Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 331 άτομα (30 μέλη και 301 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σκοτεινο ναι,βρωμικο δεν θα το λεγα αλλα μου αρεσουν τα μεγαλα δοματια κ τα ταβανια τους,ειναι ιδιαιτερος χωρος κ αισθανομαι τυχερος που βλεπω το εσωτερικο ενος τετοιου κτηριου.
εγω προτιμω να βλεπω την πουτανα. Εκει ουτε την πουτανα ουτε την πουτσα σου βλεπεις, και φυσικα αυτο γινεται για να μη φαινεται η βρωμια. Θελουνε λεφτα, αλλα δε μπορουν να παρεχουν ουτε τα αυτονοητα
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Αυτο που στο πισωκολλητο η κοπελα βαζει το χερι της απ κατω και τριβει τα αρχιδια, το κανουν ολες;
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Καλημέρα τύποι σε λίγα σπίτια στη φυλής χθες απογευματινή βάρδια
Φωκαίας 17 ισόγειο Μικαέλα απ' όλα εκτός πρωκτικού
Φωκαίας 27 υπόγειο Χριστίνα ελληνοουκρανεζα σε φουλ πρόγραμμα όπως ανακοίνωσε
Φυλής 59 ισόγειο Άννα με πρωκτικό
Φυλής 66Α Αλεξάνδρα σε απλό πρόγραμμα
Φυλής 67 Αντριάννα πρώην Ναταλί από Φωκαίας
Φυλής 69 όροφος Μαρία από Φιλιππίδου σε απλό πρόγραμμα
Φυλής 71 ισόγειο Μαίρη η γνωστή σε απλό πρόγραμμα
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Ξερει κανεις αν Κολωνου 27 το απογευμα δουλευουν ακομα αυτες οι λατινες που λενε??
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Δεν ανέβηκα τυπε μου... νόμιζα ότι ήταν η Σακίρα με τον Τσάτσο που ήταν στο Φιλιππίδου 11Β και δε μπήκα στο κόπο καν
 

Mparakis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρεις κάνεις η τρελοκοτσιδου Μαρία είναι ακόμα στην Παρασίου ;πρωινά μέχρι τι ώρα;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.896
Κριτικές
101
Like
47.710
Πόντοι
21.661

Παυλος_85

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
14
Like
22
Πόντοι
0
Νέο αίμα εχτές στο μεταξουργειο, μιχαελα, Κεραμεικού όροφο, σε εκείνο με την ωραία πόρτα, όχι στα σαπια δίπλα, μέτριο ανάστημα, προσπάθησε αρκετά, συνιστώ για 10 ευρώ μελαχρινή, σύντομα γιατί ίσως πάρει μεταγραφή, επίσης ρε παιδιά παρατηρώ στην περιοχή ότι έχουν ξεθαρεψει απίστευτα η πακιστανοι και μπαγκλαντεσιανοι, νομίζω πρέπει να κατέβουν η παοκτσηδες ξανά... Αυτά από μένα την συνιστώ ανεπιφύλακτα, ευχαριστώ, Παύλος
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Αυτο που στο πισωκολλητο η κοπελα βαζει το χερι της απ κατω και τριβει τα αρχιδια, το κανουν ολες;
είναι το γνωστό πολύ παλιό κόλπο από πολλές  φολεσ Ελληνίδες πουτάνες αλλά και από Ρωσίδες όπου έτριβαν τα αρχιδια με σκοπό μα χύσεις πιο γρήγορα !!!!!! Αποτέλεσμα να μην χυνεις εύκολα και να χαλιεσαι !!! Μετά σου πέταγαν και το κορυφαίο έχεις κάτι μωρό μου ; ΤΙ Να ΕΧΩ ΜΩΡΗ ; ΑΦΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΕΙΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΒΛΩΣΕΙΣ !!μακρυα από δαυτες !!
 

patpatpatman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
258
Πόντοι
20
Γεια σας μαγκες, λοιπον προχθες τριτη βαρδια.

Φωκαιας 24 η Αννα (η γνωστη). Μελαχρινη, καλο σωμα, μετριο προς καλο προσωπο, καυλοφατσα.
Φουλ προκαταρκτικα, φιλια, χαδια, τριψιματα, δαχτυλα.
Δυνατο τσιμπουκι ανευ καποτας με @@γλυψιμο, πολυ καλο στησιμο, πολυ καλη συμμετοχη. Προτεινεται.


Φυλης 71 στον οροφο η Λιλη. "Βαριστημενο" 20χρονο μελαχρινο πετιτ κουκλακι απο την Ρουμανια
Κωλαρακι, βυζακια, μπουτακια, σφιχτα (πετρα) και λαχταριστα.
Προκαταρκτικα μηδεν, εγω οτι εκανα. Τσιμπουκι με καποτα, μετριο.
ΑΛΛΑ τερμα σφιχτομουνικο, καιρο ειχα να παρω τοσο σφιχτο μουνι.
Το εφαγε για 7-8 λεπτα πολυ δυνατα χωρις να βγαλει κιχ. Απολαυση ηταν!
Αυτα.....

 

Παυλος_85

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
14
Like
22
Πόντοι
0
Γεια σας μαγκες, λοιπον προχθες τριτη βαρδια.

Φωκαιας 24 η Αννα (η γνωστη). Μελαχρινη, καλο σωμα, μετριο προς καλο προσωπο, καυλοφατσα.
Φουλ προκαταρκτικα, φιλια, χαδια, τριψιματα, δαχτυλα.
Δυνατο τσιμπουκι ανευ καποτας με @@γλυψιμο, πολυ καλο στησιμο, πολυ καλη συμμετοχη. Προτεινεται.


Φυλης 71 στον οροφο η Λιλη. "Βαριστημενο" 20χρονο μελαχρινο πετιτ κουκλακι απο την Ρουμανια
Κωλαρακι, βυζακια, μπουτακια, σφιχτα (πετρα) και λαχταριστα.
Προκαταρκτικα μηδεν, εγω οτι εκανα. Τσιμπουκι με καποτα, μετριο.
ΑΛΛΑ τερμα σφιχτομουνικο, καιρο ειχα να παρω τοσο σφιχτο μουνι.
Το εφαγε για 7-8 λεπτα πολυ δυνατα χωρις να βγαλει κιχ. Απολαυση ηταν!
Αυτα.....
Αυτή η Λίλη είμαι μόνο 3 βάρδια
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
η Μαρία από Αλεξάνδρου 22 η γνωστή που δούλευε και ιασωνος 46 από εμφάνιση τι λέει παιδιά??
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Γεια σας μαγκες, λοιπον προχθες τριτη βαρδια.

Φωκαιας 24 η Αννα (η γνωστη). Μελαχρινη, καλο σωμα, μετριο προς καλο προσωπο, καυλοφατσα.
Φουλ προκαταρκτικα, φιλια, χαδια, τριψιματα, δαχτυλα.
Δυνατο τσιμπουκι ανευ καποτας με @@γλυψιμο, πολυ καλο στησιμο, πολυ καλη συμμετοχη. Προτεινεται.

Καλησπέρα όντως η Άννα πρέπει να είναι πολύ καλή γενικότερα όμως οι επιλογές για καλές υπηρεσίες αντίστοιχου επιπέδου είναι λίγες πάντως υπάρχουν κοπέλες που προσφέρουν έτσι ας αναφέρω κάποιες περιπτώσεις δοκιμασμένες αξιόλογες

Α) Μαριάννα αδύνατη στο Διδυμου22

Β) Αμιρά μια ξανθιά Μιλφ που δουλεύει αυτό τον καιρό συνήθως απόγευμα Διδυμου 18Α σώμα λίγο περίεργο με πιασίματα αλλά έχει πολύ όρεξη

Γ) Στα παρακμιακά πλέον και υπερτιμημένα μαγαζάκια της Μαραθώνος που 20€πουλα για κοπέλες εφάμιλλες κατωτερες κοπέλες από αυτές του Μεταξουργείου εκεί λοιπόν έχει έρθει πάλι μια Μιλφ που δούλεψε πριν λίγους μήνες η Λίνα κοντό μαλλί καστανό μέτριο ύψος κανονικό σώμα εμφάνιση σχετικα μέτρια που δεν θα έβαζε κάποιον σε σκέψη να βγάλει 20€ο αλλά στο δωμάτιο είναι δοκιμασμένη με πολύ καλές υπηρεσίες

Τώρα Μεταξουργείο θα βρείτε πολύ καλές τίμιες κοπέλες που τιμάνε το 10€ακι πολύ περισσότερο από άλλες που είναι στα 20€πουλα τέτοιες περιπτώσεις είναι

Ιάσωνος 2οροφος Αννα, Ακόμινατου 2 πρωί συνήθως Αλινα Ρωσσιδα χωριατοπούλα σώμα με πιασίματα πολύ τίμια αναμένεται να επιστρέψει το Σαββατοκύριακο
Κολωνού 48 κλασικά αξίες όπως Νατάσα, Άντζελα
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 Βίκυ,28 Χριστίνα μελαχρινή νεαρή κοπέλα πολύ ωραία,28 Κουρτίνα απόγευμα η Αλεξάνδρα από Ακόμινατου.

Αυτές όλες είναι εγγύηση δοκιμασμένες τώρα από κει και πέρα μεγάλο ρίσκο που δεν ξέρω αν αξίζει να μετατραπεί σε απώλεια 20€ου παράδειγμα στο Αγίου Πέτρου υπάρχει ένα πολύ όμορφο Πιπίνι ουτε20 χρόνων η Τατιάνα πληροφορίες για την ικανότητα της κοπελιτσας δεν έχω πως λοιπόν όταν την βλέπω στο σαλόνι άπειρη νωθρή φοβισμένη να μπω δωμάτιο μαζί της αν είναι πανασχετη τι θα γίνει άλλο ενα20€ κουβά? Ποιος ξέρει

Αυτά καλό απόγευμα
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Πηγα Κολωνου 27 ισογειο να δω τις Λατινοαμερικανες,αδειο το σαλονι και η τσατσα μου παρουσιασε την Λουνα,μετριο αναστημα,ομορφο προσωπο,μεγαλα βυζια,γενικα αξιολογο το μενου για 10 ευρω.
Πληρωσα και μετα απο λιγο μπηκε η νεαρη,το βυζι ηταν μεγαλο αλλα πεσμενο,καποια υποψια προκαταρκτικων και μετα γαμησι.
Το προβλημα με αυτες ειναι η επικοινωνια και για αυτο ειναι λιγο μαγκωμενες και το γαμησι παιρνει μια τυπικη μορφη.
Καλα για 10 ευρω,δεν νομιζω να ξανα παω,προχωραμε.
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
Καλησπέρα όντως η Άννα πρέπει να είναι πολύ καλή γενικότερα όμως οι επιλογές για καλές υπηρεσίες αντίστοιχου επιπέδου είναι λίγες πάντως υπάρχουν κοπέλες που προσφέρουν έτσι ας αναφέρω κάποιες περιπτώσεις δοκιμασμένες αξιόλογες

Α) Μαριάννα αδύνατη στο Διδυμου22

Β) Αμιρά μια ξανθιά Μιλφ που δουλεύει αυτό τον καιρό συνήθως απόγευμα Διδυμου 18Α σώμα λίγο περίεργο με πιασίματα αλλά έχει πολύ όρεξη

Γ) Στα παρακμιακά πλέον και υπερτιμημένα μαγαζάκια της Μαραθώνος που 20€πουλα για κοπέλες εφάμιλλες κατωτερες κοπέλες από αυτές του Μεταξουργείου εκεί λοιπόν έχει έρθει πάλι μια Μιλφ που δούλεψε πριν λίγους μήνες η Λίνα κοντό μαλλί καστανό μέτριο ύψος κανονικό σώμα εμφάνιση σχετικα μέτρια που δεν θα έβαζε κάποιον σε σκέψη να βγάλει 20€ο αλλά στο δωμάτιο είναι δοκιμασμένη με πολύ καλές υπηρεσίες

Τώρα Μεταξουργείο θα βρείτε πολύ καλές τίμιες κοπέλες που τιμάνε το 10€ακι πολύ περισσότερο από άλλες που είναι στα 20€πουλα τέτοιες περιπτώσεις είναι

Ιάσωνος 2οροφος Αννα, Ακόμινατου 2 πρωί συνήθως Αλινα Ρωσσιδα χωριατοπούλα σώμα με πιασίματα πολύ τίμια αναμένεται να επιστρέψει το Σαββατοκύριακο
Κολωνού 48 κλασικά αξίες όπως Νατάσα, Άντζελα
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 Βίκυ,28 Χριστίνα μελαχρινή νεαρή κοπέλα πολύ ωραία,28 Κουρτίνα απόγευμα η Αλεξάνδρα από Ακόμινατου.

Αυτές όλες είναι εγγύηση δοκιμασμένες τώρα από κει και πέρα μεγάλο ρίσκο που δεν ξέρω αν αξίζει να μετατραπεί σε απώλεια 20€ου παράδειγμα στο Αγίου Πέτρου υπάρχει ένα πολύ όμορφο Πιπίνι ουτε20 χρόνων η Τατιάνα πληροφορίες για την ικανότητα της κοπελιτσας δεν έχω πως λοιπόν όταν την βλέπω στο σαλόνι άπειρη νωθρή φοβισμένη να μπω δωμάτιο μαζί της αν είναι πανασχετη τι θα γίνει άλλο ενα20€ κουβά? Ποιος ξέρει

Αυτά καλό απόγευμα
φιλε η αμιρα έχει καλό βυζι? μέσα κάνει καλή πίπα??
 

Makis11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
Γεια σας μαγκες, λοιπον προχθες τριτη βαρδια.

Φωκαιας 24 η Αννα (η γνωστη). Μελαχρινη, καλο σωμα, μετριο προς καλο προσωπο, καυλοφατσα.
Φουλ προκαταρκτικα, φιλια, χαδια, τριψιματα, δαχτυλα.
Δυνατο τσιμπουκι ανευ καποτας με @@γλυψιμο, πολυ καλο στησιμο, πολυ καλη συμμετοχη. Προτεινεται.

Η Άννα είναι μόνο 3η βάρδια? Ξέρει κάποιος?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom