Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 272 άτομα (16 μέλη και 256 επισκέπτες)

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
66
Like
11.635
Πόντοι
3.506
Επιστροφή στα στέκια του αγοραίου έρωτα, μετά από καιρό. Τελευταία φορά που γάμησα, πουτάνα, ήταν την Black Friday. Το σερί έσπασε την προηγούμενη Τετάρτη, όπου μετά από 4 χρόνια πήρα call girl (Αντριάννα), σπάζοντας δεύτερο σερί, στο καπάκι. Αφού μου άνοιξε η όρεξη, μία εβδομάδα μετά και συγκεκριμένα την περασμένη Τρίτη, αποφάσισα να επισκεφτώ το Κνίδου 18. Μιλάμε για ένα κωλοχανείο, το οποίο ενδείκνυται για σκληρούς μύστες, μερακλήδες και μπουρδελιάρηδες, με καριέρα από 20 χρόνια και πάνω. Τον οίκο διευθύνει η Ελίνα, μία μεσήλικη και έμπειρη τρανς. Μου παρουσίασε δύο κοπέλες. Ένα χοντρό μελαχρινό τρίμπαζο και την Μαίρη, μία milf με αξιοπρεπή σώμα και μέτρια, αλλά έκφυλη φάτσα. Πλήρωσα το εισιτήριο και πέρασα στο στενό δωμάτιο. Μετά από αρκετά λεπτά ήρθε η Μαίρη, ξάπλωσε δίπλα μου και άρχισε τα προκαταρκτικά. Λίγα φιλιά στο στήθος, στο στόμα και κατέβηκε κατευθείαν προς τα κάτω. Άρχισε να γλύφει τα αρχίδια, προχωρώντας ακόμη χαμηλότερα. Εγώ κατάλαβα αμέσως τις διαθέσεις της, έκανα λίγο στην άκρη, το αριστερό μου πόδι και η Μαίρη ξεκίνησε ένα ωραίο γλυφοκώλι, βαθύ και μεγάλο σε διάρκεια. Δυστυχώς ήμουν πάρα πολύ καυλωμένος και δεν την άφησα να μου πάρει πίπα. Την έστησα στα τέσσερα και με το που τον έχωσα, έχυσα αμέσως. Καθαριστήκαμε και οι δύο με μωρομάντηλα, με χαιρέτισε και έφυγε. Με το που βγήκε έξω, μπήκε μέσα η Ελίνα, μου έδωσε το κινητό της και με ενημέρωσε για κάποια θέματα του οίκου, με εμένα να στέκω ολόγυμνος και να την ακούω προσεκτικά. Ντύθηκα, την ευχαρίστησα, την χαιρέτισα και πήρα τον δρόμο της επιστροφής.
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
589
Like
1.849
Πόντοι
206

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.651
Πόντοι
731
Η πατρισια έφυγε για πάντα απο Ελλάδα
Αν δε κάνω λάθος βρίσκεται στην Ισπανία

απο που την εμαθες την πληροφορια ? ειχε φυγει και παλια ...για οσους θυμουνται δουλευε στο λ73 ....μετα εξαφανιστηκε για κανα χρονο και γυρισε ρεμουνδου 21 πριν παει αγιου πετρου 7
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
230
Like
298
Πόντοι
21
καλησπερα παιδια μηπως μπορει να μου πει καποιος για την κατερινα φυλης 74 πιες μερες μπορω να την βρω;
 

Επισκέπτης
Εμένα προσωπικά γιατί σχεδόν καμία δε μου έχει φερθεί ξεπετίστικα,δε μου έχει δαγκώσει πούτσα ή δε με έχει σπρώξει ;;; Είτε στο Λ73,είτε στο Ιωαννίνων 5,είτε στα Φ81-Φ109Α ;; Ίσως φταίτε και εσείς εάν δεν είστε ευγενικοί ή γενικότερα είστε ψυχροί με τις κοπέλες..

Εγώ γενικά είμαι φιλικός,χαμογελαστός και τρυφερός με τις κοπέλες,γιατί πάμε που πάμε για να γαμήσουμε,αλλά είναι και αυτές άνθρωποι που θέλουν τακτ.


Το λέω,γιατί εμένα τις περισσότερες φορές δε με έχουν ξεπετάξει.Δεν ξέρω εάν είναι λόγω του ότι οι κοπέλες είναι ηλικιακά κοντά σε εμένα (εγώ 22 χρονών) ενώ κάποιοι από εσάς σίγουρα είστε πάνω από 40-45 ή επειδή δεν πάω απότομα να ορμήξω.
δεν ειμαστε ευγενικοι γι αυτο
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
δεν ειμαστε ευγενικοι γι αυτο

Υποθέσεις έκανα.
δεν είμαι και σίγουρος πώς εξηγείται η κακή συμπεριφορά των κοριτσιών. Συν το ότι από ο,τι εξυπακούεται,η κάθε κοπέλα έχει διαφορετική αντίδραση ανά πελάτη.

Μην το πάρει κανείς προσωπικά,χωρίς παρεξήγηση.
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
278
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
Εγώ γενικά είμαι φιλικός,χαμογελαστός και τρυφερός με τις κοπέλες,γιατί πάμε που πάμε για να γαμήσουμε,αλλά είναι και αυτές άνθρωποι που θέλουν τακτ.
< έχεις μείνει πίσω τώρα οι γκόμενες γουστάρουν να τις  φτύνεις να τις κατουράς να τις δέρνεις να τον χώνεις βαθιά στο λαρύγγι μέχρι να ξεράσουν  και στο τέλος  σου φυλάνε τα πόδια και σου δίνουν και χαρτζιλίκι για τον κόπο που έκανες να τις πηδήξεις >
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
< έχεις μείνει πίσω τώρα οι γκόμενες γουστάρουν να τις  φτύνεις να τις κατουράς να τις δέρνεις να τον χώνεις βαθιά στο λαρύγγι μέχρι να ξεράσουν  και στο τέλος  σου φυλάνε τα πόδια και σου δίνουν και χαρτζιλίκι για τον κόπο που έκανες να τις πηδήξεις >

Αυτό ισχύει για όσους γουστάρουν αυτές, όχι όλους..
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386

<Θέλω να πω με λίγα λόγια,ότι εάν εκείνη έχει χημεία με τον πελάτη,θα τα ανεχτεί αυτά,ειδάλλως μπορεί να είναι κάπως ξινή και <<ξεπέτα>>. Δεν είμαι σίγουρος>.
 

λανθιμος

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας ειμαι νεος μπουρδελακιας στο κουρμπετι και δεν ξερω καν αν γραφω στη σωστη ενοτητα ψαχνω για δυο ιεροδουλες που πηρα πριν μια βδομαδα αλλα δεν θυμαμαι σε ποιο μπουρδελο μια και δεν ειμαι απο τα μερη ουτε κινουμαι συχνα ξερω την περιοχη που ειναι μεταξουργειο τη μια τη λενε σοφια ξανθια με πρασινα ματια μετριο αναστημα με δυνατη πιπα η ρωσιδα η πολωνη και την αλλη δεν θυμαμαι ονομα ειναι μαυρη αρκετα εντυπωσιακη ωραιο κωλαρο και βυζια απο την δομινικανη δημοκρατια μου ειπε και ηλικιας 27 ετων μηπως γνωριζετε τα μπουρδελα που εργαζονται τα κοριτσια?ευχαριστω μου αρεσει η δουλεια που κανετε
 

λανθιμος

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας ειμαι νεος μπουρδελακιας στο κουρμπετι και δεν ξερω καν αν γραφω στη σωστη ενοτητα ψαχνω για δυο ιεροδουλες που πηρα πριν μια βδομαδα αλλα δεν θυμαμαι σε ποιο μπουρδελο μια και δεν ειμαι απο τα μερη ουτε κινουμαι συχνα ξερω την περιοχη που ειναι μεταξουργειο τη μια τη λενε σοφια ξανθια με πρασινα ματια μετριο αναστημα με δυνατη πιπα η ρωσιδα η πολωνη και την αλλη δεν θυμαμαι ονομα ειναι μαυρη αρκετα εντυπωσιακη ωραιο κωλαρο και βυζια απο την δομινικανη δημοκρατια μου ειπε και ηλικιας 27 ετων μηπως γνωριζετε τα μπουρδελα που εργαζονται τα κοριτσια?ευχαριστω μου αρεσει η δουλεια που κανετε
να σημειωσω οτι οι κοπελες ηταν σε διαφορετικα μπουρδελα
 

kavvlantias

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2019
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
μια Ντεμυ πετιτ σχιστοματα απο το φ66 δ που εξαφανιστηκε?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
γεια σας ειμαι νεος μπουρδελακιας στο κουρμπετι και δεν ξερω καν αν γραφω στη σωστη ενοτητα ψαχνω για δυο ιεροδουλες που πηρα πριν μια βδομαδα αλλα δεν θυμαμαι σε ποιο μπουρδελο μια και δεν ειμαι απο τα μερη ουτε κινουμαι συχνα ξερω την περιοχη που ειναι μεταξουργειο τη μια τη λενε σοφια ξανθια με πρασινα ματια μετριο αναστημα με δυνατη πιπα η ρωσιδα η πολωνη και την αλλη δεν θυμαμαι ονομα ειναι μαυρη αρκετα εντυπωσιακη ωραιο κωλαρο και βυζια απο την δομινικανη δημοκρατια μου ειπε και ηλικιας 27 ετων μηπως γνωριζετε τα μπουρδελα που εργαζονται τα κοριτσια?ευχαριστω μου αρεσει η δουλεια που κανετε

Καλώς σε βρίσκουμε Λάνθιμε.
  :hi:
 

mixaj

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
413
Like
1.084
Πόντοι
201
Επιστροφή στα στέκια του αγοραίου έρωτα, μετά από καιρό. Τελευταία φορά που γάμησα, πουτάνα, ήταν την Black Friday. Το σερί έσπασε την προηγούμενη Τετάρτη, όπου μετά από 4 χρόνια πήρα call girl (Αντριάννα), σπάζοντας δεύτερο σερί, στο καπάκι. Αφού μου άνοιξε η όρεξη, μία εβδομάδα μετά και συγκεκριμένα την περασμένη Τρίτη, αποφάσισα να επισκεφτώ το Κνίδου 18. Μιλάμε για ένα κωλοχανείο, το οποίο ενδείκνυται για σκληρούς μύστες, μερακλήδες και μπουρδελιάρηδες, με καριέρα από 20 χρόνια και πάνω. Τον οίκο διευθύνει η Ελίνα, μία μεσήλικη και έμπειρη τρανς. Μου παρουσίασε δύο κοπέλες. Ένα χοντρό μελαχρινό τρίμπαζο και την Μαίρη, μία milf με αξιοπρεπή σώμα και μέτρια, αλλά έκφυλη φάτσα. Πλήρωσα το εισιτήριο και πέρασα στο στενό δωμάτιο. Μετά από αρκετά λεπτά ήρθε η Μαίρη, ξάπλωσε δίπλα μου και άρχισε τα προκαταρκτικά. Λίγα φιλιά στο στήθος, στο στόμα και κατέβηκε κατευθείαν προς τα κάτω. Άρχισε να γλύφει τα αρχίδια, προχωρώντας ακόμη χαμηλότερα. Εγώ κατάλαβα αμέσως τις διαθέσεις της, έκανα λίγο στην άκρη, το αριστερό μου πόδι και η Μαίρη ξεκίνησε ένα ωραίο γλυφοκώλι, βαθύ και μεγάλο σε διάρκεια. Δυστυχώς ήμουν πάρα πολύ καυλωμένος και δεν την άφησα να μου πάρει πίπα. Την έστησα στα τέσσερα και με το που τον έχωσα, έχυσα αμέσως. Καθαριστήκαμε και οι δύο με μωρομάντηλα, με χαιρέτισε και έφυγε. Με το που βγήκε έξω, μπήκε μέσα η Ελίνα, μου έδωσε το κινητό της και με ενημέρωσε για κάποια θέματα του οίκου, με εμένα να στέκω ολόγυμνος και να την ακούω προσεκτικά. Ντύθηκα, την ευχαρίστησα, την χαιρέτισα και πήρα τον δρόμο της επιστροφής.
απλα να προσεχετε...παιζουν ακαποτα
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
650
Κριτικές
30
Like
5.892
Πόντοι
11.005
Καλημέρα, είδα μια χθεσινή κριτική για την Χριστίνα από φυλής 54.
Γύρισε ο μοντελοκοριτσαρος ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.141
Κριτικές
1.245
Like
194.392
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 136 & 134β κλειστά.

Φυλής 134α Γκαμπριέλα μελαχρινή νταρντανα με 2.5-3αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134 & 109β κλειστά.

Φυλής 109β Χριστίνα ξανθιά κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό. Και εδώ όπως και στο αδερφό σπιτάκι (Φ81) είναι και η πρώτη πόρτα κλειστή και χτυπάς κουδούνι.

Φυλής 105 κλειστό.

Φυλής 81 Άννα καστανοξανθο κοντοπουτανο ζυμαράκι με κανονικό ωραίο κορμάκι 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71  Στέλλα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 69α Ιωάννα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 67 κλειστό.

Φυλής 86β Άννα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 86α κλειστό.

Φυλής 84β  Όλγα καστανή κοπέλα με ίσιο μαλλί κανονικό σώμα ,  2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α κλειστό.

Φυλής 65β Σονια καστανή κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Έλλη μελαχρινή κοντή σώμα με πιασίματα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α & 11β κλειστά.

Αγκυρας 12β κλειστό.

Αγκυρας 12α Άννα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Ολγα ξανθιά μιλφ πάρα πολύ χοντρή με 3.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα, η Άννα είναι η γνωστή μιλφ από Ρεμουνδου 21α, Αλκαμένους 113, Βεργας 6α κλπ ενώ η Όλγα είναι και αυτή γυρολόγος από Περγάμου 27, Αλκαμένους 117, Διδύμου 16, Βεργας 6β κλπ.

Αγκυρας 9 Λαρίσα στο δωμάτιο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα καστανοξανθη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 74 αριστερά Ελένη ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα 1.5αρι βυζί και Κατερίνα στο δωμάτιο σε πρόγραμμα μισής ώρας, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 74 δεξιά Μαρία μελαχρινή παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 72  Ρομινα καστανή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66δ & 66α κλειστά.

Φυλής 56 Νανσί ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι ωραία κωλαρα, απλό πρόγραμμα.

Φυλης 54β Γιαννα μιλφ με κάστανο σκούρο  μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Λίζα ξανθιά ψηλή κοπέλα με ωραίο λεπτό κορμί 1.5αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom