαμπέλα γνωστή ξανθιά κρεβατογεμίστρα πλέον με ράστα και ελ.στοματικό. Δυναμική παρουσία...στο δωμάτιο.

Αλεξάνδρα μελαχρινή σλιμ κοριτσάρα με ωραία πόδια για τύλιγμα σε αματέουρ στυλ. Εδώ είμαστε! :rockon:
Aθώο πιτσούνι με ελ.στοματικό και κώλο. Ενδιαφέρουσα περίπτωση.

Σαμάνθα καστανή μονοκόμματη παχουλή από Βενεζουέλα με απλό πρόγραμμα.
Στρίβει σαν τον λύκο. Μπρρρρ, κιτς, κιτς. :confused:

Λιοσίων 73 όροφος
Λάνα γνωστό ξανθό νταρντανόμουνο με ελ.στοματικό και τελείωμα στόμα. Πολύ καλή. :sunglasses:

Καίτη κοντή ναζιάρα ξανθοκάστανη μουνίτσα με ευλύγιστο κορμί και πιρουέτες στο δωμάτιο.
Ελ.στοματικό και τελείωμα στόμα. :rockon:

Οριάννα μελαχρινή ψηλή από Βενεζουέλα με απλό πρόγραμμα. Βαριά κίνηση. Μετριότητα.


Κι ένα gif για καύλα!



:rockon:
 

Συνημμένα

  • tumblr_mek4xr3D3P1ryji6oo1_500.gif
    tumblr_mek4xr3D3P1ryji6oo1_500.gif
    362,6 KB · Εμφανίσεις: 21

Sevasmiotatos13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
122
Like
297
Πόντοι
21
Λέτε μερικοί όταν σε μάθει μια πουτάνα συμπεριφέρεται διαφορετικά στο δωμάτιο, ως απάντηση σε σχόλια μπουρδελιάρηδων ότι δεν κάνει αυτά που ανακοινώνονται μέσα ή ότι έπεσε φόλα και δεν πέρασα καλά.

Τι λέτε ρε; Θα χαλάσουμε ένα κατοστάρικο με την ελπίδα να μας δει διαφορετικά και να παρέχει υπηρεσίες που υποτίθεται ότι παρέχει; Κάντε ό,τι θέλετε, αλλά μην θέλετε να το περάσετε και σαν κάτι λογικό.

Το να είναι μία λιγότερη θερμή, αλλά παρ' όλα αυτά να κάνει τις υπηρεσίες που ανακοινώνονται και να φεύγεις ικανοποιημένος, είναι απολύτως κατανοητό (έχει συμβεί σε όλους μας, είναι ανθρώπινο, δεν είναι ζώα) αλλά παράλληλα και τελείως διαφορετικό από το να αισθάνεσαι ότι δεν πέρασες καλά, ότι σου έσκασε η φόλα στη μούρη και να λες, α δεν πειράζει, θα ξαναπάω κι άλλες φορές να με μάθει.

Τί είναι ρε οι πουτάνες; Επένδυση ή γκόμενα που δίνεις ευκαιρίες γιατί υπάρχει συναίσθημα;

Κάποιοι είστε κρυφοαγαπούληδες.

Και ξαναλέω, μην προσπαθείτε να περάσετε ως κάτι λογικό κάτι που δεν είναι. Επενδύστε στην κάθε πουτάνας εσείς μπας και σας δει διαφορετικά. Κάντε της και κανά δωράκι, πηγαίντε και κανά λουλουδικό... Λες και δεν έχουμε δει τέτοιες καταστάσεις τελειώμενων τύπων, εντός και εκτός μπουρδελοχώρου.

Αυτά και δεν επανέρχομαι γιατί μερικοί έχουν άπλετο χρόνο για αψιμαχίες.

Να με συγχωρείτε που ο χρόνος μου και τα οικονομικά μου πλάνα δεν μου επιτρέπουν να επενδύσω χρόνο και χρήμα στην κάθε πουτάνα.

Μα ρε μλκ, τι σκατά συμπέρασμα να βγάλω, όταν από τη μία διαβάζω ότι βάζει καπότα σε πεσμένα όργανα και κοιτά να κάνει ξεπέτα, ενώ παράλληλα δείχνει άπειρη και στο επόμενο ποστ, ότι την κάνεις ό,τι θες αρκεί να σε γνωρίσει λίγο... Έπειτα αν ήθελα να γίνω βασικός μέτοχος στα τσαρδιά προκειμένου να έχω προσωπική εικόνα για όλες μα όλες εκεί πέρα, δεν θα έμπαινα εδώ για ενημέρωση. Τελοσπάντων ευχαριστώ για το follow που έκανες για τη συγκεκριμένη. Μετά την Έμιλυ, μου την έστειλες κουβά και δαύτη...:cheesy:
 
  • Like
Αντιδράσεις: AdP
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Τυπε κορακι τι ενοεις για καντο πιο λιανα

Τίποτα κάτι δικές μου θεωρίες συνωμοσίας είναι αυτές.
Μη μασάτε.

Τρελλός με χάπια είμαι ούτως η άλλως.
Ό,τι και να λέω έχω το ακαταλόγιστο.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Αυτό το θέμα με το σε γνωρίσει η εκδιδόμενη για να περάσεις καλύτερα, δεν στέκει απόλυτα.
Ή μάλλον στέκει μόνο με την έννοια πως εκτιμά το ότι ξαναπάς (της θρέφεις το πορτοφόλι)
και σε ανταμείβει με σταθερά καλή συμμετοχή, με κάποιο χρονικό δωράκι ή τίποτα εξτραδάκια.
Έτσι ναι, έτσι στέκει!
Από'κει και πέρα ο έξυπνος πελάτης τηρεί τις ισορροπίες μη πηγαίνοντας συνέχεια (την απορρίπτει θολά που και που ευγενικά)
γιατί ως γνωστόν το συνεχές φέρνει την ξεπέτα και την αμηχανία στην εκδιδόμενη που μεταφράζεται σε βαρεμάρα.
Βαρεμάρα = χασούρα μας! Χωνέψτε το!
Τώρα, αν τυχόν σκάσει κανένα βαρελότο και πέσετε σε καμία που σας κάνει θαύματα και σας προσφέρει περισσότερο χρόνο
στο δωμάτιο, τότε την στίβετε σεξουαλικά με όμορφο τρόπο (κι εκτός μπουρδέλου αν μπορείτε)
και κάποια στιγμή αποχωρείτε με μυστήριο και ψέμα όταν πλέον δεν θα υπάρχει κάτι άλλο να πάρετε.
Προσπαθείστε να δείχνετε υπερ-καθαροί και τυπικοί από την αρχή, μόνο με όποια σας κάνει κλικ
διότι αυτό μπορεί αργότερα (αν τυχόν παιχτεί μπάλα) να λειτουργήσει ως καλή δικαιολογία για κάποιο έξτρα
που θα θέλετε. Είναι πιο εύκολο γι'αυτές να προχωρήσουν λίγο παραπέρα με κάποιον που εμπνέει κάποια στοιχειώδη εμπιστοσύνη
παρά με κάποιον που θέλει από την αρχή όλο το μενού από τον κατάλογο.
Δεν αναφέρομαι σε έρωτες και λουλούδια αλλά σε ηδονή και όταν λέω έξτρα, δεν εννοώ απαραίτητα κάτι βρώμικο.
Αν το πάτε καλά, θα φάτε καλά. Έτσι κι αλλιώς πλέον λίγες οι καλές επιλογές οπότε ας βασιλεύσει η μεθοδικότητα.
Όπως μπορεί ο καθένας, μάγκες μου!


:rockon:


 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.511
Πόντοι
21.511
Ή μάλλον στέκει μόνο με την έννοια πως εκτιμά το ότι ξαναπάς (της θρέφεις το πορτοφόλι)
και σε ανταμείβει με σταθερά καλή συμμετοχή, με κάποιο χρονικό δωράκι ή τίποτα εξτραδάκια.
Έτσι ναι, έτσι στέκει!

ειμαι σιγουρος οτι δε θα το καταλαβουν, ουτε ετσι οπως το γραφεις :tooth:

και το πορτοφολι μετραει και απο τις δυο πλευρες στο αγοραιο, παντα.
 

Algegario

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Καλησπερα φιλοι.... Μετα απο καποιες φορες περασμα απο Σαρρη στη Λουκα Νικα το ιστορικο αυτο σημειο παρατηρησα οτι ειναι κλειστο πλεον....μηπως ξερουμε εαν εχει μεταφερθει καπου αλλου ? thanks
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.660
Κριτικές
34
Like
4.413
Πόντοι
7.195
για το Λουκά Νίκα η απορία δεν είναι που έκλεισε, είναι που υπήρχε
:priest:
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.660
Κριτικές
34
Like
4.413
Πόντοι
7.195
Τις προαλλες περασα στο δωματιο με την Αντζελα την βυζαρου απο Φυλης 86. Η τσατσα ανακοινωσε ελευθερο στοματικο, ισπανικο και 69 αλλα στο δωματιο δεν εγινε τιποτα απο αυτα. Φαουλ οτι με το που ξαπλωσε ξεκινησε πιπα με καποτα σε πεσμενο πουτσο..........
όπα, ζήτησες ελεύθερο και αρνήθηκε ; ή δεν είπες τίποτα γιατί νόμιζες ότι θα το κάνει από μόνη της ;
Αν το πρώτο σηκώνεσαι αμέσως και ζητάς το χρήμα πίσω. Αν το δεύτερο ευθύνεσαι εσύ..
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
186
Like
4.123
Πόντοι
14.175
Δεν θα διαφωνησω τελειως με τον Papaphilips υπαρχουν περιπτωσεις που κοπελες κανουν εξτραδακια η συμπεριφερονται καλυτερα σε ατομα που γνωριζουν. Αλλα θα πρεπει να το κατεχουν και το αθλημα.. Η Αντζελα πχ δεν μου γεμισε το ματι οτι μπορει να με ξετρελανει..Υπαρχουν και περιπτωσεις που ξηγιουνται στην αρχη καλα και οταν δουν οτι πηγαινεις το γυρνανε στην ξεπετα.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πέρασμα νωρίτερα πριν κάνα δυωρο από Πιπίνου 118 μπήκα με την Τάνια μελαχρινή Μιλφ που έχει δουλέψει και παλιότερα δυστυχώς χάλια μαύρα συμμετοχή μηδέν ψοφια ανευρη πολύ περισσότερο από όταν είχε πρωτοερθει,θα ανεβάσω κριτική αργότερα.

 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
για το Λουκά Νίκα η απορία δεν είναι που έκλεισε, είναι που υπήρχε
:priest:

Το Λουκά Νίκα δεν κλείνει ποτέ. Ανοίγει ακαθόριστα πάντα με εκπλήξεις
Σερβίρει φρέσκα λουκάνικα σχάρας. «Η κοπέλα δεν βγαίνει ποτέ στο σαλόνι»
:zombie::zombie::zombie:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.836
Πόντοι
39.662
Πέρασμα νωρίτερα πριν κάνα δυωρο από Πιπίνου 118 μπήκα με την Τάνια μελαχρινή Μιλφ που έχει δουλέψει και παλιότερα δυστυχώς χάλια μαύρα συμμετοχή μηδέν ψοφια ανευρη πολύ περισσότερο από όταν είχε πρωτοερθει,θα ανεβάσω κριτική αργότερα.

Το περίεργο και αξιο για να γράψεις κριτική θα ηταν να πέρναγες εσυ καλα με καποια πόρνη. Να διαβαζαμε ετσι από περιέργεια τι πρέπει να κανει μια κοπελα μεσα για να πεις καλή κουβέντα.

:tired::tired::tired::tired:

:zombie::zombie::zombie::zombie:

 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Ναι θα μεινεις με την περιέργεια αν δεν σου αρέσει αυτό που γράφω απλά προσπέρασε το πήγαινε στην επόμενη σελίδα απλό είναι δεν θα δώσω συνέχεια ούτε έχω καμία διάθεση και όρεξη για αντιπαραθέσεις οπότε δεν θα προσθέσω κάτι αλλο
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ή μάλλον στέκει μόνο με την έννοια πως εκτιμά το ότι ξαναπάς (της θρέφεις το πορτοφόλι)
και σε ανταμείβει με σταθερά καλή συμμετοχή, με κάποιο χρονικό δωράκι ή τίποτα εξτραδάκια.
Έτσι ναι, έτσι στέκει!

ειμαι σιγουρος οτι δε θα το καταλαβουν, ουτε ετσι οπως το γραφεις :tooth:

και το πορτοφολι μετραει και απο τις δυο πλευρες στο αγοραιο, παντα.

Είσαι ένας χομπίστας, απλός, απέριττος, δωρικός!

:rockon:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom