Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (2 μέλη και 58 επισκέπτες)

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Πέρασα απο Λιοσίων 73 β να δω την Κατερίνα. Ψηλό κορίτσι με ωραίο κορμί, μακρύ μαύρο μαλλί  :erection: και γλυκό, όμορφο προσωπάκι. Μπήκε στα υπόψη.  Έχει περάσει κανείς πρόσφατα να μας πει εντυπώσεις;
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Στην Τζενη το πιο πιθανο να γαμησεις μονο στομα καθ'οτι το γαμησι το αποφευγει.Το καλο ειναι οτι την χυνεις στο στομα αδιαμαρτυρητα.Και της χωνεις την μπουτσα στο λαρυγγι,την φιμωνεις και την χυνεις μεχρι να δακρυσει και να βγαλει μυξες!!!
πιο πολυ για αυτο μπαίνω στη τζενη για deepthroat mothfuck κ τετοια κολπα είναι η ιδανική
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
πιο πολυ για αυτο μπαίνω στη τζενη για deepthroat mothfuck κ τετοια κολπα είναι η ιδανική
Επειδη δεν την εχω παρει αλλα διαβαζω για τις αντοχες της στο deepthroat λεω να παω,το θεμα ειναι αντεχει η θα αρχισει τα μα και μου?
 

paidarakos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
48
Like
46
Πόντοι
0
Ε μια δοκιμη θα σε πεισει να δεις θα βγαλει μυξα για αρκετη ωρα η δεν θα αντεξει?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
Αψηφώντας το τσουχτερό κρύο, αποφάσισα χτες το βραδάκι να πάω μία πολύ μικρή τσάρκα στα τσιμπουκάδικα της Διδύμου:
Διδύμου 18Β: 2 κοπέλες, ένα πολύ μέτριο milf (όνομα δεν συγκράτησα) και η Βικτώρια, μία κοπέλα αγνώστου εθνικότητας, το παρουσιαστικό της οποίας σε προϊδεάζει ότι η συγκεκριμένη το έσκασε από το πλησιέστερο νεκροτομείο.
Διδύμου 18Α: Η Αλιόνα, η οποία έχει πάρει κιλά και έχει ενισχύσει και άλλο τις βυζάρες της. Τα κιλά αυτά της πάνε πάρα πολύ, κάνοντάς την το πιο έκφυλο gilf της πιάτσας.
Διδύμου 16Α: 2 milf μπάζα.
Διδύμου 20: Κλειστό
Διδύμου 22: 2 κοπέλες, η Αγγέλα, την οποία δεν είδα γιατί ήταν στο δωμάτιο και η Στέλλα, η καινούργια νόστιμη κοπέλα. Όσο περίμενα, μπήκαν δύο άνδρες αραβικής καταγωγής, τους οποίους δεν έδιωξε η τσατσά.
Αλκιβιάδου 16Α: Η Κατερίνα, ένα τρίμπαζο, το οποίο για να σε δελεάσει να περάσεις μέσα σου λέει ότι προσφέρει γλυφοκώλι και χύσιμο στο πρόσωπο.
Αλκιβιάδου 16Β: Κλειστό
Αλκιβιάδου 16Γ: Κλειστό
Γυρίζοντας στο σπίτι μου, έκανα μία στάση και βόλτα στο Μοναστηράκι. Στην περιοχή του Ψυρρή είχε αρκετό κόσμο. Αυτό που μου έκανε εντύπωση, με προβλημάτισε και θέλω να το μοιραστώ μαζί σας, ήταν το εξής: Περνώντας έξω από το Σερμπετόσπιτο είδα αρκετά νέα παιδιά, έως 24 ετών, το μεγαλύτερο, να περιμένουν μέσα στη νύχτα, στην ουρά, με την θερμοκρασία στους 5 βαθμούς κελσίου, μήπως αδειάσει κάποιο τραπέζι για να κάτσουν να φάνε μία πάστα. Ειλικρινά, πρέπει να μισείς τον εαυτό σου και να σε είχαν κακοποιήσει σεξουαλικά, όταν ήσουν παιδί, για να συμπεριφέρεσαι έτσι. Όλοι είμασταν κάποτε νέοι, αλλά αυτό που συμβαίνει στις μέρες μας είναι τραγικό. Τέτοια πρόβατα, τέτοια μάζα και τέτοια τηλεοπτικά θύματα δεν έχουν υπάρξει ξανά.
τυπε καλα γλυκα αλλα την εχουν δει ασχημα :thubsdown:

ακριβα-σερβις λες και εισαι σε ψαροταβερνα στους Αγιους θεοδωρους και 200 ατομα σε 30 τ.μ για μεγιστοποιηση κερδους :thubsdown:
Μαυρο στο μαγαζι :thubsdown:

:S :S :S
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Προ μερικών ωρών βρέθηκα στην οδό Φυλής, συγκεκριμένα στο 66Α για να πάω με τη Ρενάτα. Ήταν πιο θερμή από άλλες φορές και πέρασα πολύ καλά αν και μου την έσπασε η τσατσά που τη φώναξε στο πεντάλεπτο όταν μπήκε κάποιος πελάτης. Κάθησε συνολικά 8-9 λεπτά μαζί μου.
Μετά κατευθύνθηκα προς το 71 ισόγειο με σκοπό να δω μια καινούργια αδυνατη με κοντό μαλλί, όπως την περιέγραψαν σε κάποια ενημερωση. Δεν ήταν εκεί, μου παρουσιάστηκαν η Αντζελίνα και Μαίρη. Η Αντζελίνα εκεί κάνει τα μαλλιά της φράντζα, κόμμωση που με εξιτάρει, όπως και τα χουν κοντά. Η Μαίρη που την είδα σήμερα καλύτερα, μου αρεσε πολύ, θυμίζει αρκετα τον κομήτη Ξένια/Αναμπελ γνωστή  από περάσματα της σε στούντιο και στη Φώκαιας.Κοιταχτήκαμε λίγο, ένιωσα σιγουριά, στη μετασυνουσιακή ευφορία που βρισκόμουν, πως αν έμπαινα μαζί της θα πέρναγα καλά, αλλά δεν είχα χρόνο και έτσι δεν ριψοκινδύνεψα τη δεύτερη συνεχόμενη συνουσία με μια πόρνη που δεν γνώριζα.
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
Η Κατερίνα, ένα τρίμπαζο, το οποίο για να σε δελεάσει να περάσεις μέσα σου λέει ότι προσφέρει γλυφοκώλι και χύσιμο στο πρόσωπο.
ξέρει κανένας σύντροφος αν όντως τα προσφέρει?
ευχαριστώ 
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
τωρα δουλεύει η τζενη η τσιμπουκλου κ η αντριανα απο χωματιανου η τσαμπα θα κατέβουμε?
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
836
Κριτικές
66
Like
11.649
Πόντοι
3.506
Η Κατερίνα, ένα τρίμπαζο, το οποίο για να σε δελεάσει να περάσεις μέσα σου λέει ότι προσφέρει γλυφοκώλι και χύσιμο στο πρόσωπο.
ξέρει κανένας σύντροφος αν όντως τα προσφέρει?
ευχαριστώ  
Σε παλιότερο post, διάβασα ότι είναι απάτη μέσα στο δωμάτιο.
 

Rotem

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
147
Like
70
Πόντοι
1
Η Κατερίνα, ένα τρίμπαζο, το οποίο για να σε δελεάσει να περάσεις μέσα σου λέει ότι προσφέρει γλυφοκώλι και χύσιμο στο πρόσωπο.
ξέρει κανένας σύντροφος αν όντως τα προσφέρει?
ευχαριστώ   
Την είχα πάρει παλιότερα στην Κωνσταντινουπόλεως και ήταν σωστή και υπακουη αφού πρώτα μου'λεγε και μου'λεγε στο σαλόνι και της ξεκαθάρησα να μη μου τα γυρίσει μέσα.
Την ξαναπετυχα πριν καιρό στην Αλκιβιάδου και έκανα το λάθος να μπω στο δωμάτιο:
Δεν έκανε απολύτως τίποτα και όχι μόνο αυτό βρωμαγε κιόλας και την έδιωξα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.782
Πόντοι
45.465
τώρα live

Ακομινάτου 2 ισόγειο Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Ρόζα καστανοξανθη λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Δεληγιώργη 39 Ιωάννα μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κεραμεικού 15α Βαλεντινα και Πέρλα δύο μελαχρινες κοπέλες από Βενεζουέλα, η πρώτη σώμα με πιασίματα 2αρι 2-2.5αρι βυζι και η δεύτερη νταρντανα με 3.5αρι βυζι και τατουάζ, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος Βερονικα ξανθιά κοπέλα κοντή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο Μαρία μελαχρινή κοντή λεπτή μαυριδερή με 1.5αρι βυζι πιρσινγκ στην μύτη και Μαργαρίτα ξανθιά νταρντανα μιλφ με 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β Ναταλι καστανοξανθη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ δεξιά στο στομάχι και στο χέρι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 αριστερά Λάρισα ξανθιά λεπτή με 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 δεξιά Άντζελα μελαχρινή χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 ευθεία αριστερά Μαρίνα ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 ευθεία δεξιά Μόνικα ξανθιά κοντή χοντρή με 3αρι βυζι και Λιλυ καστανή σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23 Γιάννα/Άννα πιο χοντρή από ποτέ... καστανή μιλφ χοντρουλα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23β Ναταλία καστανοξανθη γκιλφ σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 27β Λυδία μιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 27α Άννα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη κοπέλα με γυαλάκια κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Ντανα ξανθιά νταρντανοχοντρη με 3αρια συν βυζια μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32γ Μαγδα ξανθοκαστανη με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι τατουάζ στο μπράτσο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος δεξιά  Ντιαννα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά ευθεία Χριστίνα μελαχρινή χοντρουλα με 2αρι βυζι και Κατερίνα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι υπέροχο κωλαράκι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 δεξια Άννα μελαχρινή σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό. Πρόκειται για άλλη μια κοπέλα του 20αρικου που ήρθε στα σπιτάκια του 10αρικου, τελευταίο σπίτι που την είχα πετύχει πριν 1.5 μήνα ήταν το Βεργας 7.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Πέρασα απο Λιοσίων 73 β να δω την Κατερίνα. Ψηλό κορίτσι με ωραίο κορμί, μακρύ μαύρο μαλλί  :erection: και γλυκό, όμορφο προσωπάκι. Μπήκε στα υπόψη.  Έχει περάσει κανείς πρόσφατα να μας πει εντυπώσεις;

Έχω βάλει κριτική στο Σπύρου Πάτση 40
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
324
Κριτικές
10
Like
639
Πόντοι
251

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506

Συνημμένα

  • 8895488491550.jpg
    8895488491550.jpg
    138,3 KB · Εμφανίσεις: 33
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom