Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 150 άτομα (6 μέλη και 144 επισκέπτες)

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Στις τελευταίες 2-3 σελίδες του νήματος υπάρχουν 0 ενημερώσεις.
Μόνο μαλακίες.
Μάλλον πρέπει να αλλάξει ονομασία το νήμα ή να υπάρξει καμία προειδοποίηση στα μέλη που ξεφεύγουν.
Λέω εγώ...

Ωοοο τον αγαπητό φίλτατο κύριο quaresma17.6 τα σέβη μου.... :respect:

Σας προειδοποιώ ότι το νήμα θα συνεχίσει έτσι για πολλές ακόμα σελίδες η μέχρις ότου κάνετε εσείς μια ενημέρωση.

Μόνον αν χρησιμοποιήσετε την όραση της λογικής θα καταλάβετε για ποιον λόγο συμβαίνει αυτό, εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να σας πω, αν το κάνω θα σβήσουν το μήνυμα και θα με κάνουν ban.

Είναι βλέπεται η ελευθερία λόγου, απόψεων, έκφρασης, διακίνηση ιδεών που διέπει την πατρίδα μας και δεν μας αφήνει να γράψουμε.  :grin:
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Ωοοο τον αγαπητό φίλτατο κύριο quaresma17.6 τα σέβη μου.... :respect:

Σας προειδοποιώ ότι το νήμα θα συνεχίσει έτσι για πολλές ακόμα σελίδες η μέχρις ότου κάνετε εσείς μια ενημέρωση.

Μόνον αν χρησιμοποιήσετε την όραση της λογικής θα καταλάβετε για ποιον λόγο συμβαίνει αυτό, εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να σας πω, αν το κάνω θα σβήσουν το μήνυμα και θα με κάνουν ban.

Είναι βλέπεται η ελευθερία λόγου, απόψεων, έκφρασης, διακίνηση ιδεών που διέπει την πατρίδα μας και δεν μας αφήνει να γράψουμε.  :grin:
...είναι οι κανόνες του forum στο οποίο βρίσκεστε αγαπητέ...απλά πολλές φορές τους ξεχνάμε...και κάποιες άλλες φορές τους ξεχνάνε αυτοί που θα έπρεπε να τους εφαρμόζουν ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ... :grin: :grin: :grin:...
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ωοοο τον αγαπητό φίλτατο κύριο quaresma17.6 τα σέβη μου.... :respect:

Σας προειδοποιώ ότι το νήμα θα συνεχίσει έτσι για πολλές ακόμα σελίδες η μέχρις ότου κάνετε εσείς μια ενημέρωση.

Μόνον αν χρησιμοποιήσετε την όραση της λογικής θα καταλάβετε για ποιον λόγο συμβαίνει αυτό, εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να σας πω, αν το κάνω θα σβήσουν το μήνυμα και θα με κάνουν ban.

Είναι βλέπεται η ελευθερία λόγου, απόψεων, έκφρασης, διακίνηση ιδεών που διέπει την πατρίδα μας και δεν μας αφήνει να γράψουμε.  :grin:
Εσένα περίμενα να μου το πεις...

Εσύ κάνε καμία ενημέρωση και άσε τις άλλες πληροφορίες.
Εδώ μπαίνουμε για να διαβάσουμε ποια θα ή δεν θα γαμησουμε και όχι αν ανήκουμε στην δύση.

Άμα θες, θα σου ανοίξω νήμα για να γράφεις εκεί τα δικά σου και όχι εδώ.

Έχετε κάνει ένα νήμα με μεγάλη επισκεψιμότητα καταφύγιο όλων των τρολ.

Αυτοί οι ΠΑΠΑΡΕΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΈΣ θα κάνουν κάτι;

Τουλάχιστον να διαγράψουν εμένα που τους βρίζω, χάρη θα μου κάνουν :hi:
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Εσείς κύριε μπορείτε να ανήκετε όπου θέλετε... επιτρέψτε σε εμάς να ανήκουμε όπου θέλουμε εμείς....

Όσο για το νήμα που λέτε, τα 130 μηνύματα μου δεν νομίζω πως χαλάνε αυτό το νήμα με τα χιλιάδες άλλα άσχετα μηνύματα άλλων μελών....  :hi:

Συγνώμη για την τροποποίηση αλλά θα με έκαναν ban.
...δεν έχω καμία αντίρρηση να ανήκετε όπου θέλετε...αναφαίρετο δικαίωμα σας να ανήκετε εκεί που θέλετε...ή εκεί που νομίζετε ότι ανήκετε...

...σε κάθε περίπτωση όμως...η χώρα μας ανήκει στην Δύση...είτε σας αρέσει...είτε δεν σας αρέσει...
...είτε μου αρέσει...είτε όχι...

...ανήκουμε στην δύση...όχι επειδή το λέω εγώ...ούτε επειδή το είπε εκείνος που το είπε...
...ανήκουμε στην Δύση επειδή το λένε οι διεθνείς συμβάσεις που έχουμε υπογράψει...
...ανήκουμε στο ΝΑΤΟ αγαπητέ...στην Ε.Ε...στην ζώνη του Εuro...μην τα ξαναλέμε...
...ακόμα κιαν κατα καιρούς πετάγονται μερικοί ηλίθιοι...και νομίζουν ότι ανήκουμε αλλού...γρήγορα καταλαβαίνουν ότι είναι ηλίθιοι...και κάνουν την κωλοτούμπα...πριν μπουν στο χρονοντούλαπο της ιστορίας...και επιστρέψουν στην ανυποληψία...
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
...είναι οι κανόνες του forum στο οποίο βρίσκεστε αγαπητέ...απλά πολλές φορές τους ξεχνάμε...και κάποιες άλλες φορές τους ξεχνάνε αυτοί που θα έπρεπε να τους εφαρμόζουν ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ... :grin: :grin: :grin:...

Όχι αγαπητέ δεν είναι έτσι...

Αν πάτε στο άλλο νήμα "ημερήσια ενημέρωση για studio" θα παρατηρήσετε ότι πράγματι υπάρχει ενημέρωση.
Επίσης θα παρατηρήσετε ότι η ενημέρωση προέρχεται από τους ίδιους που διαχειρίζονται τα studio....
Αν βάλετε λίγο το μυαλό σας να δουλέψει θα καταλάβετε ότι αυτοί οι οποίοι διαφημίζονται δεν το κάνουν αφιλοκερδώς...

Τα παρακάτω αφήνω να τα καταλάβετε μόνοι σας...

Αν δεν μπορείτε απλά λυπάμαι....  
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Όχι αγαπητέ δεν είναι έτσι...

Αν πάτε στο άλλο νήμα "ημερήσια ενημέρωση για studio" θα παρατηρήσετε ότι πράγματι υπάρχει ενημέρωση.
Επίσης θα παρατηρήσετε ότι η ενημέρωση προέρχεται από τους ίδιους που διαχειρίζονται τα studio....
Αν βάλετε λίγο το μυαλό σας να δουλέψει θα καταλάβετε ότι αυτοί οι οποίοι διαφημίζονται δεν το κάνουν αφιλοκερδώς...

Τα παρακάτω αφήνω να τα καταλάβετε μόνοι σας...

Αν δεν μπορείτε απλά λυπάμαι.... 
...αγαπητέ μου...
...το αλτσχαιμερ δεν έχει προχωρήσει τόσο...μου το διαβεβαίωσε ο γιατρός μου... :grin: :grin: :grin:...
...κατά τα άλλα...δουλεύει ακόμα το πάνω κεφάλι...και το κάτω... :grin: :grin: :grin:...

...σε κάθε περίπτωση...αν χρέωνεις 50 euro την επίσκεψη...σου περισσεύουν για ενημέρωση...διαφήμιση...προώθηση...και ξηροκάρπια άμα λάχει...

...άμα χρεώνεις δεκαρικάκι...τι είναι ο κάβουρας...τι είναι το ζουμί του...

... :hi: :hi:...
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Εμενα ας πουμε Πατριτσια απο Αγ.Πετρου 7 η τσατσα ειπε ελευθερο στοματικο αλλα ελευθερο δεν εκανε η κοπελα μεσα. Ισα ισα ηταν και βιαστικη.

Αλινα Διδυμου 16 η τσατσα αναφερει ελευθερο στοματικο, η τυπισσα μεσα δε κανει.

Ξερω και αλλες περιπτωσεις.
[/quote
Εμενα ας πουμε Πατριτσια απο Αγ.Πετρου 7 η τσατσα ειπε ελευθερο στοματικο αλλα ελευθερο δεν εκανε η κοπελα μεσα. Ισα ισα ηταν και βιαστικη.

Αλινα Διδυμου 16 η τσατσα αναφερει ελευθερο στοματικο, η τυπισσα μεσα δε κανει.

Ξερω και αλλες περιπτωσεις
.


Είναι μια χυδαία και πρόστυχη τακτική που εφαρμόζουν κάποιες ηλίθιες τσατσαδες ειτε εκμεταλλεύονται το γεγονός ότι κάποιες κοπέλες δεν γνωρίζουν καθόλου Ελληνικά είτε είναι συνενοημενες και το παίζουν τρελιτσα το 20€ με κάθε τρόπο να αρπάξουν θα μου πεις τώρα για μπουρδέλα μιλάμε τι περιμένεις τίμια και σωστή συναλλαγή η επαγγελματική συμπεριφορά χλωμό...
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Εσένα περίμενα να μου το πεις...

Είμαι βέβαιος αγαπητέ ότι το νεαρό της ηλικίας δεν σας επιτρέπει να καταλάβετε κάποια πράγματα, οπότε θεώρησα χρέος μου να σας το πω.

Εσύ κάνε καμία ενημέρωση και άσε τις άλλες πληροφορίες.

Αν περιμένετε από εμένα που κατοικώ Σαλαμίνα να σας κάνω ενημέρωση σωθήκατε...
Αυτοί όμως οι οποίοι έκαναν ενημερώσεις χάθηκαν (η τους έδιωξαν) και δεν είναι λίγοι....

Εδώ μπαίνουμε για να διαβάσουμε ποια θα ή δεν θα γαμησουμε και όχι αν ανήκουμε στην δύση.

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας!!! Αλλά για το αν ανήκουμε στη δύση η όχι δεν το έγραψα εγώ. Εγώ κάτι άλλο έγραψα λόγο της ημέρας και όχι για να βεβηλώσω το ήδη κατακρεουργημένο νήμα....

Άμα θες, θα σου ανοίξω νήμα για να γράφεις εκεί τα δικά σου και όχι εδώ.

Για τα 100 μηνύματα μου θα ανοίξετε νήμα; Αν πιστεύεται ότι έτσι θα φτιάξει αυτό το νήμα κάντε το....

Έχετε κάνει ένα νήμα με μεγάλη επισκεψιμότητα καταφύγιο όλων των τρολ.

Δεν το έχουμε κάνει εμείς, ούτε ευθύνεται κάποιο μέλος για αυτό...

Αυτοί οι ΠΑΠΑΡΕΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΈΣ θα κάνουν κάτι;

Οι κύριοι διαχειριστές κάνουν τη δουλειά τους. Με ότι αυτό συνεπάγεται....

Νομίζω σας έλυσα κάθε απορία....  :hi:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Είμαι βέβαιος αγαπητέ ότι το νεαρό της ηλικίας δεν σας επιτρέπει να καταλάβετε κάποια πράγματα, οπότε θεώρησα χρέος μου να σας το πω.

Αν περιμένετε από εμένα που κατοικώ Σαλαμίνα να σας κάνω ενημέρωση σωθήκατε...
Αυτοί όμως οι οποίοι έκαναν ενημερώσεις χάθηκαν (η τους έδιωξαν) και δεν είναι λίγοι....

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας!!! Αλλά για το αν ανήκουμε στη δύση η όχι δεν το έγραψα εγώ. Εγώ κάτι άλλο έγραψα λόγο της ημέρας και όχι για να βεβηλώσω το ήδη κατακρεουργημένο νήμα....

Για τα 100 μηνύματα μου θα ανοίξετε νήμα; Αν πιστεύεται ότι έτσι θα φτιάξει αυτό το νήμα κάντε το....

Δεν το έχουμε κάνει εμείς, ούτε ευθύνεται κάποιο μέλος για αυτό...

Οι κύριοι διαχειριστές κάνουν τη δουλειά τους. Με ότι αυτό συνεπάγεται....

Νομίζω σας έλυσα κάθε απορία....  :hi:
Ναι... να σαι καλά  :hi:
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
66
Like
11.623
Πόντοι
3.506
Καλησπέρα, μάγκες.
25η Μαρτίου, σήμερα. Εθνική επέτειος της επανάστασης του 1821 και από ότι φαίνεται, πολλοί τηρούν την αργία ακόμη και στην μπουρδελότσαρκα, με αποτέλεσμα να μην έχουν να γράψουν κάτι και να έχουν γεμίσει τις τελευταίες σελίδες, του νήματος, με εφηβικούς καυγάδες και ασυναρτησίες. Ειλικρινά, αν δεν έχετε κάποια πληροφορία, αφήστε το νήμα να "ξεκουραστεί", για μία ημέρα. Θα είναι καλό για όλους μας. Ξεκίνησαν κάτι περίεργοι τύποι, από προχτές, που τους πέταξε έξω η τσατσά και γράφανε σεντόνια, στα οποία τόνιζαν ότι είναι τα παιδιά του μπαμπά τους. Την σκυτάλη πήρε, για άλλη μια φορά, ο γνωστός Formet, ο οποίος ξεκίνησε ένα νέο κύκλο ανακυκλωμένων ψευδών πληροφοριών. Γράφει δύο προτάσεις, τις σπάει σε τρία μέρη και προσπαθεί τα 3.000 μηνύματα, να τα κάνει 3.550. Μιας και αναφέρομαι σε αυτόν: Σε παρακαλώ, για άλλη μια φορά, άλλαξε την φωτογραφία του άβαταρ σου. Στο Bourdela.com είσαι, όχι στο Gay Friends Chat.com. Τέλος, το κερασάκι στην τούρτα είναι κάτι παλικάρια που έγραψαν, για το ότι η Ελλάδα ανήκει στη Δύση, λες και ζούμε στην Σρι Λάνκα και δεν το γνωρίζουμε. Οι χειρότεροι είναι αυτοί που τους απαντούν, με ένσταση, λες και είναι υπήκοοι Λιβάνου και παρεξηγήθηκαν. Κύριοι, ας σοβαρευτούμε λίγο. Είμαστε όλοι μια μεγάλη παρέα μπουρδελιάρηδων, οι οποίοι έχουν έρθει αντιμέτωποι με μια σκληρή πραγματικότητα, που συμβαίνει εδώ και μήνες στον χώρο του αγοραίου έρωτα: Μια Φυλής, η οποία παραπαίει, με πουτάνες που δεν αξίζουν μία από εμφάνιση και χαρακτήρα. Με τσατσάδες που είναι, εκτός από αντιπαθητικές, αχώνευτες και ψεύτρες, ανακοινώνοντας υποτιθέμενα εξτραδάκια στο σαλόνι και μόλις περάσεις στο δωμάτιο, οι κοπέλες στο παίζουν τρελίτσα. Εκεί, όμως, δεν διάβασα από κανέναν σας να κάνει μανούρα και να πάρει τα λεφτά του πίσω. Ούτε όταν σας πετάνε έξω από το μπουρδέλο, κάνετε κάτι. Μπαίνετε στο forum, γράφετε ποιανού ο γιόκας είστε ή θα θέλατε να είστε και μετά τίποτα.
Σταματάμε τις ανωριμότητες, εντοπίζουμε και ενημερώνουμε για τα συγκεκριμένα σπίτια, τις απαράδεκτες συμπεριφορές, τα ψεύτικα προγράμματα και τις φόλες. Αυτός είναι ο λόγος ύπαρξης αυτού του site.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Σε παρακαλώ, για άλλη μια φορά, άλλαξε την φωτογραφία του άβαταρ σου. Στο Bourdela.com είσαι, όχι στο Gay Friends Chat.com.

:2funny:  :2funny:

Μαν πήγα να διαβάσω κάτι κριτικές και ακόμα ένα μέλος έχει ακριβώς την ίδια φωτογραφία με άλλο όνομα...
Δεν ξέρω αν τη πήραν απ το site που γράφεις....
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Καλησπέρα, μάγκες.
25η Μαρτίου, σήμερα. Εθνική επέτειος της επανάστασης του 1821 και από ότι φαίνεται, πολλοί τηρούν την αργία ακόμη και στην μπουρδελότσαρκα, με αποτέλεσμα να μην έχουν να γράψουν κάτι και να έχουν γεμίσει τις τελευταίες σελίδες, του νήματος, με εφηβικούς καυγάδες και ασυναρτησίες. Ειλικρινά, αν δεν έχετε κάποια πληροφορία, αφήστε το νήμα να "ξεκουραστεί", για μία ημέρα. Θα είναι καλό για όλους μας. Ξεκίνησαν κάτι περίεργοι τύποι, από προχτές, που τους πέταξε έξω η τσατσά και γράφανε σεντόνια, στα οποία τόνιζαν ότι είναι τα παιδιά του μπαμπά τους. Την σκυτάλη πήρε, για άλλη μια φορά, ο γνωστός Formet, ο οποίος ξεκίνησε ένα νέο κύκλο ανακυκλωμένων ψευδών πληροφοριών. Γράφει δύο προτάσεις, τις σπάει σε τρία μέρη και προσπαθεί τα 3.000 μηνύματα, να τα κάνει 3.550. Μιας και αναφέρομαι σε αυτόν: Σε παρακαλώ, για άλλη μια φορά, άλλαξε την φωτογραφία του άβαταρ σου. Στο Bourdela.com είσαι, όχι στο Gay Friends Chat.com. Τέλος, το κερασάκι στην τούρτα είναι κάτι παλικάρια που έγραψαν, για το ότι η Ελλάδα ανήκει στη Δύση, λες και ζούμε στην Σρι Λάνκα και δεν το γνωρίζουμε. Οι χειρότεροι είναι αυτοί που τους απαντούν, με ένσταση, λες και είναι υπήκοοι Λιβάνου και παρεξηγήθηκαν. Κύριοι, ας σοβαρευτούμε λίγο. Είμαστε όλοι μια μεγάλη παρέα μπουρδελιάρηδων, οι οποίοι έχουν έρθει αντιμέτωποι με μια σκληρή πραγματικότητα, που συμβαίνει εδώ και μήνες στον χώρο του αγοραίου έρωτα: Μια Φυλής, η οποία παραπαίει, με πουτάνες που δεν αξίζουν μία από εμφάνιση και χαρακτήρα. Με τσατσάδες που είναι, εκτός από αντιπαθητικές, αχώνευτες και ψεύτρες, ανακοινώνοντας υποτιθέμενα εξτραδάκια στο σαλόνι και μόλις περάσεις στο δωμάτιο, οι κοπέλες στο παίζουν τρελίτσα. Εκεί, όμως, δεν διάβασα από κανέναν σας να κάνει μανούρα και να πάρει τα λεφτά του πίσω. Ούτε όταν σας πετάνε έξω από το μπουρδέλο, κάνετε κάτι. Μπαίνετε στο forum, γράφετε ποιανού ο γιόκας είστε ή θα θέλατε να είστε και μετά τίποτα.
Σταματάμε τις ανωριμότητες, εντοπίζουμε και ενημερώνουμε για τα συγκεκριμένα σπίτια, τις απαράδεκτες συμπεριφορές, τα ψεύτικα προγράμματα και τις φόλες. Αυτός είναι ο λόγος ύπαρξης αυτού του site.
όταν μια κάνει ακαποτα ενημερονο και για αυτό , και πάμε παρακάτω δεν είπα κάτι άλλο τύπε ,άλλοι το κάνουν ανατολικό ζήτημα !!!  Ενημερώνουμε και για τις φόλες αλλά και για τις επικυνδηνες μην ξεχνιόμαστε !!
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
66
Like
11.623
Πόντοι
3.506
Και για να μην παρεξηγηθώ: Δεν έχω κάτι προσωπικό με κανέναν. Ούτε με τον Formet, ο οποίος μπορεί, όποτε θέλει, να μου στείλει μήνυμα και να με ρωτήσει ότι πληροφορία χρειάζεται, ούτε με τα παιδιά που έγραψαν την γνώμη τους, για την ιστορία. Ταιριάζει το timing, δεν ταιριάζει όμως ο χώρος. Σαν να καλείς τον σωστό καλεσμένο, στο λάθος πάρτι.

ΥΓ: Να 'τανε το 21!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Σταματάμε τις ανωριμότητες, εντοπίζουμε και ενημερώνουμε για τα συγκεκριμένα σπίτια, τις απαράδεκτες συμπεριφορές, τα ψεύτικα προγράμματα και τις φόλες. Αυτός είναι ο λόγος ύπαρξης αυτού του site.
Εύγε τύπε, πολύ σωστός!

Να κάνω εγώ την αρχή με τη Χριστίνα την ψηλή, μελαχρινή στο Φυλής 59 που είναι ο ΟΡΙΣΜΟΣ της ξεπετοφόλας. Προκαταρκτικά μηδέν. Πας να τη χουφτώσεις στα σιλικονάτα βυζιά της να φτιαχτείς και γκρινιάζει ότι πονάει. Φιλί δε δοκίμασα ούτε στο λαιμό, γιατί ήταν προφανές ότι δε με έπαιρνε καθόλου. Όπως ήταν επόμενο με όλα αυτά, μου έπεσε και η τύπισσα έκατσε στα 4 και με έβαλε να τον παίξω χαζεύοντας την κωλάρα της. Όταν μου σηκώθηκε και πήγα να της τον βάλω, ψιθύρισε ένα "τσάμπα μιλάμε, μου φαίνεται". Το κερασάκι στην τούρτα ήταν όταν σηκώθηκε να φύγει, γιατί είπε ότι περάσανε 11 λεπτά. Ούτε μισό λεπτό δεν ήθελε να κάτσει παραπάνω να με βοηθήσει να τελειώσω. Στην κυριολεξία η μαλακισμένη είναι με το ρολόι στο χέρι (φοράει στον καρπό). Τη ρώτησα τι ώρα μπήκε να δω τι ψέμα θα μου αραδιάσει και μου είπε 15:34. Και τώρα τι ώρα είναι; "15:44. Όχι ψέματα, 15:48". Δεν έκατσα να τσακωθώ με μια πουτάνα και την άφησα να ξεκουμπιστεί. Είδα την ώρα στο κινητό μου και ήταν 15:44. ΜΑΥΡΟ ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ σε αυτή την καργιόλα.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
ξέρουν οι διαχειριστές ποιοι λένε αλήθεια ποιοι τρολαρουν ποιες είναι οι χρήσιμες πληροφορίες και ποιες όχι !!!!  Όταν προχτές ο αντριου ξέφυγε και έλεγε τα ψέματα για την Εβελίνα εκεί δεν μειλισες  τύπε όμως !! Ευτηχος ένας τύπος είπε πως φαινετε διαταραγμένος και είναι πίστεψε με !!!
Ρε βλήμα ο οποιοσδήποτε μπορεί να παραποίηση μια παράθεση ή quote.
Ο aekprt ποσταρισε μια μαλάκια εξεπιτηδες ή κατά λάθος και μιλανε "άτομα" για κλωνους και πουτσες μπλε.

Πάρε για παραδειγμα όχι για ψευτομελη σαν και σενα αλλά να τα κανονικα.
Δικό σου ποσταρισμα.

μην λες για αχαρνων 85 και σκατογατσες ....γιατι την παρακαλαγες σαν γυναικούλα ....δεν διώχνω μελοι απλά καρφονο τις ρομαντικές για να προσέχουν κάποια μελοι !! Θα μπορούσα να τα κρατάω για πάρτυ μου και να περνάω μια χαρά αλλά βλέπεις έχω συνείδηση !!!!!

μην λες για αχαρνων 85 και σκατογατσες ....γιατι την παρακαλαγες σαν γυναικούλα ....δεν διώχνω μελοι απλά καρφονο τις ρομαντικές για να προσέχουν κάποια μελοι !! Θα μπορούσα να τα κρατάω για πάρτυ μου και να περνάω μια χαρά αλλά βλέπεις έχω συνείδηση σκατα εχεις !!!!!

Μου φαίνεται ότι πρέπει να ξαναρχίσω να ενημερώνω το νήμα με την μαύρη λίστα.
Έτσι για να τσούξει λιγάκι το κωλαράκι σας.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.017
Πόντοι
45.465
τώρα live

Χωματιανου 11α κλειστό.

Χωματιανου 11β Αλεξάνδρα ξανθιά με πιασιματακια 2.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 76 κλειστά.

Λιοσιων 73β Μπριτνευ ξανθιά κοντή λατινα, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Για μισή ώρα θέλουν 60 ευρώ και για μια ώρα 120 ευρώ και δώρο μια σαμπάνια.

Λιοσιων 73α Τζέσικα μελαχρινή με ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, Ινα καστανοξανθη σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, Μπρουνα  κοντή παχουλη με 2.5αρι βυζι και τεράστιο κωλο ,  Αντζελινα μελαχρινή με ίσιο μαλλί σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι και Ιζαμπελα ξανθιά ψηλή νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι, όλες οι κοπέλες με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ Μαρία ξανθιά λεπτή μιλφ με 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Λιοσιων 79 κλειστό.

Λιοσιων 79β Άντζελα ξανθοκαστανη μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Βεργας 3 δεξιά Λανα καστανή ψηλή νταρντανα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Βεργας 3 αριστερά θα ερχόταν η Σοφία.

Βεργας 3 όροφος Άννα ξανθιά κοπέλα λεπτή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 1.5-2αρι βυζι τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 2 Βίκυ καστανοξανθη κοντή μιλφ με κοντό μαλλί, παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 6α κλειστό.

Βεργας 6β Μαριάννα ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 7 περίμεναν κοπέλα.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Καλησπέρα, μάγκες.
Τέλος, το κερασάκι στην τούρτα είναι κάτι παλικάρια που έγραψαν, για το ότι η Ελλάδα ανήκει στη Δύση, λες και ζούμε στην Σρι Λάνκα και δεν το γνωρίζουμε. Οι χειρότεροι είναι αυτοί που τους απαντούν, με ένσταση, λες και είναι υπήκοοι Λιβάνου και παρεξηγήθηκαν..

Δεν υπάρχει παλικάρι το οποίο να έγραψε ότι η Ελλάδα ανήκει στη δύση, όπως επίσης δεν υπάρχει κάποιος άλλος χειρότερος ο οποίος να του απάντησε σε αυτό.
Ο Κύριος Sproxe Garsia έγραψε σε εμένα "Ανήκουμε εις την Δύση", εγώ απλά του επεσήμανα ότι έχει δικαίωμα να ανήκει όπου θέλει...
Ποιο κάτω έγραψε "σε κάθε περίπτωση όμως...η χώρα μας ανήκει στην Δύση...είτε σας αρέσει...είτε δεν σας αρέσει...
...είτε μου αρέσει...είτε όχι..." δεν γνωρίζω τη χώρα που κατάγεται ο κύριος αυτός, σε αυτό δεν απάντησε κάποιος. Οπότε οι χειρότεροι που απαντούν με ένσταση κτλ είναι ανύπαρκτα πρόσωπα.

Είμαστε Είσαστε όλοι μια μεγάλη παρέα μπουρδελιάρηδων, οι οποίοι έχουν έρθει αντιμέτωποι με μια σκληρή πραγματικότητα, που συμβαίνει εδώ και μήνες στον χώρο του αγοραίου έρωτα: Μια Φυλής, η οποία παραπαίει, με πουτάνες που δεν αξίζουν μία από εμφάνιση και χαρακτήρα. Με τσατσάδες που είναι, εκτός από αντιπαθητικές, αχώνευτες και ψεύτρες, ανακοινώνοντας υποτιθέμενα εξτραδάκια στο σαλόνι και μόλις περάσεις στο δωμάτιο, οι κοπέλες στο παίζουν τρελίτσα. Εκεί, όμως, δεν διάβασα από κανέναν σας να κάνει μανούρα και να πάρει τα λεφτά του πίσω. Ούτε όταν σας πετάνε έξω από το μπουρδέλο, κάνετε κάτι. Μπαίνετε στο forum, γράφετε ποιανού ο γιόκας είστε ή θα θέλατε να είστε και μετά τίποτα.

Έτσι είναι ποιο σωστό.

Σταματάμε τις ανωριμότητες, εντοπίζουμε και ενημερώνουμε για τα συγκεκριμένα σπίτια, τις απαράδεκτες συμπεριφορές, τα ψεύτικα προγράμματα και τις φόλες. Αυτός είναι ο λόγος ύπαρξης αυτού του site.

Δυστυχώς δεν είναι αυτός ο λόγος ύπαρξης αυτού του site.  :-(

 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ρε βλήμα ο οποιοσδήποτε μπορεί να παραποίηση μια παράθεση ή quote.
Ο aekprt ποσταρισε μια μαλάκια εξεπιτηδες ή κατά λάθος και μιλανε "άτομα" για κλωνους και πουτσες μπλε.

Πάρε για παραδειγμα όχι για ψευτομελη σαν και σενα αλλά να τα κανονικα.
Δικό σου ποσταρισμα.

Μου φαίνεται ότι πρέπει να ξαναρχίσω να ενημερώνω το νήμα με την μαύρη λίστα.
Έτσι για να τσούξει λιγάκι το κωλαράκι σας.
πήγαινε τώρα στο νήμα με την μαύρη λίστα και ξεκινά αν θες να κανείς κάτι σωστό τύπε και ερχομε και εγώ από εκεί
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Καλησπέρα, μάγκες.
25η Μαρτίου, σήμερα. Εθνική επέτειος της επανάστασης του 1821 και από ότι φαίνεται, πολλοί τηρούν την αργία ακόμη και στην μπουρδελότσαρκα, με αποτέλεσμα να μην έχουν να γράψουν κάτι και να έχουν γεμίσει τις τελευταίες σελίδες, του νήματος, με εφηβικούς καυγάδες και ασυναρτησίες. Ειλικρινά, αν δεν έχετε κάποια πληροφορία, αφήστε το νήμα να "ξεκουραστεί", για μία ημέρα. Θα είναι καλό για όλους μας. Ξεκίνησαν κάτι περίεργοι τύποι, από προχτές, που τους πέταξε έξω η τσατσά και γράφανε σεντόνια, στα οποία τόνιζαν ότι είναι τα παιδιά του μπαμπά τους. Την σκυτάλη πήρε, για άλλη μια φορά, ο γνωστός Formet, ο οποίος ξεκίνησε ένα νέο κύκλο ανακυκλωμένων ψευδών πληροφοριών. Γράφει δύο προτάσεις, τις σπάει σε τρία μέρη και προσπαθεί τα 3.000 μηνύματα, να τα κάνει 3.550. Μιας και αναφέρομαι σε αυτόν: Σε παρακαλώ, για άλλη μια φορά, άλλαξε την φωτογραφία του άβαταρ σου. Στο Bourdela.com είσαι, όχι στο Gay Friends Chat.com. Τέλος, το κερασάκι στην τούρτα είναι κάτι παλικάρια που έγραψαν, για το ότι η Ελλάδα ανήκει στη Δύση, λες και ζούμε στην Σρι Λάνκα και δεν το γνωρίζουμε. Οι χειρότεροι είναι αυτοί που τους απαντούν, με ένσταση, λες και είναι υπήκοοι Λιβάνου και παρεξηγήθηκαν. Κύριοι, ας σοβαρευτούμε λίγο. Είμαστε όλοι μια μεγάλη παρέα μπουρδελιάρηδων, οι οποίοι έχουν έρθει αντιμέτωποι με μια σκληρή πραγματικότητα, που συμβαίνει εδώ και μήνες στον χώρο του αγοραίου έρωτα: Μια Φυλής, η οποία παραπαίει, με πουτάνες που δεν αξίζουν μία από εμφάνιση και χαρακτήρα. Με τσατσάδες που είναι, εκτός από αντιπαθητικές, αχώνευτες και ψεύτρες, ανακοινώνοντας υποτιθέμενα εξτραδάκια στο σαλόνι και μόλις περάσεις στο δωμάτιο, οι κοπέλες στο παίζουν τρελίτσα. Εκεί, όμως, δεν διάβασα από κανέναν σας να κάνει μανούρα και να πάρει τα λεφτά του πίσω. Ούτε όταν σας πετάνε έξω από το μπουρδέλο, κάνετε κάτι. Μπαίνετε στο forum, γράφετε ποιανού ο γιόκας είστε ή θα θέλατε να είστε και μετά τίποτα.
Σταματάμε τις ανωριμότητες, εντοπίζουμε και ενημερώνουμε για τα συγκεκριμένα σπίτια, τις απαράδεκτες συμπεριφορές, τα ψεύτικα προγράμματα και τις φόλες. Αυτός είναι ο λόγος ύπαρξης αυτού του site.
...αγαπητέ?...
...υπάρχουν κάποιοι...που όταν πληρώνουν...θέλουν να χαλαρώνουν...και δεν έχουν κανέναν λόγο να κάτσουν να κάνουν μανούρα στο μπουρδελάκι της κάθε παλαβής...

...συνήθως δε...αυτοί είναι και περισσότερο ώριμοι από αυτούς που κάθονται να κάνουν καυγάδες...φαντάζομαι με πιάνεις ε?... :grin: :grin: :grin:...

...αν τώρα κάποιοι δεν μπορούν να πληρώσουν κάτι παραπάνω...και να απολαύσουν καλύτερες υπηρεσίες...σε πιο καθαρούς χώρους...μανουριάζουν...τους ανεβαίνει  πίεση...ε...και μετά έρχοντσαι εδώ και ενημερώνουν...αν θέλουν...

... :hi: :hi:...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.017
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Ειρήνη ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία κλειστό.

Φωκαιας 9 αριστερά Τινα ξανθιά χοντρή με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 δεξιά κλειστό.

Φωκαιας 13 κλειστό.

Φωκαιας 17α Μικαελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι διαφορά τατουάζ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Παολα /Πόλα ξανθιά παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β Τζέσικα ξανθιά λεπτή με 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Σακιρα καστανή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Φωκαιας 19 Άννα ξανθιά κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Μαρία καστανοξανθη κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαίας 25α Βερονικα κοκκινομάλλα με γυαλάκια, κανονικό σώμα 3αρι σιλικονατο βυζι πολλά τατουάζ, με πρωκτικο.

Φωκαίας 25β κλειστό.

Φωκαιας 27α Χριστίνα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαίας 27Β κάτω Άννα Κου μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα και Ναταλία καστανή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Εμμανουέλα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 24 Βερονικα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2αρι βυζι και Ντιαννα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, πιρσινγκ στην μύτη και στον αφαλό τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom