Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 186 άτομα (5 μέλη και 181 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Η Άντζελα σου αρέσει...
Η Εβελίνα σου αρέσει και της αρέσεις πολύ :jerking2:...
Η Ελένη από Αλκιβιάδου σου αρέσει...
Κάποιες άλλες που έχεις γράψει σου αρέσουν, αλλά δεν θυμάμαι σου αρέσουν...

Δεν είσαι προβληματισμένος, αλλά προβληματικός :idiot:

Όποτε βλέπω δική σου ανάρτηση βαριέμαι να διαβάσω τι μαλάκια έχεις γράψει πάλι :vomit:

Άνοιξε ένα δικό σου νήμα για να γράφεις τις εμπειρίες σου (Τύπου Picker), ώστε να μην παθαίνουν καρκίνο τα μάτια μας, να εκφραζεσαι εσύ και ΝΑ ΦΤΙΆΞΕΙ ΈΣΤΩ ΚΑΙ ΛΊΓΟ ΤΟ ΝΉΜΑ ΤΗΣ ΕΝΗΜΈΡΩΣΗΣ.

Υπάρχουν και άλλοι μαλακές εδώ που γράφουν, αλλά κάνε την αρχή εσύ και θα ακολουθήσουν και αυτοί :hi:
 μάλλον πειράζει η αλήθεια !!! Οκ.. μια φορά το είπα και δεν θα αναφερθο ξανά !! Πάμε παρακάτω
 
  • Like
Αντιδράσεις: ramada

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Η μοναδική ελπίδα είναι η επιστροφή της Πειραιώτισσας :rockon: :S :S :S

Για φαντάσου να είχε αυτή η σούπερ καύλα καμια σκατοτσατσά σαν αυτή στο Αχαρνών 85 η Αγίου Πέτρου κτλ.
Εγκεφαλικό θα είχα πάθει.
Βρέθηκαν μερικοί καραγκιόζιδες και καταφεραν να την διώξουν δυστυχώς.


Καλά τον formet τι τον περνεται στα σοβαρά?
Το μόνο που καταφέρνει είναι να διώχνει μέλη από το νήμα και ίσως από το σαιτ.
Ίσως αυτός να είναι και ο ρόλος που βαράει εδώ μέσα μαζί με μερικούς αλλους παρεα.
Πολύ θα ήθελα να ήξερα τι συμβαίνει στα παρασκήνια αλλά που...
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
  μάλλον πειράζει η αλήθεια !!! Οκ.. μια φορά το είπα και δεν θα αναφερθο ξανά !! Πάμε παρακάτω

...δεν μας πειράζει η αλήθεια ρε τύπε...απλά επειδή όλα τα μέλη σε έχουν σιχαθεί...δεν μας ενδιαφέρει το πως βλέπεις εσύ την αλήθεια ΣΟΥ...

...έχουμε και εμείς μάτια ξέρεις...βλέπουμε...και ξέρουμε που είναι η αλήθεια...οπότε μην συνεχίζεις να γίνεσαι γελοίος...το καταλάβαμε ότι είσαι κομπλεξικός...
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Χρόνια πολλά!!! 25η Μαρτίου σήμερον εορτάζομαιν την απελευθέρωση από τον οθωμανικό ζυγό!!

Σαν σήμερον 25η Μαρτίου 1821 οι Έλληνες ξεσηκώθηκαν και κήρυξαν πόλεμο κατά της οθωμανικής αυτοκρατορίας!!
Μη όντας άλλο ικανοί να υπομένουν το δυσβάσταχτο ζυγό οι πρόγονοι μας ξεσηκώθηκαν, πήραν τα όπλα και πολέμησαν κατά των Οθωμανών. Μη υπολογίζοντας τη δύναμη των εχθρών πολέμησαν με πάθος και πίστη για ένα υπέρτατο αγαθό: την ελευθερία!! Με αποτέλεσμα εμείς σήμερον να είμαστε ελεύθεροι να μπορούμε να γράφουμε μαλακίες σε αυτό το site.  :uglystupid:

Όλα τα παραπάνω είναι ένα ωραίο παραμυθάκι, το οποίο έχουμε πιστέψει διότι μας το έχουν εμφυσήσει από παιδικής ηλικίας.

Η αλήθεια την οποία δεν πρόκειται να μας την πει κανείς είναι η εξής:

"Οι μεγάλες δυνάμεις της τότε εποχής χρησιμοποίησαν τους προγόνους μας προκειμένου να ρίξουν την οθωμανική αυτοκρατορία. Μας βοήθησαν, μας εξόπλισαν όχι φυσικά για να είμαστε ελεύθεροι να γράφουμε μαλακίες σε αυτό το site, αλλά προς δικό τους όφελος. Με αποτέλεσμα την προσάρτηση της Ελλάδας στη Αγγλοσαξονική επιρροή."

Με απλά λόγια: από τον οθωμανικό ζυγό περάσαμε υπό τον Αγγλοσαξονικό ζυγό, από τον οποίο είχαμε ευκαιρία να απελευθεροθούμε το 1940 αλλά δυστυχώς δεν το κάναμε.

Επόμενος μέχρι σήμερον παραμένουμε υπόδουλοι στους Αγγλοσάξονες, απόδειξη αυτού είναι τα δια παντός τρόπου επιβεβλημένα Αγγλικά. Δεν περιμένω φυσικά να καταλάβετε η να αποβάλλεται την προπαγάνδα που έχετε (έχουμε) φάει από την στιγμή που γεννηθήκατε (γεννηθήκαμε)......

Αλλά μου αρέσει να γράφω την αλήθεια και εφόσον μπορώ το κάνω....  :hi:    
 

Καθηγητής

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
34
Like
197
Πόντοι
0
Κύριοι,ούτως εχόντων των πραγμάτων,ο Ν.Σμύρνη και ο Κουαρεσμά πρέπει να αισθάνονται ενοχές που γράφουν ενημερώσεις σε αυτό το νήμα.Τίθενται οφ τόπικ!
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Χρόνια πολλά!!! 25η Μαρτίου σήμερον εορτάζομαιν την απελευθέρωση από τον οθωμανικό ζυγό!!

Σαν σήμερον 25η Μαρτίου 1821 οι Έλληνες ξεσηκώθηκαν και κήρυξαν πόλεμο κατά της οθωμανικής αυτοκρατορίας!!
Μη όντας άλλο ικανοί να υπομένουν το δυσβάσταχτο ζυγό οι πρόγονοι μας ξεσηκώθηκαν, πήραν τα όπλα και πολέμησαν κατά των Οθωμανών. Μη υπολογίζοντας τη δύναμη των εχθρών πολέμησαν με πάθος και πίστη για ένα υπέρτατο αγαθό: την ελευθερία!! Με αποτέλεσμα εμείς σήμερον να είμαστε ελεύθεροι να μπορούμε να γράφουμε μαλακίες σε αυτό το site.  :uglystupid:

Όλα τα παραπάνω είναι ένα ωραίο παραμυθάκι, το οποίο έχουμε πιστέψει διότι μας το έχουν εμφυσήσει από παιδικής ηλικίας.

Η αλήθεια την οποία δεν πρόκειται να μας την πει κανείς είναι η εξής:

"Οι μεγάλες δυνάμεις της τότε εποχής χρησιμοποίησαν τους προγόνους μας προκειμένου να ρίξουν την οθωμανική αυτοκρατορία. Μας βοήθησαν, μας εξόπλισαν όχι φυσικά για να είμαστε ελεύθεροι να γράφουμε μαλακίες σε αυτό το site, αλλά προς δικός τους όφελος. Με αποτέλεσμα την προσάρτηση της Ελλάδας στη Αγγλοσαξονική επιρροή."

Με απλά λόγια: από τον οθωμανικό ζυγό περάσαμε υπό τον Αγγλοσαξονικό ζυγό, από τον οποίο είχαμε ευκαιρία να απελευθεροθούμε το 1940 αλλά δυστυχώς δεν το κάναμε.

Επόμενος μέχρι σήμερον παραμένουμε υπόδουλοι στους Αγγλοσάξονες, απόδειξη αυτού είναι τα δια παντός τρόπου επιβεβλημένα Αγγλικά. Δεν περιμένω φυσικά να καταλάβετε η να αποβάλλεται την προπαγάνδα που έχετε (έχουμε) φάει από την στιγμή που γεννηθήκατε (γεννηθήκαμε)......

Αλλά μου αρέσει να γράφω την αλήθεια και εφόσον μπορώ το κάνω....  :hi:    
..."Ανήκουμε εις την Δύση"...

...και σε όποιους αρέσει...
...όσοι επιχείρησαν να μας αλλάξουν στρατόπεδο...έφαγαν τα μούτρα τους...
...το κακό είναι ότι μαζί με τα μούτρα τους...ταλαιπώρησαν και ταλαιπωρούν και το υπόλοιπο έθνος...
...μην το συνεχίσουμε...

...το νήμα είναι Ενημέρωση για μπουρδέλα...η πολιτική συζήτηση είναι σε άλλο νήμα... :hi: :hi:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Για φαντάσου να είχε αυτή η σούπερ καύλα καμια σκατοτσατσά σαν αυτή στο Αχαρνών 85 η Αγίου Πέτρου κτλ.
Εγκεφαλικό θα είχα πάθει.
Βρέθηκαν μερικοί καραγκιόζιδες και καταφεραν να την διώξουν δυστυχώς.


Καλά τον formet τι τον περνεται στα σοβαρά?
Το μόνο που καταφέρνει είναι να διώχνει μέλη από το νήμα και ίσως από το σαιτ.
Ίσως αυτός να είναι και ο ρόλος που βαράει εδώ μέσα μαζί με μερικούς αλλους παρεα.
Πολύ θα ήθελα να ήξερα τι συμβαίνει στα παρασκήνια αλλά που...
μην λες για αχαρνων 85 και σκατογατσες ....γιατι την παρακαλαγες σαν γυναικούλα ....δεν διώχνω μελοι απλά καρφονο τις ρομαντικές για να προσέχουν κάποια μελοι !! Θα μπορούσα να τα κρατάω για πάρτυ μου και να περνάω μια χαρά αλλά βλέπεις έχω συνείδηση !!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Banksy

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
...δεν μας πειράζει η αλήθεια ρε τύπε...απλά επειδή όλα τα μέλη σε έχουν σιχαθεί...δεν μας ενδιαφέρει το πως βλέπεις εσύ την αλήθεια ΣΟΥ...

...έχουμε και εμείς μάτια ξέρεις...βλέπουμε...και ξέρουμε που είναι η αλήθεια...οπότε μην συνεχίζεις να γίνεσαι γελοίος...το καταλάβαμε ότι είσαι κομπλεξικός...
Δεν βλέπω εγώ κάτι κάπως!!! Απλά λέω τι μου έτυχε !!και θα ξαναπώ πήγα να το βαλο στην ατζελα και με άφηνε κανονικά !!! Εκτός αν κανείς τον χαζό η αν είσαι ο νταβατζακος της και σε χαλάει που την καρφωνο !!! Και πριν λίγο πήγα παλυ στο φυλής 86 πανό ήταν η ατζελα από Αλβανία ετών 19 είπε η τσατσα τώρα (πριν 10 μέρες 18 έλεγε ..) τελοσπαντον πέρασα στο δωμάτιο και αυτή την φορά της είπα χύμα θέλω χωρίς καποτα !!ξερετε τι έκανε ; Άνοιξε την καποτα την ξεδίπλωσε και την πέταξε στο καλαθάκι !!! Στην συνέχεια μου το έκανε πίπα και πήγε μετά να το βαλη μέσα της .... μπήκε λίγο το κεφαλάκι και καπάκι το αρπάζω το παιζο στα γρήγορα και την έχυσα πανό στο μουνι της !!!! Όποτε προσοχή προς όλους τύποι μου αν κάποιος έχει ανάλογο εμπειρία ας το πει πριν είναι αργά !!!! Τέλος θα πω πως έχω τα αρχιδια και λέω την αλήθεια για την προστασία μας και ας λένε κάποιοι κομπλεξικοί πως εγώ είμαι ο κομπλεξικός !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Banksy

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Κύριοι,ούτως εχόντων των πραγμάτων,ο Ν.Σμύρνη και ο Κουαρεσμά πρέπει να αισθάνονται ενοχές που γράφουν ενημερώσεις σε αυτό το νήμα.Τίθενται οφ τόπικ!
Με τους μαλακες Αλβανους που εχουμε μπλεξει δεν εχεις αδικο.
 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
Τέλος θα πω πως έχω τα αρχιδια και λέω την αλήθεια για την προστασία μας και ας λένε κάποιοι κομπλεξικοί πως εγώ είμαι ο κομπλεξικός !!!
FORMET μη δίνεις σημασία.
«Well, opinions are like assholes. Everybody has one» οπως ειχε πει και ο τεράστιος Callahan.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Δεν βλέπω εγώ κάτι κάπως!!! Απλά λέω τι μου έτυχε !!και θα ξαναπώ πήγα να το βαλο στην ατζελα και με άφηνε κανονικά !!! Εκτός αν κανείς τον χαζό η αν είσαι ο νταβατζακος της και σε χαλάει που την καρφωνο !!! Και πριν λίγο πήγα παλυ στο φυλής 86 πανό ήταν η ατζελα από Αλβανία ετών 19 είπε η τσατσα τώρα (πριν 10 μέρες 18 έλεγε ..) τελοσπαντον πέρασα στο δωμάτιο και αυτή την φορά της είπα χύμα θέλω χωρίς καποτα !!ξερετε τι έκανε ; Άνοιξε την καποτα την ξεδίπλωσε και την πέταξε στο καλαθάκι !!! Στην συνέχεια μου το έκανε πίπα και πήγε μετά να το βαλη μέσα της .... μπήκε λίγο το κεφαλάκι και καπάκι το αρπάζω το παιζο στα γρήγορα και την έχυσα πανό στο μουνι της !!!! Όποτε προσοχή προς όλους τύποι μου αν κάποιος έχει ανάλογο εμπειρία ας το πει πριν είναι αργά !!!! Τέλος θα πω πως έχω τα αρχιδια και λέω την αλήθεια για την προστασία μας και ας λένε κάποιοι κομπλεξικοί πως εγώ είμαι ο κομπλεξικός !!!
Σκασε βλακα Αλβανε,τσουρεκια μας τα εκανες
 
  • Like
Αντιδράσεις: wasabi

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Σκασε βλακα Αλβανε,τσουρεκια μας τα εκανες
  κατάλαβα .. για να εξοργίζεσαι νταβατζακος της θα είσαι .. με καποτα ρε να της λες με ΚΑΠΟΤΑ!!! Δεν είναι αστεία αυτά τα πράγματα !! Εγώ προσωπικά δεν ξαναπατάω φυλής !!! Παρά μόνο αχαρνων με Εβελίνα που και που !!
 

ilvara

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
41
Like
4
Πόντοι
0
Μια φορα ακαποτος, παντα ακαποτος. Αρα συνεχιζει τα ακαποτα αυτη η εβελινα.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
..."Ανήκουμε εις την Δύση"...
...το νήμα είναι Ενημέρωση για μπουρδέλα...η πολιτική συζήτηση είναι σε άλλο νήμα... :hi: :hi:

Εσείς κύριε μπορείτε να ανήκετε όπου θέλετε... επιτρέψτε σε εμάς να ανήκουμε όπου θέλουμε εμείς....

Όσο για το νήμα που λέτε, τα 130 μηνύματα μου δεν νομίζω πως χαλάνε αυτό το νήμα με τα χιλιάδες άλλα άσχετα μηνύματα άλλων μελών....   :hi:

Συγνώμη για την τροποποίηση αλλά θα με έκαναν ban.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Στις τελευταίες 2-3 σελίδες του νήματος υπάρχουν 0 ενημερώσεις.
Μόνο μαλακίες.
Μάλλον πρέπει να αλλάξει ονομασία το νήμα ή να υπάρξει καμία προειδοποίηση στα μέλη που ξεφεύγουν.
Λέω εγώ...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Στις τελευταίες 2-3 σελίδες του νήματος υπάρχουν 0 ενημερώσεις.
Μόνο μαλακίες.
Μάλλον πρέπει να αλλάξει ονομασία το νήμα ή να υπάρξει καμία προειδοποίηση στα μέλη που ξεφεύγουν.
Λέω εγώ...
ξέρουν οι διαχειριστές ποιοι λένε αλήθεια ποιοι τρολαρουν ποιες είναι οι χρήσιμες πληροφορίες και ποιες όχι !!!!  Όταν προχτές ο αντριου ξέφυγε και έλεγε τα ψέματα για την Εβελίνα εκεί δεν μειλισες  τύπε όμως !! Ευτηχος ένας τύπος είπε πως φαινετε διαταραγμένος και είναι πίστεψε με !!!
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
ξέρουν οι διαχειριστές ποιοι λένε αλήθεια ποιοι τρολαρουν ποιες είναι οι χρήσιμες πληροφορίες και ποιες όχι !!!!  Όταν προχτές ο αντριου ξέφυγε και έλεγε τα ψέματα για την Εβελίνα εκεί δεν μειλισες  τύπε όμως !! Ευτηχος ένας τύπος είπε πως φαινετε διαταραγμένος και είναι πίστεψε με !!!
Χέστηκα για την Έβελινα σου για αυτό δεν ασχολήθηκα.
Νομίζεις ότι δίνει κανείς δεκάρα για αυτήν την μέτρια σε εμφάνιση και απόδοση ΠΟΥΤΑΝΑ;;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom