Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.840
Πόντοι
5.195
Χτεσινή καταδρομική σε μερικά σπιτάκια κατά την διάρκεια της 2ης βάρδιας. Είχαμε:

Φυλής
71 ισόγειο: η μουνάρα η Μαίρη, κρίμα τέτοιο μουνί να είναι και μεγάλο παλτό. Μαζί της η Λιλη η πιτσιρίκα σκίνυ, αδυνατούλικο μωράκι. Απλό πρόγραμμα και για τις δύο. Αυτοί που γουστάρουν τέτοιες καταστάσεις ίσως την βρουν ενδιαφέρουσα
71 όροφος: κλασσικά η μιλφ Στέλλα χωρίς γυαλιά
65 ισόγειο: η μουνάρα η Σιμόνα, και εδώ κρίμα τέτοιο μωρό να είναι μέγα παλτό
86 ισόγειο: κλασσικά η αλογομουνάρα Σόνια με το στήθος έξω
69 ισόγειο: η γνωστή Τζουλιάννα με φουλ πρόγραμμα

Αγκύρας 12: Η Σούζη με την Όλγα

Φωκαίας:
17 η Πάολα με τα μεγάλα βυζιά
25 όροφος: η Τζανίνα η γνωστή ξανθιά γυρολόγος. Η υπηρεσία την παρουσίασε σαν νέα κοπέλα  :jerking:
27 υπερυψομένο ισόγειο: η Βαλέρια, μελαχρινή με πιασίματα. Είναι η κοπέλα που δουλεύει και πρωινά στο από κάτω μαγαζί
19: η Αθηνά. Μελαχρινή κοπέλα με πιασίματα. Είναι στην κατηγορία προμιλφ. Εμένα μου θυμίζει την γκόμενα την σκυλού που βλέπεις στα μπουζούκια ντυμένη ξέκωλα. Την έχω δει δύο τρεις φορές και κάτι μου έλεγε το πορνοένστικτό μου ότι θα είναι καλή μέσα. Αποφάσισα να ρισκάρω και όντως δεν έπεσα έξω. Γαμιέται καλά, πιπώνει επίσης καλά και γενικότερα είναι μια τίμια επιλογή στο 20άρικο δεδομένου ότι κάνει και φουλ πρόγραμμα.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.840
Πόντοι
5.195
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα πέρασμα μετά από κάνα μήνα τουλάχιστον στο Βεργας3 τώρα το μεσημέρι πραγματικά δεν ξέρω αν θα γίνω υπερβολικός αλλά πιστεύω ότι δεν υπάρχει λόγος να μένουν μαγαζιά ανοικτά ζητώντας 20€ο για τόσο χάλια απελπιστικά άσχημες κοπέλες έτσι λοιπόν δεξιά μια Εύα ξανθιά με πλαδαρό παχουλό σώμα εντελώς αδιάφορη μαζί της ένα δίποδο βουβάλι Νάνσυ χοντρή άσχημη αριστερά μια ψηλή άχαρη η Νάντια νομίζω τσατσά η γαμημενη υποχθόνια αντιπαθεστατη ξανθιά με το κοντό μαλλί αν συνεχίσει στο ίδιο μοτίβο το μαγαζί ούτε απ'έξω.
Πραγματικά απορώ που απευθύνονται σε Ούννους πολύ χαλί μιλάμε...

Όσον αφορά για τα μαγαζιά της Μαραθώνος όπου έγιναν κάποιες αναφορές αυτή την στιγμή δεν υπάρχει καμία κοπέλα που να αξίζει 20€ο το πιο πιθανό για όσους σκέφτονται να πάνε εκεί ως εναλλακτική επιλογή του Μεταξουργείου απλά θα πληρώσουν διπλάσια τιμή για αντίστοιχες ή και χειρότερες υπηρεσίες άλλωστε αν σκεφτείτε ότι εκεί έρχονται κοπέλες για λίγο καιρό και μετά φεύγουν δεν ενδιαφέρονται για να αποκτήσουν πελατεία ότι κάτσει οποίο κορόιδο μπει να αρπάξουμε το 20€ο εύκολα γρήγορα και μετά ο επόμενος.Μονη εξαίρεση εκεί στη Μαραθώνος είναι μια Μιλφ με κοντοκουρεμένο καστανό Μαλλί η Λίνα μέτρια εμφανισιακά αλλά κάπως τίμια στο δωμάτιο

 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
308
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
21
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΕΜΑΧΙΟ - ΦΡΕΣΚΟ ΚΡΕΑΣ :respect: :heavymetalbig:

#ΦΥΛΗΣ 66Δ(αυτή την στιγμή) Είναι εκεί η Λίζα καινούργια κοπέλα Μολδαβέζα μελαχρινή κανονικό σώμα με πιασίματα μεσαίο στήθος με ελεύθερο στοματικό!


▼ΟΛΟΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΩ ΦΥΛΗΣ 66Δ... ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΣΚΟΥΠΑ  LIVE!!!

---------- ΑΠΟΣΤΟΛΗ ----------

ΣΤΟΧΟΣ → ΛΙΖΑ♥ :jade:

χαχα φιλε τζων σμιθ...αξιζει τοσο πολυ;δωσε λιγο ινφο πλιζ!!

●ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΣΤΕΤΗΝ ΚΑΡΓΑ ΑΚΑ!!! :pipa1:

●ΞΕΠΑΡΘΕΝΙΑΣΤΕΤΗΝ ΚΑΡΓΑ!!! :takethis:

●ΨΩΛΟΧΥΣΤΕΤΗΝ ΚΑΡΓΑ ΣΤΗ ΜΑΠΑ!!! :2on1:

χαχα φιλε τζων σμιθ αξιζει τοσο πολυ;;;;δωσε λιγο ινφο στον λαο!!!!

ασε που δεν προλαβαινουμε!!!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.217
Κριτικές
94
Like
46.523
Πόντοι
17.311
Χτεσινή καταδρομική σε μερικά σπιτάκια κατά την διάρκεια της 2ης βάρδιας. Είχαμε:

Φυλής
71 ισόγειο: η μουνάρα η Μαίρη, κρίμα τέτοιο μουνί να είναι και μεγάλο παλτό. Μαζί της η Λιλη η πιτσιρίκα σκίνυ, αδυνατούλικο μωράκι. Απλό πρόγραμμα και για τις δύο. Αυτοί που γουστάρουν τέτοιες καταστάσεις ίσως την βρουν ενδιαφέρουσα
71 όροφος: κλασσικά η μιλφ Στέλλα χωρίς γυαλιά
65 ισόγειο: η μουνάρα η Σιμόνα, και εδώ κρίμα τέτοιο μωρό να είναι μέγα παλτό
86 ισόγειο: κλασσικά η αλογομουνάρα Σόνια με το στήθος έξω
69 ισόγειο: η γνωστή Τζουλιάννα με φουλ πρόγραμμα

Αγκύρας 12: Η Σούζη με την Όλγα

Φωκαίας:
17 η Πάολα με τα μεγάλα βυζιά
25 όροφος: η Τζανίνα η γνωστή ξανθιά γυρολόγος. Η υπηρεσία την παρουσίασε σαν νέα κοπέλα  :jerking:
27 υπερυψομένο ισόγειο: η Βαλέρια, μελαχρινή με πιασίματα. Είναι η κοπέλα που δουλεύει και πρωινά στο από κάτω μαγαζί
19: η Αθηνά. Μελαχρινή κοπέλα με πιασίματα. Είναι στην κατηγορία προμιλφ. Εμένα μου θυμίζει την γκόμενα την σκυλού που βλέπεις στα μπουζούκια ντυμένη ξέκωλα. Την έχω δει δύο τρεις φορές και κάτι μου έλεγε το πορνοένστικτό μου ότι θα είναι καλή μέσα. Αποφάσισα να ρισκάρω και όντως δεν έπεσα έξω. Γαμιέται καλά, πιπώνει επίσης καλά και γενικότερα είναι μια τίμια επιλογή στο 20άρικο δεδομένου ότι κάνει και φουλ πρόγραμμα.

για ΣΙΜΟΝΑ απο φυλης πλεον, οντως ακυρη επιλογη. οταν ηταν φωκαιας ηταν super & ειχα κανει 2-3 καλα γαμησια μαζι της. προσφατα που ξαναπηγα μαζι της στο φ.65, ηταν εντελως δραμα η φαση. no worries, παμε παρακατω.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Χτεσινή καταδρομική σε μερικά σπιτάκια κατά την διάρκεια της 2ης βάρδιας. Είχαμε:

Φυλής
71 ισόγειο: η μουνάρα η Μαίρη, κρίμα τέτοιο μουνί να είναι και μεγάλο παλτό. Μαζί της η Λιλη η πιτσιρίκα σκίνυ, αδυνατούλικο μωράκι. Απλό πρόγραμμα και για τις δύο. Αυτοί που γουστάρουν τέτοιες καταστάσεις ίσως την βρουν ενδιαφέρουσα
71 όροφος: κλασσικά η μιλφ Στέλλα χωρίς γυαλιά
65 ισόγειο: η μουνάρα η Σιμόνα, και εδώ κρίμα τέτοιο μωρό να είναι μέγα παλτό
86 ισόγειο: κλασσικά η αλογομουνάρα Σόνια με το στήθος έξω
69 ισόγειο: η γνωστή Τζουλιάννα με φουλ πρόγραμμα

Αγκύρας 12: Η Σούζη με την Όλγα

Φωκαίας:
17 η Πάολα με τα μεγάλα βυζιά
25 όροφος: η Τζανίνα η γνωστή ξανθιά γυρολόγος. Η υπηρεσία την παρουσίασε σαν νέα κοπέλα  :jerking:
27 υπερυψομένο ισόγειο: η Βαλέρια, μελαχρινή με πιασίματα. Είναι η κοπέλα που δουλεύει και πρωινά στο από κάτω μαγαζί
19: η Αθηνά. Μελαχρινή κοπέλα με πιασίματα. Είναι στην κατηγορία προμιλφ. Εμένα μου θυμίζει την γκόμενα την σκυλού που βλέπεις στα μπουζούκια ντυμένη ξέκωλα. Την έχω δει δύο τρεις φορές και κάτι μου έλεγε το πορνοένστικτό μου ότι θα είναι καλή μέσα. Αποφάσισα να ρισκάρω και όντως δεν έπεσα έξω. Γαμιέται καλά, πιπώνει επίσης καλά και γενικότερα είναι μια τίμια επιλογή στο 20άρικο δεδομένου ότι κάνει και φουλ πρόγραμμα.
η Αθήνα στο 19 κάνει και κωλο;
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
για ΣΙΜΟΝΑ απο φυλης πλεον, οντως ακυρη επιλογη. οταν ηταν φωκαιας ηταν super & ειχα κανει 2-3 καλα γαμησια μαζι της. προσφατα που ξαναπηγα μαζι της στο φ.65, ηταν εντελως δραμα η φαση. no worries, παμε παρακατω.
εγώ 1 φορά στη Φωκαίας τη γάμησα τυπε και ακόμα το μετανιώνω.... πάνε 2 χρόνια από τότε
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.217
Κριτικές
94
Like
46.523
Πόντοι
17.311

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Αν λέμε την ίδια Μαρία που μέχρι πριν λίγο καιρό δούλευε και ως τσατσά στο ΜΑ 28..αλλά και ως πόρνη στο Ιάσωνος 46....όχι δεν είναι καλή σε εμφάνιση...είναι άσχημη.. αλλά καλή σε υπηρεσίες.
Αν ήταν και πιο παλιά στο Ι 36 αυτή είναι!!
Είναι ενα BBW που ξέρει πολλύ καλά το αντικείμενο της!!!!
 

opadosksanthoygenoys

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2012
Μηνύματα
438
Κριτικές
10
Like
423
Πόντοι
511
Απορώ πως πάτε ακόμα και γαματε σε μπουρδελο στη φυλής (μετάξι δε γαμαω ούτε με ένα εκατομμύριο ευρώ cash). Πείτε με περίεργο πείτε με μαλακά αλλά πλέον προτιμώ να βαρέσω μια πηχτή από το να με ακουμπήσει τανα στα μπουρδελα.Χιλιες φορές να κάνω το σκατο μου παξιμάδι και να γαμησω 1-2 φορές βίζιτα πάρα μπουρδελο. Δεν είμαι στη τσέπη του καθενός αλλά όχι μπουρδελο ρε μάγκες. Όχι τίποτα άλλο αλλά δεν σκάνε πλέον και καλά μουνια...
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Όχι τυπε πολύ καιρό μετά έφυγε για εκεί που είναι τώρα έχω γράψει κριτική τότε για αυτήν Φωκαίας 27 ισόγειο
 

Giorgos_80

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
6
Like
72
Πόντοι
0
Καλησπερα ξανα,

πριν λιγο εκανα μια βολτα φυλη και γυρω,δεν αντεξα πολυ γιατι κανει τρομερη ζεστη

αυτα απο μενα

Φυλής
Φ72 Κασσάνδρα
Φ66 Δ Κλειστό
Φ66 Α Νάστια
Φ56 Αλεξάνδρα Ειρηνη
Φ54 Β Λίζα
Φ54 Α Τζέσικα


Και φωκαιας εναν γυρο

Φωκαιας
27(86) Κλειστό
27 Β Αλίνα απλο
27 Α Χριστίνα απλο
25 Β Κλειστό
25 Α Τζανίνα Με απλο
19 Αθηνά
17 Β Ιζαμπέλα απλο
17 Α Μιχαέλα ειπε ακα στοματικο
13 Κλειστό
9 Αίμιλη με ελευθερο στοματικο
7 Α Κλειστό
7 Κλειστό
7 Άννα

αυτα καλη συνεχεια,να περασετε οσο μπορειτε καλα το καλοκαιρι που απεμεινε,το επιπεδο μετριο,η μονη ωραια ειναι η τζεσικα,ευχαριστω, Γιωργος..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.796
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα

Διδύμου 7 αριστερά Αλινα, σε απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 7 δεξιά Χριστίνα η πιπιναρα, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 8α Νικόλ, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 8β Λίλιαν και Ντιαννα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 16 Αναστασία, σε απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 18 υπόγειο ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα.

Διδύμου 18 ισόγειο Σονια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 20 Αμιρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 22 κάτω Αγγέλα, τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Διδύμου 22 όροφος κλειστό.

Διδυμου 27 Μαρία Ελένη Αλεξία κσι Βερονικα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.



 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Απορώ πως πάτε ακόμα και γαματε σε μπουρδελο στη φυλής (μετάξι δε γαμαω ούτε με ένα εκατομμύριο ευρώ cash). Πείτε με περίεργο πείτε με μαλακά αλλά πλέον προτιμώ να βαρέσω μια πηχτή από το να με ακουμπήσει τανα στα μπουρδελα.Χιλιες φορές να κάνω το σκατο μου παξιμάδι και να γαμησω 1-2 φορές βίζιτα πάρα μπουρδελο. Δεν είμαι στη τσέπη του καθενός αλλά όχι μπουρδελο ρε μάγκες. Όχι τίποτα άλλο αλλά δεν σκάνε πλέον και καλά μουνια...
όχι φίλαρακι δεν είσαι ούτε μαλάκας ούτε περίεργος,
είναι σεβαστό αυτό που λες απλώς εγώ συγκεκριμένα έχω να διαθέσω ένα 200-300ευρω για βίζιτα δεν το παίζω λεφτάς ούτε είμαι πλουσιοπαιδο για να τα βγάλω κάνω σε κάθε βάρδια μου βόλτα στην γέφυρα ζωής-θανάτου..αλλά αν με φωλιασει θα το κλάψω περισσότερο από το 20ευρω.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.217
Κριτικές
94
Like
46.523
Πόντοι
17.311
Απορώ πως πάτε ακόμα και γαματε σε μπουρδελο στη φυλής (μετάξι δε γαμαω ούτε με ένα εκατομμύριο ευρώ cash). Πείτε με περίεργο πείτε με μαλακά αλλά πλέον προτιμώ να βαρέσω μια πηχτή από το να με ακουμπήσει τανα στα μπουρδελα.Χιλιες φορές να κάνω το σκατο μου παξιμάδι και να γαμησω 1-2 φορές βίζιτα πάρα μπουρδελο. Δεν είμαι στη τσέπη του καθενός αλλά όχι μπουρδελο ρε μάγκες. Όχι τίποτα άλλο αλλά δεν σκάνε πλέον και καλά μουνια...

ποιος ο λογος να δωσεις τα τριπλασια λεφτα για μια πουτανα, αφου και στο 20αρικο αν εισαι σωστος απεναντι της θα κανεις την ιδια δουλεια, θα σε εκτιμησει και θα σε εχει στα ωπα ωπα οποτε πηγαινεις μαζι της καθε φορα??? προσωπικα εχω 2-3 standarακια που οποτε παω, περναω super και καθομαι ενα 15αλεπτο μεσα χοντρικα (επειδη με ξερουν προφανως). απο την αλλη αν ημουν millionaire, ισως πηγαινα με βιζιτες και εγω λογικα, αλλα στην παρουσα φαση μια χαρα ειναι τα πουτανακια της φυλης.
 

opadosksanthoygenoys

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2012
Μηνύματα
438
Κριτικές
10
Like
423
Πόντοι
511
Ρε μάγκες δεν είναι ανάγκη να είστε εκατομμυρίουχοι για να πηδηξετε βίζιτα 1-2 φορές το μήνα βίζιτα αλλά να σας το πω κι αλλιώς. Θεωρώ τις τανες στα μπουρδελα ότι το κάνουν χειρότερα από αγγαρεία οπότε τι να γαμησω μια μπριζόλα τι μια τανα στη φυλής. Δυστυχισμένος είναι όλες και δεν γουστάρουν. Δόξα το θεό κριτικές για βίζιτες υπάρχουν πολλές και δύσκολα τρως φόλα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom