Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 155 άτομα (7 μέλη και 148 επισκέπτες)

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
όλα καλά, αλλά το μορφωμένη πώς το συμπέρανες  :think:

Έξι γλώσσες δήλωσε ότι μιλάει η  κοπέλα λέμε! Τα αγγλικά όντως πολύ καλά. Και στα ελληνικά δύναμη τη βλέπω, το μαλάκας το έμαθε σε χρόνο dt.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Ρε γκαβε στην προηγούμενη σελίδα υπάρχουν 2 ενημερώσεις.
Μάθε να διαβάζεις γαμω τα μάτια σου.

Έχεις δίκιο, είμαι γκαβός, μαλάκας, ηλίθιος κουτός και ότι άλλο θες. Το site ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα, αυθημερόν αναρτούνται ενημερώσεις για το ποιες κοπέλες εργάζονται που και ποιες ώρες, αλλά ως γκαβός που είμαι δεν μπορώ να τις δω.

Για πες μου εσύ που βλέπεις και ξέρεις να διαβάζεις, εχθές 07/09/18 στην "ημερήσια ενημέρωση" ποιες κοπέλες εργαζόντουσαν πρώτη και δεύτερη βάρδια φυλής, φωκαίας κτλ;

 

z750

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
115
Like
32
Πόντοι
1
καλησπερα στην παρεα κανα καλο μιλφονι 2-3 βαρδια ρε συναγωνιστες?
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Έχεις δίκιο, είμαι γκαβός, μαλάκας, ηλίθιος κουτός και ότι άλλο θες. Το site ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα, αυθημερόν αναρτούνται ενημερώσεις για το ποιες κοπέλες εργάζονται που και ποιες ώρες, αλλά ως γκαβός που είμαι δεν μπορώ να τις δω.

Για πες μου εσύ που βλέπεις και ξέρεις να διαβάζεις, εχθές 07/09/18 στην "ημερήσια ενημέρωση" ποιες κοπέλες εργαζόντουσαν πρώτη και δεύτερη βάρδια φυλής, φωκαίας κτλ;

Έχει για μια στο Διδυμου 27 και τι με αυτό;
Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να γράφουμε τι παίζει σε κάθε βάρδια.
Αν το θες τόσο πολύ  θα κάνω ένα copy paste από τους άλλους κάθε μέρα για να σου φυγει ο καημός.

Εσύ κάνεις καμία ενημέρωση ρε μπετοβλακα;
Κάνε πρώτα και μετά έχε απαίτηση από τους άλλους.

Άντε βλακα τρολλ με τις 0 ενημερώσεις και κριτικές,τραβα παίξε κανά counter strike καλύτερα ή τράβα να ελέγξεις κανά κωλο  
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Η Ρουμάνα είναι η Ρωξανη, αυτή την εβδομάδα πέρασα 4 φορές από τον οίκο βράδυ αλλά την Κινεζα δεν την πέτυχα,ήταν μόνη της η πιτσιρικά η Ρωξανη, μήπως λες την Ντινα την "κορεατισσα" την γυρολόγο?
Όχι δεν ήταν η Ντίνα η γυρολόγος ήταν άλλη που δεν εμφανιστεί κάπου αλλού στο παρελθόν πάντως τον τελευταίο καιρό στο μαγαζί αυτό Πιπινου65& Φυλής απ'ότι φαίνεται έρχονται  κοπέλες και φεύγουν όπως και μια Αφροδίτη Κόντη μελαχρινή που εμφανίστηκε πριν λίγες μέρες στην νυχτερινή βάρδια αλλά εφυγε
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να γράφουμε τι παίζει σε κάθε βάρδια.
Αν το θες τόσο πολύ  θα κάνω ένα copy paste από τους άλλους κάθε μέρα για να σου φυγει ο καημός.
Παρεμπιπτόντως στο άλλο site κάθε πότε γίνεται ενημέρωση για το Μεταξουργείο;
Εκεί δεν κάνεις παράπονα βλέπω...

Τα ίδια λέμε, αφού δεν είμαστε υποχρεωμένοι να γράφουμε ενημερώσεις και τι παίζει σε κάθε βάρδια να ονομαστεί ημερήσια ενημέρωση στη μαλακία να μπαίνεις εσύ να γράφεις.
Δεν είπα κάτι διαφορετικό.

Εγώ μάστορα μέχρι Φυλής πάω, ας κάνουν παράπονα οι Πακιστανοί και εσύ που πας μετάξυ.

Και φυσικά είναι αδύνατον να υπάρχουν για όλα τα μπουρδέλα τις Ελλάδας ενημερώσεις.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
830
Κριτικές
66
Like
11.447
Πόντοι
3.506
Ρε μάγκες, έλεος! Κόψτε το, επιτέλους! Το συγκεκριμένο forum είναι για ενημέρωση οίκων ανοχής και όχι για ανούσιους καυγάδες. Ήδη φάγαμε την περασμένη εβδομάδα, με τα υποθετικά σενάρια κάποιων, για το πως δουλεύουν και πόσα οικονομάνε οι ιδιοκτήτες των μπουρδέλων.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Ρε μάγκες, έλεος! Κόψτε το, επιτέλους! Το συγκεκριμένο forum είναι για ενημέρωση οίκων ανοχής και όχι για ανούσιους καυγάδες. Ήδη φάγαμε την περασμένη εβδομάδα, με τα υποθετικά σενάρια κάποιων, για το πως δουλεύουν και πόσα οικονομάνε οι ιδιοκτήτες των μπουρδέλων.

Φίλε συγνώμη, εγώ δεν τσακώνομαι, ο άλλος θίχτηκε που έγραψα ακριβώς αυτό που γράφεις.

Διότι δεν είναι δυνατόν να μπαίνεις σε foroum ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα και να διαβάζεις: έναν quaresma17.6 να προσπαθεί να τσακωθεί ντε και καλά με ύβρεις κτλ, έναν άλλο να γράφει για μια Αθηνά αν ξύρισε τι δεξιά μουνότριχα της, έναν άλλο να γράφει για τους νταβάδες, άλλον να γράφει αν οι ιερόδουλες θέλουν να είναι ιερόδουλες η τις πιέζουν, αραιά και που διαβάζει καμιά ενημέρωση.

Μάλιστα ο κύριος quaresma17.6 έγραψε "Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να γράφουμε τι παίζει σε κάθε βάρδια", λάθος φόρουμ διαβάζουμε μάλλον. 
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Φίλε συγνώμη, εγώ δεν τσακώνομαι, ο άλλος θίχτηκε που έγραψα ακριβώς αυτό που γράφεις.

Διότι δεν είναι δυνατόν να μπαίνεις σε foroum ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα και να διαβάζεις: έναν quaresma17.6 να προσπαθεί να τσακωθεί ντε και καλά με ύβρεις κτλ, έναν άλλο να γράφει για μια Αθηνά αν ξύρισε τι δεξιά μουνότριχα της, έναν άλλο να γράφει για τους νταβάδες, άλλον να γράφει αν οι ιερόδουλες θέλουν να είναι ιερόδουλες η τις πιέζουν, αραιά και που διαβάζει καμιά ενημέρωση.

Μάλιστα ο κύριος quaresma17.6 έγραψε "Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να γράφουμε τι παίζει σε κάθε βάρδια", λάθος φόρουμ διαβάζουμε μάλλον.  
Εγώ εδώ μπαίνω για να ενημερώνω όταν πηγαίνω και να ενημερώνομαι από άλλους.
Το να πλακωθω με κάποιον δεν το επιδιωκω, αλλά δεν θα αφήσω τον καθένα να λέει την βλακεια του.
Πραγματικά δεν συνεισφέρεις τίποτα εδώ.
Εγώ κάνω ενημερώσεις και κριτικές. Εσύ πέρα από το να τρολλαρεις εδώ τι άλλο κάνεις.
Και στην φυλής να σαι σίγουρος ότι γαμανε και η πακιστανοί, αλλά τόσο μπούφος που είσαι που να το καταλάβεις.
Και κάτι ακόμα στο Μετάξι γιατί δεν πας, μην και τρακαρεις με την μάνα σου σε κάνα σπίτι;
Μην μου αγχώνεσαι θα πάω αύριο να δω που δουλεύει και ως τι για να μην πας εκεί.
Καληνύχτα και καλή ανάρρωση  :hi:

 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
μηπως ξερει κανεις που χαθηκε η χριστινα
απο πιπινου 118 και αγκυρας 12;
μηπως εφυγε;
 

BerserkGuts

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
32
Κριτικές
9
Like
128
Πόντοι
0
Χτες βολτα στο Ματαξι. Εριχνε και λιγες σταγόνες. Περασμα απο ενα οίκο. Κολωνού 32γ υπόγειο. Νίκη-καυλουσκα. Πέρασα για ενα σουπερ τσιμπουκακι. Εχει παχύνει αλλα δεν ειναι γκαστρωμενη. Ηταν Σπετσες μου πε για διακοπές.
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
635
Πόντοι
251
μηπως ξερει κανεις που χαθηκε η χριστινα
απο πιπινου 118 και αγκυρας 12;
μηπως εφυγε;

Την Παρασκευη ηταν η τελευταια μερα εφυγε για διακοπες για κανενα μηνα νομιζω θα λειψει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.012
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 66α Νικόλ καστανοξανθη κοντουλα με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 66δ Άντζελα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα μακρύ μαλλί μικρό βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 72 κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Τζοαννα καστανή με ατσουμπαλο σώμα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 74 αριστερά κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Μαρία ξανθοκαστανη κανονικό σώμα κοντουλα 1.5-2αρι βυζι σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Εβελινα καστανοξανθη κατσαρομαλλα με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 84α  Μπέλα καστανή , σώμα με λίγα πιασιματακια στα μπούτια και στην κωλαρα 2αρι βυζι, τατουάζ στην δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 86α κλειστό.

Φυλής 86β Ροξι ξανθιά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Τανια καστανή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλης 65α  Σονια καστανή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.


Φυλής 65α πολύ ωραίο δίδυμο αλλά μόνο εμφανισιακά.... Χριστίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Χριστίνα το κάστανο κοντοπουτανο ζυμαράκι με κανονικό σώμα 2αρι στητο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Σάρα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 69α  Μαρία καστανοξανθη κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 69β Τζούλια ξανθιά με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 71 Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 71α Ντιαννα καστανή κοπελίτσα με κανονικό ωραίο κορμάκι μικρό βυζι και Μάρα μελαχρινή με κοντό μαλλί φράντζα σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι τατουάζ στην δεξιά ωμοπλάτη στο δεξί κωλομερι και στο μπούτι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.012
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Αγκυρας 12α Σουζι ξανθιά με κοντό μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Νικόλ καστανοξανθη πιτσιρικά με πολύ ωραίο κορμάκι ωραίο κωλαράκι 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Έλλης 3 Έλσα ξανθιά μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 7 αριστερά κλειστό.

Διδύμου 7 δεξιά Τζωρτζιαννα καστανή μαυρισμένη με ψιλοκανονικο σώμα πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 8α Νανσυ ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα ωραίο κωλαράκι τατουάζ στο στομάχι 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Διδύμου 8β  Γκαμπριέλα καστανοξανθη κανονικό σώμα 2αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα και Άννα στο δωμάτιο.

Διδύμου 16 κλειστό.

Διδύμου 18 υπόγειο Ντιανα μελαχρινή χοντρή με 2αρι βυζι και τεράστια κωλαρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδύμου 18 ισόγειο Εύα ξανθιά χοντρή μιλφογκιλφ με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Διδύμου 20 κλειστό.

Διδύμου 22 Σονια καστανή μιλφ σώμα με λίγα πιασιματακια 3-3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Διδυμου 27 Τζούλια καστανή πολύ χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι, Άννα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί πιασιματακια στην περιφέρεια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, Ιβανα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Αναστασία ξανθιά κατσαρομαλλα παχουλη μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ ενώ η Ιβανα η Άννα και η Τζούλια κάνουν και λεσβιακο με 50 ευρώ.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Εγώ εδώ μπαίνω για να ενημερώνω όταν πηγαίνω και να ενημερώνομαι από άλλους.
Το να πλακωθω με κάποιον δεν το επιδιωκω, αλλά δεν θα αφήσω τον καθένα να λέει την βλακεια του.
Πραγματικά δεν συνεισφέρεις τίποτα εδώ.
Εγώ κάνω ενημερώσεις και κριτικές. Εσύ πέρα από το να τρολλαρεις εδώ τι άλλο κάνεις.
Και στην φυλής να σαι σίγουρος ότι γαμανε και η πακιστανοί, αλλά τόσο μπούφος που είσαι που να το καταλάβεις.
Και κάτι ακόμα στο Μετάξι γιατί δεν πας, μην και τρακαρεις με την μάνα σου σε κάνα σπίτι;
Μην μου αγχώνεσαι θα πάω αύριο να δω που δουλεύει και ως τι για να μην πας εκεί.
Καληνύχτα και καλή ανάρρωση  :hi:

Αξιότιμε Κύριε quaresma

Το μήνυμα που τόσο πολύ σε έθιξε είχε σβηστεί πριν απαντήσεις. Θίχτηκες λόγω προσωπικών διαφόρων μεταξύ εσένα και των ατόμων πού ανέφερα.

Δεν μας απασχολεί ούτε στο ελάχιστο οι προσωπικές διαφορές μεταξύ των μελών του σάιτ.

Όσο και να το θες ούτε είχα, ούτε έχω, ούτε θα έχω στο μέλλον καμία μα καμία διένεξη επί προσωπικού.

Πρέπει να καταλάβεις καλά ότι δεν πρόκειται να σταματήσω να γράφω την αλήθεια, με όποια συνέπεια.

Δεν ενδιαφέρομαι ούτε στο ελάχιστο να προσφέρω σε μία άθλια προπαγάνδα που διεξάγεται σε αυτά τα σάιτ. Η οποία πολλές φορές είναι υπέρ της ομοφυλοφιλίας, η οποία γίνεται χωρίς αντίδραση και ακόμα χειρότερα θεωρείται κάτι φυσιολογικό.

Όσο για τις ύβρεις, αν θες εν απουσία μου σου επιτρέπω και να με χτυπήσεις.  :hi:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Αξιότιμε Κύριε quaresma

Το μήνυμα που τόσο πολύ σε έθιξε είχε σβηστεί πριν απαντήσεις. Θίχτηκες λόγω προσωπικών διαφόρων μεταξύ εσένα και των ατόμων πού ανέφερα.

Δεν μας απασχολεί ούτε στο ελάχιστο οι προσωπικές διαφορές μεταξύ των μελών του σάιτ.

Όσο και να το θες ούτε είχα, ούτε έχω, ούτε θα έχω στο μέλλον καμία μα καμία διένεξη επί προσωπικού.

Πρέπει να καταλάβεις καλά ότι δεν πρόκειται να σταματήσω να γράφω την αλήθεια, με όποια συνέπεια.

Δεν ενδιαφέρομαι ούτε στο ελάχιστο να προσφέρω σε μία άθλια προπαγάνδα που διεξάγεται σε αυτά τα σάιτ. Η οποία πολλές φορές είναι υπέρ της ομοφυλοφιλίας, η οποία γίνεται χωρίς αντίδραση και ακόμα χειρότερα θεωρείται κάτι φυσιολογικό.

Όσο για τις ύβρεις, αν θες εν απουσία μου σου επιτρέπω και να με χτυπήσεις.  :hi:

Φίλε εύχομαι να έχεις καλή ανάρρωση  :hi:
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Εγώ πήρα το ντορινάκι από το Κωλ.11 προχθές για να πιάσω ξανα τις βυζάρες της μετά από πάνω από 1 χρόνο. Παραμένει το σχεδόν απόλυτο κομοδίνο, αλλά είναι για πολύ σπάσιμο. Έφυγε τελικά?
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Ιωαννίνων 3α μια Ελένη που β βάρδια
Ειναι εκείνη που ηταν ιωαννινων 5 ;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom