Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 167 άτομα (8 μέλη και 159 επισκέπτες)

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλησπέρα παίδες,
Σήμερα κατέβηκα στη Φυλής για να αδειάσω το ρεζερβουάρ. Δεν ξέρω τι μου ήρθε και πήγα πρώτα από την Φιλιππίδου 11β. Ήταν δύο κοπέλες από ό,τι μου είπε η οικοδέσποινα. Η Άννα που ήταν στο δωμάτιο και η Joy η μαυρούλα. Βγήκε στο σαλόνι ολόγυμνη Δεν είχα πάει με μαύρη άλλη φορά. Μου άρεσε. Η κοπέλα είναι όμορφη με καταπληκτικό σώμα. Πραγματικά όμως. Μόλις την είδα. Μπήκα στο δωμάτιο και την περίμενα κανένα πεντάλεπτο. Ήρθε
Ελληνικά ελάχιστα. Γνωρίζει αγγλικά αλλά τι
το θες. Βαριέται να μιλήσει. Πήγε να μου βάλει το σκουφί με πεσμένο τον Κολοκοτρώνη. Το φόρεσε και φυσικά άρχισε μια πίπα που δεν με χάλασε. Φιλάκια δεν έχει. Με καβάλησε και φάνηκε ότι δεν είχε όρεξη. Την έβαλα ανάσκελα και της σήκωσα τα πόδια και άρχισα το σφυροκόπημα. Με καύλωσρ μόνο η ομορφιά της. Ήταν εντελώς ψυχρή. Εντελώς όμως. Ικανοποιήθηκα μόνο από το γεγονός ότι ήταν όμορφη μαυρούλα. Αλλιώς μακριά. Δοκίμασα και τη σοκολάτα και την έβαλα στη συλλογή μου. Αλλά ρε φίλε δεν το έχει, το μαυροπούτανο. Κρύα πολύ. Μου έφυγε η περιέργεια για την μαύρη ήπειρο και γι'αυτό δεν το κλαίω το παράβολο. Αυτά φίλοι μου. Καλό απόγευμα..
 

ScaRD

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2016
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0
Καλησπέρα, μήπως γνωριζεί κανείς αν δουλεύει η Μικαέλα από Φωκαίας;
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Κοίτα φίλε η διάθεση ενός ανθρώπου δεν είναι στάνταρ εξαρτάται από πολλούς παράγοντες προσωπικούς επαγγελματικούς ειδικά αν έχεις θεση ευθύνης σε κάποιο κρίσιμο πόστο και πρέπει να διαχειριστεις ανθρώπους και διάφορες καταστάσεις καθημερινότητας που εναλλάσσονται.

Στα μαγαζιά λοιπόν πάμε και αφήνουμε πίσω από την πόρτα σκοτουρες προβλήματα πάμε να
Χαλαρώσουμε σε λογικά πλαίσια αν λοιπόν κάποιες γυναίκες δεν μπορούν να ανταπεξέλθουν στο επάγγελμα ας το σκεφτούν πιο σοβαρά,εγώ θα γράψω κριτική για την εμπειρία που είχα και θα θα αφήσω σε όποιους έχουν διάθεση να διαβάσουν και να βγάλουν τα συμπεράσματά τους

Προσωπικά και χωρίς να θέλω να μπω σφήνα στην συζήτησή σας, θα ήθελα να πω ότι αν η εκδιδόμενη
δεν μου κάνει παραπάνω πράγματα από το πρόγραμμα που ανακοινώνει ή τουλάχιστον δεν κάτσει παραπάνω του επιτρεπτού
θα πρέπει να είναι πολύ καλή σε αυτό που κάνει για να την ξαναεπισκεφτώ. Είμαι υπερόπτης κι εγωιστής.

:confused:

Αυτό με τα παραπάνω πράγματα από το πρόγραμμα, τι ακριβώς εννοείτε όταν το λέτε;
Ακάποτο γαμήσι;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Αυτό με τα παραπάνω πράγματα από το πρόγραμμα, τι ακριβώς εννοείτε όταν το λέτε;
Ακάποτο γαμήσι;

Απλό. Από ότι ανακοινώνεται, η εκδιδόμενη να σου δίνει ή να παίρνεις κάτι παραπάνω χωρίς να το πληρώνεις
γιατί έτσι φεύγεις κάπως από το στημένο. Φυσικά χωρίς παζάρια και μαλακίες. Να έρθει μόνο του. :sunglasses:
Ακάποτο γαμήσι περιλαμβάνεται αλλά δεν αποτελεί στόχο και πρέπει να αποφεύγεται.
Αν τυχόν γίνει, δεν αναφέρεται παρά μόνο προφορικά σε άτομα που δεν το κάνουν βούκινο και δεν το βγάζουν φόρα παρτίδα.
Αν θέλουμε να το πούμε στην ενημέρωση, χρησιμοποιούμε τρόπο που να μην γίνεται ευδιάκριτος
έτσι ώστε να τηρούνται τα προσχήματα.

:rockon:


 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Αυτό με τα παραπάνω πράγματα από το πρόγραμμα, τι ακριβώς εννοείτε όταν το λέτε;
Ακάποτο γαμήσι;

Απλό. Από ότι ανακοινώνεται, η εκδιδόμενη να σου δίνει ή να παίρνεις κάτι παραπάνω χωρίς να το πληρώνεις
γιατί έτσι φεύγεις κάπως από το στημένο. Φυσικά χωρίς παζάρια και μαλακίες. Να έρθει μόνο του. :sunglasses:
Ακάποτο γαμήσι περιλαμβάνεται αλλά δεν αποτελεί στόχο και πρέπει να αποφεύγεται.
Αν τυχόν γίνει, δεν αναφέρεται παρά μόνο προφορικά σε άτομα που δεν το κάνουν βούκινο και δεν το βγάζουν φόρα παρτίδα.
Αν θέλουμε να το πούμε στην ενημέρωση, χρησιμοποιούμε τρόπο που να μην γίνεται ευδιάκριτος
έτσι ώστε να τηρούνται τα προσχήματα.

:rockon:

Σας έχει φάει η διακριτικότητα :2funny:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Δεν υπάρχουν αποδείξεις. Μπορούμε να πούμε ότι εννοούμε κάποια άλλη πορνο-υπηρεσία. Συμβαίνει όντως κι αυτό.

Όλα τα έχουμε σκεφτεί.

:2funny:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Θυμάμαι παλαιότερα -έχω σοβαρέψει τώρα- :confused: ότι στα μπουρδέλα υπήρχαν ορισμένες
που γαμιόνταν ακάποτα αβέρτα και τσαμπέ, άλλες επιλεκτικά με λίγους και τσαμπέ ή με φράγκα, άλλες μόνο με φράγκα κτλ.
Δεν είναι σπουδαίο νέο αυτό. Το ξέρετε όλοι.
Αυτό όμως που πραγματικά με εντυπωσίασε ήταν η περίπτωση με κάποιες που σε απλό πρόγραμμα
τον έπαιρναν ακάποτα τελικά και έκαναν ταααααααααααα αίσχη. :2funny: Αρκετά ελκυστικό αυτό. :thumbsup:
Από την άλλη, το εντελώς παράδοξο να τον τρώει μία ακάποτα επειδή τελείωνε ο χρόνος
και ήθελε να μείνει ευχαριστημένος ο πελάτης για να ξανάρθει. :new_shocked:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Θυμάμαι παλαιότερα -έχω σοβαρέψει τώρα- :confused: ότι στα μπουρδέλα υπήρχαν ορισμένες
που γαμιόνταν ακάποτα αβέρτα και τσαμπέ, άλλες επιλεκτικά με λίγους και τσαμπέ ή με φράγκα, άλλες μόνο με φράγκα κτλ.
Δεν είναι σπουδαίο νέο αυτό. Το ξέρετε όλοι.
Αυτό όμως που πραγματικά με εντυπωσίασε ήταν η περίπτωση με κάποιες που σε απλό πρόγραμμα
τον έπαιρναν ακάποτα τελικά και έκαναν ταααααααααααα αίσχη. :2funny: Αρκετά ελκυστικό αυτό. :thumbsup:
Από την άλλη, το εντελώς παράδοξο να τον τρώει μία ακάποτα επειδή τελείωνε ο χρόνος
και ήθελε να μείνει ευχαριστημένος ο πελάτης για να ξανάρθει. :new_shocked:

Εμένα ρε γαμώτο δε μου καθόντουσαν ακάποτα ποτέ. Τώρα η εμφάνιση φταίει, το καβλί μου, ή ο τρόπος μου δεν ξέρω.
Ντάξει τώρα που μεγάλωσα και σοβάρεψα πάλι καλά λέω, γιατί ποιός ξέρει τι μπορεί να είχα κολλήσει, αλλά όταν ήμουν πιτσιρικάς και πιο καβλωμένος με πόναγε γιατί ήξερα πως γινόταν αλλά εγώ δεν το χα.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Θυμάμαι παλαιότερα -έχω σοβαρέψει τώρα- :confused: ότι στα μπουρδέλα υπήρχαν ορισμένες
που γαμιόνταν ακάποτα αβέρτα και τσαμπέ, άλλες επιλεκτικά με λίγους και τσαμπέ ή με φράγκα, άλλες μόνο με φράγκα κτλ.
Δεν είναι σπουδαίο νέο αυτό. Το ξέρετε όλοι.
Αυτό όμως που πραγματικά με εντυπωσίασε ήταν η περίπτωση με κάποιες που σε απλό πρόγραμμα
τον έπαιρναν ακάποτα τελικά και έκαναν ταααααααααααα αίσχη. :2funny: Αρκετά ελκυστικό αυτό. :thumbsup:
Από την άλλη, το εντελώς παράδοξο να τον τρώει μία ακάποτα επειδή τελείωνε ο χρόνος
και ήθελε να μείνει ευχαριστημένος ο πελάτης για να ξανάρθει. :new_shocked:

Για να γαμιέται από τους πελάτες μια ωραία πουτάνα ακάποτα πρέπει να είναι σοβαρά άρρωστη είτε στο μυαλό (λόγω ναρκωτικών) είτε στο σώμα (καρκίνος, HIV). Ρωσική ρουλέτα. Όμως υπάρχουν και εκείνοι (πουτάνες και πελάτες) που καυλώνουν μόνο με τον κίνδυνο!
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Φίλε κι εγώ την έψαχνα, πρέπει να ναι διακοπές στην πατρίδα της
Καλησπέρα, μήπως γνωριζεί κανείς αν δουλεύει η Μικαέλα από Φωκαίας;

Το Σ/Κ που πέρασα ήταν εκεί.
Τον προηγούμενο μήνα ήταν πάλι διακοπές πατρίδα της πάλι...
Τι θα γίνει τελικά;
Αφού μόνο αυτή αξίζει εκεί γύρω.
Μικαέλα γύρνα πίσω έχεις λαό που περιμένει.
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα σε όλους,

Η Σονια με τις βυζαρες στο Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο είναι πρωινή βάρδια? Την έχει δοκιμάσει κανένας? Ευχαριστώ...

 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
867
Κριτικές
11
Like
2.028
Πόντοι
496
Φίλε κι εγώ την έψαχνα, πρέπει να ναι διακοπές στην πατρίδα της
Καλησπέρα, μήπως γνωριζεί κανείς αν δουλεύει η Μικαέλα από Φωκαίας;

Το Σ/Κ που πέρασα ήταν εκεί.
Τον προηγούμενο μήνα ήταν πάλι διακοπές πατρίδα της πάλι...
Τι θα γίνει τελικά;
Αφού μόνο αυτή αξίζει εκεί γύρω.
Μικαέλα γύρνα πίσω έχεις λαό που περιμένει.

Αν λέτε αυτήν με τα Τάτου τα ενισχυμένα βυζια και τα γυαλιά ήταν προχθές το απόγευμα στ πόστο της !
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Εμένα ρε γαμώτο δε μου καθόντουσαν ακάποτα ποτέ. Τώρα η εμφάνιση φταίει, το καβλί μου, ή ο τρόπος μου δεν ξέρω.
Ντάξει τώρα που μεγάλωσα και σοβάρεψα πάλι καλά λέω, γιατί ποιός ξέρει τι μπορεί να είχα κολλήσει, αλλά όταν ήμουν πιτσιρικάς και πιο καβλωμένος με πόναγε γιατί ήξερα πως γινόταν αλλά εγώ δεν το χα.

Δεν (σου) έφταιξε κάτι. Πρόκειται για τυχαιότητα (συνδυασμός γεγονότων).
Το ότι μεγαλώσαμε και σοβαρέψαμε, για κάποιους είναι inside joke, έτσι; :rolleyes:
Κατά τα άλλα φίλε Κοράκιε, αν το δεις αναλογικά, μην νομίζεις ότι συμβαίνουν συχνά τέτοια περίεργα.
Επί μια εικοσαετία περίπου και με μεγάλα διαλείμματα, ζήτημα είναι να μου έχουν συμβεί 20 "άτυχα" περιστατικά
όπου βέβαια το καθένα ακολούθησε μια κινητική δράση 5-10 φορών περίπου με την ίδια εκδιδόμενη.
Δεν είναι πολλά στο σύνολο. Που να δεις άλλους που το κυνηγούν σε τι νούμερα κινούνται.
Τώρα πια όμως δεν τα κάνω αυτά γιατί μεγαλώσαμε και σοβαρέψαμε.

:rockon:



 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Για να γαμιέται από τους πελάτες μια ωραία πουτάνα ακάποτα πρέπει να είναι σοβαρά άρρωστη είτε στο μυαλό (λόγω ναρκωτικών) είτε στο σώμα (καρκίνος, HIV). Ρωσική ρουλέτα. Όμως υπάρχουν και εκείνοι (πουτάνες και πελάτες) που καυλώνουν μόνο με τον κίνδυνο!

Σωστά Wolfman 42 :thumbsup: αλλά υπάρχουν κι άλλες παράμετροι.

Οι πιο "ευάλωτες" στο ακάποτο είναι οι καινούργιες ή οι μικρές γιατί δεν έχουν στρώσει μέταλλο και νοοτροπία επαγγελματία.
Το πιπίνι δεν μπορεί να κοντρολάρει εύκολα την κατάσταση γι'αυτό και συνήθως πάει στρωτά και προσεκτικά το πρόγραμμα.
Αν πάει να ρολάρει δήθεν άνετα, θα γίνει φτερό στον άνεμο και θα κάνει "λάθος".
Η φτασμένη μιλφ, ξέρει τι να κάνει για να συμμετέχει πιο πειστικά ενώ πάει ακορντεόν το πρόγραμμα.
Αν γίνει "στραβή", το ήξερε από πριν. Δεν της ξεφεύγει τίποτα. Πολύ σπάνια θα κάνει "λάθος".
Όπως και να έχει, η σωστή επαγγελματίας απαγορεύεται να δηλώσει συναίσθημα αλλά επιτρέπεται να καλλιεργήσει προσδοκίες
για να κάνει την δουλειά της. Αυτά, για να μην κουράζω.

:hi:



 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Εμένα ρε γαμώτο δε μου καθόντουσαν ακάποτα ποτέ. Τώρα η εμφάνιση φταίει, το καβλί μου, ή ο τρόπος μου δεν ξέρω.
Ντάξει τώρα που μεγάλωσα και σοβάρεψα πάλι καλά λέω, γιατί ποιός ξέρει τι μπορεί να είχα κολλήσει, αλλά όταν ήμουν πιτσιρικάς και πιο καβλωμένος με πόναγε γιατί ήξερα πως γινόταν αλλά εγώ δεν το χα.

Δεν (σου) έφταιξε κάτι. Πρόκειται για τυχαιότητα (συνδυασμός γεγονότων).
Το ότι μεγαλώσαμε και σοβαρέψαμε, για κάποιους είναι inside joke, έτσι; :rolleyes:
Κατά τα άλλα φίλε Κοράκιε, αν το δεις αναλογικά, μην νομίζεις ότι συμβαίνουν συχνά τέτοια περίεργα.
Επί μια εικοσαετία περίπου και με μεγάλα διαλείμματα, ζήτημα είναι να μου έχουν συμβεί 20 "άτυχα" περιστατικά
όπου βέβαια το καθένα ακολούθησε μια κινητική δράση 5-10 φορών περίπου με την ίδια εκδιδόμενη.
Δεν είναι πολλά στο σύνολο. Που να δεις άλλους που το κυνηγούν σε τι νούμερα κινούνται.
Τώρα πια όμως δεν τα κάνω αυτά γιατί μεγαλώσαμε και σοβαρέψαμε.

:rockon:

Εμένα μια φορά μόνο μια Βουλγάρα μιλφ. Μπαίνει μέσα και δεν είχα βγάλει ούτε τα ρούχα μου, καθόμουν σκεπτικός στην πολυθρόνα. Και με το που μπαίνει με πιάνει και καβαλάει ακαπέλα.
Και ένα πιτσιρίκι μια φορά μπαίνω μέσα και μου λέει με νοήματα να τις δώσω ένα 20ρικο και να το κάνουμε χωρίς. Δεν ήξερε ούτε ελληνικά, μου έδειχνε με τα δάχτυλα 20 και έκρυβε την καπότα.
Και τις δύο φορές άρπαξα παράσημο.
Εκτός από αυτά μόνο σπασίματα καπότας 3-4 φορές που συνέχισα να γαμάω γιατί ήμουν πολύ καβλωμένος. Κάποιες άλλες τόκοψα που δεν ήμουν τόσο πολύ.
Από αυτά δεν κόλλησα τίποτα.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736
Για να γαμιέται από τους πελάτες μια ωραία πουτάνα ακάποτα πρέπει να είναι σοβαρά άρρωστη είτε στο μυαλό (λόγω ναρκωτικών) είτε στο σώμα (καρκίνος, HIV). Ρωσική ρουλέτα. Όμως υπάρχουν και εκείνοι (πουτάνες και πελάτες) που καυλώνουν μόνο με τον κίνδυνο!

Σωστά Wolfman 42 :thumbsup: αλλά υπάρχουν κι άλλες παράμετροι.

Οι πιο "ευάλωτες" στο ακάποτο είναι οι καινούργιες ή οι μικρές γιατί δεν έχουν στρώσει μέταλλο και νοοτροπία επαγγελματία.
Το πιπίνι δεν μπορεί να κοντρολάρει εύκολα την κατάσταση γι'αυτό και συνήθως πάει στρωτά και προσεκτικά το πρόγραμμα.
Αν πάει να ρολάρει δήθεν άνετα, θα γίνει φτερό στον άνεμο και θα κάνει "λάθος".
Η φτασμένη μιλφ, ξέρει τι να κάνει για να συμμετέχει πιο πειστικά ενώ πάει ακορντεόν το πρόγραμμα.
Αν γίνει "στραβή", το ήξερε από πριν. Δεν της ξεφεύγει τίποτα. Πολύ σπάνια θα κάνει "λάθος".
Όπως και να έχει, η σωστή επαγγελματίας απαγορεύεται να δηλώσει συναίσθημα αλλά επιτρέπεται να καλλιεργήσει προσδοκίες
για να κάνει την δουλειά της. Αυτά, για να μην κουράζω.

:hi:

¨"Όπως και να έχει, η σωστή επαγγελματίας απαγορεύεται να δηλώσει συναίσθημα αλλά επιτρέπεται να καλλιεργήσει προσδοκίες
για να κάνει την δουλειά της.
"

:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Είναι νόμος για τους επαγγελματίες !!
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736
Για να γαμιέται από τους πελάτες μια ωραία πουτάνα ακάποτα πρέπει να είναι σοβαρά άρρωστη είτε στο μυαλό (λόγω ναρκωτικών) είτε στο σώμα (καρκίνος, HIV). Ρωσική ρουλέτα. Όμως υπάρχουν και εκείνοι (πουτάνες και πελάτες) που καυλώνουν μόνο με τον κίνδυνο!

Σωστά Wolfman 42 :thumbsup: αλλά υπάρχουν κι άλλες παράμετροι.

Οι πιο "ευάλωτες" στο ακάποτο είναι οι καινούργιες ή οι μικρές γιατί δεν έχουν στρώσει μέταλλο και νοοτροπία επαγγελματία.
Το πιπίνι δεν μπορεί να κοντρολάρει εύκολα την κατάσταση γι'αυτό και συνήθως πάει στρωτά και προσεκτικά το πρόγραμμα.
Αν πάει να ρολάρει δήθεν άνετα, θα γίνει φτερό στον άνεμο και θα κάνει "λάθος".
Η φτασμένη μιλφ, ξέρει τι να κάνει για να συμμετέχει πιο πειστικά ενώ πάει ακορντεόν το πρόγραμμα.
Αν γίνει "στραβή", το ήξερε από πριν. Δεν της ξεφεύγει τίποτα. Πολύ σπάνια θα κάνει "λάθος".
Όπως και να έχει, η σωστή επαγγελματίας απαγορεύεται να δηλώσει συναίσθημα αλλά επιτρέπεται να καλλιεργήσει προσδοκίες
για να κάνει την δουλειά της. Αυτά, για να μην κουράζω.

:hi:

Προσδοκία τι δυνατή λέξη με πόσο νόημα συναγωνιστή tnt60
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Αν το καλοσκεφτείς όλη η αγορά του έρωτα βασίζεται σ αυτή τη λέξη.. τη λέξη "προσδοκία" !
Για να γαμιέται από τους πελάτες μια ωραία πουτάνα ακάποτα πρέπει να είναι σοβαρά άρρωστη είτε στο μυαλό (λόγω ναρκωτικών) είτε στο σώμα (καρκίνος, HIV). Ρωσική ρουλέτα. Όμως υπάρχουν και εκείνοι (πουτάνες και πελάτες) που καυλώνουν μόνο με τον κίνδυνο!

Σωστά Wolfman 42 :thumbsup: αλλά υπάρχουν κι άλλες παράμετροι.

Οι πιο "ευάλωτες" στο ακάποτο είναι οι καινούργιες ή οι μικρές γιατί δεν έχουν στρώσει μέταλλο και νοοτροπία επαγγελματία.
Το πιπίνι δεν μπορεί να κοντρολάρει εύκολα την κατάσταση γι'αυτό και συνήθως πάει στρωτά και προσεκτικά το πρόγραμμα.
Αν πάει να ρολάρει δήθεν άνετα, θα γίνει φτερό στον άνεμο και θα κάνει "λάθος".
Η φτασμένη μιλφ, ξέρει τι να κάνει για να συμμετέχει πιο πειστικά ενώ πάει ακορντεόν το πρόγραμμα.
Αν γίνει "στραβή", το ήξερε από πριν. Δεν της ξεφεύγει τίποτα. Πολύ σπάνια θα κάνει "λάθος".
Όπως και να έχει, η σωστή επαγγελματίας απαγορεύεται να δηλώσει συναίσθημα αλλά επιτρέπεται να καλλιεργήσει προσδοκίες
για να κάνει την δουλειά της. Αυτά, για να μην κουράζω.

:hi:

Προσδοκία τι δυνατή λέξη με πόσο νόημα συναγωνιστή tnt60
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Εμένα μια φορά μόνο μια Βουλγάρα μιλφ. Μπαίνει μέσα και δεν είχα βγάλει ούτε τα ρούχα μου, καθόμουν σκεπτικός στην πολυθρόνα. Και με το που μπαίνει με πιάνει και καβαλάει ακαπέλα.
Και ένα πιτσιρίκι μια φορά μπαίνω μέσα και μου λέει με νοήματα να τις δώσω ένα 20ρικο και να το κάνουμε χωρίς. Δεν ήξερε ούτε ελληνικά, μου έδειχνε με τα δάχτυλα 20 και έκρυβε την καπότα.
Και τις δύο φορές άρπαξα παράσημο.
Εκτός από αυτά μόνο σπασίματα καπότας 3-4 φορές που συνέχισα να γαμάω γιατί ήμουν πολύ καβλωμένος. Κάποιες άλλες τόκοψα που δεν ήμουν τόσο πολύ.
Από αυτά δεν κόλλησα τίποτα.

Μόλις επιβεβαίωσες τον νόμο της τυχαιότητας. Δεν υπήρξαν ικανές συνθήκες για να βγει το ακάποτο στην ροή
ως "ατυχές" γεγονός. Δεν υπήρξε τυχαιότητα. Κι έτσι λοιπόν και τις δύο φορές άρπαξες παράσημο. Μόνος σου το λες.

:thumbsup:

Εντάξει την πρώτη φορά που αναφέρω με τη Βουλγάρα πιστεύω ήταν τυχαίο. Αφού δεν το επιδίωξα. Απλά συνέβη.
Τη δεύτερη φορά όντως δεν ήταν τυχαίο αφού υπήρχε συνεννόηση.
Όπως και τα σπασίματα καπότας είναι τυχαία.
Αλλιώς τι εννοείς τυχαίο;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom