Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (0 μέλη και 75 επισκέπτες)

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Αν το καλοσκεφτείς όλη η αγορά του έρωτα βασίζεται σ αυτή τη λέξη.. τη λέξη "προσδοκία" !
Για να γαμιέται από τους πελάτες μια ωραία πουτάνα ακάποτα πρέπει να είναι σοβαρά άρρωστη είτε στο μυαλό (λόγω ναρκωτικών) είτε στο σώμα (καρκίνος, HIV). Ρωσική ρουλέτα. Όμως υπάρχουν και εκείνοι (πουτάνες και πελάτες) που καυλώνουν μόνο με τον κίνδυνο!

Σωστά Wolfman 42 :thumbsup: αλλά υπάρχουν κι άλλες παράμετροι.

Οι πιο "ευάλωτες" στο ακάποτο είναι οι καινούργιες ή οι μικρές γιατί δεν έχουν στρώσει μέταλλο και νοοτροπία επαγγελματία.
Το πιπίνι δεν μπορεί να κοντρολάρει εύκολα την κατάσταση γι'αυτό και συνήθως πάει στρωτά και προσεκτικά το πρόγραμμα.
Αν πάει να ρολάρει δήθεν άνετα, θα γίνει φτερό στον άνεμο και θα κάνει "λάθος".
Η φτασμένη μιλφ, ξέρει τι να κάνει για να συμμετέχει πιο πειστικά ενώ πάει ακορντεόν το πρόγραμμα.
Αν γίνει "στραβή", το ήξερε από πριν. Δεν της ξεφεύγει τίποτα. Πολύ σπάνια θα κάνει "λάθος".
Όπως και να έχει, η σωστή επαγγελματίας απαγορεύεται να δηλώσει συναίσθημα αλλά επιτρέπεται να καλλιεργήσει προσδοκίες
για να κάνει την δουλειά της. Αυτά, για να μην κουράζω.

:hi:

Προσδοκία τι δυνατή λέξη με πόσο νόημα συναγωνιστή tnt60

:hi:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Φίλε κι εγώ την έψαχνα, πρέπει να ναι διακοπές στην πατρίδα της
Καλησπέρα, μήπως γνωριζεί κανείς αν δουλεύει η Μικαέλα από Φωκαίας;

Το Σ/Κ που πέρασα ήταν εκεί.
Τον προηγούμενο μήνα ήταν πάλι διακοπές πατρίδα της πάλι...
Τι θα γίνει τελικά;
Αφού μόνο αυτή αξίζει εκεί γύρω.
Μικαέλα γύρνα πίσω έχεις λαό που περιμένει.

Αν λέτε αυτήν με τα Τάτου τα ενισχυμένα βυζια και τα γυαλιά ήταν προχθές το απόγευμα στ πόστο της !

Εκεί είναι τώρα. Μόλις κατέθεσα. Μεγάλη δύναμη. Χαλαρά το πιο vfm της περιοχής.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Εντάξει την πρώτη φορά που αναφέρω με τη Βουλγάρα πιστεύω ήταν τυχαίο. Αφού δεν το επιδίωξα. Απλά συνέβη.
Τη δεύτερη φορά όντως δεν ήταν τυχαίο αφού υπήρχε συνεννόηση.
Όπως και τα σπασίματα καπότας είναι τυχαία.
Αλλιώς τι εννοείς τυχαίο;

Την πρώτη φορά ήταν εσκεμμένο (της) κι όχι τυχαίο. :2funny: Την δεύτερη φορά ήταν καραστημένο κι ούτε αυτό τυχαίο
όπως πολύ σωστά τόνισες. Τυχαίο είναι το σπάσιμο καπότας
(εκτός αν κάνεις παγαποντιά όπως κάποιοι που φθείρουν την καπότα για να διαλυθεί στην πορεία)
όπως κι η συνέχεια του πως θα εξελιχθεί το θέμα, ανάλογα την διάθεσή πελάτη-εκδιδόμενης.
Τυχαιότητα έχουμε όταν οι δυο πλευρές συνεργαστούν στην συνεύρεση, μη σχεδιάζοντας να γίνει κάτι
ενώ αν τελικά συμβεί, θα συμβεί επειδή προέκυψε και το συνέχισαν...ή όχι!
Φυσικά δεν σημαίνει ότι αν υπάρχει τυχαιότητα, είσαι και σίγουρα ασφαλής. Η αποφυγή ακάποτου γαμησιού είναι ο κανόνας.
Απλώς όταν το ακάποτο δίνεται αβέρτα, η εκδιδόμενη είναι σίγουρα πολύ ύποπτη.

:hi:


 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Εντάξει την πρώτη φορά που αναφέρω με τη Βουλγάρα πιστεύω ήταν τυχαίο. Αφού δεν το επιδίωξα. Απλά συνέβη.
Τη δεύτερη φορά όντως δεν ήταν τυχαίο αφού υπήρχε συνεννόηση.
Όπως και τα σπασίματα καπότας είναι τυχαία.
Αλλιώς τι εννοείς τυχαίο;

Την πρώτη φορά ήταν εσκεμμένο (της) κι όχι τυχαίο. :2funny: Την δεύτερη φορά ήταν καραστημένο κι ούτε αυτό τυχαίο
όπως πολύ σωστά τόνισες. Τυχαίο είναι το σπάσιμο καπότας
(εκτός αν κάνεις παγαποντιά όπως κάποιοι που φθείρουν την καπότα για να διαλυθεί στην πορεία)
όπως κι η συνέχεια του πως θα εξελιχθεί το θέμα, ανάλογα την διάθεσή πελάτη-εκδιδόμενης.
Τυχαιότητα έχουμε όταν οι δυο πλευρές συνεργαστούν στην συνεύρεση, μη σχεδιάζοντας να γίνει κάτι
ενώ αν τελικά συμβεί, θα συμβεί επειδή προέκυψε και το συνέχισαν...ή όχι!
Φυσικά δεν σημαίνει ότι αν υπάρχει τυχαιότητα, είσαι και σίγουρα ασφαλής. Η αποφυγή ακάποτου γαμησιού είναι ο κανόνας.
Απλώς όταν το ακάποτο δίνεται αβέρτα, η εκδιδόμενη είναι σίγουρα πολύ ύποπτη.

:hi:

Δεν καταλαβαίνω πως το εννοείς;
Δηλαδή πώς μη σχεδιάζοντας;
Να της πέσει η καπότα στο πάτωμα, να σκύψει να την πιάσει κι εσύ να γλυστρήσεις και να μπει η πούτσα μόνη της;
Και μετά να γίνει σεισμός και να αναγκαστείτε σε ακούσιες παλινδρομικές κινήσεις;
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
266
Like
152
Πόντοι
1
εχει πετυχει κανεις τελευταια την Ντιανα? διδυμου/αλκιβιαδου?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.761
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 54α Αλεξάνδρα μελαχρινή κοπέλα λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
πρωί

Φυλής 54β, 56και 66α κλειστά.

Φυλής 66δ Ραμονα ξανθιά κοπέλα με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα, μικρό βυζι σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 72, 74 δεξιά & 74 αριστερά κλειστά.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα καστανοξανθη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 πάνω & 61 κλειστά.

Φυλής 65α Μαρία καστανή με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος ανακοινωνεται, μέσα επιλεκτικά κάνει και ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 65β δύο Ελληνίδες σύμφωνα με τον τσατσο Τζένη μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, τατουάζ στους δύο ώμους στην αριστερή ωμοπλάτη και πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Σάρα καστανοξανθη κοντή πιτσιρικά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στη κοιλίτσα.

Φυλής 84α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β ανοιχτό το φως κάτω όπως και η πόρτα κλειδωμένα πάνω.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα, 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 86β Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα , 2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 69α Ιωάννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β Άννα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 71 Νανσι ξανθοκαστανη κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα ωραίο κωλαράκι 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.761
Πόντοι
45.465
συνέχεια σφηνάκι live

Φυλής 105 Καρίνα ξανθιά μιλφ κοντή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 109α Άννα ξανθοκαστανη κοντή κοπελίτσα με 2.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 109β Όλγα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί, λεπτή με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

Πυθαγόρας(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
31
Κριτικές
15
Like
379
Πόντοι
290
Να αναφέρω την απαράδεκτη συμπεριφορά της υπηρεσίας στο Φυλής 109β, αφού μου παρουσίασε την κοπέλα ευχαρίστησα και έκανα μεταβολή για να αποχωρήσω, εκείνη την ώρα μου λέει, σε ξέρουμε όλο βόλτες είσαι πάνω κάτω και δεν μπαίνεις... Σε βλέπουμε από τις κάμερες.
Ήταν η πρώτη φορά που έμπαινα σε αυτό το σπίτι και μάλιστα από εκεί ξεκίνησα την βόλτα μου στην περιοχή... Της απάντησα ευγενικά πως κάνει λάθος και πως δεν είναι σωστή συμπεριφορά αυτή σε υποψήφιους πελάτες, αλλά μου είχε γυρίσει την πλάτη και κατευθυνόταν προς τα ενδότερα...
Απογευματινή βάρδια...
Από εμένα μαύρο σε όλους τους οίκους που δεν σέβονται τον πελάτη.
 

lamogio12345

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
92
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
0
καλησπέρα ξέρει κανείς εάν δουλεύει σήμερα η Βάσια στην Βέργας?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.761
Πόντοι
45.465
Να αναφέρω την απαράδεκτη συμπεριφορά της υπηρεσίας στο Φυλής 109β, αφού μου παρουσίασε την κοπέλα ευχαρίστησα και έκανα μεταβολή για να αποχωρήσω, εκείνη την ώρα μου λέει, σε ξέρουμε όλο βόλτες είσαι πάνω κάτω και δεν μπαίνεις... Σε βλέπουμε από τις κάμερες.
Ήταν η πρώτη φορά που έμπαινα σε αυτό το σπίτι και μάλιστα από εκεί ξεκίνησα την βόλτα μου στην περιοχή... Της απάντησα ευγενικά πως κάνει λάθος και πως δεν είναι σωστή συμπεριφορά αυτή σε υποψήφιους πελάτες, αλλά μου είχε γυρίσει την πλάτη και κατευθυνόταν προς τα ενδότερα...
Απογευματινή βάρδια...
Από εμένα μαύρο σε όλους τους οίκους που δεν σέβονται τον πελάτη.
Καλησπέρα φίλε, ποία από τις δύο υπηρεσίες που δουλεύουν στον οίκο πέτυχες?
 

Πυθαγόρας(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
31
Κριτικές
15
Like
379
Πόντοι
290
Να αναφέρω την απαράδεκτη συμπεριφορά της υπηρεσίας στο Φυλής 109β, αφού μου παρουσίασε την κοπέλα ευχαρίστησα και έκανα μεταβολή για να αποχωρήσω, εκείνη την ώρα μου λέει, σε ξέρουμε όλο βόλτες είσαι πάνω κάτω και δεν μπαίνεις... Σε βλέπουμε από τις κάμερες.
Ήταν η πρώτη φορά που έμπαινα σε αυτό το σπίτι και μάλιστα από εκεί ξεκίνησα την βόλτα μου στην περιοχή... Της απάντησα ευγενικά πως κάνει λάθος και πως δεν είναι σωστή συμπεριφορά αυτή σε υποψήφιους πελάτες, αλλά μου είχε γυρίσει την πλάτη και κατευθυνόταν προς τα ενδότερα...
Απογευματινή βάρδια...
Από εμένα μαύρο σε όλους τους οίκους που δεν σέβονται τον πελάτη.
Καλησπέρα φίλε, ποία από τις δύο υπηρεσίες που δουλεύουν στον οίκο πέτυχες?
Έχει αρκετές ημέρες που έγινε, ήταν απογευματινή βάρδια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.761
Πόντοι
45.465
εκεί πήγε το μυαλό μου, στην υπηρεσία την απογευματινή, αυτό τον καιρό δουλεύουν δύο υπηρεσίες και οι δύο ξανθιές, η πρωινή είναι ψηλή με κανονικό σώμα ευγενέστατη διακριτική και η απογευματινή μια παχουλη η οποία είναι αγενεσταστη εριστικη και μες την ειρωνεία..
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Να αναφέρω την απαράδεκτη συμπεριφορά της υπηρεσίας στο Φυλής 109β, αφού μου παρουσίασε την κοπέλα ευχαρίστησα και έκανα μεταβολή για να αποχωρήσω, εκείνη την ώρα μου λέει, σε ξέρουμε όλο βόλτες είσαι πάνω κάτω και δεν μπαίνεις... Σε βλέπουμε από τις κάμερες.
Ήταν η πρώτη φορά που έμπαινα σε αυτό το σπίτι και μάλιστα από εκεί ξεκίνησα την βόλτα μου στην περιοχή... Της απάντησα ευγενικά πως κάνει λάθος και πως δεν είναι σωστή συμπεριφορά αυτή σε υποψήφιους πελάτες, αλλά μου είχε γυρίσει την πλάτη και κατευθυνόταν προς τα ενδότερα...
Απογευματινή βάρδια...
Από εμένα μαύρο σε όλους τους οίκους που δεν σέβονται τον πελάτη.

Καλησπέρα. Γνώμη μου...ποτέ δεν απαντάς σε μαζώχτρα προφυλακτικών, ξεσκονίστρα και ρουφιάνα των μπουρδελο-αφεντικών.

Αδιαφορία μέχρι να παγώσει η κόλαση.

utujHPkjfwI]Title[/url[/MEDIA]]

:2funny:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Δεν καταλαβαίνω πως το εννοείς;
Δηλαδή πώς μη σχεδιάζοντας;
Να της πέσει η καπότα στο πάτωμα, να σκύψει να την πιάσει κι εσύ να γλυστρήσεις και να μπει η πούτσα μόνη της;
Και μετά να γίνει σεισμός και να αναγκαστείτε σε ακούσιες παλινδρομικές κινήσεις;

Δεν σχεδιάζεται τίποτα μεταξύ των δύο πλευρών πριν κι αφού συναντηθούν στο δωμάτιο.
Απαγορεύεται, εκτός αν "γνωρίζονται" από άλλες συνευρέσεις, κατά την γνωστή έκφραση που χρησιμοποιούμε (μεταξύ μας)
στο σάιτ "την ξέρω χρόνια", για να δηλώσουμε ότι κάτι συμβαίνει κι είναι φυσιολογικό. :2funny:
Αυτό εννοώ. Σε κάθε άλλη περίπτωση η εκδιδόμενη υποχρεούται να μπει στο δωμάτιο και να ανακουφίσει τον πελάτη
τηρώντας το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε. Αν αλλάξει κάτι τυχαία στην πορεία
έχουν ευθύνη κι οι δύο πλευρές για την συνέχεια της επαφής.
Ίσως όχι πρέπον που σίγουρα πρέπει να αποφεύγεται αλλά σίγουρα κι όχι στημένο όπως αυτά που σου έτυχαν.

:thumbsup:
 

darkdemon83

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
289
Πόντοι
20
Να αναφέρω την απαράδεκτη συμπεριφορά της υπηρεσίας στο Φυλής 109β, αφού μου παρουσίασε την κοπέλα ευχαρίστησα και έκανα μεταβολή για να αποχωρήσω, εκείνη την ώρα μου λέει, σε ξέρουμε όλο βόλτες είσαι πάνω κάτω και δεν μπαίνεις... Σε βλέπουμε από τις κάμερες.
Ήταν η πρώτη φορά που έμπαινα σε αυτό το σπίτι και μάλιστα από εκεί ξεκίνησα την βόλτα μου στην περιοχή... Της απάντησα ευγενικά πως κάνει λάθος και πως δεν είναι σωστή συμπεριφορά αυτή σε υποψήφιους πελάτες, αλλά μου είχε γυρίσει την πλάτη και κατευθυνόταν προς τα ενδότερα...
Απογευματινή βάρδια...
Από εμένα μαύρο σε όλους τους οίκους που δεν σέβονται τον πελάτη.

εγω λεω οτι μαλλον το κανουν επιτηδες για να μας τη σπασουν με τη σκεψη οτι θα ξενερωσουμε και θα φυγουμε χωρις να γαμησουμε γενικως. ενα αυτο κι ενα το αλλο που πανε και καθονται μπροστα στην πορτα και σ εμποδιζουν να φυγεις και σου πρηζουν τ αρχιδια να περασεις ενω δε θελεις. μια αλλη μου ειχε πει "φυγε και μην ξαναρθεις" και ουτε απ εξω δεν ξαναπερασα με την ηλιθια. απο τους 10 που θα μπουν σ ενα μπουρδελο ο ενας η οι δυο θα μπουν και θα γαμησουν οι υπολοιποι θα βρουν κατι αλλο
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Δεν καταλαβαίνω πως το εννοείς;
Δηλαδή πώς μη σχεδιάζοντας;
Να της πέσει η καπότα στο πάτωμα, να σκύψει να την πιάσει κι εσύ να γλυστρήσεις και να μπει η πούτσα μόνη της;
Και μετά να γίνει σεισμός και να αναγκαστείτε σε ακούσιες παλινδρομικές κινήσεις;

Δεν σχεδιάζεται τίποτα μεταξύ των δύο πλευρών πριν κι αφού συναντηθούν στο δωμάτιο.
Απαγορεύεται, εκτός αν "γνωρίζονται" από άλλες συνευρέσεις, κατά την γνωστή έκφραση που χρησιμοποιούμε (μεταξύ μας)
στο σάιτ "την ξέρω χρόνια", για να δηλώσουμε ότι κάτι συμβαίνει κι είναι φυσιολογικό. :2funny:
Αυτό εννοώ. Σε κάθε άλλη περίπτωση η εκδιδόμενη υποχρεούται να μπει στο δωμάτιο και να ανακουφίσει τον πελάτη
τηρώντας το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε. Αν αλλάξει κάτι τυχαία στην πορεία
έχουν ευθύνη κι οι δύο πλευρές για την συνέχεια της επαφής.
Ίσως όχι πρέπον που σίγουρα πρέπει να αποφεύγεται αλλά σίγουρα κι όχι στημένο όπως αυτά που σου έτυχαν.

:thumbsup:

Α έρωτας τώρα κατάλαβα :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom