Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (0 μέλη και 54 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Αμφιταλαντεύομαι από το πρωί ρεεέεεεε γαμώτο να κατέβω ή όχι {τρίτη βραδινή} Μεταξουργείο ή τσάμπα θα φάω το κρύο..  :think:
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.568
Like
7.226
Πόντοι
1.056
Αμφιταλαντεύομαι από το πρωί ρεεέεεεε γαμώτο να κατέβω ή όχι {τρίτη βραδινή} Μεταξουργείο ή τσάμπα θα φάω το κρύο..  :think:
Κλεινω τον Η.Υ κ κατεβαινω με λεωφ κ μετρο στο Ρεμ21 για τη Μπιανκα :walkingpenis:
Εξω γινεται ο κακος χαμος...αλλα τα λατινακια προηγουνται :wanker: :erection:
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Καλησπέρα σε ολους η μικρή λευκοσαρκη Ράνια στο φ65 δεν λέει και πολλά, ανούσιο και τυπικό όμως όχι εντελώς πεταμένο εικοσαρικο λόγω του νεαρού της ηλικίας της τίποτα αλλο.

Η Μπιάνκα η Ντοριανα στο Ρεμουνδου21 δεκτικό κορίτσι όχι όμως κάτι το ιδιαίτερο άκυρο για δεύτερη συνεύρεση.

Η νύχτα ενδικνειτε για μπουδρελοτσαρκα πρώτα από όλα τιμώντας τα κορίτσια που ένα τέτοιο χειμωνιάτικο βράδυ θα είναι εκεί να μας δώσουν λίγες μα σημαντικές στιγμές θαλπωρής.

Καλή συνέχεια σε ολους



 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
Την Αντριάννα την έχω γαμήσει πάρα πολλές φορές. Στην αρχή ήταν πολύ καλή. Την έκανες ότι ήθελες, χωρίς να διαμαρτύρεται, έγλυφε αρχίδια και μοίραζε φουλ γλωσσόφιλα. Εδώ και ένα χρόνο, τουλάχιστον, έχει αλλάξει η συμπεριφορά της. Είναι μόνιμα στραβωμένη, αποφεύγει τα πολλά φιλιά, δεν γλύφει αρχίδια και κοιτά να σε ξεπετάξει. Την τελευταία φορά που πέρασα μαζί της, ενώ ήμουν υπερ-καυλωμένος, αυτή άρχισε να χαϊδεύει αισθησιακά το καυλί μου, με τα νύχια της, για να με τελειώσει γρήγορα. Για να εκδικηθώ την κουτοπονηριά της, μόλις τον έβαλε στο στόμα, την έχυσα μέσα. Δεν είπε τίποτα, παρά τα έφτυσε, γύρω από την περιοχή του καυλιού. Από τότε, δεν ξαναπάτησα στο μπουρδέλο της.
Όσον αφορά την Κλεοπάτρα, της Φωκαίας, την είδα την περασμένη εβδομάδα. Η κοπέλα "βρωμάει" φόλα, από χιλιόμετρα.

  Συντροφια... Ξερετε οτι η εν λογω κλεοπατρα,κανει καλο καυλαντισμα στο σαλονι μεχρι να περασεις! Κ οταν πηγα εγω δεν υπηρχε κριτικη,καλη ωρα! Ενταξει, καποιος πρεπει να κανει την αρχη,κ να γραδαρει..χαχαχα
  Τωρα οσο αφορα την αντριανα,τι να σας πω ρε μαγκες!!!! Εχω παει τοσες φορες για να την γαμησω,βλεποντας τοσες καλες κριτικες αλλα ΠΟΤΕ δε περασα!! Ενω μου αρεσει, ειδικα το πατουρι της,αλλα μου χτυπαει οχι κουδουνι αλλα ΚΑΜΠΑΝΑ φολας... Ισως δε παιζει χημεια...
  Απο την αλλη η στελλα απο διδ. εχει τιμηθει δις με καλες εντυπωσεις..Θα την επαινουσα για την καλη κ διαρκειας τσιμπουκα... αλλα κ για τις προστυχες ματιες οταν την γαμας... Δεν εχω ανεβασει δυστυχως κριτικη... Αυτα ..
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Πέρασα στην Τζέσυ Φώκαιας 25β ήταν μαζί με την Ντιάνα! Εμφανισιακά επίπεδο Μεταξουργείου .. αδύνατη με σάπια φάτσα λέει 21 χρ..εγώ την έκανα για 31 ..έχει ενεργεια μέσα ..όμως στο σώμα τις έχει κάποια σημάδια..ίσως ποικιλοχρους πυτηριαση.. τίποτα το ιδιαίτερο...ξανά Ρώτα τους συναδέλφους αν ξέρεις κάνεις τι.εγινε το πιπίνι από φυλής 74
 

Hotfeett

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
48
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα. Έχει κανένας εμπειρία ή γνωρίζει καμια ιερόδουλη με ωραία ποδια που να κάνει footjob? Υπάρχει σπίτακι που έχει πρόγραμμα ποδολαγνια? Ευχαριστώ
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Η αντριανα απο χωματιανου ειναι δωρο να τη γαμας στη φυλης απορω πως δν την εχω παρει τόσο καιρό κ δν την ειχα δει..τι πατοςςς τι κορμι αφού εφυγα κ σκέφτηκα να ξαναπερασω μετα απο 10 λεπτα να την ξαναπαρω!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Επιστροφή στην πιάτσα μετά απο καιρό ...  :sunglasses:
Πολλοί νόμιζαν ότι "έχουμε" χαθεί ...
Άλλοι(ες) κρύφτηκαν στα κουζινάκια τους στο πέρασμα μας ...  :rolleyes:

Φυλής 109 κάτω : Καρίνα, χαμογελαστή μαυρομάλλα, κανονικό κορμί, φουλ πρόγραμμα και η τσατσά τάζει και φιλιά ( θα προσηλυτίσει πολλούς αγαπούληδες !!! )
Μαζί της η Νέλλη, μικροκαμομένο με μαύρο σγουρό μαλλί. Την έχω γαμήσει 2 φορές. Κάνει αγκαρία αλλά αν είσαι ανώμαλος σαν και μένα θα περάσεις καλά.

Φυλής 81: Όλια, ψηλή μαυρομάλλα νταρντάνα, ακα στοματικό, βαριόταν και να περπατήσει.

Φιλλιπίδου 11 κάτω: Καρολίνα, ξανθιά βυζαρού με πλαδαρό σώμα. Το φολοκοντέρ μου έδωσε σήμα και δεν πέρασα  :huh:

Φιλλιπίδου 11 πάνω: Ζάνα, έπειτα από την τεράστια πείρα που μάζεψε στο Μεταξουργείο, ψοφάω να της δίνω γλωσσόφιλα και να την σαγηνεύω με τον ρομαντισμό μου  :rose:
Κανονικό σώμα, κομμωτηριακό μαλλί, ακα τσιμπούκι και unlimited πρόγραμμα, τελευταία φορά που την πήρα ήμουν τόσο μεθυσμένος που πήγα να ξεράσω στα μούτρα της αλλά κρατήθηκα !!!
Αντ'αυτού την κέρασα με καυτό χύσι μεστα δόντια !

Φωκαίας 24: Χριστίνα, όμορφη γυναίκα. Νταρντάνα με λίγα παραπάνω κιλά, ζεστή, ακα τσιμπου, θα δοκιμαστεί !!!

Φωκαίας 27 υπόγειο: Ναταλί. All inclusive  :rose: Κοντό μαλλί, κανονικό σώμα.
Μαζί της η Όλγα (?) ξανθιά, άβυζη με ακα τσιμπου, ψηλή. Η τσατσά που έχει πάρκισον μας έκανε λαιβ αναπαράσταση το πως θα τα πετάμε πάνω στο στέρνο της Ναταλί και της Όλγας  :rockon: :S
Σταυροκοπιόταν και μας ορκιζόταν ότι λέει την αλήθεια !

Για κάποιο περιέργο λόγο μας μιλούσε όλη την ώρα για συνταγές μαγειρικής, κουζινικά σκεύη και κάτι τέτοια !  :think:

Λέτε να περνάει πολύ χρόνο μέστο κουζινάκι ???

Φωκαίας 27 όροφο: Χριστίνα  :rockon: Καιρό είχα να δω ωραίο μουνάκι στη Φυλής ! Κανονικό σώμα με ζουμερές καμπύλες, ακα τσιμπου και φαίνεται ρομαντική !  :rose: ( Θα δοκιμασθεί τις επόμενες ημέρες)

Φωκαίας 17 ισόγειο: Μικαέλα, μαυρομάλλα, τατουαζάτη διπλοτούρμπινη, καυλιάρα θα την έλεγα και με αυτούς που αναπτύσει χρόνια σχέση και γνωρίζεται για καιρό .... τους αναδεικνύει τον ρομαντικό της εαυτό ....  :rose:

Φωκαίας 17 όροφος: Ντιάνα, μελαχρινή, μάλλον είναι από το Μενίδι !  :2funny: τσουπωτή, κοντοπούτανο, πρόγραμμα απλό και βαρετό ! ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΓΚΗ !  :jerking: ( βέβαια, εδώ που τα λέμε, ακραίος εξτραδάκιας-εξτριμιστής, έχει δηλώσει ότι οι καλύτεροι ρομαντισμοί πέφτουν με τα κορίτσια που κάνουν απλό προγραμματάκι  :rose: (?) )
Μαζί της η Τζέσι, αδύνατη ξανθιά, αδιάφορη, άοσμη και μάλλον άγευστη

Φωκαίας 25: Κλεοπάτρα. Ξανθιά με σγουρό μαλλί. Η βασίλισσα ! της φόλας  :2funny: Το φολοκοντέρ χτύπησε και για αυτό πέρασα ! Μαρέσει να γαμάω κοπέλες που δεν περνάνε καλά στη δουλειά  :rockon:
Μαρέσει να νομίζω ότι βασανίζονται την ώρα που τις γαμάω. Την γάμησα πολύ δυνατά, πονούσε και το έδειχνε ! Με πόρωνε όλο και περισσότερο !  :rockon:
Ακα τσιμπούκι, λέει πως είναι Ρωσσίδα ! Όσο είναι αυτή Ρωσσίδα, άλλο τόσο είμαι και εγώ στα καλά μου !  :idiot:

Φωκαίας 19: Η πρώτη κοπέλα τόσο αδιάφορη που δε θυμάμαι τίποτα. Μαζί της η Μαρία, μελαχρινή, εμφανίσημη, τίποτα παραπάνω.

[size=18pt]Μόνο στην πιάτσα αγαλλιάζει η ψυχή μου ![/size]  :wanker: :wanker: :wanker:



 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.568
Like
7.226
Πόντοι
1.056
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΠΟΥΤΣΟΥΛΕΣ!!! :orchestra:
Κατεβηκα στο Ρεμ21Ισογειο κατω απο ανθρωποκτονες καιρικες συνθηκες :tn04: :tn04:
σκοπευοντας να γνωρισω την Μπιανκα :smiley6600:
Η Κυρια 2τσα με αναγνωρισε ενω με ενημερωσε οτι μικρο Ρακελ σταματησε :headbang: :tickedoff: :-(
Στο μαγαζι,στις 7,δουλευαν 2 κοριτσα η Τζεσικα την οποια και επελεξα κ αλλη μια νεαρη με αρκετα ευτραφη κορμο, :think:εχει εναν περιεργο σωματοτυπο οχι ιδιαιτερα ελκυστικο :S
Βεβαια αν ηταν η μονη επιλογη με την βοηθεια του Σιβηρικου στρατηγου χιονια θα το δινα το 20αρικο :undecided:μαλλον...Παντως η κοιλια της εδειχνε σφιχτοδεμενη.
Η Μπιανκα δουλευε πρωι.
Η Τζεσικα ειναι μια Κολομβιανη λιγο πριν τα πρωτα αντα με σχετικα πλαδαρο σωμα αλλα LEGIT ΛΑΤΙΝΟΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ :headbaning2: :erection:
Εχει ενα πολυ γλυκο κ ιδιαιτερο προσωπο ενω ειναι πολυ τρυφερη :rose:Παραλληλα δεν ειναι γυναικα κολετα
Αυτη ειναι ομως η μια πλευρα της...υπαρχει κ η αλλη :fuck2:
Το μωρο ηρθε στο κοσμο μονο για να γαμιεται οχι σαν πορνοσταρ ή σαν GF αλλα σα σκυλλα. :fuck2: :fuck2: :fuck2:
Η Κολομβιανη καμει deepthroat γευεται τους σακους του πλαστη κ γουσταρει οσο τπτ αλλο τον πλαστη :wanker: :wanker: :wanker:
Της τον καρφωσα στα 4 κ ανασκελα μετα ποδια της στους ωμους μου.
Η εμπειρια που βιωσα ηταν τρομερη,δεν περιμενα να βρω γυναικα να μου κανει κατι τετοιο :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Τελειωσα μεσα της,δηλ στην κοκκινη σφιχτη καποτα :tickedoff:,μαλλον την επομενη φορα που θα παω θα πρεπει να παρω δικες μου γιατι αυτες του οικου κ κανουν τον πλαστη να ασφυκτια κατα την τοποθετηση κ δειχνουν καπως...εγω προτιμω τις nude αποχρωσεις :cheesy:
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΑΤΙΚΑ ΘΕΑ :kneel: :kneel: :kneel: ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ :knockinb:
Αυτα απο μενα κ καλο τσικνισμα χωρις HPV για οσους τσικνισουν σε οικους την Πεμπτη.

                                                        :hi: :hi:





 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Η αντριανα απο χωματιανου ειναι δωρο να τη γαμας στη φυλης απορω πως δν την εχω παρει τόσο καιρό κ δν την ειχα δει..τι πατοςςς τι κορμι αφού εφυγα κ σκέφτηκα να ξαναπερασω μετα απο 10 λεπτα να την ξαναπαρω!
Αυτή η Αλβανίδα, επειδή ποτέ δεν μου άρεσε και όποτε τη βλέπω αποφεύγω να τη γαμήσω, μια μέρα με αποκάλεσε μαλάκα, πούστη και αγάμητο. :S
 

Red_Jaime

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2017
Μηνύματα
118
Like
131
Πόντοι
1
Η αντριανα απο χωματιανου ειναι δωρο να τη γαμας στη φυλης απορω πως δν την εχω παρει τόσο καιρό κ δν την ειχα δει..τι πατοςςς τι κορμι αφού εφυγα κ σκέφτηκα να ξαναπερασω μετα απο 10 λεπτα να την ξαναπαρω!
Ξερουμε ηλικια στο περιπου;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.197
Κριτικές
496
Like
62.779
Πόντοι
39.662
Η αντριανα απο χωματιανου ειναι δωρο να τη γαμας στη φυλης απορω πως δν την εχω παρει τόσο καιρό κ δν την ειχα δει..τι πατοςςς τι κορμι αφού εφυγα κ σκέφτηκα να ξαναπερασω μετα απο 10 λεπτα να την ξαναπαρω!


:2funny: :2funny:  :hi:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.782
Πόντοι
45.465
τώρα live
Αγίου Πέτρου 7 κλειστό.

Περγάμου 1 κάτω Μαίρη καστανοξανθη κοπέλα παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Σε αυτόν τον οίκο έχει γίνει διαρρύθμιση και η είσοδος είναι στα δεξιά το δωμάτιο έχει γίνει σαλόνι και το σαλόνι δωμάτιο.

Ρεμουνδου 20 κλειστό.

Ρεμουνδου 21 Σελίνα καστανή λατινα με ζουμερό κορμί 2.5αρι βυζι και Ντοριανα ξανθιά λατινα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι τατουάζ στα πλευρά, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ. Δοκιμάστηκε η Σελίνα με πολύ καλές εντυπώσεις.

Ρεμουνδου 21α Ειρήνη (όχι αυτή που δουλευε μέχρι πρόσφατα) καστανή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και χαλαρωτικό μασάζ.

Αλκαμένους 113 Αλινα ξανθό μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασιματακια 3αρι βυζι και Μαρία ξανθοκαστανη κοπέλα σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, το μόνο που ανακοινωνεται είναι ότι κάνουν και παρτουζα.

Αλκαμένους 117 Νανσυ ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί , σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Περγάμου 27 Ειρήνη ξανθιά μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί, παχουλη με 2αρι βυζι και Εύα ξανθό γκρανι, χοντρή με 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.

Κωνσταντινουπολεως 206 Άννα ξανθοκαστανη μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.


 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.782
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Φυλής 136 & 134β κλειστά.

Φυλής 134α Γκαμπριέλα μελαχρινή νταρντανα με 2.5-3αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134 Βαλερία γκρανι με ξανθό πλατινε κοντό μαλλί σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109β Μελίνα ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, και Τανια ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 109α Λιλυ ξανθιά κοπέλα σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κωλαράκι και αυταρχικό.

Φυλής 81 Ολια καστανοξανθη ψηλή νταρντανα με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Είναι δυνατόν να μη σαρεσει η αντριανα ρε τυπε μου..οσο για σενα red την κοβω γύρω στα 26 27 εκει..(μ)εθυστικο κορμί απόλυτος βασιλικος κωλος!θυμισε τατιανα λίγο στο κορμί
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom