Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 268 άτομα (30 μέλη και 238 επισκέπτες)

Autokinitas

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
130
Κριτικές
4
Like
525
Πόντοι
21
Ρενατα(φ66α) θα ξαναδουμε αραγε; 
δεν το βλέπω να γυρίζει τώρα , θα έχει άλλες μην ανησυχείς , για την συγκεκριμένη ρώτησα μια που δούλευαν μαζί και μου είπε ότι είναι εκτός
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
608
Κριτικές
21
Like
5.629
Πόντοι
1.436
Απόγευμα κατά τις 19:30 διασχίζοντας τη Φυλής βλέπω σταματημένες μηχανές της ΕΛΑΣ.
Συνεχίζω προβληματισμένος αλλά βλέπω αγέρωχη την τσατσά του Φ.74 έξω από τον οίκο.
Από ό,τι φαίνεται όποιος έχει τα κονέ πορεύεται.
Μια προσωπική άποψη είναι ότι τα περισσότερα μπουρδέλα θα δουλεύουν με δευτεροτρίτες.
Η επιλογή να δουλεύει η Πάολα ας πούμε στο Φωκαίας 7 -όπως αναφέρθηκε- για να προσελκύσει πελατεία και έσοδα το μαγαζί μάλλον σαν αναγκαστική απόφαση μοιάζει.
Δεν το λέω με κακή προαίρεση. Δεν την έχω ξαναδεί την κοπέλα απλά θαρρώ ότι δεν είναι κάποιο από τα καλά ή μέτριά τους "χαρτιά".
Όταν αναφέρθηκε το όνομα πιο πάνω νόμιζα ότι θα πρόκειται για την καστανή νταρντάνα από το Φωκαίας 17.
Αλλά είναι άλλη. Ελληνίδα κατά δήλωση της τσατσάς, για λάτρεις των αρκετά παχουλών. Αρκετά νέα, μελαχρινή με γλυκά χαρακτηριστικά.
Πέρασα και τσέκαρα άλλη στιγμή που το 74 είχε κλείσει.
Τώρα το ποιά/ές θα έχει το συγκεκριμένο δεν γνωρίζω. Μπορεί εκείνη τη μιλφ την ξανθιά με τα γυαλιά. Δύο εβδομάδες προ καραντίνας είχα περάσει με μια πιτσιρίκα από την Αλβανία, ονόματι " Μπέλλα", με κάτω του μετρίου εντυπώσεις.
Καληνύχτα  :hi:
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
608
Κριτικές
21
Like
5.629
Πόντοι
1.436
Κάτι που ξέχασα:
Ρε πλάκα μας κάνετε εκεί τριγύρω; Καινούρια κόλπα;
Ήταν κάποιοι που γυροφέρναν προκλητικά, οκ σεβαστή η διαφορετική σεξουαλικότητα από εμένα, αλλά να είναι με κατεβασμενα παντελόνια μοστράροντας τον κώλο τους.........---------->>>>>στη Φυλής;;;

Δεν μπορώ να το καταλάβω.

:vomit:
 

200m_poutsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
16
Κριτικές
15
Like
336
Πόντοι
290
Nαι, το διαπίστωσα χθες!

  Έξω επικρατούσε μια απίστευτη σιγή αλλά έβλεπα πολλούς πούστηδες. Τι σκατά ρε γαμώτο, είδαν ότι έχουν αναδουλειές τα κορίτσια των φαναριών και βγήκαν για ψωνιστήρι!!
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
Κάτι που ξέχασα:
Ρε πλάκα μας κάνετε εκεί τριγύρω; Καινούρια κόλπα;
Ήταν κάποιοι που γυροφέρναν προκλητικά, οκ σεβαστή η διαφορετική σεξουαλικότητα από εμένα, αλλά να είναι με κατεβασμενα παντελόνια μοστράροντας τον κώλο τους.........---------->>>>>στη Φυλής;;;

Δεν μπορώ να το καταλάβω.

:vomit:
χαχαχα σοβαρα μιλας τωρα;
 

pestoras199

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
70
Like
126
Πόντοι
0
παιδιά κατέβηκε κανείς κέντρο σήμερα να δει τι παίζει απο φυλής και μετάξι?
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
παιδια πηγα μεταξι απο περιεργια παρολο π δεν πιγενω στο 10ευρω σπανια.η τσατσαδες σ ανοιγαν εγω πηρα τη μπιανκα μια ρουμανα δεν τρελαθηκα κιολας σλλα πιο πολυ μ εξιταρε η βρωμα κ η κατασταδη εκει.εντομεταξυ σ μια δοση σκαει αστυνομια κ οι πουτανες μας λεγσν οχι μωρο μ ακομα οκιιιιιιι.μ τ βγηκα εφυγα σαν τν κηνηγημενο.εντομεταξυ ενας αλλος συναγωνιστης το ιδιο.σε καπια φαση κοιταζομαστε κ λεμε ρε συ η φαση γαμαεειι χαχα.τι ν πω παιδια αλλο πραμα για μενα πιγενετε ετσι καντε τον κοπο πιστευω αξιζει η φαση
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Μια Katy από το Λιοσίων 73 (παλαιότερα Πιπίνου όπως λένε κάποιοι) είναι call girl τώρα,λέγεται Αννίτα,θα τη βρείτε στο γκρηςλειντιζ,με 130-140 ευρώ την ώρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lex24

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
302
Πόντοι
21

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
502
Πόντοι
26

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.136
Κριτικές
94
Like
46.428
Πόντοι
17.311
Περασμα πριν λιγο στα γνωστα σοκακια και περιξ.
Ακομα κλειστα.
Αυτην τη φορα, λογω ανετου parking, κατεβηκα και εσμπρωξα πορτες απο τα φυλης 65 και 69 (σκαλακια both), που εβλεπα λιγο μισανοιχτες τις πορτες, αλλα τζιφος.
Δεν ειδα ουτε υποπτες κινησεις, ουτε τσατσαδες να περιμενουν απ'οξω επισης.
Υπομονη....
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
Έκανα μια βολτίτσα Σάββατο κ Κυριακή φυλής Φώκαιας βεργας κωνσταντινουπωλεως μετάξι.. Κλασικά ότι έχει ποθεί 2 μέρες τώρα..

Πήγα φορτωμένος αλλά δε γούσταρα τη φάση όπως έχει γίνει τώρα σα τους κλέφτες.. Θα περιμένω το άνοιγμα και γω

Υγ.. Πολύ πακιστανιλα στη γωνία Φώκαιας στα κρυφά είδα να βγαίνουν 2 και 3 Πακιστανοί.. Και σε ένα άλλο στη Φώκαιας πάνω νταβατζης ξεκλείδωσε και εβαλε μέσα άλλο Πακιστανο.. Νομίζω φυλής 84 απέναντι σε εκείνο το ύψος.. Είπαμε καλτ.. Αλλά αυτό είναι αηδία..

Υγ2.. Ενημερώθηκα από το ***** ότι γύρισε η αγαπημένη μου Κάρλα στα στούντιο βουρβαρχη και Ηλία ηλίου.. Αλήθεια ή ψέμματα θα το διαπιστώσω από βδομάδα..
 

Nuoro12

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
αδειασμα αχιλλεως σημερα μαρσελα στο μεσαιο μπουρδελο τρελο γαμησι της εδωσα το μουνι στο πιατο κ τωρα απολαμβανω πιτσα με μπυρα
Δουλεψε εκει πριν 4 χρονια, εχει και κριτικες. Εξαιρετικη. Επανηλθα στο φυσιολογικο μετα απο 3 μηνες. Αν και ειχα περασει προηγουμενες μερες κι απο Ιασωνος ηταν απελπισια, ειχα φυγει κατευθειαν για απολυμανση.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ο mitsos_35 τι έχει απογίνει ; Έχετε επαφή μαζί του ;
 

kostaslakias

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
28
Like
8
Πόντοι
0
Μάγκες Καλημέρα σε όλους , έχω τσεκάρει απο φωτό την Viktoria αδύνατο ξανθό, που δουλεύει  Σπύρου Πάτση 40 με 20 ευρώ το απλό πρόγραμμα ..
Αν γνωρίζει κανείς κάτι .. Ευχαριστώ πολύ
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Μάγκες Καλημέρα σε όλους , έχω τσεκάρει απο φωτό την Viktoria αδύνατο ξανθό, που δουλεύει  Σπύρου Πάτση 40 με 20 ευρώ το απλό πρόγραμμα ..
Αν γνωρίζει κανείς κάτι .. Ευχαριστώ πολύ

Ξεκίνησαν;
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
σκεφτομαι πολυ σοβαρα ν παω ν αδειασω μετα τη δουλεια εχει κ ζεστη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom