Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 246 άτομα (23 μέλη και 223 επισκέπτες)

Panos291

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
81
Πόντοι
0
καλησπερα φιλε.πριν καιρο στο κολ.15 δεξια βραδυ δουλευε μια αννα η μαρια η ποντια δεν θυμαμαι....με σγουρο μαλι κ γυαλια.φωραγε λευκα πορνοτακουνα.κανει καλο footjob κ εχει ομορφα κ καθαρα ποδια!τωρα που εχει παει δεν ξερω.....αυτα.15 ε ειχα δωσει!!!!αν ξερει καποιος θα γραψει.....
δουλεύει κολονου 27γ τρίτη βαρδυα
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Παιδιά την καλησπέρα μου, κάνω εδώ τον 1ο μου post αν και τόσα χρόνια έχω γυρίζει με καμιά 500αριά πουτάνες αλλά βαριέμαι να γράφω.

Μάγκες τις προάλλες πέρασα από Πιπίνου 118 και μου άρεσε η Καίτη, δεν ήταν θεά αλλά είχε κάτι καβλιάρικο. Δεν πέρασα όμως γιατί μου την έσπασε η τσατσόγρια. Το μετάνιωσα όμως, ειδικά όταν διάβασα τις κριτικές.

Εδώ και 3 μέρες περνάω από εκεί για να την φάω αλλά είναι κλειστό γαμώ το κέρατό μου ενώ βλέπω ότι είναι μεσημεριανές ώρες αλλά δεν μπορώ να πάω λόγω δουλειάς. Ξέρει κανείς αν το κορίτσι αυτό δουλεύει κάπου αλλού. Πέρασα και από Αγκύρας 12 (το στενό αυτό είναι το φόβου λέμε) αλλά κι αυτό κλειστό.

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για τη βοήθειά σας. Καλά γαμήσια εύχομαι!
καλώς ήρθες στην κοινότητα συνέχισε την αναζήτηση κ στα δύο τα ιδρύματα που ανάφερες κ θα την πετύχεις είναι ποτέ στο ένα κ πότε στο άλλο,
κ εγώ δοκίμασα καλή είναι μόνο που προσπαθεί να αποφύγει το ελεύθερο στοματικό..
Στην Άγκυρας στο στενάκι δεν τρέχει τίποτα μην φοβάσαι, στο μεταξύ να έχεις το νου σου ειδικά ψηλά στη Καραμεικου η Λεονιδου αργά την νύχτα..
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Μορνινγκ! Έχει πάρει κανείς τη Μαριλενα-μαριαλενα από Φιλιππίδου να μου πει εντυπώσεις;
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
θέλω να καταθέσω το 20ευράκι μου και είμαι μεταξύ των παρακάτω επιλογών:

1. Φυλής 65Β Σόνια
2. Πιπίνου 118 Καίτη ή Τζένη
3. Ρεμούνδου 21
4. Αγίου Πέτρου 7
5. Έμυ από Λιοσίων
6. Φιλιππίδου πάνω

Δεν έχω ξαναπάρει ΚΑΜΙΑ από αυτές, επομένως θα ήθελα και μια γνώμη (για να αρχίζω να μειώνω τη λίστα μου!)

Καίτη Πιπίνου πήγαινε για.... πιετιτ καταστάσεις
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Το στενο της Αγκυρας ειναι ενα απο τα πιο ησυχα δρομακια που υπαρχουν στην αθηνα και συνδεει μεγαλο δρομο αχαρνων. Απλα δεν συυμβαινει τιποτα παρα μονο η πορτα που ανοιγοκλεινει στο μπουρδελακι το 12. Τι φοβικο εχει;
 

200m_poutsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
16
Κριτικές
15
Like
336
Πόντοι
290
Στα μικρά στενά ΑΝ στην πέσουν δεν έχεις από που να φύγεις. Αν είσαι one 2 one ίσως τις παίξεις και τη γλιτώσεις...

Τις προάλλες πέρασα από όλα παιδιά και χτυπάω ένα που είναι χαμηλά, προς την Αχαρνών. Μου λέει η τσατσά: "έχεις ξανάρθει εδώ;". "Ποτέ" της αποκρίθηκα! "Η κοπέλα είναι τραβελίτσα" μου λέει! Την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια...
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
Καλησπερα, σκεφτομαι να κανω τσαρκα απο φυλης!  :hi: Εχει κανεις να μου προτεινει καμια καλη Αλβανιδουλα , απο τα γυρω εκει σπιτια? Αρκει να μην ειναι ξεπετα!! Ευχαριστω εκ των προτερων! ;) :2funny:
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα πέρασμα το μεσημέρι από Πιπίνου 118 να δω την καινούργια κοπέλα Αλεξάνδρα ξανθιά σχετικα καλο κορμί αδύνατο αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο για να σκεφτώ δοκιμή μαζί της η μικρόσωμη Καίτη πολύ συμπαθητική γλυκιά παρουσία.
Κατά τά άλλα καμία μεταβολή καλή περίπτωση σε υπηρεσίες είναι η καινούργια Μαριαννα Ρεμούνδου21 όροφο σήμερα η Αλίκη που πριν λίγες μέρες ήταν υπηρεσία δούλευε κανονικά με φουλ πρόγραμμα
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
αν δεν κανω λαθος πιπινου τριτη βαρδυα ειναι κλειστα σωστα??
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.544
Like
7.181
Πόντοι
1.056
Κατεβηκα σημερα στις 7.30 Φυλ84Aισογ  :walkingpenis: να βρω την Σονια.
Δεν μου κανει εντυπωση που το μωρο εχει φανατικο κοινο :headbaning2:
Προσπαθει για βαθεια πιπα κ τον τρωει με πολυ καυλα σε οποια σταση θελει ο πελατης χωρις μα κ μου:respect:Ειναι μονιμως σε mood για πουτσα :tn04:
Στα πολυ θετικα του οικου.
1.το a/c ηταν κλειστο κ
2.ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΗΤΑΝ ΧΤΙΣΤΟ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ :heavymetalbig:
Για μενα η τριαδα της φωτιας αυτη τη στιγμη ειναι
1.FUCKEL  :babycry: Pεμ21
2κ3 μαζι.ΜΠΙΟΥΤΙ :afro: ΤΖΩΡΤΖΙΑ  :humpleg: Δ7Β
Επισης πολυ γουσταρω την Νανσυ :pipa1: απο μοντελοαλυσιδα,τα 2 αραπακια της Ιασωνος αλλα κ την Κολομβιανη Τζεσικα,πρεπει να ναι τωρα στο Αγ.Πετρου.
Πρεπει να δοκιμασω την Ρενατα της μοντελοαλυσιδας αλλα κ την μαυρουλα της Κολωνου :smiley6600:
Φευγοντας απο τον οικο περασα απο τα σουβλακια της κυρ.Σοφιας :) κ δινοντας 4,60 εφαγα 2 πιτες με καλαμακι γουρουνακι :rockon:
                               
           ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΧΩΡΙΣ ΜΑΣΚΑΡΑΔΕΣ :vomit: :badair: :knuppel:
                                             
                                                                       :hi:
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.544
Like
7.181
Πόντοι
1.056
Κατι ακομα.
Δεν μας αρκουν τα πρεζομπι :zombie: :zombie: στο μεταξι,τωρα ερπουν κ στην Χευδεν κ την πλ.Βικτωριας :tickedoff: :tickedoff:

 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Στα μικρά στενά ΑΝ στην πέσουν δεν έχεις από που να φύγεις. Αν είσαι one 2 one ίσως τις παίξεις και τη γλιτώσεις...

Τις προάλλες πέρασα από όλα παιδιά και χτυπάω ένα που είναι χαμηλά, προς την Αχαρνών. Μου λέει η τσατσά: "έχεις ξανάρθει εδώ;". "Ποτέ" της αποκρίθηκα! "Η κοπέλα είναι τραβελίτσα" μου λέει! Την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια...

Γιατί την έκανες με ελαφρά ρεεέεεεε τύπε μου ;;
ΔΕΝ άξιζε μια ευκαιρία το "κορίτσι" ;;

 

giwrikasacab

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2018
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0
Κατεβηκα σημερα στις 7.30 Φυλ84Aισογ  :walkingpenis: να βρω την Σονια.
Δεν μου κανει εντυπωση που το μωρο εχει φανατικο κοινο :headbaning2:
Προσπαθει για βαθεια πιπα κ τον τρωει με πολυ καυλα σε οποια σταση θελει ο πελατης χωρις μα κ μου:respect:Ειναι μονιμως σε mood για πουτσα :tn04:
Στα πολυ θετικα του οικου.
1.το a/c ηταν κλειστο κ
2.ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΗΤΑΝ ΧΤΙΣΤΟ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ :heavymetalbig:
Για μενα η τριαδα της φωτιας αυτη τη στιγμη ειναι
1.FUCKEL  :babycry: Pεμ21
2κ3 μαζι.ΜΠΙΟΥΤΙ :afro: ΤΖΩΡΤΖΙΑ  :humpleg: Δ7Β
Επισης πολυ γουσταρω την Νανσυ :pipa1: απο μοντελοαλυσιδα,τα 2 αραπακια της Ιασωνος αλλα κ την Κολομβιανη Τζεσικα,πρεπει να ναι τωρα στο Αγ.Πετρου.
Πρεπει να δοκιμασω την Ρενατα της μοντελοαλυσιδας αλλα κ την μαυρουλα της Κολωνου :smiley6600:
Φευγοντας απο τον οικο περασα απο τα σουβλακια της κυρ.Σοφιας :) κ δινοντας 4,60 εφαγα 2 πιτες με καλαμακι γουρουνακι :rockon:
                               
            ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΧΩΡΙΣ ΜΑΣΚΑΡΑΔΕΣ :vomit: :badair: :knuppel:
                                             
                                                                        :hi:
Υπαρχει Μαυρη στην Κολωνού?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
τώρα live

Αχιλλέως 48β Βικτόρια ξανθοκαστανη λεπτή με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μελαχρινή κοπέλα σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59α κλειστό.

Βιργινιας Μπενάκη 31  κλειστό.

Παιανιεων 24 Ζαννα , ξανθιά γκιλφ  χοντρή  με 2.5αρια βυζια,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κωνσταντινουπολεως 166 υπόγειο Ντιαννα ξανθοκαστανη κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, ψηλή με κανονικό σώμα υπέροχο κωλαράκι 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ μεγάλο στο δεξί μπούτι , απλό πρόγραμμα, δοκιμάστηκε με καλές εντυπώσεις η νεαρή 23αχρονη Ρωσίδα.

Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο Αλεξία ξανθιά ψηλή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2αρι και Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι ,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,κανουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Ιωαννίνων 3 κάτω Ελένη ξανθιά μιλφ ψηλή με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 3 πάνω Ζωή η ξανθιά Ελληνίδα μιλφ λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Ελένη ξανθιά σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιωαννίνων 5 Άννα Ιβονη μιλφ με καστανοκοκκινα μαλλιά σωμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Χτες βράδυ ακύρωσα δύο ελεεινήδες που θέλανε σύνοδο σε κλαμπ και έτσι εξοικονομώντας χρήματα επενδύσα στα ρομαντικά στενάκια ... Ρέμονδου 21 κάτω η ντοριανα και σέλινα...η σέλινα είναι ωραίο μωρό αλλά δεν κάνει πλεον ελεύθερο.. Φώκαιας 17α ήταν η Παολίνα με μια άλλη καινούργια Ντάρια κάπως έτσι... 17β ήταν ένα πιπίνι 20 χρόνο πέρασα με καλές εντυπώσεις...τίμησα και την Σόνια στο 84β απίστευτο τσιμπούκι..ωραίο μωράκι...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
συνέχεια live


Χωματιανου 11α κλειστό.

Χωματιανου 11β Αντριανα μελαχρινή με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 76 κλειστά.

Λιοσιων 73β Οριανα μελαχρινή μελαμψη σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Χριστίνα καστανή κοντή λατινα σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Ελεν ξανθιά χοντρουλα με 3.5-4αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, Εύα ξανθιά νταρντανα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Κωνσταντίνα ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18 Τζούλια μελαχρινή μιλφ παχουλη με 6αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ Μαρία ξανθιά λεπτή μιλφ με 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Λιοσιων 79 κλειστό.

Λιοσιων 79β Άντζελα ξανθοκαστανη μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Βεργας 3 δεξιά Καιτη ξανθοκαστανη κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βεργας 3 αριστερά Ναντια ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο  σώμα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 όροφος Σαρα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα η ξανθιά νταρντανα ελληνογερμανιδα, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Μπαρμπορα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Βεργας 6β Μαριάννα ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 7 μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Λιοσιων 91 Ντια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι τατουάζ στην δεξιά ωμοπλάτη, απλό πρόγραμμα, το μαγαζί μέσα πλήρως ανακαινισμενο.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα καστανοξανθη χοντρή με κατσαρο μαλλί 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα ξανθιά γκιλφ με αρκετά πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Τροφωνιου 13 όροφος Μπετυ ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, και εδώ έχουν φτιάξει τα πατώματα και έχουν σουλουπωσει τα δωμάτια.

Κνιδου 18 Σοφι ξανθιά  χοντρουλα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό στα 20 ευρώ, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο 30 ευρώ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Αγίου Πέτρου 7 Τζέσικα(μόνη της αν και σε άλλο σαιτ γράφει ότι δουλεύει και η Μισέλ...) λατινα καστανή με σπαστό μαλλί νταρντανα με 2.5αρι βυζι, τατουάζ ψηλά στην πλάτη, απλό πρόγραμμα.

Περγάμου 1 κάτω Μαίρη καστανοξανθη κοπέλα παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ρεμουνδου 20 κλειστό.

Ρεμουνδου 21 Σελίνα καστανή λατινα με ζουμερό κορμί 2.5αρι βυζι και Ντοριανα ξανθιά λατινα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι τατουάζ στα πλευρά, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Ρεμουνδου 21α Τζούλια μιλφογκιλφ με άσπρο πολύ κοντό μαλλί, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μασαζακι.

Αλκαμένους 113 Νίκη ξανθιά μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Αλκαμένους 117 Αννα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, μετά τις 1700 θα δουλεύει η Νανσυ.

Περγάμου 27  Εύα ξανθό γκρανι, χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κωνσταντινουπολεως 206 Άννα ξανθοκαστανη μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,πρώτη φορά που δεν την είδα με την κλασσική υπηρεσία αλλά με άνδρα τσάτσο.


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom