Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (0 μέλη και 55 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.779
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Κνιδου 18 Σοφι ξανθιά με κοντό καρέ μαλλί χοντρουλα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό στα 20 ευρώ, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο 30 ευρώ.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα καστανοξανθη χοντρή μιλφ με κατσαρο μαλλί 2-2.5αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα ξανθιά γκιλφ σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Τροφωνιου 11 όροφος και 13 όροφος κλειστά.

Βεργας 7 Μελίνα (από Εξηκιου 18α) ξανθοκαστανη μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους χοντρουλα με 2.5αρι βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Βεργας 6β Μαριάννα ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 6α Μπάρμπαρα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό πρωκτικο και αυταρχικό.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά και αριστερά κλειστά.

Βεργας 3 όροφος Σαρα ξανθοκαστανη σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.779
Πόντοι
45.465
συνέχεια live από Μεταξουργείο

Ιάσωνος 43 Μάγκι η Κυπρια, καστανοξανθη με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα για τους Έλληνες απλό για τους Συριους....

Ιάσωνος 46α Ερρικα ξανθιά ψηλή χοντρή με 2-2.5αρι βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Δουλευε πιο παλιά Ιωαννίνων 5, Αγκυρας 9 κλπ

Ιάσωνος 46β Βαλερία ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 46 Χριστίνα ξανθιά παχουλη με 2-2.5αρι βυζι και διάφορα τατουάζ και Μαρία μελαχρινή παχουλη με 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 νέο Μαρία ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Ιάσωνος 44 Γιασμιν ξανθιά μιλφ κοντή με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι τατουάζ πίσω στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 37α Αννιτα κοπέλα που δεν έχω δει ξανά μελαχρινή πολύ χοντρή με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 37 Ρόζα καστανοξανθη μιλφ σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Ιάσωνος 36 Αντριανα ξανθιά χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31β Άννα ξανθιά πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 32 ισόγειο δεξιά Μπιανκα μελαχρινή λεπτή με μικρό βυζι πιρσινγκ στον αφαλό, απλό πρόγραμμα, μετά από ένα πέρασμα Φυλής έχει γίνει γυρολόγος στο Μεταξουργείο και Πατρίτσια μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, παλιότερα Ρεμουνδου 21 Βεργας 6β και πολλά άλλα σπιτάκια του 20αρικου.

Ιάσωνος 32 ισόγειο ευθεία Έλενα  μελαχρινή μιλφ με κοντό αγοριστικο κούρεμα σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι και Ντιανα καστανοξανθη μιλφ σώμα με πιασίματα 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30β Λόλα  ξανθιά με λεπτό ωραίο κορμί 1.5-2αρι βυζι κσι Αντελινα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30α Μαρία ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι και Μαργαρίτα μελαχρινή χοντρή με 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 19β Μαρία ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20β Μαρία καστανοξανθη κοντή με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20α Τζωρτζιαννα ξανθιά ψηλή χοντρή με 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 1β αριστερά Βερονικα καστανοξανθη παχουλη πιτσιρικά με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 2β Μαργαρίτα ξανθιά χοντρή μιλφ με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό αυταρχικό και μασαζακι.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα να αναφέρω ορισμένα μαγαζιά που πέρασα στο Μεταξουργείο λίγο μετά της 12:00  μεσημέρι
Κολωνού 45 στο Βάθος μια Άντζελα μελαχρινή νεαρή νταρντανα που απόγευμα δουλεύει στο δίπλα και μια μελαχρινή με κανονικό σώμα μαύρο καρέ μαλλί δούλευε παλιότερα Λεωνιδίου 28 μια φορά πέρασα μαζί τότε και αγανακτησα γιατί ήταν απλυτη και βρώμικη θυμάμαι της έκανα σύσταση μπροστά στην τσατσα να πλένεται και η ηλικιωμένη κυρία μου είπε άστα να πάνε δέκα μέρες τώρα που δουλεύουμε μαζί φοράει τα ίδια ρούχα!!
Κολωνού30 Μια Άννα με κοντοκουρεμένο ξανθό μαλλί σώμα με πιασίματα συμπαθητική φάτσα Ρωσσιδα είναι μάλλον
Κολωνου11 ισόγειο μια μελαμψή κοντή πολύ μέτρια σε εμφάνιση αδιάφορη εντελώς, στον όροφο μια Μελαχρινή ωραία κοπέλα με χαμόγελο πολύ συμπαθητική
Ιασωνος1Α Βερόνικα ξανθιά στρουμπουλη κοπέλα έχει παχύνει αρκετά από τότε που ήρθε βαριεστημενη πολύ και Μαρίνα η γνωστή στο δωμάτιο.

Φυλής 109 ισόγειο έχει έρθει μια καινούργια κοπέλα Νταρινα ξανθιά μαλλί ως τους ώμους τίποτα ιδιαίτερο μαζί της η Τάνια η Μαρίνα έλειπε.
Τελικά κατέληξα καλυμνου36 που δούλευε η Ψηλή Ελένη στανταρακι εγγυημένο καλύτερα στα σίγουρα πάρα ρίσκο αβεβαιότητα και μεγαλύτερη πιθανότητα αποτυχίας
 

tehlulz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
10
Like
447
Πόντοι
290
Περασα πριν λιγο Φυλης, χαλια μαυρα γενικα η κατασταση. Τον τελευταιο καιρο τις μισες φορες που παω δεν μπαινω πουθενα.
Πηγα να ριξω μια ματια Δ22 για τη Στελλα, μετριοτατη εμφανιση για τα γουστα μου, ακωλη αβυζη και παρολο που ειναι αδυνατη φαινεται πλαδαρη. Περιεργο γιατι φαινεται πιτσιρικα.
Η Αρινα μονιμως λειπει Κυριακες (ή εχει φυγει?) και μ αφηνει με το πουλι στο χερι.
Μετα απο καμποσο ψαξιμο ευτυχως εσωσε την κατασταση η Τανια στο Φ109. Αποδειχτηκε πολυ gfe και καθολου βιαστικη, περασα πολυ καλα. Θα ακολουθησει κριτικη.
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Πέρασμα βόλτα από φυλής 3 βάρδια χτες 109 κάτω καρίνα μέτρια κιλά μέτρια όλα, νέλλυ κοντή πολύ λεπτή πιπίνα με βιαστικότατο σαλονάρισμα και μέτρια φάτσα που δείχνει ότι κάνει αγγαρεία και δε γουστάρει. Αυτή δεν ήταν που παλιά έλεγαν ότι έκλαιγε μέσα? Ακόμα δε συνήθισε?
Πέρασμα μέσα με φρέσκια Τζέσυ στη φωκαίας 25 νμζω πάνω, αναμένεται έγκριση κριτικής, επιβεβαιώνω την παρατήρηση του pussylover να ναι καλά αυτά είναι τα σημαντικά στην ενημέρωση.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
361
Like
432
Πόντοι
21
Πέρασμα μέσα με φρέσκια Τζέσυ στη φωκαίας 25 νμζω πάνω, αναμένεται έγκριση κριτικής, επιβεβαιώνω την παρατήρηση του pussylover να ναι καλά αυτά είναι τα σημαντικά στην ενημέρωση.

Μήπως είδες αν είναι δίπλα η Βερόνικα ;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.779
Πόντοι
45.465
Αυτή η Αλβανίδα, επειδή ποτέ δεν μου άρεσε και όποτε τη βλέπω αποφεύγω να τη γαμήσω, μια μέρα με αποκάλεσε μαλάκα, πούστη και αγάμητο. :S
κοίτα σωματάκι έχει καλό και εμένα δεν με απασχολεί αν είναι απο Αλβανία απο Ρουμανία ή Ρωσία... να πώ όμως   την γνώμη μου μιας και διαβάζω διάφορα , όσοι με διαβάζουν θα έχουν δεί ότι πολύ σπάνια λέω ότι μια κοπέλα είναι φόλα ,η συγκεκριμένη όμως είναι φολάρα του κερατά , την έχω πάρει δύο φορές ,την πρώτη  ήταν απρόθυμη ,καθόλου προκαταρκτικά  δεν ήθελε να κάνει άκα τσιμπούκι ενώ ανακοινωνόταν και όταν το έκανε ήταν άθλιο  ενώ στο πισωκολλητό όλο τραβιόταν μπροστά , την πήρα και δεύτερη φορά((κάτι που κάνω με αρκετές κοπέλες αν μου αρέσουν) μίας και μου άρεσε εμφανισιακά και αντί να βελτιωθεί ήταν ακόμη χειρότερη .    
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Jon smith  και εσείς οι υπόλοιποι συνοδηποροι στον δρόμο του Μεγάλου Αλεξάνδρου εκεί στα 22χαμηλα σας περιμένει μια Κατερίνα λιγεροκορμη ευαίσθητη όμορφη αδύνατη δεκτική γυναίκα  ένα ακόμα δώρο των Θεών σε εμάς τους ασωτους.

Εκεί στην αγκαλιά της Κατερίνας προσκύνησα σήμερα και με ξέπλυνε απτός αμαρτίες μου η ζεστή αγκαλιά της.

Θα είναι εκεί έως την πεντέμισι με ενημέρωσε η ευγενική κυρία του οίκου.

Καλή συνέχεια σε ολους.

Υ.Γ. Η Μεταξένια γειτονιά είναι η γειτονιά των ονείρων μας και των βρώμικων επιθυμιών μας.

Ας την σεβομαστε και την τιμούμε με κάθε βήμα μας Εκεί.

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.779
Πόντοι
45.465
#Παιδιά για τα καινούρια τεμάχια-φρέσκο κρέας από ρεμούνδου 21(ισόγειο) και φυλής 109(ισόγειο) έχουμε πληροφορίες???Είναι φιλότιμες???
#Πεινάνε & διψάνε για greek poutsa & sperma...???? :gumtits: :takethis: :2on1:
:respect: :heavymetalbig:
στο Ρεμούνδου 21α η Ντοριάνα δεν μου έκανε κλικ να περάσω , έχει μονοκόμματο κορμί και είναι αγέλαστη σε αντίθεση με την Σελίνα που έχει ζουμερό κορμί και μέσα είναι πολύ καλή
στο Φυλής 109β η Μελίνα ή Νταρίνα μίας και η ξανθιά υπηρεσία μια την έλεγε με το ένα όνομα και μιά με το άλλο , είναι ξανθιά όπως είπα μάλλον ντροπαλή μίας και δεν έβγαινε στο σαλόνι αλλά καθόταν στην κουρτίνα και ψιλοαδιάφορη σωματικά , όσοι πέρασαν πέρασαν με την Τάνια που μέσα είναι αρκετά καλή έχει διάθεση και το προσπαθεί ενώ φωνάζει και πολύ όσο την γαμάς και όχι ψεύτικα.  
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
συνέχεια live από Μεταξουργείο

Ιάσωνος 43 Μάγκι η Κυπρια, καστανοξανθη με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα για τους Έλληνες απλό για τους Συριους....

Ιάσωνος 46α Ερρικα ξανθιά ψηλή χοντρή με 2-2.5αρι βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Δουλευε πιο παλιά Ιωαννίνων 5, Αγκυρας 9 κλπ

Ιάσωνος 46β Βαλερία ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 46 Χριστίνα ξανθιά παχουλη με 2-2.5αρι βυζι και διάφορα τατουάζ και Μαρία μελαχρινή παχουλη με 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 νέο Μαρία ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Ιάσωνος 44 Γιασμιν ξανθιά μιλφ κοντή με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι τατουάζ πίσω στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 37α Αννιτα κοπέλα που δεν έχω δει ξανά μελαχρινή πολύ χοντρή με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 37 Ρόζα καστανοξανθη μιλφ σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Ιάσωνος 36 Αντριανα ξανθιά χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31β Άννα ξανθιά πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 32 ισόγειο δεξιά Μπιανκα μελαχρινή λεπτή με μικρό βυζι πιρσινγκ στον αφαλό, απλό πρόγραμμα, μετά από ένα πέρασμα Φυλής έχει γίνει γυρολόγος στο Μεταξουργείο και Πατρίτσια μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, παλιότερα Ρεμουνδου 21 Βεργας 6β και πολλά άλλα σπιτάκια του 20αρικου.

Ιάσωνος 32 ισόγειο ευθεία Έλενα  μελαχρινή μιλφ με κοντό αγοριστικο κούρεμα σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι και Ντιανα καστανοξανθη μιλφ σώμα με πιασίματα 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30β Λόλα  ξανθιά με λεπτό ωραίο κορμί 1.5-2αρι βυζι κσι Αντελινα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30α Μαρία ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι και Μαργαρίτα μελαχρινή χοντρή με 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 19β Μαρία ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20β Μαρία καστανοξανθη κοντή με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20α Τζωρτζιαννα ξανθιά ψηλή χοντρή με 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 1β αριστερά Βερονικα καστανοξανθη παχουλη πιτσιρικά με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 2β Μαργαρίτα ξανθιά χοντρή μιλφ με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό αυταρχικό και μασαζακι.
αυτή η Μαγκί στο Ιάσονος 43 είναι καλή ; Έχει κανείς εμπειρία τύποι μου;
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Είναι καλή στο να γαμιεται ακαποτα. :vomit:
Ότι πρέπει για σένα  ;) :S :S :S
σοβαρά τώρα ; Γαμιεται ακαποτα ; Αυτή είναι στην πιάτσα από ο 2015 που έχω διάβαση και ακόμα ζει; Δεν παίζει να πάω τύπε μου !!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Jon smith  και εσείς οι υπόλοιποι συνοδηποροι στον δρόμο του Μεγάλου Αλεξάνδρου εκεί στα 22χαμηλα σας περιμένει μια Κατερίνα λιγεροκορμη ευαίσθητη όμορφη αδύνατη δεκτική γυναίκα  ένα ακόμα δώρο των Θεών σε εμάς τους ασωτους.

Εκεί στην αγκαλιά της Κατερίνας προσκύνησα σήμερα και με ξέπλυνε απτός αμαρτίες μου η ζεστή αγκαλιά της.

Θα είναι εκεί έως την πεντέμισι με ενημέρωσε η ευγενική κυρία του οίκου.

Καλή συνέχεια σε ολους.

Υ.Γ. Η Μεταξένια γειτονιά είναι η γειτονιά των ονείρων μας και των βρώμικων επιθυμιών μας.

Ας την σεβομαστε και την τιμούμε με κάθε βήμα μας Εκεί.

Σε ποια βάρδια την βρίσκουμε ;;
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
σοβαρά τώρα ; Γαμιεται ακαποτα ; Αυτή είναι στην πιάτσα από ο 2015 που έχω διάβαση και ακόμα ζει; Δεν παίζει να πάω τύπε μου !!
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Μάγκες αυτό  με τον Τοτό το ξέρετε?  :happy: :happy:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
..πρωινό Κυριακής Διδύμου 22..
..3 κοπέλες,Στέλλα,Άννα η γνωστή ως μυστήρια,κι Αγγέλα..
Προτίμησα την Αγγέλα..λευκόσαρκη με κατάμαυρα μακριά μαλλιά,μπλε μάτια,πρόσωπο πονηροπρόστυχο,σέξυ ΄΄σπασμένο'',κορμί μπαμπάτσικο όχι όμως βαρύ,γεμάτο βύζο με παιχνιδιάρα ρώγα..
Πίπα βαθιά αργή και υγρή,μέχρι να της πω να σταματήσει,γύρισμα στα 4 για κανα 5λεπτο γερού πιστονιάσματος και μετά ιεραποστολικά μέχρι να με στραγγίξει μεσ στην ξεχαρβαλωμένη παχιά μουνάρα της..
Έκατσε και κανα 5λεπτο και τα'παμε σε μέτρια Αγγλικά..διόλου βιαστική..
Θα ξαναπροτιμηθεί..
Τα σέβη μου κύριοι και..γαμάτε!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.230
Κριτικές
49
Like
22.153
Πόντοι
24.596
σοβαρά τώρα ; Γαμιεται ακαποτα ; Αυτή είναι στην πιάτσα από ο 2015 που έχω διάβαση και ακόμα ζει; Δεν παίζει να πάω τύπε μου !!
αυτη ζει τυπε-οσοι πανε μαζι της γινονται κρικος της τροφικης αλυσιδας :S :S :S
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom