Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 261 άτομα (20 μέλη και 241 επισκέπτες)

kopaskk

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.374
Κριτικές
61
Like
633
Πόντοι
2.357
μάγκες θέλω τα φώτα σας. ποιά έχει το πιο δεκτικό κωλαράκι?
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια η Μαιρη απο Αχαρνων 85 τι εγινε; Καπου θα δουλευει, βιζιτα, στουντιο, κατι...

Α ρε Μαιρη μονο εσυ αξιζες!
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.568
Like
7.226
Πόντοι
1.056
ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΑΥΛΑ Κ ΜΟΝΟ :happy: :happy: :happy:

Σημερα δεν ειχα σκοπο να παω να  :fuck2: την Τριτη το Φακελ εκαμε καλη δουλεια :worship:αλλα μια τα teenz,μια οι milfαρες αλλα κ το μνμ του 3pat man για την Λιλη στο Φ71Πανω με οδηγησαν στις 7+30 στον Σταθμο Βικτωρια :wanker: :wanker: :wanker:

Φ71Πανω Η Λιλη ξεκινα στις 00:00 μαζι με τα φανταζματα :headbang: :headbang:
η κοπελα ηταν στο δοματιο δεν την ειδα κ δεν ρωτησα ποια ηταν :badair:
Φ61Ταριφουπογα κλειστο
Φ72Χουφτωσα το πλαδαρο σωμα την Κασσανδρας
Φωκ9Μια ψηλη πανω σε τακουνια λευκοσαρκη κοπελα με μακρια μαλλια κ αφρατο καλοθρεμενο 2πω δεν θυμαμαι ονομα :dunno:
Το αλλο 9 κλειστο
Λεω θα παω στην Μαυρουλα :afro:Μπιουτυ,Φ66Αριστερα οπου δουλευε μια στρουμπουλη ξανθη για την οποια η 2τσα ελεγε τα βελτιστα,η  :afro: πιανει δουλεια  στις 00:00 κ αυτη :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Ηλεκτρικος Μετρο Μεταξι :walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis:
Παω καρφι Κολ27Ισογ μπας κ ειναι η Παμελα ή εστω η Καταλινα η οποια συμφωνα με την 2τσα ελειπε σημερα εκτακτως,μικρο τα κακο,στην θεση της ηταν Λουνα οπως εγραψε κ ο 1981.
Ειπα να την δοκιμασω το πολυ πολυ να χασω ενα 10ευρω...
Θα συμφωνησω με οσα εγραψε ο 1981 αλλα θα πρεπει να πω πως η φουσκωτη μουναρα της ηταν αρκετα στενη,την ανοιξα βεβαια οσο μπορουσα για να γαμησουν με ανεση οι επομενοι συναγωνιστες :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:να δω τι αλλο θα κανω...Κ ΚΑΥΤΗ ΣΑΝ ΥΨΗΚΑΜΙΝΟΣ :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
Πρεπει επισης να αναφερω κ την ταση που εχουν Κ η Λουνα Κ η Καταλινα αλλα Κ αλλη μια Βενεζουελανη,με μεγαλη αφρατη πατουρα,απο το Α.Πετρου να κλεινουν τα ποδια τους προσπθωντας να τα φερουν σε εκταση οταν τις εχεις τανασκελα με σκοπο να αποφυγουν τις βαθειες πατωτες πουτσιες :woldman: :woldman: :woldman:
Αφου λοιπον την γαμησα οσο πιο καλα κ δυνατα μπορουσα,δεν μου εδωσε την αισθηση οτι πονουσε εδειχνε να της αρεσει κ καποια στιγμη λιγο πριν τελειωσω επαψε να ασκει δυναμη στα ποδια,φανταστειτε τι προσπαθουσα να αντιπαλευσω για να της το καμω οσο πιο ευρυχωρο γινεται :undecided: :smiley6600: :smiley6600:,τελειωασα βρυχωμενος μεσα της :coolcondom:
Με τον πλαστη μελατο μεσα στο :coolcondom:να μουλιαζει απο τα :sperm: :sperm: :sperm:καναμε χαδακια,αγκαλιστες κ φιλακια μεχρι να ντυθει να φυγει κ ετσι ο πλαστης ξαναγινε πετρα :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Βγαζω το ταλαιπωρο σκουφι :coolcondom: καθημενος με το ινδιανακι ορθιο μπροστα μου κ αρχιζω να χαιδευω,με τον πλαστη,τον αριστερο της μηρο λερωνοντας τον με σπερμα,εδειχνε να της αρεσει...
Μιας κ δεν ηθελα η στυση να παει ανεκμεταλευτη δινω αλλο ενα 10ευρω στην 2τσα...
Το ινδιανακι καμει σαλονι κ ερχεται με νεο :coolcondom:μια απο τα ιδια κ αυτη την φορα με πιο εντονη προσπαθεια κλοπης :tickedoff: βεβαια,με εμενα να διαρκω περισσοτερο αλλα κ να τελειωνω με :jerking2:πανω στο μωρο κ το σεντονι.
Τελος πρεπει να πω πως η Λουνα κανει αγαρμπη αρχιδομαλαξη :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:κ δυσκολευτε να βαλει το :coolcondom:τουλαχιστον σε μενα.
Δεν νομιζω να την ξανα :knockinb:επειδη εχει την ταση να κλεινει τα ποδια :thubsdown: :thubsdown: :thubsdown:
Φευγοντας εφαγα μια μπουγατσα απο τον φουρνοBF με 1,20 :smiley6600:

Aυτα απο μενα,ελπιζω να βοηθησα καλα να περνατε κ καλες διακοπες :thumbsup:


:walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis:


 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Τύποι καλησπέρα θέλω τα φώτα σας
3η βάρδια Ναταλί ξανθιά με κοντό μαλλί Φωκαίας 27 υπόγειο φουλ πρόγραμμα ανακοινώνει η τσατσά... Αξίζει μέσα ή φόλα;;;
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πέρασμα πριν λίγο από τα εξής μαγαζιά

Φώκαιας 27 ισόγειο Αλινα ξανθιά κοπέλα κανονικό σώμα μικρό βυζί τίποτα ενδιαφέρον
Φώκαιας 27 υπόγειο Νάταλι ξανθιά με κοντό μαλλί αρκετά χρόνια προϋπηρεσία έχει βαρύνει γενικότερα και δεν λέει εμφανισιακά
Φυλής 66Α Μπιουτι μια Αφρικανα με καλό σώμα αλλά από το ύφος της έκανε μπαμ ότι είναι ακατάλληλη δεν πρόκειται για την γνωστή που δούλευε στα Φυλης65,Φωκσιας25ισογειο
Φυλής66Δ Αλεξάνδρα μελαχρινή αδύνατη νεαρή κοπέλα
Φυλης59 δύο μελαμψες μέτριες απωθητικές κοπέλες φυσικά ούτε για αστείο η σκέψη για δοκιμή ούτε για βόλτα δεν έχει νόημα εκεί
Φυληε109 ισόγειο Νελυ η καχεκτική αδύνατη μελαχρινή κοπέλα εντελώς αδιάφορη ούτε με 3.5 €πουλα αξία ενός φρέντο δεν αξίζει το μαγαζί πάλι βρωμαγε απαίσια
Φυλης109 όροφος Χριστίνα μια ξανθιά κοπέλα ψηλή σχετικά αδύνατη ακολη πολύ μέτρια παρουσία εδώ επίσης ένα μεγάλο αντικίνητρο είναι η άθλια αντιπαθεστατη τσατσά από Αλκιβιάδου παλιότερα και μόνο το αντίκρισμα της φέρνει τάση για εμετό.

Αυτά αρκετά μαγαζιά κλειστά υπήρχε κάποια κίνηση από κόσμο καλό ξημέρωμα
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
Γεια σας μαγκες, λοιπον προχθες τριτη βαρδια.

Φωκαιας 24 η Αννα (η γνωστη). Μελαχρινη, καλο σωμα, μετριο προς καλο προσωπο, καυλοφατσα.
Φουλ προκαταρκτικα, φιλια, χαδια, τριψιματα, δαχτυλα.
Δυνατο τσιμπουκι ανευ καποτας με @@γλυψιμο, πολυ καλο στησιμο, πολυ καλη συμμετοχη. Προτεινεται.


Φυλης 71 στον οροφο η Λιλη. "Βαριστημενο" 20χρονο μελαχρινο πετιτ κουκλακι απο την Ρουμανια
Κωλαρακι, βυζακια, μπουτακια, σφιχτα (πετρα) και λαχταριστα.
Προκαταρκτικα μηδεν, εγω οτι εκανα. Τσιμπουκι με καποτα, μετριο.
ΑΛΛΑ τερμα σφιχτομουνικο, καιρο ειχα να παρω τοσο σφιχτο μουνι.
Το εφαγε για 7-8 λεπτα πολυ δυνατα χωρις να βγαλει κιχ. Απολαυση ηταν!
Αυτα.....
Όταν λες γνωστή?η αννα από 24 που δούλευε πριν?
 

livaja

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
26
Like
832
Πόντοι
990
ξερει καποιος αν η αλιονα παραμενει Διδυμου 27 ή μετακομισε στο αχαρνων 85?
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.040
Πόντοι
5.435

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Γ) Στα παρακμιακά πλέον και υπερτιμημένα μαγαζάκια της Μαραθώνος που 20€πουλα για κοπέλες εφάμιλλες κατωτερες κοπέλες από αυτές του Μεταξουργείου εκεί λοιπόν έχει έρθει πάλι μια Μιλφ που δούλεψε πριν λίγους μήνες η Λίνα κοντό μαλλί καστανό μέτριο ύψος κανονικό σώμα εμφάνιση σχετικα μέτρια που δεν θα έβαζε κάποιον σε σκέψη να βγάλει 20€ο αλλά στο δωμάτιο είναι δοκιμασμένη με πολύ καλές υπηρεσίες
Ακόμα δουλεύουν εκεί η Ιρίνα (ξανθιά ήταν λεπτή με μικρά βυζάκια πριν πο 10 χρόνια) και μιά άλλη μελαχρινή πιό νταρντανέ φίλη της (δε θυμάμαι πως την λένε Βαλέρια ή Βαλεντίνα κάτι τέτοιο),και οι 2 δουλεύαν παλιά στο Φωκαίας 27 στο ισόγιο.Η Ιρίνα έκανε φανταστικό ακάποτο τσιμπουκάκι με τελειωτικό στο στόμα :).

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΑΥΛΑ Κ ΜΟΝΟ :happy: :happy: :happy:

Σημερα δεν ειχα σκοπο να παω να  :fuck2: την Τριτη το Φακελ εκαμε καλη δουλεια :worship:αλλα μια τα teenz,μια οι milfαρες αλλα κ το μνμ του 3pat man για την Λιλη στο Φ71Πανω με οδηγησαν στις 7+30 στον Σταθμο Βικτωρια :wanker: :wanker: :wanker:

Φ71Πανω Η Λιλη ξεκινα στις 00:00 μαζι με τα φανταζματα :headbang: :headbang:
η κοπελα ηταν στο δοματιο δεν την ειδα κ δεν ρωτησα ποια ηταν :badair:
Φ61Ταριφουπογα κλειστο
Φ72Χουφτωσα το πλαδαρο σωμα την Κασσανδρας
Φωκ9Μια ψηλη πανω σε τακουνια λευκοσαρκη κοπελα με μακρια μαλλια κ αφρατο καλοθρεμενο 2πω δεν θυμαμαι ονομα :dunno:
Το αλλο 9 κλειστο
Λεω θα παω στην Μαυρουλα :afro:Μπιουτυ,Φ66Αριστερα οπου δουλευε μια στρουμπουλη ξανθη για την οποια η 2τσα ελεγε τα βελτιστα,η  :afro: πιανει δουλεια  στις 00:00 κ αυτη :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Ηλεκτρικος Μετρο Μεταξι :walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis:
Παω καρφι Κολ27Ισογ μπας κ ειναι η Παμελα ή εστω η Καταλινα η οποια συμφωνα με την 2τσα ελειπε σημερα εκτακτως,μικρο τα κακο,στην θεση της ηταν Λουνα οπως εγραψε κ ο 1981.
Ειπα να την δοκιμασω το πολυ πολυ να χασω ενα 10ευρω...
Κολωνού 30 είναι ακόμα η Νατάσσα και η Γκαμπριέλα η Αλίνα και η Βάλια?Για την Γκαμπριέλα είχα ακούσει ότι είχε χοντρίνει κ'άλλο  :headbang:και δούλευε κάποιο διάστημα στην Αχαρνών για 20 Ευρώ.
  Εχω να ερθω πάνω από 1 χρόνο και δεν ξέρω τι παίζει?Ότι διαβάζω από σας μαθαίνω και ότι μου λένε οι φίλι μου  :)
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Ακόμα δουλεύουν εκεί η Ιρίνα (ξανθιά ήταν λεπτή με μικρά βυζάκια πριν πο 10 χρόνια) και μιά άλλη μελαχρινή πιό νταρντανέ φίλη της (δε θυμάμαι πως την λένε Βαλέρια ή Βαλεντίνα κάτι τέτοιο),και οι 2 δουλεύαν παλιά στο Φωκαίας 27 στο ισόγιο.Η Ιρίνα έκανε φανταστικό ακάποτο τσιμπουκάκι με τελειωτικό στο στόμα :).
Κολωνού 30 είναι ακόμα η Νατάσσα και η Γκαμπριέλα η Αλίνα και η Βάλια?Για την Γκαμπριέλα είχα ακούσει ότι είχε χοντρίνει κ'άλλο  :headbang:και δούλευε κάποιο διάστημα στην Αχαρνών για 20 Ευρώ.
   Εχω να ερθω πάνω από 1 χρόνο και δεν ξέρω τι παίζει?Ότι διαβάζω από σας μαθαίνω και ότι μου λένε οι φίλι μου  :)
που εισαι  ρε φιλε;;χαθηκες !
 

patpatpatman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
256
Πόντοι
20
Αυτή η Λίλη είμαι μόνο 3 βάρδια

Δεν ξερω αλλα 2-3 φορες που την εχω πετυχει ηταν 3η βαρδια.

Η Άννα είναι μόνο 3η βάρδια? Ξέρει κάποιος?

Οχι, την εχω πετυχει αρκετες φορες και 2η βαρδια.

Όταν λες γνωστή?η αννα από 24 που δούλευε πριν?

Η Ρωσσιδα Αννα μελαχρινη καυλολοφατσα δουλευει στο Φωκαιας 24 αρκετο καιρο με πολυ καλες υπηρεσιες
και πολλοι την εχουν στο προγραμμα, οπως και γω, γι αυτο εγραψα "η γνωστη"

Τύποι καλησπέρα θέλω τα φώτα σας
3η βάρδια Ναταλί ξανθιά με κοντό μαλλί Φωκαίας 27 υπόγειο φουλ πρόγραμμα ανακοινώνει η τσατσά... Αξίζει μέσα ή φόλα;;;

Παλια ηταν τουρμπο, τωρα εχει πεσει παρα πολυ....
Πριν κανενα χρονο που την πηρα τελευταια φορα μονο το τσιμπουκι αξιζε (ελευθερο) το οποιο ηταν πολυ καλο.
Πηγαινε αλλου καλυτερα.
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
παιδιά η Μαρία το μιλφ από Αλεξάνδρου 22 που δούλευε και Ιάσωνος 46 είναι καλή σε εμφάνιση??
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
614
Κριτικές
9
Like
1.031
Πόντοι
86
Τύποι καλησπέρα θέλω τα φώτα σας
3η βάρδια Ναταλί ξανθιά με κοντό μαλλί Φωκαίας 27 υπόγειο φουλ πρόγραμμα ανακοινώνει η τσατσά... Αξίζει μέσα ή φόλα;;;

Μια φορα που περασα μαζι της αξιζε... Αυτα βεβαια ειναι υποκειμενικα...
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.568
Like
7.226
Πόντοι
1.056
Ακόμα δουλεύουν εκεί η Ιρίνα (ξανθιά ήταν λεπτή με μικρά βυζάκια πριν πο 10 χρόνια) και μιά άλλη μελαχρινή πιό νταρντανέ φίλη της (δε θυμάμαι πως την λένε Βαλέρια ή Βαλεντίνα κάτι τέτοιο),και οι 2 δουλεύαν παλιά στο Φωκαίας 27 στο ισόγιο.Η Ιρίνα έκανε φανταστικό ακάποτο τσιμπουκάκι με τελειωτικό στο στόμα :).
Κολωνού 30 είναι ακόμα η Νατάσσα και η Γκαμπριέλα η Αλίνα και η Βάλια?Για την Γκαμπριέλα είχα ακούσει ότι είχε χοντρίνει κ'άλλο  :headbang:και δούλευε κάποιο διάστημα στην Αχαρνών για 20 Ευρώ.
   Εχω να ερθω πάνω από 1 χρόνο και δεν ξέρω τι παίζει?Ότι διαβάζω από σας μαθαίνω και ότι μου λένε οι φίλι μου  :)
Δεν γνωριζω προεδρε :dunno:
 

bellylove

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2013
Μηνύματα
668
Like
49
Πόντοι
6
Ρε παιδιά η ΝΑΤΑΛΙ η πολύ αδυνατουλα απο Ιάσωνος 27 υπόγειο ποτε δουλεύει ξέρει κάποιος????
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
589
Like
1.849
Πόντοι
206

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Παλια ηταν τουρμπο, τωρα εχει πεσει παρα πολυ....
Πριν κανενα χρονο που την πηρα τελευταια φορα μονο το τσιμπουκι αξιζε (ελευθερο) το οποιο ηταν πολυ καλο.
Πηγαινε αλλου καλυτερα.
ευχαριστώ τυπε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom