Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 248 άτομα (20 μέλη και 228 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.284
Πόντοι
1.936
Διδυμου 27
Αλιονα γκραννυ η οποια εγαμευθει διχως οικτο και με δυο δαχτηλα στο κωλοτρυπιδι της να χαϊδευω το πουτσοκεφαλο μου οσο την μπιφτεκωνα στα τεσσερα σαν σκυλος.
Επισης μαζι της η Τανια με την κωλαρα και τα ξιγκια και η Ελενη η σαπιοδοντα που κανει λεει και λεσβιακο με τη γιαγια Αλιονα.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.284
Πόντοι
1.936
....και δευτερο φισεκι στη Σοφια Κολωνου 27  οροφος.Δεκα λεπτα τσιρηζε η σκατογρια η τσατσα αλλα για ενα ομορφο τεταρτο βιδωνα την Σοφαρα κοντρα στο ντουβαρι και βελαζε σαν κατσικι που το δαγκωσε τσομπανοσκυλο.Περιεργα γουστα βγαζω τελευταια.....
 

Tucuman

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2019
Μηνύματα
37
Like
18
Πόντοι
0
Διδυμου 27
Αλιονα γκραννυ η οποια εγαμευθει διχως οικτο και με δυο δαχτηλα στο κωλοτρυπιδι της να χαϊδευω το πουτσοκεφαλο μου οσο την μπιφτεκωνα στα τεσσερα σαν σκυλος.
Επισης μαζι της η Τανια με την κωλαρα και τα ξιγκια και η Ελενη η σαπιοδοντα που κανει λεει και λεσβιακο με τη γιαγια Αλιονα.
Μόνο σε κάτι απίθανες Γερμανικές τσόντες γαμιουνται κάτι τέτοια σαψαλα.
Και μόνο στην Ελλάδα όχι μόνο τις γαμάμε αλλά τις πληρώνουμε κιόλας.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.284
Πόντοι
1.936
Μόνο σε κάτι απίθανες Γερμανικές τσόντες γαμιουνται κάτι τέτοια σαψαλα.
Και μόνο στην Ελλάδα όχι μόνο τις γαμάμε αλλά τις πληρώνουμε κιόλας.

Σαψαλο ξε-σαψαλο φιλαρακι,η γρια βγαζει γουστα.Ασε που εγω δεν ειμαι και ιδιαιτερα εμφανισημος οποτε ερχεται η μια της αλλης.
Αααα και που'σαι....μην πεις πουθενα σε κανα ξενακι οτι εδω γαμαμε με κανα εικοσαρικο και μας τα κανουν γαργαρες οι πουτανες τα φλοκια γιατι θα πλακωσει ο σεξοτουρισμος και θα τα χασουμε τα κορμια τα πληρωτεα.
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
1.521
Πόντοι
201
Να ενημερώσω το κοινό ότι η Στέλλα απο Δυδυμου 22 έφυγε για 'εναν μηνα' στην πατρίδα της.
Στο πόστο της η Άννα η μυστήρια.
 

Tucuman

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2019
Μηνύματα
37
Like
18
Πόντοι
0
Σαψαλο ξε-σαψαλο φιλαρακι,η γρια βγαζει γουστα.Ασε που εγω δεν ειμαι και ιδιαιτερα εμφανισημος οποτε ερχεται η μια της αλλης.
Αααα και που'σαι....μην πεις πουθενα σε κανα ξενακι οτι εδω γαμαμε με κανα εικοσαρικο και μας τα κανουν γαργαρες οι πουτανες τα φλοκια γιατι θα πλακωσει ο σεξοτουρισμος και θα τα χασουμε τα κορμια τα πληρωτεα.
Μείνε ήσυχος φίλε.
Δεν λέω πουθενά ότι σκάμε 20αρικα για να γαμαμε την γιαγιά Αλιονα,την Τζούλια το θωρηκτό και την Ελένη την σαπιοδοντα.
Αν το πω στην καλύτερη θα με κοιτάζουν σαν UFO και στη χειρότερη θα με πάρουν με τις ντομάτες.
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.651
Πόντοι
731
παιδια ειμαι πολυ ανωμαλος που γαμαω πουτανες και οχι κανονικες κοπελες ? θελω να πω οτι μονο αν μ κατσει ενα θεομουνο θα τ γαμησω σε αντιθεση με τις πουτανες που αν και ασχημες τις γαμαω ...δηλαδη για να καταλαβετε μια πουτανα αν ηταν κανονικη κοπελα δεν θα την γαμουσα λογω της εμφανισης της ...συμβαινει κ σε αλλους ?
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
παιδια ειμαι πολυ ανωμαλος που γαμαω πουτανες και οχι κανονικες κοπελες ? θελω να πω οτι μονο αν μ κατσει ενα θεομουνο θα τ γαμησω σε αντιθεση με τις πουτανες που αν και ασχημες τις γαμαω ...δηλαδη για να καταλαβετε μια πουτανα αν ηταν κανονικη κοπελα δεν θα την γαμουσα λογω της εμφανισης της ...συμβαινει κ σε αλλους ?
Σε εμένα συμβαίνει, εδώ και χρόνια.
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
παιδια ειμαι πολυ ανωμαλος που γαμαω πουτανες και οχι κανονικες κοπελες ? θελω να πω οτι μονο αν μ κατσει ενα θεομουνο θα τ γαμησω σε αντιθεση με τις πουτανες που αν και ασχημες τις γαμαω ...δηλαδη για να καταλαβετε μια πουτανα αν ηταν κανονικη κοπελα δεν θα την γαμουσα λογω της εμφανισης της ...συμβαινει κ σε αλλους ?
ο μοναδικός είσαι νομίζεις;;;; υπάρχει εξήγηση τουλάχιστον για εμένα σε πουτανες απλώς πληρώνεις και γαμας όπως και όποτε θέλεις χωρίς καμία υποχρέωση ενώ την ίδια σαν γκόμενα πρέπει να την ψήσεις να σε πρήξει και αφού γαμησεις άντε να ξεφύγεις μετά μπορεί και να βρεθείς και παντρεμένος
 

KM 35

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια ξερει κανενας που βρίσκεται η Ανίτα απο Λεωνιδίου 28 όροφος
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Μαγκες για 3 βαρδια δυνατο  :pipa1:
1-2 λυσεις?
Καλημέρα λοιπόν επειδή οι επιλογές είναι ελάχιστες θα σου πω δυο σίγουρες Α) Άννα Ιασωνος2 όροφος μετά της23:30 λογικά είναι εκεί μια τίμια κοπέλα στο10€ακι πολύ ανώτερη από την πλειοψηφία του20€ου αν σκάσεις με μοτό διάλεξε αν είναι δυνατόν το δωμάτιο όπως μπαίνεις δεξιά αφού από το παράθυρο βλέπεις κάτω.
Β) Φιλιπιδου11 όροφο νομίζω Τζοανα πρώην Ζάνα από Κολωνού53.
Δυστυχώς δεν παίζει κάτι άλλο με καλή πιθανότητα να πιάσουν τόπο τα φράγκα σου
 

gsxrr123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2016
Μηνύματα
111
Like
1.926
Πόντοι
201
Θέλω ρε παιδί μου να μπω μέσα να με αρχίσει στα χαστούκια και στα φτυσιματα να σηκωθεί όρθια και να με κατουρήσει.. ξέρετε τιποτα?
 

gsxrr123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2016
Μηνύματα
111
Like
1.926
Πόντοι
201
Θέλω ρε παιδί μου να μπω μέσα να με αρχίσει στα χαστούκια και στα φτυσιματα να σηκωθεί όρθια και να με κατουρήσει.. ξέρετε τιποτα?
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Καλημέρα λοιπόν επειδή οι επιλογές είναι ελάχιστες θα σου πω δυο σίγουρες Α) Άννα Ιασωνος2 όροφος μετά της23:30 λογικά είναι εκεί μια τίμια κοπέλα στο10€ακι πολύ ανώτερη από την πλειοψηφία του20€ου αν σκάσεις με μοτό διάλεξε αν είναι δυνατόν το δωμάτιο όπως μπαίνεις δεξιά αφού από το παράθυρο βλέπεις κάτω.
Β) Φιλιπιδου11 όροφο νομίζω Τζοανα πρώην Ζάνα από Κολωνού53.
Δυστυχώς δεν παίζει κάτι άλλο με καλή πιθανότητα να πιάσουν τόπο τα φράγκα σου
και ολγα επίσης..απο κολωνου 30β τιμια
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.284
Πόντοι
1.936
παιδια ειμαι πολυ ανωμαλος που γαμαω πουτανες και οχι κανονικες κοπελες ? θελω να πω οτι μονο αν μ κατσει ενα θεομουνο θα τ γαμησω σε αντιθεση με τις πουτανες που αν και ασχημες τις γαμαω ...δηλαδη για να καταλαβετε μια πουτανα αν ηταν κανονικη κοπελα δεν θα την γαμουσα λογω της εμφανισης της ...συμβαινει κ σε αλλους ?


Αν ημασταν νορμαλ ολοι εδω μεσα θα την βρισκαμε σχεδον καθε μερα στα μπουρδελα νομιζεις???
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.284
Πόντοι
1.936
Να ενημερώσω το κοινό ότι η Στέλλα απο Δυδυμου 22 έφυγε για 'εναν μηνα' στην πατρίδα της.
Στο πόστο της η Άννα η μυστήρια.

Η Αννουλα ειναι εγγυηση.Καθολου λογια,τιμιο  γαμησι και κορμι απο τα λιγα για την ηλικια της!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom