Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 383 άτομα (47 μέλη και 336 επισκέπτες)

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.406
Κριτικές
14
Like
3.383
Πόντοι
4.895

Για Μαριάννα από Διδύμου
Καλησπέρα ίσως κάποιους ενδιαφέρει κάποιους άλλους πάλι όχι εγώ ανήκω σε αυτούς που δεν ενδιαφέρονται καθώς η κοπέλα έχει δείξει έντονα σημάδια κόπωσης και δεν τραβάει άλλο θα μπορούσα να την παρομοιασω με ελαστικό μαλακής γόμας που δεν ενδείκνυται πια για χρήση κοινώς ψοφια κατάσταση.

Δοκιμάστηκε πριν από λίγο. Συμφωνώ απόλυτα. Και τα φιλιά με φειδώ. Μία στάση και άντε γειά... Αν μπορούσε θα με τελείωνε με πίπα αλλά δεν...
Πάμε για άλλα..
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Πέρασε κανείς να δει το νέο τουμπανάκι από Λιοσίων 73 ονόματι Σαμάνθα; ΑΠό τις φωτογραφίες φαίνεται καλό.
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Το οίκημα της οδού Κολωνού 27 όροφος που δούλευε η ένδοξη ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΚΙΝΝΥ έχει κλέισει οριστικά?
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Πέρασε κανείς να δει το νέο τουμπανάκι από Λιοσίων 73 ονόματι Σαμάνθα; ΑΠό τις φωτογραφίες φαίνεται καλό.

Εγώ την είδα στο σαλόνι.
Γλυκό κοριτσάκι φάνηκε.
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
159
Like
820
Πόντοι
81
Πέρασε κανείς να δει το νέο τουμπανάκι από Λιοσίων 73 ονόματι Σαμάνθα; ΑΠό τις φωτογραφίες φαίνεται καλό.

Μακριά φίλε κι αγαπημένα. Κουτοπόνηρη και υπεροπτική. Υπερβολικά λεπτή και άκωλη με κακοφτιαγμένα βυζιά και σιδεράκια στα δόντια. Υποτίθεται ότι κάνει ελεύθερο στοματικό και είχε κουλουριαστεί μπροστά απ το παπάρι μου και πέρασε προφυλακτικό απ την αρχή, νόμιζε ότι δε θα το καταλάβαινα. Φιλιά και δάχτυλα ούτε για αστείο και άφηνε μόνο 5 πόντους μέσα στο μουνί της.
Όπως καταλαβαίνεις δεν την πάλεψα, σταμάτησα σε μια φάση κι έφυγα. Εκείνη δεν είπε κουβέντα και καθόταν στο κρεβάτι και ντυνόταν με ρυθμούς νεκρής χελώνας. Προφανώς δεν της αρέσει αυτό που κάνει και καλό θα ήταν να ΜΗΝ το κάνει και να πάει στη χώρα της που τόσο λατρεύει κι επευφημεί.
 

vyzoilwtas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
55
Κριτικές
26
Like
273
Πόντοι
290

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
159
Like
820
Πόντοι
81
...
Σήμερα όμως έχω μια πολύ καλή πληροφορία για καινούργια κοπέλα την Τανια που εμφανίστηκε εδώ και δύο μέρες Αγκυρας12Α και Πιπίνου 118 ...

Πέρασα σήμερα το απόγευμα μαζί της, στο Πιπίνου. Η κοπέλα είναι αρκετά όμορφη με ωραίο και σφιχτό σώμα, όχι όμως για κατηγορία call girl.
Στην αρχή ήταν αρκετά ουδέτερη, χωρίς να παίρνει πρωτοβουλίες, περισσότερο είχε αφεθεί και περίμενε από μένα να ασχοληθώ, βέβαια ίσως έφταιγε και το γεγονός ότι βαράει διπλοβάρδιες και της έχουμε δώσει το μουνί στο χέρι. Αφού όμως ασχολήθηκα αρκετά μαζί της και την έκανα να τελειώσει, μετά μεταμορφώθηκε και έγινε πολύ πιο ενεργή, με φωνές, τραβήγματα και βαθιά γλωσσόφιλα (στην αρχή με φιλούσε στα χείλη μόνο). Τολμώ να πω, πως πλησίασε στη διάθεση και το στυλ την Άννα. (θέλει όμως δουλίτσα ακόμη για να φτάσει). Έχει πολύ καλή αίσθηση του χιούμορ και μιλάει αρκετά καλά αγγλικά. Είπε πως θα κάτσει για άλλες δυο βδομάδες και μετά θα δει τι θα κάνει.
Γενικά ήταν μια πολύ θετική εμπειρία και την προτείνω ανεπιφύλακτα!
 

Pitsicoco88

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2019
Μηνύματα
42
Like
330
Πόντοι
20
Τσίφτες ξερουμε που εχει εξαφανιστει η Πατρίτσια απο Αγιού Πέτρου ;;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
    Επιστροφή στην κανονικότητα για το Χριστινάκι απο Φώκαιας 27Α. Παρακαλώ θερμά στα μέλη του σάιτ και μη, να μην μου την ξεσκίζετε πάρα πολύ ή υπερβολικά. Έχω καλούς σκοπούς για το μέλλον... Τα τελευταιά χρόνια ειμαι στην φάση του ενθουσιασμού...
      :inlove:
 

Επισκέπτης
Μακριά φίλε κι αγαπημένα. Κουτοπόνηρη και υπεροπτική. Υπερβολικά λεπτή και άκωλη με κακοφτιαγμένα βυζιά και σιδεράκια στα δόντια. Υποτίθεται ότι κάνει ελεύθερο στοματικό και είχε κουλουριαστεί μπροστά απ το παπάρι μου και πέρασε προφυλακτικό απ την αρχή, νόμιζε ότι δε θα το καταλάβαινα. Φιλιά και δάχτυλα ούτε για αστείο και άφηνε μόνο 5 πόντους μέσα στο μουνί της.
Όπως καταλαβαίνεις δεν την πάλεψα, σταμάτησα σε μια φάση κι έφυγα. Εκείνη δεν είπε κουβέντα και καθόταν στο κρεβάτι και ντυνόταν με ρυθμούς νεκρής χελώνας. Προφανώς δεν της αρέσει αυτό που κάνει και καλό θα ήταν να ΜΗΝ το κάνει και να πάει στη χώρα της που τόσο λατρεύει κι επευφημεί.
ακομα πηγαινετε στα Λ73 οταν εχει πει ο βαν νορντεν οτι ειναι απατεωνες; καλα να παθετε! Εμενα μια μου ειχε βαλει κωλοδαχτυλο στο αυτη οταν πηγα να της γλειψω τη ρωγα! Και εννοειται με αφησε αχυστο! Ο ιδιοκτητης εχει δωσει σαφες εντολες: Μονο ξεπετα.
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Πήγε μήπως κανείς στη καινούργια κοπέλα με το όνομα Όλγα Ιωαννίνων 3 κάτω
Στις φωτογραφίες φαίνεται γεμάτου λα με ωραία μεγάλα βιζια
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
Πέρασα στην τριτη βάρδια  από Ιωαννίνων 3 με την Αναστασία ! Μελαχρινή μιλφ Ρωσίδα και σχετικά καλό σώμα για την ηλικία της ! Καλό σεξ πρόθυμη να ικανοποιήσει τον πελάτη ... τα 20€ ίσως να είναι πολλά αλλά για μια φορά αξίζει ! Παραθέτω και φωτογραφία από το δωμάτιο του οίκου που είναι στο ισόγειο
 

Συνημμένα

  • CF008D0A-1739-46F0-BCF4-77CD43205BA6.jpeg
    CF008D0A-1739-46F0-BCF4-77CD43205BA6.jpeg
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 45

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Εμένα προσωπικά γιατί σχεδόν καμία δε μου έχει φερθεί ξεπετίστικα,δε μου έχει δαγκώσει πούτσα ή δε με έχει σπρώξει ;;; Είτε στο Λ73,είτε στο Ιωαννίνων 5,είτε στα Φ81-Φ109Α ;; Ίσως φταίτε και εσείς εάν δεν είστε ευγενικοί ή γενικότερα είστε ψυχροί με τις κοπέλες..

Εγώ γενικά είμαι φιλικός,χαμογελαστός και τρυφερός με τις κοπέλες,γιατί πάμε που πάμε για να γαμήσουμε,αλλά είναι και αυτές άνθρωποι που θέλουν τακτ.


Το λέω,γιατί εμένα τις περισσότερες φορές δε με έχουν ξεπετάξει.Δεν ξέρω εάν είναι λόγω του ότι οι κοπέλες είναι ηλικιακά κοντά σε εμένα (εγώ 22 χρονών) ενώ κάποιοι από εσάς σίγουρα είστε πάνω από 40-45 ή επειδή δεν πάω απότομα να ορμήξω.
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
411
Πόντοι
21
Είσαι γλυκοτσούτσουνος με χαμηλές απαιτήσεις. Εμείς έχουμε υψηλά στάνταρ πια. Το αξίζουμε λόγο εμπειρίας και κακουχιών.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Είσαι γλυκοτσούτσουνος με χαμηλές απαιτήσεις. Εμείς έχουμε υψηλά στάνταρ πια. Το αξίζουμε λόγο εμπειρίας και κακουχιών.

Είναι και θέμα του πόσο πληρώνουμε λογικά..
Όπως είχε πει και ένας παλαιότερος στο φόρουμ,δε γίνεται να ζητάμε ποιότητα Mercedes με τιμές Skoda..
Επίσης,εγώ αποφεύγω ακάποτα για τους λόγους που είχα αναφέρει παλαιότερα..
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
411
Πόντοι
21
Είναι και θέμα του πόσο πληρώνουμε λογικά.. ΟΧΙ
Όπως είχε πει και ένας παλαιότερος στο φόρουμ,δε γίνεται να ζητάμε ποιότητα Mercedes με τιμές Skoda.. ΓΙΝΕΤΑΙ
Επίσης,εγώ αποφεύγω ακάποτα για τους λόγους που είχα αναφέρει παλαιότερα.. ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΦΑΝΤΑ
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386

Αν είστε τακτικοί πελάτες,ξέρω εγώ ;! Ίσως γίνεται..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom