Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 343 άτομα (30 μέλη και 313 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
39
Like
6.921
Πόντοι
1.936
Μείνε ήσυχος φίλε.
Δεν λέω πουθενά ότι σκάμε 20αρικα για να γαμαμε την γιαγιά Αλιονα,την Τζούλια το θωρηκτό και την Ελένη την σαπιοδοντα.
Αν το πω στην καλύτερη θα με κοιτάζουν σαν UFO και στη χειρότερη θα με πάρουν με τις ντομάτες.

Ναι σε καταλαβαινω φιλαρακι αλλα πανε γαμα εξω με ενα εικοσαρικο,χυσε την στο στομα και μετα ελα να το αναλυσουμε το θεμα.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Θέλω ρε παιδί μου να μπω μέσα να με αρχίσει στα χαστούκια και στα φτυσιματα να σηκωθεί όρθια και να με κατουρήσει.. ξέρετε τιποτα?

Τέτοια προγράμματα κανει η Κατερίνα στο αλκιβιαδου 16α..τη τελευταια φορα που περασα απο κει.. Ήθελε να με κατουρησει.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
39
Like
6.921
Πόντοι
1.936
Πιπινου 118 Χριστινα και Αλεξανδρα.
Αγκυρας 12 Σουζυ και Καιτη.
Εγαμευθει η Σουζυ απολαυστικα.Στα 4 με ρυθμικες βαθιες πουτσιες.Πολλα προκαταρκτικα εκ μερους της,τσιμπουκακι ακαπελα και χυσιμο στα βυζακια της.Τρελα...
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Γρηγορη καταδρομικη στη Φυλης στις 20:30:

Φ.71 οροφος: Στελλα, ψηλη λεπτη ξανθια με μικρομεσαιο βυζι κ κωλο, λιγο κουρασμενο αλλα γλυκο προσωπο.Ομορφη παρουσια κ μιλαγε καλα ελληνικα.
Τα κλασικα + κωλο (!)

Φ.69 ισογειο: Τζουλια, ξανθια μετριο αναστημα, μικρο βυζι, χαμηλοκωλα, χοντρομπουτα.ΟΧΙ απο εμενα
Τα κλασικα + κωλο

Φ.67 ισογειο: Αλεσα. Ψηλη λεπτη ξανθια μεγαλουτσικο βυζι ωραιος κωλος, μοντελέ σωμα. Ομορφη αλλα λιγο ψυχρη.

Φ.65 ισογειο: Μπιούτι. Μαυρη χοντρουλα, ψηλοκωλα με βυζομπαλα ως το στομαχι.... ΟΧΙ κ αυτη.

Φ.65 οροφος: Χριστινα. Κοντη μελαχρινη μικρο βυζικαλουτσικος κωλος. Οχι κακη αλλα λιγο τσοπανα.

Απεναντι:

Φ.84 οροφος: Σαρα. Νεαρη ψηλη μελαχρινη, με μεγαλο κωλο κ βυζια. Ηταν καπως...

Φ.86 οροφος: μου ειπε η τσατσα να ερθω σε μιση ωρα γιατι η κοπελα ειναι απασχολημενη .....  Wtf?  ....

Μια μικρη απογοητευση με επιασε καθως σε ολα αυτα τα σπιτια απο το 97 ως το 15 ειχα περασει υπεροχα με φοβερες κοπελες σε ολα ... ειδικα στο χριστιανοσπιτο ...

Η μονη που μου γεμισε το ματι ηταν η Στελλα στο Φ.71 οροφος ως παρουσια υποσχομενη μια αξιοπρεπη συμπεριφορα εντος κ ισως αυτη δοκιμασω αυριο μεθαυριο.

Αν καπιος εχει γνωμη για καποια απο τις παραπανω ας μου πει ;-)
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Επισης ολα τα σπιτια βαραγαν μυγες εκεινη την ωρα ...  μηδεν πελατες σε ολα  .. 
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Πριν 5 λεπτά πήγα Ιάσονος 43 για να δω αυτή την Μαγκί !!! Λοιπόν ο Τσάτσος την παρουσίασε ως Μαρία όταν τον ρώτησα αν εργάζεται η Μαγκί ;μου είπε πως αυτή είναι η Μαγκί !!! Κατάμαυρα το δόντια όταν χαμογέλασε 2μισαρι πεσμένο βυζι με σκούρες ρογες , σκουρόχρωμη κοπέλα μαυρομαλλα , ελαφρά καμπουριάζει , έχει πιο φαρδύς λεκάνη αδύνατα πόδια και κολαρακι ελαφρός πεσμένο!! Δεν έπαιζε να μπω με αυτήν ούτε για πλάκα !!! Και όσο αναφορά κάποιοι που έλεγαν για την Ελένη από αλκιβιαδου ότι έχει εμφάνιση τελειομενης με κληστο μάτι κτλ... θα πω αν ήταν τελειομενη η Ελένη η Μαγκί ρε παίδες τι είναι ; Εντελώς λάθος περιγραφές από κάποιους συναγωνιστές πραγματικά !!! Θα πω τέλος πως η Ελένη παρόλο την λάθος επαγγελματική της συμπεριφορά!! σε εμφάνιση τίποτα δεν έδειχνε ότι έχει κάτι αντίθετα φαινόταν μια χαρά σε όλα και εμφάνιση (κοντοπουτανο βουλγαρακι στρογγυλό πρόσωπο καβλι αρικο με λίγα παραπανίσια κιλά στα μπουτακια !!) Η Μαγκί ρε παίδες με το ζόρι περπάταγε !! Αυτά τύποι μου !!  Συμβουλή προς όλους πέρα από αυτά που έχουν ακουστή !! Μην πάει κανείς ακα στην συγκεκριμένη Μαγκί από Ιάσονος 43 απόγευμα μόνο και μόνο από την εμφάνιση φαίνονται πολλά πολλές φορές. Για να λέμε και του στραβού το δίκιο!! Αν γουσταρη κάποιος καλτιλα μόνο με καποτα !!! Αλλά εμένα ούτε κάτι καλτ δεν μου έβγαλε  :vomit:
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
Τσαρκα ύστερα απο αρκετο καιρό. Απογοήτευση πλήρης. Στο Διδυμου 8Α η Αλινα φαινόταν κουρασμένη και με κάποια σπυριά στο πρόσωπο. Γενικά ο πήχυς εχει κάνει βουτιά προς τα κάτω χωρίς να φαίνεται ο πάτος. Πρώτη φορά πηγα σε τόσα σπίτια και βρήκα μόνο 2 κοπέλες που να αξίζουν το 20ρικο της συνεύρεσης. Η Σόνια στο 84Α και η Νάνσυ. Μόνο αυτές. Οι υπόλοιπες είτε δεν μου έκαναν κλικ με την καμία ή ήταν αδιάφορες ή χτυπούσαν όλα τα φόλα αλερτ. Παρακμή...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.324
Πόντοι
3.936
Τσαρκα ύστερα απο αρκετο καιρό. Απογοήτευση πλήρης. Γενικά ο πήχυς εχει κάνει βουτιά προς τα κάτω χωρίς να φαίνεται ο πάτος. Πρώτη φορά πηγα σε τόσα σπίτια και βρήκα μόνο 2 κοπέλες που να αξίζουν το 20ρικο της συνεύρεσης. Μόνο αυτές.Οι υπόλοιπες είτε δεν μου έκαναν κλικ με την καμία ή ήταν αδιάφορες ή χτυπούσαν όλα τα φόλα αλερτ. Παρακμή...
Η αλήθεια είναι ότι τώρα τελευταία πρέπει να αποφύγει κάποιος πολλές νάρκες, για να βρεί ένα καλό στόχο..  :S
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.324
Πόντοι
3.936
Θέλω ρε παιδί μου να μπω μέσα να με αρχίσει στα χαστούκια και στα φτυσιματα να σηκωθεί όρθια
και να με κατουρήσει.. ξέρετε τιποτα?
τόσο νέος και ξεκίνησες με τα βαριά;  :cheesy:
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
παιδια ειμαι πολυ ανωμαλος που γαμαω πουτανες και οχι κανονικες κοπελες ?

Ανώμαλος είναι αυτός που πάει με άτομα του ιδίου φύλου.
Το να πας με μια κοπέλα που δεν είναι ιερόδουλη, απαιτεί προϋποθέσεις (να βγεις, να γνωριστείς, να πεις ψέμματα κτλ...). Μία διαδικασία την οποία βαριέμαι(ομαστε), για να μπούμε σε αυτή τη διαδικασία το κάνουμε μόνον άμα είναι πολύ όμορφη (μούναρος δηλ).
Ενώ να πας με μία ιερόδουλη έστω όχι και τόσο ωραία δεν απαιτεί καμία διαδικασία, μόνο το κόστος.
Αυτός είναι ο λόγος που βλέπουμε τις ιερόδουλες με άλλο μάτι.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
...ασορτί με την ψωλή σου
ασορτί δεν είναι με καμία ψωλη μου τύπε !! Δεν έμπαινα ούτε για αστείο..... καμία σχέση με την Ελένη από αλκιβιαδου ... Η πλάκα είναι ότι λέγατε για την Μαγκί μόνο για τα κονδυλώματα .. ενο είναι η κοπέλα εμφάνιση καταβεβλημένη.... και σε προδιάθεση να μην μπεις καν !!!
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Ανώμαλος είναι αυτός που πάει με άτομα του ιδίου φύλου.
Το να πας με μια κοπέλα που δεν είναι ιερόδουλη, απαιτεί προϋποθέσεις (να βγεις, να γνωριστείς, να πεις ψέμματα κτλ...). Μία διαδικασία την οποία βαριέμαι(ομαστε), για να μπούμε σε αυτή τη διαδικασία το κάνουμε μόνον άμα είναι πολύ όμορφη (μούναρος δηλ).
Ενώ να πας με μία ιερόδουλη έστω όχι και τόσο ωραία δεν απαιτεί καμία διαδικασία, μόνο το κόστος.
Αυτός είναι ο λόγος που βλέπουμε τις ιερόδουλες με άλλο μάτι.
Respect ... να προσθέσω πηδάς ότι ώρα θες,οποία σου αρέσει έχεις επιλογές του στυλ να τα πάρει στο στόμα να ρίξεις από κωλο κάτι που δεν κάνουν όλες εκεί έξω.φυσικα στο τέλος φεύγεις κύριος χωρίς πολλά πολλά τρως δύο πιτογυρα και πας σπίτι σου έτοιμος!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Respect ... να προσθέσω πηδάς ότι ώρα θες,οποία σου αρέσει έχεις επιλογές του στυλ να τα πάρει στο στόμα να ρίξεις από κωλο κάτι που δεν κάνουν όλες εκεί έξω.φυσικα στο τέλος φεύγεις κύριος χωρίς πολλά πολλά τρως δύο πιτογυρα και πας σπίτι σου έτοιμος!
σύμφωνο αλλά είναι αλλιώς με μια κοπέλα που την έχεις πολλές ώρες μαζί σου και την κανείς ότι θες Αποκτάς άλλη οίκιοτητα !!! Είναι αλλιώς στο μπουρδελο εγώ προσωπικά γιαυτο τον λόγο έχω στανταρακια για να έχω οικειότητα και να είναι όσο το δυνατο περισσότερο gfe  η φάση !!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Ανώμαλος είναι αυτός που πάει με άτομα του ιδίου φύλου.
Το να πας με μια κοπέλα που δεν είναι ιερόδουλη, απαιτεί προϋποθέσεις (να βγεις, να γνωριστείς, να πεις ψέμματα κτλ...). Μία διαδικασία την οποία βαριέμαι(ομαστε), για να μπούμε σε αυτή τη διαδικασία το κάνουμε μόνον άμα είναι πολύ όμορφη (μούναρος δηλ).
Ενώ να πας με μία ιερόδουλη έστω όχι και τόσο ωραία δεν απαιτεί καμία διαδικασία, μόνο το κόστος.
Αυτός είναι ο λόγος που βλέπουμε τις ιερόδουλες με άλλο μάτι.

:hi:
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Βγαίνεις, πας σε κλαμπ, βλέπεις ένα τρελό μωρό με προκλητικά ρούχα!! Το πρώτο πράγμα που σου έρχεται στο μυαλό είναι να κάνεις έρωτα μαζί της (κοινός, να την γαμήσεις).

Είσαι καταδικασμένος να πλησιάσεις και να αρχίζεις τις παπάτζες….
Τι ποσοστό έχεις να γαμήσεις απ τη πρώτη μέρα; Μηδαμινό….. εκτός αν είσαι ο μπρντ πιτ. Έχεις δικαίωμα να πεις τα πάντα εκτός απ την αλήθεια!  Έχεις ωραία μάτια, θέλω να γνωριστούμε, από πού είσαι κτλ…(η αλήθεια: μου αρέσεις, θέλω σαν τρελός να σε γαμήσω). Θα βγεις, θα ξανά βγεις μέχρι να έρθει το ποθούμενο τι κάνεις; Τον παίζεις; Μάλλον…..

Όταν πας σε οίκους ανοχής, βλέπεις μια ιερόδουλη που σου αρέσει…. το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να πληρώσεις μία σχέση ειλικρίνειας!!

Μεγάλη διαφορά!!!
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.709
Κριτικές
6
Like
8.874
Πόντοι
1.686
Τετάρτη προς Πέμπτη βραδινή
βάρδια στο Φυλής 54 πάνω , δηλαδή 54Α
εργαζόταν η ρωσόφωνη Χριστίνα
Πολύ εμφανίσιμη, με ωραίο στήθος,λεπτή, 25χρονη το πολύ,
καλή μέσα.

Στο χαμηλό φωτισμό, μου θύμισε την πιο κάτω


129336282764165501_7a16526a-3136-4980-b73e-13f315763a5e_224164_570.Jpeg


Από τις ελληνίδες την πιο κάτω

URL]]
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Τσαρκα ύστερα απο αρκετο καιρό. Απογοήτευση πλήρης. Στο Διδυμου 8Α η Αλινα φαινόταν κουρασμένη και με κάποια σπυριά στο πρόσωπο. Γενικά ο πήχυς εχει κάνει βουτιά προς τα κάτω χωρίς να φαίνεται ο πάτος. Πρώτη φορά πηγα σε τόσα σπίτια και βρήκα μόνο 2 κοπέλες που να αξίζουν το 20ρικο της συνεύρεσης. Η Σόνια στο 84Α και η Νάνσυ. Μόνο αυτές. Οι υπόλοιπες είτε δεν μου έκαναν κλικ με την καμία ή ήταν αδιάφορες ή χτυπούσαν όλα τα φόλα αλερτ. Παρακμή...
αυτες που ειπες συν τατιανα με τη κωλαρα και μιχαελα φωκαιως 17 πολυ καλη πως την παρελειψες αυτην πολυ φιλοτιμη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom