Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 176 άτομα (7 μέλη και 169 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Α έρωτας τώρα κατάλαβα :rockon:

Ηδονοθηρία θα έλεγα...:rockon:

Λεπτή η γραμμή. Αν το παρακάνεις θα σε πούνε αγαπούλη, ενώ αν δε το εξασκείς καθόλου θα σε πουν μαλάκα.
Είστε μεγάλοι δάσκαλοι πρέπει να κρατάω σημειώσεις :kneel:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Λεπτή η γραμμή. Αν το παρακάνεις θα σε πούνε αγαπούλη, ενώ αν δε το εξασκείς καθόλου θα σε πουν μαλάκα.
Είστε μεγάλοι δάσκαλοι πρέπει να κρατάω σημειώσεις :kneel:

Πάντα κάτι θα λένε αλλά είναι μεγάλος ο πειρασμός να ξεπεράσεις την επαγγελματία. Πρόκληση!

Οδός άνω και κάτω μία - Ένας είναι ο δρόμος προς τα πάνω και προς τα κάτω.

(Ηράκλειτος)

Υ.Γ Πρέπει να ενημερώσουμε και λίγο μην μας την πουν.

:rockon:



 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Λεπτή η γραμμή. Αν το παρακάνεις θα σε πούνε αγαπούλη, ενώ αν δε το εξασκείς καθόλου θα σε πουν μαλάκα.
Είστε μεγάλοι δάσκαλοι πρέπει να κρατάω σημειώσεις :kneel:

Πάντα κάτι θα λένε αλλά είναι μεγάλος ο πειρασμός να ξεπεράσεις την επαγγελματία. Πρόκληση!

Οδός άνω και κάτω μία - Ένας είναι ο δρόμος προς τα πάνω και προς τα κάτω.

(Ηράκλειτος)

Υ.Γ Πρέπει να ενημερώσουμε και λίγο μην μας την πουν.

:rockon:

Κατεβαίνω Ελένη με Ράστα Φυλής τώρα.
Την ξέρω χρόνια :wink:
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Να αναφέρω την απαράδεκτη συμπεριφορά της υπηρεσίας στο Φυλής 109β, αφού μου παρουσίασε την κοπέλα ευχαρίστησα και έκανα μεταβολή για να αποχωρήσω, εκείνη την ώρα μου λέει, σε ξέρουμε όλο βόλτες είσαι πάνω κάτω και δεν μπαίνεις... Σε βλέπουμε από τις κάμερες.
Ήταν η πρώτη φορά που έμπαινα σε αυτό το σπίτι και μάλιστα από εκεί ξεκίνησα την βόλτα μου στην περιοχή... Της απάντησα ευγενικά πως κάνει λάθος και πως δεν είναι σωστή συμπεριφορά αυτή σε υποψήφιους πελάτες, αλλά μου είχε γυρίσει την πλάτη και κατευθυνόταν προς τα ενδότερα...
Απογευματινή βάρδια...
Από εμένα μαύρο σε όλους τους οίκους που δεν σέβονται τον πελάτη.
Καλησπέρα φίλε, ποία από τις δύο υπηρεσίες που δουλεύουν στον οίκο πέτυχες?
Έχει αρκετές ημέρες που έγινε, ήταν απογευματινή βάρδια.

Αν όντως έγινε έτσι..μη ξαναπατήσει κάνεις εκεί...να δούμε θα σέβονται από κει και πέρα το κόσμο που ο καθένας για τον δικό του λόγο τσαρκάρει.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
437
Like
672
Πόντοι
81
τώρα live

Φυλής 54α Αλεξάνδρα μελαχρινή κοπέλα λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
πρωί

Φυλής 54β, 56και 66α κλειστά.

Φυλής 66δ Ραμονα ξανθιά κοπέλα με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα, μικρό βυζι σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 72, 74 δεξιά & 74 αριστερά κλειστά.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα καστανοξανθη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 πάνω & 61 κλειστά.

Φυλής 65α Μαρία καστανή με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος ανακοινωνεται, μέσα επιλεκτικά κάνει και ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 65β δύο Ελληνίδες σύμφωνα με τον τσατσο Τζένη μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, τατουάζ στους δύο ώμους στην αριστερή ωμοπλάτη και πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Σάρα καστανοξανθη κοντή πιτσιρικά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στη κοιλίτσα.

Φυλής 84α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β ανοιχτό το φως κάτω όπως και η πόρτα κλειδωμένα πάνω.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα, 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 86β Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα , 2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 69α Ιωάννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β Άννα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 71 Νανσι ξανθοκαστανη κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα ωραίο κωλαράκι 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό.



η μπιουτυ που εξαφανιστηκε?εχω πολυ καιρο να την ακουσω. Φυλης 65 δεν ηταν?
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
εγώ πάντως την έχω πετύχει ένα απόγευμα με κανονικά ρούχα να σουλατσάρει έξω από το κέντρο των μεταναστών εκεί στη φυλής-φιλιππίδου γωνία που μαγειρεύουν και μιλούσε με κάτι άλλες μαυρούλες...
τώρα live

Φυλής 54α Αλεξάνδρα μελαχρινή κοπέλα λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
πρωί

Φυλής 54β, 56και 66α κλειστά.

Φυλής 66δ Ραμονα ξανθιά κοπέλα με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα, μικρό βυζι σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 72, 74 δεξιά & 74 αριστερά κλειστά.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα καστανοξανθη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 πάνω & 61 κλειστά.

Φυλής 65α Μαρία καστανή με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος ανακοινωνεται, μέσα επιλεκτικά κάνει και ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 65β δύο Ελληνίδες σύμφωνα με τον τσατσο Τζένη μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, τατουάζ στους δύο ώμους στην αριστερή ωμοπλάτη και πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Σάρα καστανοξανθη κοντή πιτσιρικά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στη κοιλίτσα.

Φυλής 84α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β ανοιχτό το φως κάτω όπως και η πόρτα κλειδωμένα πάνω.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα, 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 86β Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα , 2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 69α Ιωάννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β Άννα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 71 Νανσι ξανθοκαστανη κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα ωραίο κωλαράκι 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό.



η μπιουτυ που εξαφανιστηκε?εχω πολυ καιρο να την ακουσω. Φυλης 65 δεν ηταν?
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Δευτέρα μεσημέρι κατά τις 12 πέρασα από Αγκύρας 12Α για την Ελενα. Είχε όμως την Μαρία, MILF, ψηλή, γυμνασμένη, μελαχροινή, με πολύ κοντό μαύρο μαλλί και 3άρι στήθος. Θα περνούσα, αλλά μου φάνηκε λίγο απότομη και μου φάνηκε για ξεπέτα. Την έχει δοκιμάσει κανείς ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456



η μπιουτυ που εξαφανιστηκε?εχω πολυ καιρο να την ακουσω. Φυλης 65 δεν ηταν?
[/quote]


Μαύρη είναι η νύχτα στα βουνά!
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Επισης Αρίνα σταμάτησε παλι?
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
εχει πετυχει κανεις τελευταια την Ντιανα? διδυμου/αλκιβιαδου?
Δυστυχώς πήγε στη Πατρίδα της στη Βουλγαρία. Άγνωστο αν ξανάρθει. Ρωτήστε καλύτερα στο δυδιμου18α στη τσατσά να σας πει πρέπει να έχει επικοινωνία με τη Ντιάνα
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
267
Like
160
Πόντοι
1
εχει πετυχει κανεις τελευταια την Ντιανα? διδυμου/αλκιβιαδου?
Δυστυχώς πήγε στη Πατρίδα της στη Βουλγαρία. Άγνωστο αν ξανάρθει. Ρωτήστε καλύτερα στο δυδιμου18α στη τσατσά να σας πει πρέπει να έχει επικοινωνία με τη Ντιάνα

Ελπιζω να επιστρεψει εαν ισχυει αυτο που λες, μπορει να μην βλεποτανε γενικα στο προσωπο, αλλα απο πισω ηταν σουπερ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: 8t9k

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
207
Κριτικές
3
Like
704
Πόντοι
81
Συναγωνιστές τι θα γίνει με την 3η βάρδια και την απαγόρευση του κούλη; Δεν μπορούμε να πάμε στα αγαπημένα μας σπίτια ; Ανησυχώ :angry:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.932
Κριτικές
26
Like
2.324
Πόντοι
6.955
3η βάρδια τέλος...κλείσαμε! Άρχισαν να το ανακοινώνουν και στις ιστοσελίδες τους.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.491
Κριτικές
94
Like
46.805
Πόντοι
17.311

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Χτες το βραδάκι στο Μεταξουργείο κάποιες εκδιδόμενες άκουγαν τσιγγάνικες μελωδίες και καψουροτράγουδα
στο κοσμοπολίτικο :2funny: στέκι "γεφύρι της Άρτας" παρέα με κάποιους πορνο-ναυαγούς.
Ζήλεψα τα μυστικά τους και έσυρα το κορμί μου εντός, με πρόσχημα να απολαύσω εκλεκτούς μεζέδες με γλυκό κρασί.
Πολύ πεσμένο βυζί βρε παιδί μου. :confused: Κώλοι έτσι κι έτσι αρπαγμένοι στα μουλωχτά με φτηνά κολάν. :grin:
Μία εξ αυτών ανέφερε περίλυπη ότι έχει κλείσει το μπουρδέλο Pascha στην Γερμανία
(δεν ήξερα καν ότι υπάρχει) :think: και δύο φραγκόκοτες εκ των υπολοίπων, έδειξαν ενοχλημένες.
Προβλήματα στον κλάδο μάλλον. :huh:
Έπειτα από μια σύντομη και δραστήρια βόλτα ως θαμώνας της συνοικίας, κατούρησα απέναντι στο δημόσιο ουρητήριο-στενό
της οδού Πέρδικα. Πολύ πιο άνετο κατουράδικο από την είσοδο του (κλειστού πια) Ιάσωνος 33
όπου μεσουράνησε ο τσάτσος Σάρουμαν. Το γνωστό μπουρδέλο με τους κοριούς. :(
Ο σωστός μπουρδελοεπισκέπτης κατουράει μόνο μετά την επίσκεψη στα πορνεία και ποτέ πριν καθώς το κάτουρο στην ψωλή
ενδυναμώνει ακόμα περισσότερο την στύση. Να το μάθετε αν δεν το ξέρετε μύστες και χύστες. :thumbsup:
Στην συνέχεια πήγα στην όμορφη "Μυρόβολο" της οδού Γιατράκου πίνοντας μια (κερασμένη) σαμπούκα που έφτασε αργοπορημένα
λόγω του μονίμως κακού σέρβις και σκεφτόμουν τον φίλο Βαν Νόρντεν που τον έφαγαν τα κυκλώματα
της απόνης μικρο-κοινωνίας του σάιτ. :cry:
Ίσως να ήταν στον "Μπλε παπαγάλο" στην οδό Λεωνίδου κι ίσως να πέρασε κάποτε κι αυτός από το θρυλικό "Πλυντήριο"
της οδού Λεοννάτου όπου στάθηκε επάξια για χρόνια (πριν πάρει πούλο για την οδό Δεκελέων)
ως χώρος συνάντησης γκομενάκηδων και μπουρδελιάρηδων. Έτσι πέρασε στο πάνθεον κι ας λένε για την μουσική του. :rockon:
Το Μεταξουργείο είναι γενικώς ένα σταυροδρόμι. :hi:
Σήμερα κάτι πήρε τ'αυτί μου στο ράδιο ότι 00.00 με 05.00 θα πέφτει φρένο στην κινητικότητα των πολιτών αυτής της σάπιας χώρας.
Απορώ που θα στοιβαχθούν όλες οι εκδιδόμενες οπότε και προβλέπεται σύρραξη. Θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι.
Άει στο διάολο, τίποτα δεν λειτουργεί σωστά στην Γραικυλία!



:sunglasses:


 

Συνημμένα

  • rx_IMG_0125_1_1.jpg
    rx_IMG_0125_1_1.jpg
    399,5 KB · Εμφανίσεις: 10

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Διάβασα πριν 2 σελίδες για ακαποτα για πειρασμούς όσο αναφορά το ακαποτο κτλ...Εδώ τύποι μου θερίζει ο κορονοϊος για πια ακαποτα μειλαμε ; Εγώ πλέον δεν πάω καν σε μπουρδελο μην αρπάξω κανα κορονοιο !!
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
267
Like
160
Πόντοι
1
τώρα live

Φυλής 54α Αλεξάνδρα μελαχρινή κοπέλα λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
πρωί

Φυλής 54β, 56και 66α κλειστά.

Φυλής 66δ Ραμονα ξανθιά κοπέλα με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα, μικρό βυζι σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 72, 74 δεξιά & 74 αριστερά κλειστά.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα καστανοξανθη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 πάνω & 61 κλειστά.

Φυλής 65α Μαρία καστανή με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος ανακοινωνεται, μέσα επιλεκτικά κάνει και ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 65β δύο Ελληνίδες σύμφωνα με τον τσατσο Τζένη μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, τατουάζ στους δύο ώμους στην αριστερή ωμοπλάτη και πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Σάρα καστανοξανθη κοντή πιτσιρικά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στη κοιλίτσα.

Φυλής 84α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β ανοιχτό το φως κάτω όπως και η πόρτα κλειδωμένα πάνω.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα, 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 86β Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα , 2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 69α Ιωάννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β Άννα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 71 Νανσι ξανθοκαστανη κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα ωραίο κωλαράκι 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό.



η μπιουτυ που εξαφανιστηκε?εχω πολυ καιρο να την ακουσω. Φυλης 65 δεν ηταν?
συνηθως ειναι 3η βαρδια μετα τις 12, και μερικες φορες 2η και 3η βαρδια σερι
τωρα που μπαινει η καραντινα μετα τις 12.30, φανταζομαι πως θα δουλευει πρις τις 12...λογικα θα την τσεκαρω αυριο :P
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Αποσπασματικό καρέ (όχι χοιρινό) από Φυλής πριν αρκετή ώρα...

Φυλής 69Α - Ιωάννα ξανθοκάστανη χαμογελαστή χονδρή με ελ.στοματικό. Συνεπώς τέρμα το απλό πρόγραμμα. Έτσι;

Φυλής 65 όροφος - Σιμόνα και Ελένη. Η πρώτη μελαχρινή με μεσογειακό (αχλαδάτο) κώλο και άψογο γήινο βάψιμο.
Ελ.στοματικό και τελείωμα βυζιά. Μαζί της η γνωστή και μη εξαιρετέα Ελένη με τα ράστα.
Άγρια χαρακτηριστικά προσώπου και απλό πρόγραμμα όπως ανακοινώθηκε.

Φυλής 66 αριστερά - Ιωάννα είπαν αλλά εκεί δεν πολυ-πάω και δεν ξέρω καλά.
Ξανθιά αγέλαστη σλιμ παρουσία με επίπεδο κώλο. Απλό πρόγραμμα. Αποχώρησα ασυγκίνητος.

Φωκαίας 17 όροφος - Ειρήνη ξανθοκάστανη τσουπωτή αρχοντομούνα με ιδανική κωλάρα για (συζητήσιμο) spanking. :wowmouth:

Γαμάτο σετ εσωρούχων. Απαλό σαλονάρισμα. Μπορεί και οφείλει να περάσει την γλώσσα της αργά και μαρτυρικά
έξω από το στόμα της, για να τονίσει το μικρό κενό ανάμεσα στους κεντρικούς τομείς και να καυλώσει πολύ τον λαό.
Ελ.στοματικό και τελειωτικό σώμα.




:rockon:
 

Συνημμένα

  • tenor.gif
    tenor.gif
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 21
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom