Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 100 άτομα (3 μέλη και 97 επισκέπτες)

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
προσεξε τα λογια σου γιατι θα δωσω πιπα στη δηκια σου γκομενα
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
SEGOVLAX είσαι πιο βλάκας και από ένα άδειο κουτί προφυλακτικών..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
προσεξε τα λογια σου γιατι θα δωσω πιπα στη δηκια σου γκομενα
Γιατί;; για παραδειγματισμό;;
:think:
ΡΟΥΦΑ ΑΠΛΥΤΗ ΠΟΥΤΣΑ, ΚΑΡΙΟΛΑ!! Για να μάθει ο δικός σου να μου γράφει μαλακίες...
:vomit:
Το έκανα εικόνα!!
:hmm:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.729
Κριτικές
97
Like
47.117
Πόντοι
17.311
προσεξε τα λογια σου γιατι θα δωσω πιπα στη δηκια σου γκομενα

1ον, αυτην την περιοδο δεν εχω γκομενα, αρα εχασες. Αν ειχα λες να καθομουν και να εγραφα εδω?
Δεν ειμαι μαλακας σαν και σενα και σαν καποιους αλλους εδω μεσα... και εχω ξαναγραψει οτι οταν ειχα σχεσεις, ειχα αποχη απο μπουρδελοκαταστασεις.
2ον, παρεξηγηθηκες με την υποθεση που εκανα???
Το ΑΝ δηλωνει υποθεση και οχι πραγματικοτητα... ΑΝ γνωριζεις.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Πριν λίγο σε διαμέρισμα του κέντρου είχα μια επιτυχημένη συνάντηση με γνωστή ιερόδουλη του Μεταξουργείου, διήρκεσε μια ώρα και μου στοίχισε 50€. Όπως μου είπε αν επιβεβαιωθεί το άνοιγμα των οίκων από 15 του μήνα θα βρίσκεται στο πόστο της για να εξυπηρετήσει τις ορδές των πεινασμένων λόγω καραντίνας συναγωνιστών
ΥΓ τηλέφωνο επικοινωνίας μαζί της δεν παίζει καθότι αυτή την περίοδο δουλεύει μόνο με άτομα που ξέρει και που έχει δώσει η ίδια το τηλέφωνο της
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Καλημέρα στην παρέα,  φίλος που  βρίσκόταν εχθές  κοντά στην φυλής  κατα τις 19:30 μου είπε ότι παραπάνω απο τα μισά κανονικά ανοιχτά και ότι κανονικά έκανε την βόλτα του και περάσε σε δωμάτιο. Σήμερα η αύριο θα περάσω να κοιτάξω.
ο φίλος σου ξέρει ποια είναι η φυλής ή τη μπερδεύει με την ιάσωνος;;; γιατί δεν ισχύει κάτι τέτοιο περνάω κάθε μέρα απόγευμα κιόλας και παραμένουν όλα
θεόκλειστα
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους.....Λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων ημουνα 3 Αθηνα.......κατοπιν εορτης κανω ενημερωση.....
Τριτη βραδυ εκανα μια περατζαδα απο Ιασωνος{γινοτανε παρτυ}με υπηρεσιες, Γυναικειες και μη να προσκαλουν κοσμο σε τρυφερο "Σουαρε"με κορασιδες,ενας εμπαινε ενας εβγαινε με κλειδωμα εξοπορτας...
Ακριτικα Τριφωνιου ακρα του Ταφου Σιωπη.....
Αχιλλεως.....τα ιδια
Κωσταντινουπολεως.....ενας αδεσποτος σκυλος και η αφεντια μου,2 συνολο
Βεργας και γυρω,μια απο τα ιδια
Διδυμου κλειστα με ρομαντικο φωτισμο απο λαμπες πλακοστρωτου στενου
Τεταρτη εκανα το καθηκον μου με κορασις του χωρου......
Καλα να περνατε και λιγες μερες μεινανε.......



 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.729
Κριτικές
97
Like
47.117
Πόντοι
17.311

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
Πριν λίγο σε διαμέρισμα του κέντρου είχα μια επιτυχημένη συνάντηση με γνωστή ιερόδουλη του Μεταξουργείου, διήρκεσε μια ώρα και μου στοίχισε 50€. Όπως μου είπε αν επιβεβαιωθεί το άνοιγμα των οίκων από 15 του μήνα θα βρίσκεται στο πόστο της για να εξυπηρετήσει τις ορδές των πεινασμένων λόγω καραντίνας συναγωνιστών
ΥΓ τηλέφωνο επικοινωνίας μαζί της δεν παίζει καθότι αυτή την περίοδο δουλεύει μόνο με άτομα που ξέρει και που έχει δώσει η ίδια το τηλέφωνο της

τοτε τι μας το λες?
πραγματικα μερικοι ειστε οτι να ναι μα ΟΤΙ να ναι..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.188
Κριτικές
496
Like
62.537
Πόντοι
39.662
τοτε τι μας το λες?
πραγματικα μερικοι ειστε οτι να ναι μα ΟΤΙ να ναι..


τυπε βαλε λιγο την ταξη στην ενημερωση...

κατι τυποι SEGOVAX και ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΣ της εχουν γαμησει τα ραμματα..

Μονο τα δικα μου σχολια και του αθανασιαδη βλεπεις εσυ ?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.729
Κριτικές
97
Like
47.117
Πόντοι
17.311
τυπε βαλε λιγο την ταξη στην ενημερωση...

κατι τυποι SEGOVAX και ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΣ της εχουν γαμησει τα ραμματα..

Μονο τα δικα μου σχολια και του αθανασιαδη βλεπεις εσυ ?

πως παει η κληρωση ρε c pourboirακια ???
θα γινει τελικα γιατι δε σε βλεπω ετσι οπως το πας.
μεχρι και τσαμπα callgirl εβαλες, αλλα και εκει τζιφος η φαση.
πως σε εχουν πετσοκοψει ετσι, ακομα δεν εχω καταλαβει... :tooth:
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
τοτε τι μας το λες?
πραγματικα μερικοι ειστε οτι να ναι μα ΟΤΙ να ναι..
Για να τεστάρω αν παρακαλουθείς το νήμα. Είναι ψυχολογικό τεστ έχει να κάνει με συγκεκριμένες αντιδράσεις όταν μια πληροφορία δεν είναι χρήσιμη και αξιοποιήσιμη. Τα λέμε
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
Για να τεστάρω αν παρακαλουθείς το νήμα. Είναι ψυχολογικό τεστ έχει να κάνει με συγκεκριμένες αντιδράσεις όταν μια πληροφορία δεν είναι χρήσιμη και αξιοποιήσιμη. Τα λέμε

οπως το ειπες..ψυχολογικο ειναι το θεμα και λεγεται whore attention.. οταν ποσταρεις κατι εντελως ασχετο μη χρησιμο ή αξιοπιστο με σκοπο να τραβηξεις την προσοχη! απο το ιδιο πασχει και ο αλλος που παει και λεει ''δωριζω 50ευρω''

@citizen (πσυχολογα μπουρντελα)
@dmtrsxxx (φερω ξαντερφια Α?)
@jon smith (ποσταρω βιντεακια)
@ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ (πινω σκληρο αλμπανο)
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.729
Κριτικές
97
Like
47.117
Πόντοι
17.311

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
οπως το ειπες..ψυχολογικο ειναι το θεμα και λεγεται whore attention.. οταν ποσταρεις κατι εντελως ασχετο μη χρησιμο ή αξιοπιστο με σκοπο να τραβηξεις την προσοχη! απο το ιδιο πασχει και ο αλλος που παει και λεει ''δωριζω 50ευρω''
Σου απάντησα καλοπροαίρετα και συνεχίζεις να λες ασυναρτησίες. Έχει να κάνει με την ιδιότητα μου και κάτι που μελετάω, όσον αφορά στις ψυχολογικές έννοιες απλά σου λέω ότι δεν σε παίρνει, ασχολήσου με πράγματα που κατανοείς και είναι το αντικείμενο σου
Υγ Σκέψου ποιά ήταν η εσωτερική παρόρμηση που σε ώθησε να απαντήσεις σε κάτι που  ήταν αδιάφορο και απλά θα μπορούσες να προσπεράσεις. Είναι το πρώτο βήμα για να κατανοήσεις μερικά πράγματα που σε αφορούν
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
Σου απάντησα καλοπροαίρετα και συνεχίζεις να λες ασυναρτησίες. Έχει να κάνει με την ιδιότητα μου και κάτι που μελετάω, όσον αφορά στις ψυχολογικές έννοιες απλά σου λέω ότι δεν σε παίρνει, ασχολήσου με πράγματα που κατανοείς και είναι το αντικείμενο σου
και γω καλοπροεραιτα σου απαντησα.. το WhoreAttentionιλίκι δεν ειναι αστεια υποθεση.. απλα τωρα που το εμαθες μπορεις να αναζητησεις βοηθεια :)
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
και γω καλοπροεραιτα σου απαντησα.. το WhoreAttentionιλίκι δεν ειναι αστεια υποθεση.. απλα τωρα που το εμαθες μπορεις να αναζητησεις βοηθεια :)
Βρε ανόητε είναι το αντικείμενο μου. Διακρίνω μια μεγάλη εσωτερική ένταση και μια εριστική τάση μάλλον εσύ θα πρέπει να απευθυνθείς σε κάποιο συνάδελφο μου για βοήθεια
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
τοτε τι μας το λες?
πραγματικα μερικοι ειστε οτι να ναι μα ΟΤΙ να ναι..
Φιλε από την παράθεση σου διακρίνω ότι έχεις νεύρα το βήμα είναι ελεύθερο γράφονται απόψεις και εμπειρίες είτε εμπειρίες που είτε μας ενδιαφέρουν είτε όχι ποιος ο λόγος να την λέει ο ένας στον άλλον
Σε λίγες μέρες ανοίγουν τα μαγαζιά και τα πράγματα παίρνουν το δρόμο τους.
Λοιπόν Παρασκευή σήμερα ωραία βραδιά μπορείς να βγεις μια βόλτα να χαλαρώσεις.
Θα σου πω ένα ωραίο ρητό

<<Το γκάζι θέλει πάτημα καί τό μουνι κυνήγι>>
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom