Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (0 μέλη και 57 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
39
Like
6.971
Πόντοι
1.936
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny: προφανώς αυτό το έγραψες για
Χτες βολτα στο Ματαξι. Εριχνε και λιγες σταγόνες. Περασμα απο ενα οίκο. Κολωνού 32γ υπόγειο. Νίκη-καυλουσκα. Πέρασα για ενα σουπερ τσιμπουκακι. Εχει παχύνει αλλα δεν ειναι γκαστρωμενη. Ηταν Σπετσες μου πε για διακοπές.

Γυρισε η βλογιοκομμενη?Καναν παπουλη θα ξυριζε.
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Είδες την 3η μαυρουλα του οίκου, η χειρότερη εμφανισιακά, από υπηρεσίες δεν ξέρω γιατί δεν την έχω πάρει
καλη ειναι απο υπηρεσιες το προσπαθει και το κανει ικανοποιητικα. Η χειροτερη παντως ειναι αυτη η Μπέλλα απο ιασωνος. ωραιο σωμα αλλα μαπα το καρπουζι
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
πηγα βεργας 3 για βικυ-λανα
αλλα ηταν μια βικτωρια αδυνατη.

εφυγαν τα κοριτσια;
 

jeik

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
208
Like
86
Πόντοι
1
Καλησπερα!Ξερει κανεις ποτε ερχεται η Φωτεινη στο Κολωνου 27?Μου ειχε ει για 10 Σεπτεμβρη.Εχει κανεις καμια καλυτερη ενημερωση?
 

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
114
Like
322
Πόντοι
21
καλησπερα. γνωριζουμε ποια κοπελα ειναι πιπινου 65 απογευμα;;; :think: :think: :think:
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
καλησπερα. γνωριζουμε ποια κοπελα ειναι πιπινου 65 απογευμα;;; :think: :think: :think:

Κλειστό.

πηγα βεργας 3 για βικυ-λανα
αλλα ηταν μια βικτωρια αδυνατη.

εφυγαν τα κοριτσια;

Ρεπό.

Ιωαννίνων 3α μια Ελένη που β βάρδια
Ειναι εκείνη που ηταν ιωαννινων 5 ;;

Ναι.

Εγώ πήρα το ντορινάκι από το Κωλ.11 προχθές για να πιάσω ξανα τις βυζάρες της μετά από πάνω από 1 χρόνο. Παραμένει το σχεδόν απόλυτο κομοδίνο, αλλά είναι για πολύ σπάσιμο. Έφυγε τελικά?

Έφυγε,επιστρέφει σε 15 μέρες.

Καλησπερα!Ξερει κανεις ποτε ερχεται η Φωτεινη στο Κολωνου 27?Μου ειχε ει για 10 Σεπτεμβρη.Εχει κανεις καμια καλυτερη ενημερωση?

Επιστρέφει αύριο και δουλεύει από Τρίτη βράδυ-ίσως κι από αύριο.
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
καλη ειναι απο υπηρεσιες το προσπαθει και το κανει ικανοποιητικα. Η χειροτερη παντως ειναι αυτη η Μπέλλα απο ιασωνος. ωραιο σωμα αλλα μαπα το καρπουζι
πηγα βεργας 3 για βικυ-λανα
αλλα ηταν μια βικτωρια αδυνατη.

εφυγαν τα κοριτσια;
Μαγκες που παιζει αυτες τις μερες καλος κρεμπιές? Φυλης, οχι Μεταξι
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Δε θελω να πιστεψω οτι εχουν αποστηρωθει πια οι μπουρδελοπιατσες. Κατεβαινω απο Λονδινο μετα απο χρονια, ποιος ξερει τα σπιτια με ρομαντικες κοπελες που θα εδωσουν στο εξτραδακι για ακαποτο (κρεμπιέ) σεξ?
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Παίδες καλησπέρα ξέρει κανείς να μου πει ποτέ δουλεύει ή Άναμπελ στο Φώκαιας 25 ποια βάρδια κυρίως ?και αν υπάρχει κάποια κριτικη? ευχαριστώ εκ τον προτέρων.
 

Ntavelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
211
Κριτικές
12
Like
563
Πόντοι
311
Μαγκες καλησπερα τριφωνιου ισογειο 2η βαρδια δυο πιπινακια ενα μελαχρινο ενα ξανθο εχει δοκιμασει κανεις?
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
Δε θελω να πιστεψω οτι εχουν αποστηρωθει πια οι μπουρδελοπιατσες. Κατεβαινω απο Λονδινο μετα απο χρονια, ποιος ξερει τα σπιτια με ρομαντικες κοπελες που θα εδωσουν στο εξτραδακι για ακαποτο (κρεμπιέ) σεξ?

τυπε θες να τα ριξεις μεσα;
λενε για την φωτεινη κολωνου 27 οροφος νυχτα....

ειναι σαν να παιζεις ρωσικη ρουλετα με οτι κυκλοφορει
σε αφροδισιο.....
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Καλησπερα!Ξερει κανεις ποτε ερχεται η Φωτεινη στο Κολωνου 27?Μου ειχε ει για 10 Σεπτεμβρη.Εχει κανεις καμια καλυτερη ενημερωση?
αύριο επιστρέφει 10 του μήνα έτσι μου είχε πει πριν φύγει..
Αλλά ίσως δουλεύει από Τρίτη που το ανάφερε ο φίλος πιο πριν..
Προβλέπω να γίνεται λαϊκό προσκύνημα..
Πολλή κόσμος κάτι συμβαίνει εκεί.. Όταν πάω περιμένω τουλάχιστον 50 λεπτά στο δωμάτιο να έρθει..
Η τσατσάδες εκεί πονηρεψαν χτυπάνε πόρτα στα 6 λεπτά έχε το στο νου σου..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Δε θελω να πιστεψω οτι εχουν αποστηρωθει πια οι μπουρδελοπιατσες. Κατεβαινω απο Λονδινο μετα απο χρονια, ποιος ξερει τα σπιτια με ρομαντικες κοπελες που θα εδωσουν στο εξτραδακι για ακαποτο (κρεμπιέ) σεξ?
βλέπω ειδικές δυνάμεις ακαποτος καταδρομέας.. Πριν κάνεις το κασκαντεριλικη με οποιοδήποτε βρεις  θυμήσου ότι έχει περασει η μισή Ελλάδα κ τα περίχωρα..
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Μαγκες καλησπερα τριφωνιου ισογειο 2η βαρδια δυο πιπινακια ενα μελαχρινο ενα ξανθο εχει δοκιμασει κανεις?

Το ξανθό είναι η Αλίσια.
Πρόκειται για την πρώην Κορίνα από Φωκαίας 27 και κυρίως Φιλιππίδου 11.
Εδώ κάνει και πρωκτικό πλέον.
Μέτρια πράγματα.
Υπάρχουν κριτικές για αυτήν στο Φιλιππίδου 11.

Το μελαχρινό που ήταν σήμερα το απόγευμα είναι η Ναταλί.
Πρόκειται για την πρώην Μαρία με το ωραίο σωματάκι,γνωστή από Κολωνού 30α.
Σε απλό πρόγραμμα.
Και για αυτήν υπάρχουν κριτικές στο Κολωνού 30α.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Παιδιά ξέρει κανείς τι πούτσες πιάνουν η Σόνια και η Αλίνα από ιωαννίνων 3 ισόγειο; Η Σόνια τι χαρακτηριστικά έχει;
Αύριο πρωινή βάρδια σε Μετάξι και Φυλής που μπορώ να βρω κάποια με 3+ βυζί; Δεν με νοίαζει αν είναι φόλα , κοντή ή χοντρή... :hi:
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
βλέπω ειδικές δυνάμεις ακαποτος καταδρομέας.. Πριν κάνεις το κασκαντεριλικη με οποιοδήποτε βρεις  θυμήσου ότι έχει περασει η μισή Ελλάδα κ τα περίχωρα..
Ευχαριστω, δεν εχω αναγκη εγω. Θα με βοηθουσες περισσοτερο ομως αν απαντουσες στο θεμα.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Φιλε εγω δεν κολαω AIDS αλλα ευχαριστω για το ενδιαφερον anyway.
τι εννοεις δεν κολλας aids? εχω ακουσει για καποιους ανθρωπους οι οποιο ενα γονιδιο αν δεν κανω λαθος με το οποιο δεν κολλανε aids, αυτο εχεις και εσυ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom