Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 110 άτομα (2 μέλη και 108 επισκέπτες)

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Το πρόσωπο της είναι άγριο αλλά μου φαίνεται δύσκολο να είναι κοντά στα 50. Δεν έχει κορμί 50αρας. Δεν θα επιμείνω πάντως, μπορεί να κάνω και λάθος, δεν έχει και σημασία.
Πέρασες με τη συγκεκριμένη?Εμφανησιακά πως ήταν?
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
Φυλής 54 κάτω: Ορόρα, μελαμψή, με μεγάλο φυσικό στήθος, φορούσε γυαλιά και αυτή αρκετά συμπαθητική. Απλό πρόγραμμα.

Δεν είναι μελαμψή κανονικά, απλά το σολάριουμ έχει γίνει δεύτερη φύση της. Χειμώνα-καλοκαίρι.
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
649
Κριτικές
30
Like
5.886
Πόντοι
11.005
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

roby21

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2015
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
To Ιασωνος 1 (γωνιακό απέναντι) έχει να δει σοβαρό κορμί από την εποχή της Καρολινας που πήγε μετά Φυλής. Για υπηρεσιες μόνο μία Μαρίνα έχει αλλά αυτή δεν βλέπεται. Προς το παρόν κλειστό.
Στον όροφο Ιάσωνος 2 η κατάσταση είναι πολύ καλύτερη από άποψη κορμιών
μιας που έχει ποικιλια και ορισμένες είναι οκ. Από υπηρεσιες, οφειλω να πω
ότι το μαγαζί εινσι πολύ σοβαρό
και καλύπτει τους πάντες.
Είναι όμως κι αυτό κλειστό.

:hi:
φίλτατε δυναμίτη και τα Ιάσωνος 1β και 1γ παραμένουν και αυτά κλειστά;είχε κάτι ερείπια με φουλ σέρβις εκεί και σκέφτομαι να τα επισκεφτώ αύριο.ευχαριστω εκ των προτέρων
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
φίλτατε δυναμίτη και τα Ιάσωνος 1β και 1γ παραμένουν και αυτά κλειστά;είχε κάτι ερείπια με φουλ σέρβις εκεί και σκέφτομαι να τα επισκεφτώ αύριο.ευχαριστω εκ των προτέρων

Κλειστά κι αυτά.
Αν ψάχνεις το ερείπιο Στελλα (του 1γ)
που έχει πλούσιο προγραμμα, νομίζω ότι την έχω πετύχει σε ξενοδοχείο
να περιμένει πελάτη. Πιστεύω ότι ήταν αυτή αν και ήμασταν στα 10 μέτρα διαγώνια
και για τεχνικούς λόγους δεν μπόρεσα
να επαληθευσω. Από κει και πέρα μπορείς να βρεις την Μπελλα αν ανοίξουν που κάνει επισης πλούσιο προγραμμα. Επίσης ερείπιο.
Στο μεσαίο 1β (όροφος) δεν έχει μεγάλη ποικιλία προγραμμάτων μιας που παίζει πολύ το απλό πρόγραμμα.
Αν πετυχεις μία Χριστίνα μελαχρινή πετιτ δεξιά που πηγε πριν φύγει για την χώρα της (δεν μπόρεσε να επιστρέψει Σεπτεμβρη πέρσι) στο Λεωνιδου 28 όροφο, να μπεις.
Ευγενεστατη κοπέλα και θερμή.

:hi:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Προ ωρών γνωστός μύστης πέρασε από Ιασωνος 2 όροφο και είδε την Γιασμην.
Μετριότητα μιλφ.
Ενδεχεται λοιπόν κι αυτό το μαγαζί
να ξεκινά σιγα σιγά. Είδωμεν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: roby21

Πορνερ

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
69
Like
39
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους. Γνωριζει καποιος που μπορω να βρω μπουρδελο που η τσατσα μπαινει μεσα στο δωματιο την ωρα της πραξης ?  :cheesy:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Καλησπερα σε ολους. Γνωριζει καποιος που μπορω να βρω μπουρδελο που η τσατσα μπαινει μεσα στο δωματιο την ωρα της πραξης ?  :cheesy:
Αν περάσεις το 20λεπτο χωρίς να την ''κάνει'' η ταναπου,παντού..
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Πέρασα ναι. Είναι η Φωτεινή που δούλευε εκεί και πριν 4 χρόνια.  Ψηλή, ποδαρες, καλό κορμί, άγριο πρόσωπο.

Ενα ωραιο ψηλο μελαχρινο αγριομουνο???Αυτη ειχε φυγει λογο παντρειας αν θυμαμαι σωστα.Δεν ειχε και μια πιτσιρικα τσατσα που ολοι θελαμε να την παρουμε αλλα δεν????
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Μπηκα επροχτες με την γρια κρεατομηχανη Αλιονα.Εβαλε καμια 10αρια κιλα η γριετζο..αλλα οι υπηρεσιες σταθερα καλες.
 

roby21

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2015
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Κλειστά κι αυτά.
Αν ψάχνεις το ερείπιο Στελλα (του 1γ)
που έχει πλούσιο προγραμμα, νομίζω ότι την έχω πετύχει σε ξενοδοχείο
να περιμένει πελάτη. Πιστεύω ότι ήταν αυτή αν και ήμασταν στα 10 μέτρα διαγώνια
και για τεχνικούς λόγους δεν μπόρεσα
να επαληθευσω. Από κει και πέρα μπορείς να βρεις την Μπελλα αν ανοίξουν που κάνει επισης πλούσιο προγραμμα. Επίσης ερείπιο.
Στο μεσαίο 1β (όροφος) δεν έχει μεγάλη ποικιλία προγραμμάτων μιας που παίζει πολύ το απλό πρόγραμμα.
Αν πετυχεις μία Χριστίνα μελαχρινή πετιτ δεξιά που πηγε πριν φύγει για την χώρα της (δεν μπόρεσε να επιστρέψει Σεπτεμβρη πέρσι) στο Λεωνιδου 28 όροφο, να μπεις.
Ευγενεστατη κοπέλα και θερμή.

:hi:
είσαι πολύ ωραίος φίλε μου.ευχαριστω.βασικα την Στέλλα η τη μαρίνα έψαχνα να βρω για υπερφουλ προγράμματα όπως και να έχει να σας καλά.αν τελικά κατέβω θα ενημερωσω
 

Truemaker

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Μπηκα επροχτες με την γρια κρεατομηχανη Αλιονα.Εβαλε καμια 10αρια κιλα η γριετζο..αλλα οι υπηρεσιες σταθερα καλες.
Μήπως ξέρεις που βρίσκεται η Αλιόνα? Έχει φύγει από το Διδύμου 18Α?
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Εχει κανεις να προτεινει τα πιο μοντελε μουνια σε Φυλης και Μεταξουργειο? Εκτος απο την Ιονελα? H Σονια του κυρ Βασιλη ποτε επιστρεφει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
721
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
Μήπως είναι άλλη αυτή φίλε? Γιατί υπάρχουν δύο αλιονες
Μια του 27 και μια του 18
 

Truemaker

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως είναι άλλη αυτή φίλε? Γιατί υπάρχουν δύο αλιονες
Μια του 27 και μια του 18
Ναι και εγώ αυτό ξερω. Εγώ  μιλαω για την Αλιόνα που κάποτε βρισκόταν στο 18. Δεν ξέρω αν είναι εκεί ακόμα...αυτό θέλω να μάθω
 
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
74
Like
84
Πόντοι
0
Παιδιά η Ελένη από Κολωνού 47 όροφος απόγευμα επέστρεψε; Επίσης μια ξανθιά gilf που έκανε full στο ίδιο σπίτι στο ισόγειο και μετά Ιάσωνος;;; Ευχαριστώ και καλή δύναμη!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom