Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 295 άτομα (16 μέλη και 279 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Υπομονή παιδιά 8 και σήμερα.

Με την πείνα που έχει πέσει στον κλάδο θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές όταν ξανανοίξουν.

Εγώ θα αφήσω 3-4 μέρες να περάσουν να απελπιστούν όλες και να πλακώσουν τα έξτρα.

και το καλύτερο ότι σίγουρα θα ανανεωθούν τα ρόστερ μετά από τόσο καιρό!!!

Κι εγώ εκεί ποντάρω τύπε μου!
Μακάρι μετά απ'όλο αυτό να βγει & κάτι θετικό στο τέλος!
   :hi:
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
831
Κριτικές
12
Like
2.309
Πόντοι
496
Καλησπέρα στην παρέα,παίζει τίποτα ανοιχτό φυλής,μετάξι και κοντινά σημεία η θα κατέβω τσάμπα? Ευχαριστώ.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.616
Κριτικές
9
Like
3.323
Πόντοι
736
αδειασμα αχιλλεως σημερα μαρσελα στο μεσαιο μπουρδελο τρελο γαμησι της εδωσα το μουνι στο πιατο κ τωρα απολαμβανω πιτσα με μπυρα

Συναγωνιστη , τι ωρα πηγες και γαμησες?  :think: Εγω περασα απογευμα και ηταν κλειστη και κλειδωμενη η πορτα! :wanker:
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
Συναγωνιστη , τι ωρα πηγες και γαμησες?  :think: Εγω περασα απογευμα και ηταν κλειστη και κλειδωμενη η πορτα! :wanker:
πρωι πηγα.σοβαρα μιλας τωρα στην αχιλλεως;σκεψου ανοιξαν κ το διπλα το απογευμα ομως δε ξερω γτ εγω πηγα πρι προσ μεσημερι κοντα 12παρα
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.616
Κριτικές
9
Like
3.323
Πόντοι
736
πρωι πηγα.σοβαρα μιλας τωρα στην αχιλλεως;σκεψου ανοιξαν κ το διπλα το απογευμα ομως δε ξερω γτ εγω πηγα πρι προσ μεσημερι κοντα 12παρα

Ποιο απ τα δυο διπλα αανοιξε ? αυτο προς τον κεντρικο δρομο ή το διπλα που εχει μια ασπρη πορτα? ωραια, θα παω αυριο πρωι, να σπρωξω! :knockinb:
 

200m_poutsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
16
Κριτικές
15
Like
336
Πόντοι
290
Γεια σας μάγκες!!

Απόψε είχα τρελές καύλες!! Λείπει και η γκόμενά μου γιατί έχει πάει στους δικούς της στο χωριό για 3μερο και με έχει φάει η μαλακία. Τώρα αν πήγε στο χωριό για να δει τους δικούς της ή να βρει κανα γκόμενο ε στα @@ μου κι εμένα, δε θα την παντρευτώ, της το έχω ξεκαθαρίσει.

Έχοντας μαζέψει τόση καύλα που τα παπάρια μου ήταν έτοιμα να εκραγούν, ξεκίνησα να πάω μια βόλτα από το super market για αρχή για ορισμένα πράγματα και για να δω και κανα κώλο μιας και είναι τεράστιο το μαγαζί. Πραγματικά έβλεπα απίστευτα κωλαράκια και είχα τρελαθεί! Ένιωθα ότι είχα γκαβλώσει τόσο που όλοι έβλεπαν τον πούτσο μου που διαγράφονταν έντονα μέσα από το παντελόνι. Παίρνω γρήγορα τα είδη πρώτης ανάγκης, πάω στο parking και μπαίνω στο bourdela.com από το κινητό μπας και πάω να γαμήσω πριν γυρίσω σπίτι. Η ώρα ήταν σχεδόν 20:10.

  Βλέπω από ένα συναγωνιστή ότι στη Φωκαίας δουλεύει η Έμιλυ οπότε βάζω μπρος και ξεκινάω τη μπουρδελότσαρκα παρέα με τα πράγματα στο πορτ μπαγκάζ κι ένα τεράστιο καρπούζι στο διπλανό κάθισμα για να μην κουνιέται πίσω. Περνάω για αρχή από τη Λιοσίων στο ύψος του μετρό, στο σταθμό Αττική όπου είδα πολλά μουνάκια να περιμένουν να τις φορτώσει ο υποψήφιος γκόμενος που θα βρήκαν από κανα Tinder και ξαφνικά βλέπω μια γαζέλα να διασχίζει το δρόμο! Ένα μανούλι γύρω στο 1,70 με εφαρμοστό σκισμένο μπλουτζιν, κολλητό μαύρο κορμάκι, άσπρο δέρμα, μαύρο σπαστό μαλλί μέχρι τη μέση και πάνω σε μαύρα ξώφτερνα 17ποντα πέδιλα! "Ω ρε φίλε" λέω, "θα γίνει της καριόλας απόψε, θα πάρω τα μπουρδέλα με τη σειρά, δε γίνεται!!". Πατάω λίγο γκάζι και φτάνω στη Φυλής γεμάτος ένταση ψάχνοντας να βρω οίκο ανοιχτό. Δεν έβλεπα φωτάκια ανοιχτά ούτε κόσμο όμως. Βγαίνω έξω και πάω σε όσα είχαν φως μέσα αλλά όλα είχαν λουκέτο εκτός από το Φωκαίας 7 όπου η τσατσά είχε βγει για τσιγάρο κι έκοβε και κίνηση.
- "Ανοιχτά;" της λέω!
- "Μόνο εμείς είμαστε ανοιχτά", μου λέει. Προφανώς θα τα έχει πλακάκια με κανα μπάτσο γιατί αλλιώς δεν εξηγείται που είναι το μοναδικό ανοιχτό πορνόσπιτο εκεί πέρα. Βάζω διπλή μάσκα, τη χειρουργική πρώτα και μια μαύρη υφασμάτινη από πάνω και ετοιμάζομαι να εφορμήσω!
  Η τσατσά με βλέπει και σκάει στα γέλια! Μου αποκρίνεται "Ρε δεν υπάρχει ιός, μαλακίες είναι όλα αυτά". "Κακό σημάδι για την υγιεινή του χώρου" λέω από μέσα μου αλλά αφού φτάσαμε ως εδώ ας μπω να δω μήπως είναι μέσα η Έμιλυ και γίνει της πουτάνας απόψε!!
  Της λέω ότι θέλω να δω το κορίτσι και με πάει μέσα όπου σκάει μύτη η Πάολα, μια νταρντάνα όπου έμοιαζε με μια πρώτη ξαδέρφη μου. Γούστα είναι αυτά μάγκες και δεν πέρασα, δε μου αρέσουν οι χοντρές πόσο μάλλον όταν η άλλη μοιάζει με ξαδέρφη.
- "Που πας;", μου λέει! Της είπα ότι θέλω την Έμιλυ αλλά δουλεύει το μεσημέρι οπότε αύριο το μεσημέρι λογικά θα πάω εκεί να την ξεμουνιάσω. Οπότε μαγκίτες γυρίζω, ξεκλειδώνω και φεύγω...

  Έξω επικρατούσε μια απίστευτη σιγή αλλά έβλεπα πολλούς πούστηδες. Τι σκατά ρε γαμώτο, είδαν ότι έχουν αναδουλειές τα κορίτσια των φαναριών και βγήκαν για ψωνιστήρι!! Είχα αποφασίσει όμως να μην το βάλω κάτω και ξεκίνησα ενδελεχή έλεγχο σε Φυλής, Πιπίνου, Λιοσίων και τα γνωστά γύρω πουτανοστέκια αλλά τζίφος! Η μόνη ελπίδα ήταν το Μετάξι, παρόλο που είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου να μην ξαναπατήσω σε αυτά τα χαμαιτυπεία της κακιάς ώρας.

  Ξεκινάω για το Μετάξι λοιπόν και στο δρόμο έξω από την τροχαία βλέπω μια μπατσίνα που ήταν τούμπανο και άναψα ακόμα περισσότερο! Σε δύο λεπτά έφτασα στο πιο άθλιο πορνοστάσιο της πόλης. Στρίβω σε ένα στενό και βλέπω μια τσατσά να είναι έξω από τον οίκο, καθισμένη σε μια καρέκλα κι έναν Πακιστανό με χειρουργική μάσκα να δίνει το 10άρικο και να περνάει μέσα! "Όχι ρε φίλε", λέω!! Είπα να ρίξω μια ματιά στα πιο κυριλέ μπορντέλα του Μεταξουργείο όπου γαμάς με 15€ αλλά όλα κλειστά. Δεν πήγα βέβαια στον πεζόδρομο της Ιάσωνος αλλά εκεί πέρα υπήρχε τόση πλέμπα που δε θα το έκανα ποτέ ξανά!  
  Είχα αποφασίσει ότι θα γύριζα σπίτι άχυστος αλλά δεν υπήρχε άλλη λύση παρά μόνο να δω και τα studio του Γκαζιού αλλά 50€ για ένα χύσιμο δε δίνω πλέον οπότε πήρα το δρόμο του γυρισμού. Στην πλατεία του Μεταξουργείου (δεν ξέρω πως λέγεται) είδα πολύ κόσμο και πολύ μουνί (ακόμα μου κάνει εντύπωση που πάνε για ποτό εκεί πέρα στο κωλοχανείο αλλά τεσπα) και με τις γκόμενες που έβλεπα κάβλωνα ακόμα περισσότερο κι ένιωθα να καίγομαι!! Ξενέρωσα λιγάκι όμως όταν σε ένα φανάρι μου την έπεσε ένα τραβέλι 2 μέτρα και με τις ψηλοτάκουνες μπότες 2,20!! Μου λέει "παίδαρε θες να με γλύψεις;". Ανάβει πράσινο και της κάνω "τι λες μωρή πουτάνα, ξεσκισμένη παλιοψώλα, σαλούφα, υποκείμενο, παλιό σκατοκαργιόλα" και φεύγω.

Περιττό να σας πω ότι γύρισα σπίτι, έριξα 3 μαλακίες, έκανα ένα κρύο ντουζ και τώρα θα δούμε τι θα γίνει...
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλημέρα παίδες, Λοιπόν πέρασα χθες μεσημεράκι πάλι φυλής, νέκρα!
Από ένα βγήκε μια μαντάμ και έπιασε κουβέντα με μια άλλη, προφανώς συναδέλφισσες. Τελικά το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή μάγκες. Μια βδομάδα έμεινε. Να ανοίξουν με το καλό, να στρώσει το πράγμα. Γιατί μην νομίζετε,  όσες είναι από άλλα μέρη θα έληξε και η βίζα τους. Άρα θα πιάσει δουλειά άλλο γκρουπ. Ίδωμεν
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
πηγα κτες στην ιασωνος το 90% πακιστανοι αλαδαποι μαυροι και λιγοι ελληνες τι χαλι ειναι αυτο ρε παιδια μιλουνια πακιστανοι :headbang: τραγικα πραγματα χολερα κατουρα στο πεζοδρομο , τα ποιο πολλα μπουρδελα στην ιασωνος ηταν ανοικτα , μεγαλου αλεξανδρου ανοικτα μερικα κ περδικας ανοικτα.
περασα και κολωνου που ειχα ακουσει οτι ειναι ανοικτα μερικα αλλα δεν υπηρχε ψυχη ειχα ακουσει οτι ειναι ανοικτο το 32 νομιζω !!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
λες μωρή πουτάνα, ξεσκισμένη παλιοψώλα, σαλούφα, υποκείμενο, παλιό σκατοκαργιόλα" και φεύγω.
:respect: :respect: :respect: χρόνια είχα να ακούσω αυτήν την εκφραση
 

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
- "Που πας;", μου λέει! Της είπα ότι θέλω την Έμιλυ αλλά δουλεύει το μεσημέρι οπότε αύριο το μεσημέρι λογικά θα πάω εκεί να την ξεμουνιάσω. Οπότε μαγκίτες γυρίζω, ξεκλειδώνω και φεύγω...
Συναγωνιστή, τί ώρα θα είναι εκεί η Έμιλυ σήμερα;
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26
Ρενατα(φ66α) θα ξαναδουμε αραγε; 
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.903
Κριτικές
98
Like
47.307
Πόντοι
21.511
Ρενατα(φ66α) θα ξαναδουμε αραγε; 

μαλλον, γιατι η ιστορια αυτο δειχνει μεχρι στιγμης.
ερχεται για μισο χρονο περιπου, εξαφανιζεται τον αλλο και παει λεγοντας.
ας ελπιζουμε να ερθει εννοειται, αλλα να μην εχει γινει και φακλανα (αν και δεν της το'χω).
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26
μαλλον, γιατι η ιστορια αυτο δειχνει μεχρι στιγμης.
ερχεται για μισο χρονο περιπου, εξαφανιζεται τον αλλο και παει λεγοντας.
ας ελπιζουμε να ερθει εννοειται, αλλα να μην εχει γινει και φακλανα (αν και δεν της το'χω).

το λεω γιατι ειχαν γινει τα σκηνικα που τους μπουζουριασανε και εξαφανιστηκε ετσι οχι τιποτα αλλο
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.903
Κριτικές
98
Like
47.307
Πόντοι
21.511
το λεω γιατι ειχαν γινει τα σκηνικα που τους μπουζουριασανε και εξαφανιστηκε ετσι οχι τιποτα αλλο

ναι γνωριζω, αλλα επειδη εγινε και αυτο, ισως εχει αργησει να ερθει.
τωρα εσκασε και ο γαμωιος, επομενως ειναι η φαση λιγο στο περιμενε.
θα δειξει και ας ελπισουμε να σκασει παλι.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26
ναι γνωριζω, αλλα επειδη εγινε και αυτο, ισως εχει αργησει να ερθει.
τωρα εσκασε και ο γαμωιος, επομενως ειναι η φαση λιγο στο περιμενε.
θα δειξει και ας ελπισουμε να σκασει παλι.

με αυτα και μαυτα πολυ φοβαμαι οτι θα αργησουμε ασχημα να την ξαναδουμε που φοβαμαι δε προκειται να την ξαναδουμε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom