Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 337 άτομα (31 μέλη και 306 επισκέπτες)

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Και επειδή θέλω να γίνω.""κουμπάρος""
Σου δείχνω το δώρο μου!?

 Καθαριστικό γενικής χρήσης foamill® b που απορροφά όλες τις δυσάρεστες μυρωδιές
 
 

Συνημμένα

  • foamill-b-katharistiko-genikes-khreses__1.jpg
    foamill-b-katharistiko-genikes-khreses__1.jpg
    64,2 KB · Εμφανίσεις: 21

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Χαχαχα σε Ευχαρηστω !!! Χαχαχα
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Πολλούς κουμπάρους βλέπω να έχει η Εβελίνα στο γάμο της. Μήπως είναι Κύπρια;
Τυπε κανόνισε!!!
Θα μας γράψουν οι εφημερίδες (αν στα φρύδια μας- ποιος διαβάζει τώρα?)
Για της Εβελίνας την κουμπαρια ( το γνωστό " ο κουμπάρος την κουμπάρα"") σφάζονται μη δύσοσμα παληκάρια?
:heavymetalbig:
 
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
0
Αν λες την κοπελα με τα γυαλια κ τα τατου που καμει πρωκτικο,την εχω πετυχει πολλες φορες στο Φωκ25Α.πανω

Δοκιμάστηκε !!!  :wanker:
Θα ακολουθήσει κριτική !
Ευχαριστώ τους συναγωνιστές για το ρεπορτάζ.
Επίσης θα ακολουθήσει κριτική για Ζάνα, την βασίλισσα της ΚΑΥΛΑΣ !!!  :orchestra:
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
629
Πόντοι
81
Αν γίνει γλωσσόφιλο με κοπέλα που κάνει τελειωτικό στόμα από το κινδυνεύεις; Μόλις έγινε η μαλακία πριν λίγο.
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Η Αλεξανδρα μονο φρεσκο κρεας δεν ειναι.Κανει περιοδειες,ειναι μεγαλοκοπελα και απλα ειναι διεκπαιρεωτικα καλη.Ευχαριστη ομως,καθαρη και με μονιμο χαμογελο.Εγαμευθει εχθες.Προτεινεται για μια συνεδρια.

Είναι αυτή με λίγη χαλάρωση στη κοιλιά?
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.565
Like
7.226
Πόντοι
1.056
Επισκεψη συμερα στις 7 στο Ρεμ21κατω για να συνατησω το μικρο Ρακελ :smitten: :rose:
Μαζι του κ η Ντοριαννα την οποια δεν ειδα επειδη ηταν σε δωματιο του οποιου την πορτα χτυπησε η 2τσα επειδη ηταν διπλα της... :idiot:
Το Ρακελ οπως παντα γλυκο,τρυφερο και με μουνακι μουσκεμα :headbaning2:δεν εχω ξαναδει τοσο υγρο μουνι :headbaning1:Για σενα το γραφω ΜητσοΧΧΧ :)
Ναι ειναι αληθεια εχει πεσει λιγο η αποδοση κ κανει μονο απλο προγραμμα :coolcondom:
Τα φαουλ :headbang:
1.κλειστε τα αρκουδισιον :huh: καμει πολυ ζεστη,θα κανετε κ οικονομια στο ρευμα κ ισως ετσι παρετε κοποτες κανοκικου μεγεθους :birdman:
2.η αλλοδαπη 2τσα χτυπησε 2 φορες την πορτα :headbang: :uglystupid:
την 1η το σφυκτοκορμο :kneel: fuckel απαντησε "ΤΩΡΑ" εμφανως νευριαζμενο :worship:
Το Σαββατο το απογευμα θα κατεβω Φυλης να δοκιμασω την Σονια.
Πιο απο τα 2 μωρακια :babycry: θα με κερδισει.
Για μενα το ΦΑΚΕΛ ειναι η τοπ επολογη για νεαρη πορνη σε απλο προγραμμα :respect:
             ΚΑΛΟ 3ΗΜΕΡΟ       :hi: :hi:                                                                        





 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
381
Κριτικές
104
Like
567
Πόντοι
6.280
Περασα σημερα απο Διδυμου 27 Δεν βρηκα την Μαρια που ηθελα και πηρα την Τανια που εχω περιγραψει σε παλιοτερη κριτικη. Το καλο που ειχε το μαγαζι αυτο ηταν οτι δεν χτυπαγαν πορτες και ειχες την ευκαιρια για μια μικρη χαλαρωση.
Σημερα η τσα τσα μια αδυνατη με γυαλια στυλακι μυξοπαρθενας θειτσας ετρεξε πολυ συντομα να χτυπησει πορτα χωρια να υπαρχει καθυστερηση (σιγουρα εντος του 10λεπτου) αλλα και χωρις να εχει ιδιαιτερη κινηση .
Ειπα στην κοπελα: τωρα .. τι μαλακια ηταν αυτη?? Εεε καλα ... απαντησε.
Μαλλον το ειπε στην υπηρεσια και εξαφανιστηκε οταν εβγαινα. Πιο παλια εκει λεγανε κι ενα Ευχαριστουμε ! οταν εφευγες .
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Επιστροφή της σονιας φυλής 84α , πέρασα ξανά μαζί της και ήταν τέλεια ... πολλά φιλάκια στα χειλάκια τρελό τσιμπουκι και μετά τέντα ανοιχτά τα πόδια και καρφονα και καρφονα και καρφονα ανελέητα ‘μέχρι που έχυσα καρφονο της το μουνακι το ίδιο ανελέητα !!!! Μου βγήκε και της εγλυψα  την μασχάλη ... όταν εχυνα ..... μου είπε πως πέρασε τέλεια στις διακοπές της και φάνηκε κιόλας διότι ήταν ξεκούραστη......
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Μεταμεσονύχτια μπουρδελότσαρκα ύστερα από καιρό στο άθλιο Μεταξουργείο.
Τίποτα το ιδιαίτερο.. σχετική ηρεμία λόγο του περασμένου της ώρας καθημερινή γάρ!
Εν τέλει κατέθεσα σε μια μαυρομάλα, Ρωσίδα πιτσιρίκα {μου διαφεύγει το όνομά της δυστυχώς}.. η μοναδική με φουλ πρόγραμμα πάντως σε όλη την τρίτη βραδινή βάρδια.
  Καλή Παρασκευή σε όλους εύχομαι.
         :hi:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
15
Like
11.799
Πόντοι
3.246
Μεταμεσονύχτια μπουρδελότσαρκα ύστερα από καιρό στο άθλιο Μεταξουργείο.
Τίποτα το ιδιαίτερο.. σχετική ηρεμία λόγο του περασμένου της ώρας καθημερινή γάρ!
Εν τέλει κατέθεσα σε μια μαυρομάλα, Ρωσίδα πιτσιρίκα {μου διαφεύγει το όνομά της δυστυχώς}.. η μοναδική με φουλ πρόγραμμα πάντως σε όλη την τρίτη βραδινή βάρδια.
  Καλή Παρασκευή σε όλους εύχομαι.
        :hi:
Μαγαζί δεν θυμάσαι? Τουλάχιστον στο περίπου.
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Και μια μικρή ανάλυση:
1. Φυλής 65Α: Σόνια, μελαχρινή νεαρή μουνάρα. Νορμάλ σεξ, με ελεύθερο στοματικό, όχι τελειωτικό.
2. Πιπίνου 118: Δεν γνωρίζω.
3. Ρεμούνδου 21: Δεν γνωρίζω.
4. Αγίου Πέτρου 7: Δεν γνωρίζω.
5. Λιοσίων 73Β: Έμυ, νεαρό καυλοράπανο. Νορμάλ σεξ, με ελεύθερο στοματικό, όχι τελειωτικό. Δεν στην συνιστώ, γιατί μια φορά πέρασα μαζί της και η κοπέλα δεν το έχει στο γαμήσι. Γενικά μακριά από αυτά τα δύο στουντέλα, καθώς οι κοπέλες κερνάνε αβέρτα φόλες.
6. Φιλιππίδου 11Β: Τζοάνα, μεγάλη καύλα από Ρωσία. Δούλευε το καλοκαίρι στο Μεταξουργείο, στο Κολωνού 53. Αφού εξέτισε την ποινή της, δεχόμενη όλα τα ρυπαρά γένη στο κορμί της, με κυρίαρχο το πακιστανικό, οι τριμάλακες που υποδύονται τους νταβατζήδες αποφάσισαν να την φέρουν στην Φυλής. Νορμάλ σεξ, με ελεύθερο στοματικό, όχι τελειωτικό.

Ωραίος φίλε! Πάντα οι περιγραφές μετράνε!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Αν γίνει γλωσσόφιλο με κοπέλα που κάνει τελειωτικό στόμα από το κινδυνεύεις; Μόλις έγινε η μαλακία πριν λίγο.
Τυπε τι έπαθες? Με το γλωσσοφιλο γευτηκες και ""ψωλοσπερμα"" του προηγούμενου??
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.286
Πόντοι
1.936
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom