Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 200 άτομα (8 μέλη και 192 επισκέπτες)

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
626
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
...πρωϊ στην Πιπίνου?...και στην Αγκύρας πότε πάει?...
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
...πρωϊ στην Πιπίνου?...και στην Αγκύρας πότε πάει?...
Κοίτα φίλε δεν είναι στάνταρ αυτό άλλοτε θα είναι Άγκυρας άλλοτε Πιπίνου εναλλάξ απ'ότι κατάλαβα δουλεύει διπλοβαρδια πάντως είχα καιρό να δω και να περάσω με μια τόσο αξιόλογη κοπέλα
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.218
Κριτικές
5
Like
1.310
Πόντοι
216
Κοίτα φίλε δεν είναι στάνταρ αυτό άλλοτε θα είναι Άγκυρας άλλοτε Πιπίνου εναλλάξ απ'ότι κατάλαβα δουλεύει διπλοβαρδια πάντως είχα καιρό να δω και να περάσω με μια τόσο αξιόλογη κοπέλα
Τι προγράμμα κάνει αδερφέ?
Για όσους ενδιαφέρονται Στέλλα και Μιχαέλα από Φώκαιας μας αφήνουν για τις χώρες τους
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Τι προγράμμα κάνει αδερφέ?
Η κοπέλα κάνει το πρόγραμμα που παίζει συνήθως στα μαγαζιά αυτά ελεύθερο στοματικό
τώρα για άλλα πράγματα επιπλέον δεν μπορώ να πω καθώς είμαι του απλού.
Αργότερα εντός της ημέρας θα ανεβάσω κριτική για την κοπέλα
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
649
Κριτικές
30
Like
5.886
Πόντοι
11.005
Σήμερα όμως έχω μια πολύ καλή πληροφορία για καινούργια κοπέλα την Τανια που εμφανίστηκε εδώ και δύο μέρες Αγκυρας12Α και Πιπίνου 118 λοιπόν η κοπέλα είναι μελαχρινή νεαρή σωματαρα μοντέλου τέλειες αναλογίες πραγματικά δεν έχει να ζηλέψει απολύτως τίποτα από call girls και κοπέλες που δουλεύουν σε στούντιο απροσδόκητα ομορφη.
Χτες την είδα και μπήκα στην πρίζα πέρασα το πρωί μαζί της Πιπίνου και δεν μετάνιωσα καλά ήταν έμεινα ευχαριστημένος η κοπέλα είναι εντάξει λίγο άπειρη και μαζεμένη αλλά συνεργάσιμη.
Ότι καλύτερο έχει εμφανιστεί τα τελευταία χρόνια μαζί με την Βίκυ στο μαγαζί αυτο



Όντως πολύ καλή η πληροφορία. Την πήρα σήμερα και είναι πολύ καλή. Ωραία εμφάνιση και καλό service.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geny24

geny24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
28
Κριτικές
10
Like
297
Πόντοι
290
Όντως πολύ καλή η πληροφορία. Την πήρα σήμερα και είναι πολύ καλή. Ωραία εμφάνιση και καλό service.

ευχαριστω φιλε για την ενημερωση θα προσπαθησω να περασω και εγω απο εκει
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456

METAKSOURGIAKOS13

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
99
Like
54
Πόντοι
0
καλησπέρα η τζέσικα απο αγίου πέτρου 7  ξέρει κανεις που δουλεύει ?? κατι ακουσα για στούντιο γνωρίζουμε σε ποιό είναι ??

ευχαριστω 
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
καλησπέρα η τζέσικα απο αγίου πέτρου 7  ξέρει κανεις που δουλεύει ?? κατι ακουσα για στούντιο γνωρίζουμε σε ποιό είναι ??
ευχαριστω  


Θησέως 365, Θησέως 40,Πειραιώς 193 και Αθηνών 318
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
192.972
Πόντοι
45.465
τώρα live

λίγα σπιτάκια από Ιάσωνος γιατί τα περισσότερα ακόμα είναι κλειστά, θα ανοίγουν σιγά σιγά σε λίγα λεπτά.


Ιάσωνος 36 Αλεξάνδρα καστανή μιλφ πολύ χοντρή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 37 Ναταλιτσα καστανή με μαλλί ίσιο μέχρι τους ώμους κοντή πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ αριστερά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 37α Μαρία ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Ιάσονος 39 δεξιά πάνω στις σκάλες  Μαρία μελαχρινή Ελληνίδα πολύ χοντρή με 2.5αρι βυζι διαφορά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39 δεξιά υπόγειο Νταρια μελαχρινή κοπέλα κοντουλα με ωραίο κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ πάνω και από τα δύο βυζια της, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39 αριστερά ισόγειο Ρωξανη καστανοξανθη νταρντανα με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39 δεξιά βάθος σκαλιά πάνω δεξιά Ελένη μελαχρινή χοντρή με 3αρι βυζι τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και Σοφία καστανή ακόμα πιο χοντρή με 2.5αρι βυζι και, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.


Ιάσωνος 44 Καιτη με πολύ χοντρή μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Ιάσωνος 44 νέο Κρυσταλια μελαχρινή χοντρή με πράσινα μάτια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Ιάσωνος 44 νέο ισόγειο δεξιά Άννα ξανθοκαστανη παχουλη με 3.5αρια βυζια, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 46 Καρίνα μελαχρινή με πολύ μακρύ μαλλί σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Γνωρίζουμε πότε επιστρέφει από τις διακοπές της η MILF Ελένη από Κολωνού 53?  
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
192.972
Πόντοι
45.465
Γνωρίζουμε πότε επιστρέφει από τις διακοπές της η MILF Ελένη από Κολωνού 53? 
τώρα πάντως δουλεύει η Παολα,
σύμφωνα με την υπηρεσία η Ελενη  λείπει ακόμα στην Ουκρανία. ..
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.727
Πόντοι
2.836
Ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον συναγωνιστή n.smirni76, που είναι -σχεδόν- ο μοναδικός συστηματικός ρεπόρτερ και μας ενημερώνει για τις κοπέλες στα μπουρδέλα. Πάντα άμεσος και εξυπηρετικός σε ό,τι τον ρωτήσουμε και πάντα χωρίς να εμπλέκεται σε αντιπαραθέσεις με κανέναν. Να 'σαι καλά παιχταρά μου!
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Γνωρίζουμε πότε επιστρέφει από τις διακοπές της η MILF Ελένη από Κολωνού 53?  
Την περιμένω κι εγώ την Ελένη πως και πως  :erection: :erection: :erection: αλλά κι εμένα η υπηρεσία μου είπε ότι δεν ξέρει πότε θα επιστρέψει  :-( :undecided:
 

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
Σήμερα όμως έχω μια πολύ καλή πληροφορία για καινούργια κοπέλα την Τανια που εμφανίστηκε εδώ και δύο μέρες Αγκυρας12Α και Πιπίνου 118 λοιπόν η κοπέλα είναι μελαχρινή νεαρή σωματαρα μοντέλου τέλειες αναλογίες πραγματικά δεν έχει να ζηλέψει απολύτως τίποτα από call girls και κοπέλες που δουλεύουν σε στούντιο απροσδόκητα ομορφη.
Χτες την είδα και μπήκα στην πρίζα πέρασα το πρωί μαζί της Πιπίνου και δεν μετάνιωσα καλά ήταν έμεινα ευχαριστημένος η κοπέλα είναι εντάξει λίγο άπειρη και μαζεμένη αλλά συνεργάσιμη.
Ότι καλύτερο έχει εμφανιστεί τα τελευταία χρόνια μαζί με την Βίκυ στο μαγαζί αυτο

Μολις δοκιμαστηκε στο αγκυρας 12.
Κορμαρα με μικρο βυζι ελαφρως πεσμενο φοβερο κωλαρακι.Πιπα χωρις προφυλακτικο και στο σεξ τα δινει ολα με αληθινες καυλωτικες κραυγουλες. Πανω στο σεξ επεσαν και κατι γλωσσοφιλα δεν αντεξα.
Θα ειναι ενλλαξ με πιπινου και προς το παρων θα ειναι για 2 εβδομαδες μονο απο οτι μου ειπε.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Σε ένα Φυλής 200 έχει πάει κανείς τον τελευταίο καιρό να δει πώς είναι ;
Έχω ακούσει πως το ανακαίνισαν το καλοκαίρι..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom