Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 263 άτομα (25 μέλη και 238 επισκέπτες)

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
328
Κριτικές
8
Like
2.319
Πόντοι
721
Γνωρίζουμε αν έχει επιστρέψει η Μπιούτι? Δεν είδα κάποια αναφορά στις μετά-COVID ενημερώσεις.

Ναι τύπε μου. Την έχω δει στο 65 κάτω.

Και έχει αναφερθεί στις μετά covid ενημερώσεις, σε κάποια σχόλια.
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
230
Like
298
Πόντοι
21
τώρα live

Φυλής 56 κλειστό.

Φυλής 54β Αριαννα ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι,σήμερα φορούσε κ τα γυαλάκια της, απλο πρόγραμμα.

Φυλής 54α Αλεξάνδρα μελαχρινή κοπέλα, πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι,απλο πρόγραμμα.  ευχαριστουμε για την ενημερωση  .. κατα τι γνωμη σου πια ειναι η καλυτερη επιλογη απο αυτες;

Φυλής 66α & 66δ κλειστά.

Φυλής 72  Κατερίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 74 δεξιά Μαρία μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κ πρωκτικο.

Φυλής 74 αριστερά Κατερίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα λίγα πιασιματακια στη περιφέρεια 2-2.5αρι βυζι και Ελένη ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 πάνω & 61 κλειστά.

Φυλής 65α Έλλη μελαχρινή παχουλη μέ 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β & 84α κλειστά.

Φυλής 84β Οξανα ξανθοκαστανη λεπτή με μακρύ ίσιο μαλλί, μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 86α κλειστό.

Φυλής 86β Άντζελα το μελαχρινο κοντοπουτανο ζυμαράκι με κανονικό σώμα σχεδόν 3αρι βυζι τατουάζ κορώνα στη δεξιά κλειδα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 69α Χριστίνα ξανθοκαστανη χοντρή κατσαρομαλλα με 2αρι βυζι,απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 71 Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 71α κλειστό.
 

xaris98864

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
143
Πόντοι
1
Καλησπέρα η Βάσια από βέργας ξέρουμε που βρίσκετε;;;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.934
Κριτικές
102
Like
47.821
Πόντοι
21.661
Επίσης αν η Άντζελα έχει όντως σιλικόνη, τότε πρόκειται για μια από τις καλύτερες δουλειές.

τα εχουμε πει αρκετες σελιδες πισω για τη συγκεκριμενη.
σιλικονες με πολυ καλη δουλεια και φαινεται.
αν δε γνωριζεις απο σιλικονες, την "πατας" ανετα.
μακαρι να ηταν ολες ετσι οι αναλογες επεμβασεις παντως.
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
650
Κριτικές
30
Like
5.892
Πόντοι
11.005
Καλησπέρα,

Μεταξουργείο δεν θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά που πήγα, κάπου πριν το 2010. Έκανα μια σύντομη βόλτα πέρυσι αλλά με αυτά που είδα έφυγα άρον άρον.

Σήμερα έκανα το come back. Αφού πήγα το πρωί Φυλής και δεν βρήκα τίποτα μα τίποτα αξιόλογο. Έλειπε και το Λιζακι που και εμφανίσιμη είναι και τα χατίρια μου κάνει.
Οπότε είπα να δοκιμάσω Μεταξουργείο.

Πήγα μόνο για την Έλενα στο Ιάσονος 19, είχα δει τις κριτικές των συναγωνιστών και είπα να κάνω την απόπειρα.

Το σαλόνι ασφυκτικά γεμάτο Πακιστάν. Τα δωμάτια φουλ και 5-6 σε αναμονή.
Το μωρό όμως αξίζει. Όμορφο γλυκό προσωπάκι, Κορμακι καλοσχηματισμένο, κωλαρακι ποίημα. Χαμογελαστή, πρόθυμη, υπάκουη. Δηλώνει 20 χρονών αλλά θα μπορούσε να λέει και 18.
Δεν μπορούσα να μην την πάρω, έκανα και κάποιες διαπραγματεύσεις και πέρασα πολύ καλά. Αξίζει !

Το μωρό θα έπρεπε να είναι Φυλής, όπως και η Πάολα ή καλύτερα σε μασάζ.

Θα την ξαναπάρω, σίγουρα.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Πρωινο περασμα απο τα χαμηλα της Ιασωνος   :pipa1: :pipa1:


Ιασωνος 1β σκαλακια αυτο που εχει δεξια και αριστερα οικο, ηταν ανοιχτη η πορτα αλλα το φως κλειστο, μαλλον θα περιμεναν κοπελα, δεν ανεβηκα

Όπως πάντα κωλοχανείο.
Και τα δύο μπουρδέλα αποτελουν πόλο έλξης Πακιστανών που ως γνωστόν θέλουν κοπέλες νέες κι ας κάνουν και σκατά πρόγραμμα.
Γλωσσοφιλα εκεί μέσα δεν παίρνει κανείς ποτέ πλην ελαχίστων εξαιρέσεων.
Το αριστερό ειναι για τα πανηγύρια καθώς φέρνει όλο ξεπετες αν εξαιρέσουμε την τσουπωτή ξανθιά Έλλη που στηρίζει επάξια  το απλό (εμπλουτισμένο) πρόγραμμα
αν τύχει κι έρθει για δουλειά.
Στο δεξί έχουν μείνει με μία Μαρίνα με πηγούνι τρολ που οριακά ειναι ξεπέτα.
Η μονη της προκοπής είναι η μελαχρινή Χριστίνα που κατέληξε Λεωνιδου 28 όροφο
και έφυγε από εκεί. Δυστυχώς δεν επέστρεψε Ελλαδα εδώ και πολλούς μήνες.
Δεν μπόρεσε. Ήθελε.
Όπως βλέπω πάλι ανοικτές πόρτες και φώτα μία ανοικτά μία κλειστά αλλά από κοπελες τίποτα.
Ξανά η ίδια καταντια.

:hi:
 

Alexandros_!

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2020
Μηνύματα
32
Like
78
Πόντοι
0
Καλησπέρα

Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς που και πότε δουλεύει η Σάντρα από μεταξουργείο

Χαρακτηριστικά κοπέλας όπως θυμάμαι ελαφρώς κοντούλα, στήθος σιλικόνη παρακαλώ, φόραγε σιδεράκια(ναι όντως που την κάνουνε πολύ γλυκιά) από Κολομβία μου είχε πει σε κάνει να νιώθεις πάρα πολύ άνετα το ευχαριστιέσαι υπερβολικά για κόστος μόνο 15 ευρώ :respect:. Αν ξέρει κάποιος ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.229
Κριτικές
498
Like
63.286
Πόντοι
40.362
Πήγα μόνο για την Έλενα στο Ιάσονος 19, είχα δει τις κριτικές των συναγωνιστών και είπα να κάνω την απόπειρα.
Το σαλόνι ασφυκτικά γεμάτο Πακιστάν. Τα δωμάτια φουλ και 5-6 σε αναμονή.
Το μωρό όμως αξίζει. Όμορφο γλυκό προσωπάκι, Κορμακι καλοσχηματισμένο, κωλαρακι ποίημα. Χαμογελαστή, πρόθυμη, υπάκουη. Δηλώνει 20 χρονών αλλά θα μπορούσε να λέει και 18.
Δεν μπορούσα να μην την πάρω, έκανα και κάποιες διαπραγματεύσεις και πέρασα πολύ καλά. Αξίζει !

Το μωρό θα έπρεπε να είναι Φυλής, όπως και η Πάολα ή καλύτερα σε μασάζ.

Θα την ξαναπάρω, σίγουρα.

Eχω μιλησει ηδη με επιχειρηματία της Φυλης, το κοριτσι μαλλον θα παει να δουλεψει στην οδο φυλης στο 20ρικο με απλο με 69 στο μενου..

Δεν της αξιζει να γαμιεται για δεκα ευρω, αμαρτια ειναι.

 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Κριτικές
35
Like
3.729
Πόντοι
2.836
Την τελευταία βδομάδα έκανα τις εξής καταδρομικες: Προηγούμενη Κυριακή Ειρήνη Περγάμου 27 απογευμα, Πέμπτη πρωί Όλγα Τροφωνιου 13 ισόγειο και σήμερα απόγευμα Ιασονος 44 Φωτεινή. Η Ειρήνη ένα κλικ πιο προσεκτική, η Ολγαρα διψούσε για πουτσα και η Φωτεινή αν και εμφανώς πιο γεμάτη πια, οι υπηρεσίες της είναι σταθερά καλές.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.075
Πόντοι
3.556
Άλλο ένα βίτσιο εξετελέσθη...περασμα Φώκαιας 24 με την Ρίτα μέσα στη τουαλέτα..αφου μου έκανε στριπτίζ ακόμα και η τσατσά στο σαλόνι και μου έδειξε την άσπρη σωβράκα της, τους λέω θέλω να περάσω στη τουαλέτα να γαμησω ..έτσι και έγινε..ανοίξαμε και το παράθυρο της τουαλέτας να μας παίρνουν μάτι και οι γύρω πολυκατοικίες και δωσ'του..χυσιμο στο στόμα με  τις κραυγές μου να μπαίνει η τσατσά στη τουαλέτα να βλέπει εμένα με καυλωμενο πούτσο και την Ρίτα με στόμα γεμάτο φλοκια, η τσατσά τρομοκρατηθηκε, πηήγα να την βαρέσω με την προβοσκιδα μου στη κοιλιά αλλά μου ξέφυγε..ωραια εμπειρία.
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
Καλησπέρα,



Πήγα μόνο για την Έλενα στο Ιάσονος 19, είχα δει τις κριτικές των συναγωνιστών και είπα να κάνω την απόπειρα.

Το σαλόνι ασφυκτικά γεμάτο Πακιστάν. Τα δωμάτια φουλ και 5-6 σε αναμονή.
Το μωρό όμως αξίζει.  !

εγω την λυπάμαι απο την άποψη οτι είναι κρίμα να την γαμάνε πακι. την μαθανε δυστυχως. 
 

Theodoros12345

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
25
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα εχει περασει κανεις με την εμιλυ απο φυλης?? Κοκκινομαλλα στα 25 με βυζαρες και τατουαζ, κανει ελευθερο στοματικο.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.934
Κριτικές
102
Like
47.821
Πόντοι
21.661
Καλησπερα εχει περασει κανεις με την εμιλυ απο φυλης?? Κοκκινομαλλα στα 25 με βυζαρες και τατουαζ, κανει ελευθερο στοματικο.

μετριοτητα, αμα σου κανει ομως εξωτερικα, να πας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.858
Κριτικές
8
Like
1.434
Πόντοι
216
Καλησπέρα,

Μεταξουργείο δεν θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά που πήγα, κάπου πριν το 2010. Έκανα μια σύντομη βόλτα πέρυσι αλλά με αυτά που είδα έφυγα άρον άρον.

Σήμερα έκανα το come back. Αφού πήγα το πρωί Φυλής και δεν βρήκα τίποτα μα τίποτα αξιόλογο. Έλειπε και το Λιζακι που και εμφανίσιμη είναι και τα χατίρια μου κάνει.
Οπότε είπα να δοκιμάσω Μεταξουργείο.

Πήγα μόνο για την Έλενα στο Ιάσονος 19, είχα δει τις κριτικές των συναγωνιστών και είπα να κάνω την απόπειρα.

Το σαλόνι ασφυκτικά γεμάτο Πακιστάν. Τα δωμάτια φουλ και 5-6 σε αναμονή.
Το μωρό όμως αξίζει. Όμορφο γλυκό προσωπάκι, Κορμακι καλοσχηματισμένο, κωλαρακι ποίημα. Χαμογελαστή, πρόθυμη, υπάκουη. Δηλώνει 20 χρονών αλλά θα μπορούσε να λέει και 18.
Δεν μπορούσα να μην την πάρω, έκανα και κάποιες διαπραγματεύσεις και πέρασα πολύ καλά. Αξίζει !

Το μωρό θα έπρεπε να είναι Φυλής, όπως και η Πάολα ή καλύτερα σε μασάζ.

Θα την ξαναπάρω, σίγουρα.

Την ειδα την παρασκευη,πολυ καλο κομματι,μοντελοειδες.Απιστευτο νεανικο κολαρακι. Χαραμιζεται στο μεταξουργειο ...
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.858
Κριτικές
8
Like
1.434
Πόντοι
216
Και στο ισογειο του ιασωνος 19 εχει παλι ενα καλο κομματι που παιζει μερικα χρονια εκει και που παλι απορω που βρισκεται εκει ... Απο εκει και περα τιποτα ... σαπιες,τερατα απο ραδιενεργεια και γυφτακια.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.858
Κριτικές
8
Like
1.434
Πόντοι
216
Απορω αυτα τα τερατα στην κολοκυνθους ποιος τα γαμαει :2funny: Παλια επαιζαν και μερικα τζανκια που βλεπονταν καπως εκει.
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
321
Κριτικές
2
Like
257
Πόντοι
21
Eχω μιλησει ηδη με επιχειρηματία της Φυλης, το κοριτσι μαλλον θα παει να δουλεψει στην οδο φυλης στο 20ρικο με απλο με 69 στο μενου..

Δεν της αξιζει να γαμιεται για δεκα ευρω, αμαρτια ειναι.

ωραιος ρε φιλε!δεν εχω παει, δεν ηξερα οτι ειναι και σκ(μεχρι τι ωρα  αληθεια?) αλλα ειναι μεγαλο ΚΡΙΜΑ οντως!ευγε!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Απορω αυτα τα τερατα στην κολοκυνθους ποιος τα γαμαει :2funny: Παλια επαιζαν και μερικα τζανκια που βλεπονταν καπως εκει.

Αυτοί εκεί βαράνε μύγες και ευελπιστούν κάποιο βιτσιόζικο, σκληρό αγόρι με τρελές καύλες να κάνει κάποιο ψυχικό!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom