Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (1 μέλη και 57 επισκέπτες)

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
τα μπου κανε μια βολτιτσα ν τσεκαρεις κ ν γουσταρεισ καλτ κατασταση
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Ανοίγουν όσα μπορούν, ούτως ή αλλιώς , όλη η χώρα μπουρδέλο είναι
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.878
Like
8.513
Πόντοι
2.306
Αν πάντως ισχύσει αυτό που γράφανε σήμερα τα σαιτ ότι για να πας στους οίκους θα χρειάζεται να δίνεις τα στοιχεία της  ταυτότητας σου και το τηλέφωνο σου για να περάσεις θα σημάνει την αρχή του τέλους για τους οίκους, θα χάσουνε μεγάλη πελατεία από παντρεμένους αρραβωνιασμενους  δεσμευμένους και γενικά από άτομα που δεν θα ήθελαν να μαθευτεί κάτι τέτοιο. Προβλέπω ότι πολλές  κορασίδες θα μοιράζουν καρτελάκια με τα τηλεφωνά τους στους πελάτες τους για συνάντηση εκτός οίκου!!! Και ποιος θα κάνει τον έλεγχο η Ουζμπεκα τσατσά?? Και αν εγώ δώσω όνομα Μαστακουνας Πολυδωρας  με τηλέφωνο ότι νάνε που θα με βρούνε?? Είμαι προβληματισμενος!!  :jerking: :jerking: :jerking:          
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
Αν πάντως ισχύσει αυτό που γράφανε σήμερα τα σαιτ ότι για να πας στους οίκους θα χρειάζεται να δίνεις τα στοιχεία της  ταυτότητας σου και το τηλέφωνο σου για να περάσεις θα σημάνει την αρχή του τέλους για τους οίκους, θα χάσουνε μεγάλη πελατεία από παντρεμένους αρραβωνιασμενους  δεσμευμένους και γενικά από άτομα που δεν θα ήθελαν να μαθευτεί κάτι τέτοιο. Προβλέπω ότι πολλές  κορασίδες θα μοιράζουν καρτελάκια με τα τηλεφωνά τους στους πελάτες τους για συνάντηση εκτός οίκου!!! Και ποιος θα κάνει τον έλεγχο η Ουζμπεκα τσατσά?? Και αν εγώ δώσω όνομα Μαστακουνας Πολυδωρας  με τηλέφωνο ότι νάνε που θα με βρούνε?? Είμαι προβληματισμενος!!  :jerking: :jerking: :jerking:         
δεν ισχυουν αυτα μαλακιες ειναι δημοσιογραφικες
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.170
Κριτικές
43
Like
1.692
Πόντοι
3.425
Αν πάντως ισχύσει αυτό που γράφανε σήμερα τα σαιτ ότι για να πας στους οίκους θα χρειάζεται να δίνεις τα στοιχεία της  ταυτότητας σου και το τηλέφωνο σου για να περάσεις θα σημάνει την αρχή του τέλους για τους οίκους, θα χάσουνε μεγάλη πελατεία από παντρεμένους αρραβωνιασμενους  δεσμευμένους και γενικά από άτομα που δεν θα ήθελαν να μαθευτεί κάτι τέτοιο. Προβλέπω ότι πολλές  κορασίδες θα μοιράζουν καρτελάκια με τα τηλεφωνά τους στους πελάτες τους για συνάντηση εκτός οίκου!!! Και ποιος θα κάνει τον έλεγχο η Ουζμπεκα τσατσά?? Και αν εγώ δώσω όνομα Μαστακουνας Πολυδωρας  με τηλέφωνο ότι νάνε που θα με βρούνε?? Είμαι προβληματισμενος!!  :jerking: :jerking: :jerking:         

Δυστυχώς τα πράγματα μάλλον είναι δύσκολα και οι οίκοι θα λειτουργούν διαφορετικά από ότι ξέραμε. Μια παλιά καραβάνα στο άθλημα που είναι πολλά χρόνια στο κουρμπέτι και καταξιωμένη ιερόδουλος, μου είχε πει κάποτε ότι 7 στους 10 πελάτες της ήταν παντρεμένοι. Καταλαβαίνουμε τι έχει να γίνει. Δεν είναι εφικτό να αφήνω τα πραγματικά μου στοιχεία, γιατί και τίποτε να μη συμβεί σε σχέση με τον κορονοϊό ποιος μου λέει μετά ότι δεν θα με εκβιάζουν ότι θα αποκαλύψουν τα παραστρατήματά μου με ιερόδουλες στην οικογένειά μου.
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.878
Like
8.513
Πόντοι
2.306
Δυστυχώς τα πράγματα μάλλον είναι δύσκολα και οι οίκοι θα λειτουργούν διαφορετικά από ότι ξέραμε. Μια παλιά καραβάνα στο άθλημα που είναι πολλά χρόνια στο κουρμπέτι και καταξιωμένη ιερόδουλος, μου είχε πει κάποτε ότι 7 στους 10 πελάτες της ήταν παντρεμένοι. Καταλαβαίνουμε τι έχει να γίνει. Δεν είναι εφικτό να αφήνω τα πραγματικά μου στοιχεία, γιατί και τίποτε να μη συμβεί σε σχέση με τον κορονοϊό ποιος μου λέει μετά ότι δεν θα με εκβιάζουν ότι θα αποκαλύψουν τα παραστρατήματά μου με ιερόδουλες στην οικογένειά μου.
Δεν πρόκειται να σε εκβιάσει κανένας οι Ρωσοουζμπεκες τσατσάδες είναι πολλή εχέμυθες με καλούς τρόπους  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.836
Κριτικές
8
Like
1.391
Πόντοι
216


Ναι σωστός.. τη θυμάμαι...και γω μια φορά μαζί της...σε ένα βρωμερό δωμάτιο...με κατσαριδες που ρουφούσαν σπέρμα από πεταμένα προφυλακτικά στο πάτωμα...με κλιματιστικό να μοιράζεται σε δύο δωμάτια...και μια τεράστια τρύπα δίπλα του να παιρνεις μάτι στο άλλο δωμάτιο σα το Γκουσγκούνη.. μετά βέβαια πήγα και άλλαξα σάρκα.

Το συγκεκριμενο μπουρδελο ειχε και καλα κομματια την χρυση εποχη των 90s ρουμανες ,αλβανιδες και ρωσιδες. Τωρα παιζει με κατι θεοχοντρα τερατα και πρεζακια.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.836
Κριτικές
8
Like
1.391
Πόντοι
216
Η κατασταση στην φυλης που περασα σημερα ειναι απελπιστικη ... τα παντα κλειστα και παντου μαυριδεροι λαθρομεταναστες. Τα μπουρδελα κρατουσαν την περιοχη ελληνικη, τωρα ειναι σαν συνοικια της καμπουλ.
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Μάγκες αυτό με την ταυτοποίηση μας στους οίκους  θεωρώ ότι είναι αδιανόητο ως και ανέφικτο, και αν όντως θεσπιστεί θα γίνει πιστεύω τις πρώτες πρώτες μέρες, μόλις δουν ότι πολλοί δεν θα δεχτούν να δώσουν ταυτότητα, αυτόματα θα χαθεί και η τουλάχιστον μισή τους πελατεία, θα γράψουν τον νόμο στις σωβράκες τους οι τσατσαδες ..
Είναι ασύλληπτο αυτό το πράγμα, πολλοί έχουν φτιαξει οικογένειες αποκλείεται να δεχτούν

Καλά δε στο μετάξι που το 80% των πελατών είναι μετανάστες και πολλοί από αυτούς χωρίς χαρτιά εκεί είναι που αποκλείεται. ( πέρα το ότι 50 μέρες τωρα γαμιουνται αβέρτα εκεί χωρίς καν το νόμιμο άνοιγμα των οίκων)

Και μη ξεχνιομαστε 4 και σήμερα.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
ναι γιατι θα βλεπεις και ταυτοτητα ... ο καθε ενας θα λεει καλησπερα ειμαι ο "Αμπντουλ γκαμισι" 6977777777777
μετα θα κολλησει ο πρωτος αυτος θα το μεταφερει αλλου και ξαφνικα μια μερα θα χαθει η μπαλα
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
Ε, ναι μαλακίες. Και στα γήπεδα στίβου γράφεις σε ένα τετράδιο αλλά δεν σου ζητάνε ταυτότητα. Άρα είναι στη διακριτική σου ευχέρεια να δώσεις ψεύτικα στοιχεία. Και σε ένα ξενοδοχείο ημιδιαμονής το ίδιο μου συνέβη. Πούτσες μπλε δηλαδή.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Όταν η μαλακία ξεπερνάει τα όρια της φαντασίας  :uglystupid:

Οι οίκοι, όταν και αν ανοίξουν, θα λειτουργούν όπως ακριβώς πριν κλείσουν. Διότι, δεν γίνεται να γίνει διαφορετικά.

Τώρα μπορείτε να συνεχίσετε...  :grin: 
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Η κατασταση στην φυλης που περασα σημερα ειναι απελπιστικη ... τα παντα κλειστα και παντου μαυριδεροι λαθρομεταναστες. Τα μπουρδελα κρατουσαν την περιοχη ελληνικη, τωρα ειναι σαν συνοικια της καμπουλ.

Φίλε, κοίτα, επειδή και εγώ προ ίου και επιστροφή στην "πατρίς", τα ίδια σκατά και χειρότερα έβλεπα όταν ήθελα να πάω να ξελαμπικάρω στην Μυτιλήνη, να σκάνε μύτη μεσημέρι και απόγευμα κατα-ιδρωμένοι όλων των ειδών οι "μετανάστες / πρόσφυγες" κλπ και φυσικά, κάτι γύφτοι να καραδωκούν κάτι μέτρα μακρία τους, ως συνήθως. Ε, μετά απο δύο και τρία μπουλούκια και η παλαιότερη, και η προηγούμενη, και οι προηγούμενες και η τωρίνη βάλανε το κάγκελο, ισχυρότερη ατσάλινη πόρτα, κλειδαριά ασφαλείας και την θύρα οφθαλμών λες και παίζουμε σε ταινία με γκανγκστερς και για αρκετό καιρό ρωτούσε κιόλας αν ήσουν έλλην :2funny: και ένα δύο αλβανοί την ξεγελάσαν αλλά λειτούργησε το σύστημα ρε φίλε. :rolleyes: Τώρα να μου πείς, το μοναδικό σπιτάκι σε όλη την Μυτιλήνη σε αντίθεση με τον πλούτο ποικιλίας που έχει η Αθήνα. Απλά, αν η περιοχή είναι να καθαρίσει, μπορούν να κάνουν αυτό το πράγμα αλλά δεν πρόκειται γιατί όπως είπε και ένας συνάδελφος, αν το 70-80% της πελατίας των περιοχών του Μεταξιού, της Φυλής κλπ, είναι όλοι αυτοί ε δεν έχει νόημα να το ψάχνουμε δυστυχώς.

Άσε που είναι και όλες οι φάρες του κάθε πουστοκαριόλη που έρχονται να κάνουν ντού στα σπιτάκια, από καφέδες μέχρι τους πιο μαύρους, δεν έχουν τρισάγιο και είναι και απίστευτοι λέρες, σε σημείο τρεις χειρότερο από τους πιο καλτ μύστες. Εδώ είχε τρικυμία μια φορά στην Μυτιλήνη και σκάσανε μύτη 5 νταλικέριδες ρε φίλε και πριν πάει ο δεύτερος η κοπέλα ρώτησε τους άλλους αν θέλουν να μπουν όλοι για παρτούζα όπου εγώ σηκώθηκα και έφυγά κιόλας γιατί ντάξει, άλλο να είμαι ένας από τους πελάτες, άλλο να δώ και τους υπόλοιπους πελάτες. *P Καθώς φεύγω λοιπόν, σκάει μύτη μια παρέα από δύο μαύρους, μάλλον Κονγκό από την προφορά των ψευτογαλλικών τους, και αφού κουτσά στραβά τους λέει η τσα ότι δεν δέχονται να αρχίσουν να ορίονται να τους ακούει η μισή γειτονία. Ο ένας μάλιστα όχι το 20αρικο, το 100ρικο είχε στο χέρι φίλε και δεν τον άφηνε.
 

sgouvi

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2019
Μηνύματα
13
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους τους συναδέλφους.. Πέρασμα με μηχανή προ 1 ώρας από Φυλής και μετά από Μεταξουργείο με μηχανή έτσι για τη μυρωδια :heavymetalbig:. Να συμφωνήσω με τον φίλο παραπάνω ότι νιώθεις κάτι μεταξύ Καμπούλ και Ισλαμαμπάντ  :think:. Κάνα δυο ξεκαρφωτες να καπνίζουν..πραγματικά πρέπει να κάνουμε αποχή όσο μπορούμε  :wanker:(1 βδομάδα) και μετά το άνοιγμα να ξεκαθαρίσει το πράγμα..καλα Μεταξουργείο ήταν που ήταν.. Γαμηθηκε πια..
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
θα κανω κ γω κν εξαλο σημερα τσεκαρισμα
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
ν περνα τ 2αλβανακια στο μεταξι παρτουζα;βρομαει κιολας εκει πολυ ομως
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom