Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 279 άτομα (26 μέλη και 253 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Τελικά μάλλον είσαι Τοξικός άντρας η πρωταπριλιά αργεί λίγες μέρες ακόμα
τοξικότητα υπαρχη στην πιάτσα ειδικά αυτή την περίοδο ... όποτε η ειλικρίνεια και η ντομπροσυνη μου λόγο του ότι λέω την αλήθεια αποκαλυπτή την εν λόγο τοξικότητα ....
 

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
όχι όχι !! Απλά μου το είπε ένας φίλος μου τύπε και είναι σίγουρο !!
μου κανει εντύπωση γιατι λες γι αυτην
λες για την πιτσιρικα αντζελα
εχεις πει γα την εβελινα ειναι και αλλες στο μενου????
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
μου κανει εντύπωση γιατι λες γι αυτην
λες για την πιτσιρικα αντζελα
εχεις πει γα την εβελινα ειναι και αλλες στο μενου????
ρε τύπε την αλήθεια λέω απλά !! Και απορώ πχ για την ατζελα πως δεν μειλαο κανένας άλλος ; Δηλαδή μόνο σε εμένα ήθελε ακα ; Δεν παίζει κάτι τέτοιο
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Από ότι βλέπω δεν παίζει τίποτα καινούργιο και καλό στην πιάτσα  :headbang:
Προσωπικά δεν κάνω μεγάλες τσάρκες πια λόγω δουλειάς, αλλά από ότι βλέπω από τις ενημερώσεις όλο οι ίδιες και οι ίδιες :thubsdown:
Καλές περιπτώσεις τύπου Μπιάνκα από Φώκαιας 17 όροφο έχουν αφήσει το άθλημα και οι περισσότερες πέρα από το ότι δεν βλέπονται ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΈΡΟΥΝ ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ ΤΊΜΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΊΕΣ :ak: :thebigfinger: :uzi: :uzi: :uzi:, απ'όσο διαβάζω  :-

Προσωπικά, 1 φορά στις 15 θα τον δίνω στην Πατρίτσια η οποία παρά το νορμάλ πρόγραμμα που ανακοινώνει η άθλια τσατσά :thubsdown: σε μένα κάνει τα πάντα πλην κώλου (και ακαποτου γαμησιου βεβαίως βεβαίως :vomit: :woldman:)

Η μοναδική ελπίδα είναι η επιστροφή της Πειραιώτισσας :rockon: :S :S :S
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Οι ιερόδουλες και οι τσατσάδες γνωρίζονται μεταξύ τους και ανταλλάσσουν συχνά πληροφορίες σχετικά με τους πελάτες που είτε γουστάρουν πολύ είτε δεν γουστάρουν καθόλου! Είναι προφανές ότι εσύ ανήκεις στη 2η κατηγορία!

Αν δεν σε γουστάρει για οποιοδήποτε λόγο κάποια ιερόδουλη, καλό θα κάνεις όχι μόνο σε αυτήν αλλά και στον εαυτό σου να μην ξαναπαρουσιάζεσαι μπροστά της συχνά, και μάλιστα απαιτώντας να περάσεις μαζί της!

Ένας φυσιολογικός άντρας δεν την "βρίσκει" κάνοντας έρωτα με μια γυναίκα που ο ίδιος γνωρίζει ότι δεν τρέφει κανένα θετικό αίσθημα για αυτόν!

Υπάρχουν και άλλες πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια !!!

Εσύ δεν είσαι αυτός που όταν ενημέρωνα το νήμα με την μαύρη λίστα για τις πουτανες νόμιζες ότι ήταν δικές μου περιπτώσεις ενώ απλά ποσταριζα τις κακές κριτικές άλλων μελών του φόρουμ?
Να επαναλάβω ότι τα μόνα μπουρδελα που επιθυμώ να μην με θέλουν είναι αυτά που έχουν λίστα με αγαπουληδες οι οποίοι πρώτα γλύφουν το μουνί της τσατσάς πριν μπουν μέσα?
Να προσθέσω ότι έχω χεσμένους όσους ιδιοκτήτες και λοιπούς συνεργάτες μπουρδελων το παίζουν απλά μέλη του φόρουμ?
Και από που και ως που ξέρουν τα ρεμάλια  τους πελάτες που πάνε στα διαφορετικά μπουρδελα. Αν λες αλήθεια και δεν παίζεις.
Κάθονται με τα καταγραφικα απο κάθε μπουρδελο και κοιτάνε ολοι(ες) μαζί?
 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Προσωπικά, 1 φορά στις 15 θα τον δίνω στην Πατρίτσια η οποία παρά το νορμάλ πρόγραμμα που ανακοινώνει η άθλια τσατσά :thubsdown: σε μένα κάνει τα πάντα πλην κώλου (και ακαποτου γαμησιου βεβαίως βεβαίως :vomit: :woldman:)
Δεν ξέρω, αλλά μαζί μου η Πατρίτσια δεν ήταν τόσο διαχυτική, όσο οι άλλες δύο του μαγαζιού (Μισέλ και Τζέσικα). Φιλάκια μόνο με δική μου πρωτοβουλία με ελάχιστη γλώσσα και πολύ μικρή διάρκεια. Δεν πειράζει όμως, αφού η Τζέσικα είναι ακόμα πιο μούναρος. Οπότε θα κάνω αυτές τις δύο στανταράκια μέχρι τουλάχιστον να έρθει φρέσκο αίμα.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Τι γράφετε για κλωνους βρε τύποι δεν κάνετε για ντετέκτιβ.
Ο τύπος απλώς μπέρδεψε μια παράθεση που ήθελε να μου κάνει.
Ρωτήστε να το ψάξει κανένας διαχειριστής αν νομίζεται ότι έρχεται δίκιο όχι αερολογίες.
Και επαναλαμβάνω λεφτά σε καμία που δεν το αξίζει αλλιώς ρίχνεται λάδι στη φωτια.
Και για τον τύπο που γράφει για μαύρη λίστα πελατών αυτό είναι κάπως αδύνατο σε μπουρδελο που δεν έχει ξαναπατήσει το ποδαρι του κάποιος.
Όπως πάνε τα μπουρδελα από το κακό στο χειρότερο έτσι πάει και αυτό το νήμα.
για να σε πάρουμε στα σοβαρά,πρέπει να καταλάβουμε τι εννοείς..γράφε,λοιπόν,σωστά.
 

Επισκέπτης
Από ότι βλέπω δεν παίζει τίποτα καινούργιο και καλό στην πιάτσα  :headbang:
Προσωπικά δεν κάνω μεγάλες τσάρκες πια λόγω δουλειάς, αλλά από ότι βλέπω από τις ενημερώσεις όλο οι ίδιες και οι ίδιες :thubsdown:
Καλές περιπτώσεις τύπου Μπιάνκα από Φώκαιας 17 όροφο έχουν αφήσει το άθλημα και οι περισσότερες πέρα από το ότι δεν βλέπονται ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΈΡΟΥΝ ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ ΤΊΜΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΊΕΣ :ak: :thebigfinger: :uzi: :uzi: :uzi:, απ'όσο διαβάζω  :-

Προσωπικά, 1 φορά στις 15 θα τον δίνω στην Πατρίτσια η οποία παρά το νορμάλ πρόγραμμα που ανακοινώνει η άθλια τσατσά :thubsdown: σε μένα κάνει τα πάντα πλην κώλου (και ακαποτου γαμησιου βεβαίως βεβαίως :vomit: :woldman:)

Η μοναδική ελπίδα είναι η επιστροφή της Πειραιώτισσας :rockon: :S :S :S
Φιλε με Σοφια δε θα πηγαινεις;
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.411
Πόντοι
3.506
Μοντελοαλυσιδα ολα κλειστα. Τι φαση; Ξερει κανεις;
Τα κορίτσια της συγκεκριμένης αλυσίδας είναι τόσο φόλες, που παίζει να "φόλιασε", η μία την άλλη και να αλληλοεξοντώθηκαν!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Τα κορίτσια της συγκεκριμένης αλυσίδας είναι τόσο φόλες, που παίζει να "φόλιασε", η μία την άλλη και να αλληλοεξοντώθηκαν!
Προτείνω να την μποϋκοτάρουμε όλοι. Τα 20 ευρώ για υπεραπλό πρόγραμμα 10 λεπτών είναι απλά κοροϊδία τη σημερινή εποχή. Προσωπικά έχω να πατήσω πάνω από 6 μήνες και έχω βρει την υγειά μου.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.411
Πόντοι
3.506
κλασσικά ... γενικά αυτή την περίοδο πολλές ζητάνε ακα.. και δεν καταλαβαίνω τον λόγο ειλικρινά !!!
Φίλε Formet, γράφεις συνέχεια για κοπέλες, οι οποίες κάνουν ακάποτο σεξ. Εάν ξέρεις ποιες κοπέλες είναι και αν στο πρότειναν ευθέως, μπορείς να γράψεις εδώ και να ενημερώσεις τους υπόλοιπους συναγωνιστές. Με το να γράφεις ανυπόστατες φήμες ή απλά επειδή νόμιζες, κάνεις κακό στην ενημέρωση, διαστρεβλώνεις την πραγματικότητα και στιγματίζεις τα κορίτσια. Πρόσφατο, δικό σου παράδειγμα, η καινούργια νεαρή Άντζελα, η οποία απλά τρίφτηκε πάνω στο καυλί σου, εσύ θεώρησες ότι ΘΑ έκανε ακάποτο και την "στέγνωσες" δημόσια. Ένας άλλος έγραψε, πριν από εβδομάδες, ότι η Αλίνα, της μοντελοαλυσίδας, κάνει ακάποτο και όλοι γνωρίζουμε πως τα κορίτσια της συγκεκριμένης αλυσίδας δεν κάνουν τίποτα και έχουν δαιμονοποιήσει ακόμη και το φιλί. Καλό είναι να προσέχουμε τι γράφουμε και αν πέσει κάτι στην αντίληψη κάποιου, να ενημερώνουμε. Υπάρχουν κάποια άτομα, τα οποία δεν ενημερώνουν, ισχυριζόμενοι ότι μετά θα πάνε πολλά άτομα, τα οποία επιδιώκουν το ακάποτο γαμήσι. Φίλοι και συναγωνιστές μου, αυτοί που το επιδιώκουν, το έχουν ήδη κάνει!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Φίλε Formet, γράφεις συνέχεια για κοπέλες, οι οποίες κάνουν ακάποτο σεξ. Εάν ξέρεις ποιες κοπέλες είναι και αν στο πρότειναν ευθέως, μπορείς να γράψεις εδώ και να ενημερώσεις τους υπόλοιπους συναγωνιστές. Με το να γράφεις ανυπόστατες φήμες ή απλά επειδή νόμιζες, κάνεις κακό στην ενημέρωση, διαστρεβλώνεις την πραγματικότητα και στιγματίζεις τα κορίτσια. Πρόσφατο, δικό σου παράδειγμα, η καινούργια νεαρή Άντζελα, η οποία απλά τρίφτηκε πάνω στο καυλί σου, εσύ θεώρησες ότι ΘΑ έκανε ακάποτο και την "στέγνωσες" δημόσια. Ένας άλλος έγραψε, πριν από εβδομάδες, ότι η Αλίνα, της μοντελοαλυσίδας, κάνει ακάποτο και όλοι γνωρίζουμε πως τα κορίτσια της συγκεκριμένης αλυσίδας δεν κάνουν τίποτα και έχουν δαιμονοποιήσει ακόμη και το φιλί. Καλό είναι να προσέχουμε τι γράφουμε και αν πέσει κάτι στην αντίληψη κάποιου, να ενημερώνουμε. Υπάρχουν κάποια άτομα, τα οποία δεν ενημερώνουν, ισχυριζόμενοι ότι μετά θα πάνε πολλά άτομα, τα οποία επιδιώκουν το ακάποτο γαμήσι. Φίλοι και συναγωνιστές μου, αυτοί που το επιδιώκουν, το έχουν ήδη κάνει!
ξαναπήγα με την ατζελα και με άφηνε να το βαλο έτσι μέσα .. έκανα την κίνηση και καθόταν κανονικά .. σταμάτησα και της έδειξα το προγυλακτικο που το είχε πανό στο κρεβάτι .. έτσι το πήρε και μου το έβαλε !! Ικανοποιήθηκε σ τώρα τύπε,; Ποτέ δεν έχω πει ψέματα ποτέ !!! Είμαι προβληματισμένος πολύ διότι η κοπέλα μου αρεση πολύ και θέλω να πηγαινο αλλά 1-2-5-10 θα την κάνω την μαλακια !!!και δεν θέλω !!!
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
ξαναπήγα με την ατζελα και με άφηνε να το βαλο έτσι μέσα .. έκανα την κίνηση και καθόταν κανονικά .. σταμάτησα και της έδειξα το προγυλακτικο που το είχε πανό στο κρεβάτι .. έτσι το πήρε και μου το έβαλε !! Ικανοποιήθηκε σ τώρα τύπε,; Ποτέ δεν έχω πει ψέματα ποτέ !!! Είμαι προβληματισμένος πολύ διότι η κοπέλα μου αρεση πολύ και θέλω να πηγαινο αλλά 1-2-5-10 θα την κάνω την μαλακια !!!και δεν θέλω !!!
Η Άντζελα σου αρέσει...
Η Εβελίνα σου αρέσει και της αρέσεις πολύ :jerking2:...
Η Ελένη από Αλκιβιάδου σου αρέσει...
Κάποιες άλλες που έχεις γράψει σου αρέσουν, αλλά δεν θυμάμαι σου αρέσουν...

Δεν είσαι προβληματισμένος, αλλά προβληματικός :idiot:

Όποτε βλέπω δική σου ανάρτηση βαριέμαι να διαβάσω τι μαλάκια έχεις γράψει πάλι :vomit:

Άνοιξε ένα δικό σου νήμα για να γράφεις τις εμπειρίες σου (Τύπου Picker), ώστε να μην παθαίνουν καρκίνο τα μάτια μας, να εκφραζεσαι εσύ και ΝΑ ΦΤΙΆΞΕΙ ΈΣΤΩ ΚΑΙ ΛΊΓΟ ΤΟ ΝΉΜΑ ΤΗΣ ΕΝΗΜΈΡΩΣΗΣ.

Υπάρχουν και άλλοι μαλακές εδώ που γράφουν, αλλά κάνε την αρχή εσύ και θα ακολουθήσουν και αυτοί :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom