Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 257 άτομα (17 μέλη και 240 επισκέπτες)

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.524
Κριτικές
96
Like
46.849
Πόντοι
17.311
traper που ειναι και της μοδας καλυτερα.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
Πολύ πολύ πρόσφατη εμπειρία με τη γνωστή Aurora στο Φυλής 54Β.

Επειδή είχα τις κάβλες μου, είπα να την επισκεφτώ πάλι. Είμαι βυζάκιας, έχει αξιοπρεπές στήθος και γενικά καβλωτικό σώμα για τα γούστα μου. Τέτοια μου αρέσουν. Θα ήταν η τρίτη φορά κι έχοντας περάσει ικανοποιητικά τις δύο προηγούμενες φορές, είπα να μην το ρισκάρω. Δεν μου αρέσει να ρισκάρω γενικά σε πουτάνες, άμα μου βγει ξινό, σπάζομαι και πρέπει οπωσδήποτε να φύγει άμεσα κι άλλο χρήμα για να διορθωθεί η κατάσταση. Έχω κάποια στανταράκια που λένε.

Έχοντας ρίξει άλλα δυο πηδήματα την ίδια μέρα, δεν μου αρκούσαν όμως, πάω στον εν λόγω οίκο. Στο σαλονάρισμα μου φάνηκε άχρωμη αυτή τη φορά, λέω ντάξει, μέσα θα φτιάξει. Ούτως ή άλλως, έξω μπορεί να είναι κάποια τέλεια και μέσα να πέσει η φόλα του αιώνα. Όπως και το αντίθετο. Δεν μπορείς να είσαι σίγουρος.

Μπαίνει και τσουπ κάθεται πάνω στο κρεβάτι τουρλώνοντας το κωλί σε στάση προσκυνηματική (βοήθειά μας). Φυσικά πιάνω αβέρτα, μου σηκώνεται. Κάβλες έχεις λέει. Φυσικά της λέω. Παίρνει μια ικανοποιητική πίπα με καπότα και βάζει λίγο δόντι. Ελάχιστες πουτάνες το έχουν στην πίπα, οι περισσότερες θα βάλουν και δόντι, μπορεί και επίτηδες. Προχωράμε. Στάση ιεραποστολικό, να με έχει αγκαλιάσει και να δίνω πόνο. Ωραίο καβλί έχει μου λέει. Δεν πιστεύω να λες έτσι σε όλους. Όχι όχι μου λέει (σε πιστέψαμε εγώ από μέσα μου). Της λέω στα τέσσερα μετά από λίγο. Πάμε στα τέσσερα, κλέβει στη στάση να μην μπορώ να μπω καλά ή να δώσω πόνο. Προσπαθώ να την φτιάξω να κάτσει σαν άνθρωπος, τίποτα. Μετά από κανά δίλεπτο, της λέω έλα από πάνω. Μετά από κανά δίλεπτο πάλι, σταματάει και μου λέει τι ακόμα (με ύφος ξενερωμένης); Και πιάνει το πέος και αρχίζει να βαράει μαλακία άγαρμπα λες και είναι λεβιές ταχυτήτων. Τι κάνεις τώρα της λέω, θα χάσω τη στύση, έλα στα τέσσερα να τελειώσω και να τελειώνουμε γενικά. Κάθεται στα τέσσερα, ξανακλέβει στη στάση με στραβό σώμα. Αυτή τη φορά όμως την έφερα στα μέτρα μου, την έφτιαξα καλά γιατί της χρειαζόταν. Τις έριξα μερικές δυνατές και τελείωσα. Σηκώνομαι μπαμ από πάνω της και λέει τι έχυσες; τόσο λίγο; Ναι, δεν ήσουνα η πρώτη της ημέρας της λέω, είχαν φύγει άλλες δύο πριν από εσένα. Ούτε εσύ ήσουν ο πρώτος μου λέει μέσα από το στόμα της. Ορίστε της λέω; Δεν απαντάει. Δεν άκουσα αλήθεια. Αφού το ξαναλέει της λέω κι εγώ χάρηκα πολύ πετώντας την καπότα στο καλάθι. Γεια μου λέει. Πάλι καλά που δεν χάθηκε και η στύση της λέω με τη συμπεριφορά σου. Έκλεισε πόρτα κι αντίο.

Σύνολο ο αγώνας στο δωμάτιο 9,5 λεπτά και δυσανασχετούσε από το 5ο-6ο. Δεν ξέρω ποιος τις έχει μάθει έτσι, τι πιτσιρικαρία πάει εκεί και χύνουν αμέσως. Γιατί γενικά πάει πιτσιρικαρία εκεί, το έχω τσεκάρει. Σημειωτέον σε κάθε στάση ήθελε αυτή να βάζει το πέος, δεν με άφηνε να το βάζω, έχωνε το χέρι της, σαν να λέει έλα να τελειώνουμε. Αφού τελείωσα, δεν το έκλαψα 100%.

Ούτε απ' έξω άλλη φορά, δεν θα περνάω καν το δρόμο μετά το 66Α.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.176
Κριτικές
496
Like
62.363
Πόντοι
39.662
Λιγα λογια και για την Λιντα απο Χωματιανου 11(οροφος).

Λοιπον, προκειται για ενα ομορφο,αδυνατο, μελαχρινο, τουμπανειρο 'Original Latin Girl By Venezuela' :kissass:

Τα καλα σταματουν εδω...

69 ειναι το μονο που κανει.

κατεβαζει ζουμι το καυλομουνο της τυπε  :think: :think:

ειναι ο επομενος στοχος μου, θα της αρμεξω το μουνι να βγαλει μουνοζουμα να πιω  :rockon: :rockon:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Μετά από πολύ καιρό, αποφάσισα να ξεθάψω το τσεκούρι του πολέμου και να κατέβω στα καλτ σοκάκια του πληρωμένου έρωτα.

Δεν μπήκα σε πολλά, καθώς ήμουν κουρασμένος και πρώτη μέρα δεν ήθελα να το τραβήξω.

Διδ. 27: Δύο ξανθές παχουλές θείτσες. Η Αλιόνα και άλλη μια .
Διδ. 22: Λυδία με φουλ

Φωκ. 27 ισ.: Άννα-Κου
Φωκ. 25 ισ.: Σάρα
Φωκ. 25 1ος: Άννα (που προ καραντίνας ήταν ωραίο μουνάκι, άρχισε να μπάζει) & η λατίνα Καρολάιν
Φωκ. 19: Μια ανθυπομετρια Μαρία
Φωκ. 17 1ος: Ιονέλα. Κάτι μου θυμίζει. Μάλλον κάποτε δούλευε Φυλής, μετά Ιάσωνος 44 & μετά ως call girl
Φωκ. 17 ισ.: Η Χριστίνα με φουλ.

Αυτά και εις άλλα με υγεία ...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
:takethis: :takethis: :takethis:

Mεταξουργειο Απογευματινη βαρδυα :alivedick:

Κοσμος ελαχιστος,η πλειοψηφια λαθρο φυσικα :zombie:

ΚΟΛΩΝΟΥ

30--Νταρια-καστανη με ωραιο σωμα και γυαλια σε απλο και Ραμονα-σπασμενη Μολδαβοφατσα με 69

27 υπογειο//Νικη με ελευθερο μπουκι σε διαδικασια σαπωνοποιησης εδω και καιρο :zombie:
23-Γιαννα/χοντρη ατσουμπαλη γιαγιακα πλεον,το Μεταξι την εσπασε :priest:

15**τερμα δεξια μεσα**Μονικα,χοντρο μπαζακι με 69

ΙΑΣΟΝΟΣ

10 ΙΣΟΓΕΙΟ/Μαρια/ψηλη γυφτισα με σωματαρα και αλογο-κοκαινοφατσα με πολλα τατου σε απλο :thubsdown:

20Α-ΙΣΟΓΕΙΟ ΔΕΞΙΑΜαγια, λεπτη με ωραιο σωμα,μελαχροινη,λιγο σχιστοματα σε απλο :S

19Α//ΙΣΟΓΕΙΟ  Ντιανα,καστανη με ωραιο σωμα και τατου σε απλο :-(

30 -υπογειο-μια gipsy γνωστη γυρολογος,βαμμενη ξανθια σε απλο :-

31 δεξιαΑλινα,Αλβανη  Π.Π.Ο.με γυαλακια και σγουρο μαλλι σε απλο :takethis:

37 ισογειο--Ροδικα με Ινδιανοφατσα που ηταν στο 31 υπογειο,καλο σωμα,εχει παρει κιλα,εξασφαλισμενη φολα :thubsdown:
και Κατερινα, μετρια κοντουλα γυφτισα σε απλο

44 δεξια τερμα-Αλεξανδρα Αλβανη καστανη,παχυνε και αυτη,τσατσα η πρηξοπουτσα Νελλυ,οποιος κανει το λαθος και μπει στο σαλονι,ειδικα με τετοιες αναδουλειες δεν βγαινει χωρις μανουρα :boff:

44 διαδρομος,ακριβως διπλα αριστερα/Νικολ,παντελως μετρια κοντη μελαχροινη σε απλο,ελεος :headbang:

Περδικα και Μ.Αλεξανδρου οροφος,Κατια,σε απλο,ακομη ειναι ωραια αλλα στο Μεταξι ο χρονος μετραει διπλος,εχασε την φρεσκαδα που ειχε,σε λιγο θα ναι θειτσα και αυτη :huh:

Εγαμηθη η Παιρνω Πιπα Ορθια Αλινα στο Ι.31 :takethis:
Τιμιο αδειασμα αρχιδιων απο την ταπα :wanker:

Κριτικη θα γραφτει αμεσα



Φωτο απο την χυμενη πορτα :zombie: :heavymetalbig:

 :S :S :S
 

Συνημμένα

  • WP_20200629_20_17_17_Pro[1].jpg
    WP_20200629_20_17_17_Pro[1].jpg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 64

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
Μπορεί κάποιος υπεύθυνα να μου πει ποια κοπέλα στην περιοχή της Φυλής κάνει σωστή και απολαυστική πίπα χωρίς καθόλου δόντι και γενικά καλές υπηρεσίες εκτός αυτού; Το πακέτο αυτό δεν το έχω βρει.

Δεν είναι δυνατόν να πηγαίνουμε και να λέμε μακάρι να μην μου τον "φάει" και να αισθάνεσαι τα δόντια της να σε τραυματίζουν.

Κι απορώ ειλικρινά που άτομα αναζητούν κοπέλες τύπου Σόνια και ρωτούν στις ενημερώσεις, που η τύπισσα μου έκανε την χειρότερη πίπα που μου έχουν κάνει ποτέ και πόναγα μέχρι το επόμενο πρωί.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Δεν είναι δυνατόν να πηγαίνουμε και να λέμε μακάρι να μην μου τον "φάει" και να αισθάνεσαι τα δόντια της να σε τραυματίζουν.

Κι απορώ ειλικρινά που άτομα αναζητούν κοπέλες τύπου Σόνια και ρωτούν στις ενημερώσεις, που η τύπισσα μου έκανε την χειρότερη πίπα που μου έχουν κάνει ποτέ και πόναγα μέχρι το επόμενο πρωί.

Συνήθως η Σόνια εργάζεται από το πρωΐ και τρώει μόνο μια φορά την ημέρα. Προφανώς πήγες την ώρα που η Σόνια πεινούσε και είχε παραγγείλει πίτσα με λουκάνικο που της αρέσει πολύ!

Μου έχει τύχει και μένα μαζί της κάποιο απόγευμα που είχε καθυστερήσει ο ντελιβεράς! Μετά από αυτό πηγαίνω μαζί της μόνο βραδυνές ώρες.

 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736
Τροποποιημένη ως προς τι;

Έχεις πάει μαζί της;

Φυσικά 100% είναι. Μην λέτε ρε τύποι ό,τι να ναι. Έλεος.

Επίσης αν η Άντζελα έχει όντως σιλικόνη, τότε πρόκειται για μια από τις καλύτερες δουλειές. Σε αντίθεση με τη φολοΜαίρη του 71 που δεν της έκαναν καθόλου καλή δουλειά. Μη με ρωτήσετε ποια Μαίρη, όλοι την ξέρουν. Δείτε τη κριτική μου.
...-Τροποποιημένη ως προς τι;
• Ότι είδα από κριτικές ανέφερα.

-Έχεις πάει μαζί της;
• Γι αυτό υπάρχει το site για να μάθω πληροφορίες πριν πάω.

-Φυσικά 100% είναι. Μην λέτε ρε τύποι ό,τι να ναι. Έλεος.
• Δεν χρειάζεται να ποστάρεις τόσο πομπώδεις απαντήσεις ούτε να θίγεσαι χωρίς λόγο.

-Επίσης αν η Άντζελα έχει όντως σιλικόνη, τότε πρόκειται για μια από τις καλύτερες δουλειές...μπλα μπλα μπλα
• Δεν ανέφερα σιλικόνη για την Άντζελα.

Επίσης κάτι ακόμα, εγώ που είμαι από το 2011 εδώ μέσα δεν λέω ότι να ναι, εσύ που είσαι περσινός καλό θα είναι να προσέχεις τι λες και που το λες!
 

kostasvb

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους πέρασα Βέργας 6α - 6β κατά τις 11.30 δεν βρήκα την Μπαρμπόρα, μήπως κάποιος την βρήκε αργότερα? Βέργας 6α ή 6β?
 

Fk 7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
Ξερει κάνεις αν έχει επιστρέψει η κελλυ, ψηλή ξανθιά μιλφ, που δούλευε βράδυ στο φυλής 74 αριστερά;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
:orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: χελλοου μυστες  ειδα τα  παντα και μερικες επιστροφες τανων με βλεπω να χαλαω λεφτα μετα απο τσαμπα γαμησια 
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
...-Τροποποιημένη ως προς τι;
• Ότι είδα από κριτικές ανέφερα.

-Έχεις πάει μαζί της;
• Γι αυτό υπάρχει το site για να μάθω πληροφορίες πριν πάω.

-Φυσικά 100% είναι. Μην λέτε ρε τύποι ό,τι να ναι. Έλεος.
• Δεν χρειάζεται να ποστάρεις τόσο πομπώδεις απαντήσεις ούτε να θίγεσαι χωρίς λόγο.

-Επίσης αν η Άντζελα έχει όντως σιλικόνη, τότε πρόκειται για μια από τις καλύτερες δουλειές...μπλα μπλα μπλα
• Δεν ανέφερα σιλικόνη για την Άντζελα.

Επίσης κάτι ακόμα, εγώ που είμαι από το 2011 εδώ μέσα δεν λέω ότι να ναι, εσύ που είσαι περσινός καλό θα είναι να προσέχεις τι λες και που το λες!

Άχου μωρέ θίχτηκε.

Απλά ό,τι να ναι. Στα παπάρια μου για την κάθε πουτάνα. Ανακρίβειες δεν μου αρέσουν. Δεν θα μπω στη λογική να σου απαντήσω αναλυτικά. Απλά θα σου πω ότι ο περσινός που λες, λες και είναι κάποιο αξίωμα να είσαι παλιός σε ένα site χωρίς να ξέρεις τι εμπειρία έχει ο άλλος και τι είναι, έχει 3 παραπάνω κριτικές από εσένα και καλύτερα στατιστικά. Αφού θέλεις να παίξουμε το ποιος την έχει μεγαλύτερη. Έξυπνε.

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Πέρασμα απο Φιδιππίδου 11Β (όροφος) όπου με έκπληξη είδα την Λίζα μπροστά μου, το βαθύ λαρύγγι... Συγκεκριμένα μου ανέφερε θα την βρίσκουμε στην βραδινή βάρδια στο Φώκαιας 24.

Στο Φώκαιας 17Α συνάντησα μια γνωστή γνώριμη, την Χριστίνα (Ελληνοουκρανέζα)!!

Αμφότερες δυο καταθέσεις, με ανάμεικτα συναισθήματα...
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
Μπορεί κάποιος υπεύθυνα να μου πει ποια κοπέλα στην περιοχή της Φυλής κάνει σωστή και απολαυστική πίπα χωρίς καθόλου δόντι και γενικά καλές υπηρεσίες εκτός αυτού; Το πακέτο αυτό δεν το έχω βρει.

Δεν είναι δυνατόν να πηγαίνουμε και να λέμε μακάρι να μην μου τον "φάει" και να αισθάνεσαι τα δόντια της να σε τραυματίζουν.

Κι απορώ ειλικρινά που άτομα αναζητούν κοπέλες τύπου Σόνια και ρωτούν στις ενημερώσεις, που η τύπισσα μου έκανε την χειρότερη πίπα που μου έχουν κάνει ποτέ και πόναγα μέχρι το επόμενο πρωί.
Λίζα από Φωκαιως 24 κάνει το καλύτερο να πας
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
419
Πόντοι
21
Εχετε να προτείνετε κάνα ωραίο μουνί 2η βάρδια, και ας είναι "φόλα".
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Επίσκεψη χτες βράδι στη milf-άρα Νατάσα, στο Κολωνού-48 το καινούριο, στο οποίο δουλεύει 17.00 - 23.00. Άψογη περιποίηση  :pipa1: :pipa2:, όπως και πριν τον Covid-19, και με πολύ όρεξη να ικανοποιήσει τον πελάτη, ενώ στο τέλος έβγαλε την πούτσα από το στόμα μόνο όταν ήταν απολύτως βέβαιη ότι δεν είχε μείνει ούτε στάλα σπέρματος. Η τσατσά δεν ενόχλησε πριν το 10άλεπτο, και γενικά ήταν όλα χαλαρά και χωρίς πολύ κόσμο. Καλό βόλι συναγωνιστές και με προσοχή  :hi: :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom