Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 135 άτομα (5 μέλη και 130 επισκέπτες)

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
ο Γραβατακιας τσατσος του Περδικα 3 θέλει ένα πογκρόμ με τη Γραβατα στο στομα να αγκομαχαει και θα ερθει στα ίσια του. Δεν δίνεις λεφτά παλιομαλάκα εε που λες το παραμυθάκι απο έξω κ εχεις μαζεψει όλες τις φολες μεσα και το παίζεις και ανήξερος. παπάρα!

Μάγκες τα δινουν τα λεφτα και θα τα ζητάτε όσο και να ειναι αυτά, δικα μας είναι και παμε να περάσουμε καλά. Πρεπει να φιλτράρετε, υπαρχουν συγκεκριμένες καταστάσεις που αναδύεται φολα, πολλοι εδώ το παλευουν μέσα εγώ πλεον σηκώνομαι τσακ μπαμ τις περισσότερες φορες(ειναι και η καυλα μερικές φορες που λες υπομονή αλλά...) Αν δείτε γλυκες,καυλες στο σαλονι και μετά στο δωμάτιο μουτρωμένες,άκεφες,ξαπλωσε και να πιάνει το πουλί λες και θα παθει τέτανο τότε ντύνεσαι επιτόπου και γεια σας ή τη διώχνεις. Δεύτερο, στον παίζει για 10 δευτερα και μετά βαζει καπότα σε εντελώς πεσμενο πουλί τότε την εχω διώξει επιτόπου, λεφτά πίσω κ παω σε στανταράκι. Κομμένες οι χάρες, πολλές τα κανουν και επιτήδες για να φας τη ξενέρα και να μην ζητήσεις λεφτά, ρε πούλο!
Αυτά στα πρώτα 2 λεπτα το πολύ αμα προχωρήσετε σε προκατ ή σεξάκι το κάψατε. Η φόλα μεσα στο προγραμμα ειναι αλλά οχι να μας πιανουν κότσο με τετοιου είδους επιτηδευμένες τακτικες
Συμφωνώ απόλυτα συναγωνιστή, αν στο δίλεπτο έχει μυρίσει φόλα η φάση, χωρίς να χάνετε χρόνο, φωνάζετε κατευθείαν τον τσάτσο και ζητάτε τα λεφτά σας πίσω  :s&m_2: :s&m_2: Το 2ο σημείο-κλειδί, είναι το ύφος σας. Δεν έχει μα και μου, ούτε πληθυντικό όταν μιλάτε στον τσάτσο. Εμένα μια φορά μου έτυχε τέτοιο σκηνικό στην Ιάσωνος, και αφού μετά από 1,5 λεπτό είδα ότι η φάση ήταν καθαρή φόλα, χωρίς να χάσω χρόνο στο ντύσιμο, φώναξα τον τσάτσο προτού ακόμα σηκωθεί η φόλα να φύγει από το δωμάτιο, και έχοντας την πούτσα έξω, του ζήτησα τα λεφτά μου πίσω με επιτακτικό ύφος. Με το που πήγε να μου ξεκινήσει τα παραμύθια, ύψωσα ακόμα πιο πολύ τον τόνο της φωνής και άρχισα και τα μπινελίκια, και μόνο τότε συμορφώθηκε. Δε θέλει ούτε ευγένειες ούτε τρόπους - ήρθα ρε παπάρα να πληρώσω για να περάσω καλά, μου πασάρεις την φόλα, αφού πρώτα την έχεις εκθειάσει στο σαλόνι, και θα σου μιλήσω και ευγενικά ? >:( >:( Τσαμπουκά θέλει από την αρχή, και μπόλικη τσαντίλα. Άμα πάτε νωχελικά να ζητήσετε πίσω τα λεφτά, ξεχάστε το  :rockon: :rockon:
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
422
Like
727
Πόντοι
81
Δε παιδιά η Αντζελα από κολωνου 48 που πήγε?
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Έχει περάσει κανείς με την Άναμπελ η Σαμπρίνα η όπως την λένε είναι καλή μέσα? Στο Φώκαιας 25.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Γράψε πρώτα εσύ μια ενημέρωση της προκοπής και μετά προμόταρε το φιλαράκη σου και χώστα σε εμάς που κάνουμε ενημερώσεις του πούτσου :thebigfinger: :hi:

Ούτε προμοτάρω φιλαράκια, ούτε έχω φιλαράκια και ούτε υπάρχει ενημέρωση του πούτσου...
Το πρόβλημα είναι ακριβώς το ότι δεν υπάρχει καμία ενημέρωση και δυστυχώς εγώ δεν μπορώ να κάνω ενημέρωση.
Ήρθε μια νέα κοπέλα, θες να πας να δεις; έχει καλός.... δεν θες; Μη πας....
τι περιμένεις να καταλάβεις από μια περιγραφή; αυτό διάβασα: "Ντιάνα καινούργια κοπέλα με κανονικό σωμα  πετιτ ομορφο με κανονικό πρόγραμμα" πας βλέπεις κρίνεις. Τα προσωπικά του καθενός δεν με απασχολούν καθόλου, αυτός που είναι να γράψει ας γράψει έστω και τι παραμικρή ενημέρωση. Μετά ας γράψει και μια άσχετη σαχλαμάρα, αλλά όχι συνέχεια άσχετα. Μόνο κάποιος nsmirnis υπάρχει αυτή τι στιγμή που ενημερώνει. Και αυτό είναι αλήθεια, ούτε είναι φίλος μου ούτε τον ξέρω.  
 

Επισκέπτης
Έχεις εν μέρει δίκιο φίλε.
Όντως κάνει καθημερινή ενημέρωση και στις βάρδιες της φυλής αλλά γράφει ονομαστικά χωρίς περιγραφή.
όπως και εσύ για παράδειγμα αυτό δεν είναι σωστή ενημέρωση.
"Τέλος πάντων, εχθές το απόγευμα εκεί που περίμενα στο 65Α διάβασα ότι ήρθε μια καινούρια κοπέλα στο Φ 71Α
εν ονόματι Diana.
Αμέσως έτρεξα να δω τι γίνεται, πράγματι πολύ ωραίο μωράκι με υπέραπλο πρόγραμμα.
Ρώτησα για extra κτλ αλλά τίποτα."

Από αυτό τι θες να καταλάβω πέρα από το ότι είναι όμορφη, που και αυτό υποκειμενικό είναι.
Τι είναι αυτή, ψηλή, κοντή, μελαχρινή, ξανθιά με μεγάλα βυζιά, καλό κώλο;

Γράψε πρώτα εσύ μια ενημέρωση της προκοπής και μετά προμόταρε το φιλαράκη σου και χώστα σε εμάς που κάνουμε ενημερώσεις του πούτσου :thebigfinger: :hi:
οι ιδιες στα ιδια δουλευουν.  Ο,τι καινουριο το μαθενετε πρωτα εδω. :sunglasses:
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Μεγ.Αλεξ./22β - Μεσημβρινη ζωνη. Κατερινα μελαχρινο σκίνυ μιλφ απο την μολδαβία, δίχως μαγεία. Νεο αιμα, και πολλα υποσχομενη στο σαλονι.Ομως στο δωματιο τα μπαλώνει.
Κατι ψελισε για 8 λεπτα παραμονη. Της ειπα βαλε κλαψυδρα καλυτερα πανω στο κομοδινο, για να μην χανεις το χρονο σου ασκοπα στο δωματιο. Προσοχη αφηνει ιχνη κραγιον στο σωμα,με τα νωχελικα αεροφιλλακια της. Προτεινομενη για τον ομιλο Ικέα.  :S
Καλά, στη θέση της Βικτώριας που τα έκανε όλα (πρωκτικό, γλειφοκωλάδα, ακα πίπα με χύσιμο στο στόμα), έβαλαν αυτό το έπιπλο ΙΚΕΑ ?? Δεν τους κόβει ότι έτσι μειώνουν το κύρος του οίκου ?? Που είναι το επιχειρηματικό δαιμόνιο ?  :headbang: :idiot: :headbang: :idiot:
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.032
Κριτικές
33
Like
7.091
Πόντοι
3.496
Καλά, στη θέση της Βικτώριας που τα έκανε όλα , έβαλαν αυτό το έπιπλο ΙΚΕΑ ?
Το (jabba the hutt) Βικτωρια,  βρισκοταν ηδη στον στιβο μαχης. Και ειπα να
δοκιμασω την κουρτινα 2, σε κατι new, αλλα επεσα σε Ζονγκ!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα δυστυχώς παρατηρείται πως οι φολες έχουν γίνει ο κανόνας και όχι η εξαίρεση στο Μεταξουργείο το χρονόμετρο στο 5λεπτο καθεστώς.
Διαπιστώνω πως κάποια περιφερειακά μαγαζιά όπως Διδυμου-Ιωαννινων προσφέρουν καλύτερες υπηρεσίες και είναι λιγο πιο ελαστικα στο θεμα χρόνου
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα δυστυχώς παρατηρείται πως οι φολες έχουν γίνει ο κανόνας και όχι η εξαίρεση στο Μεταξουργείο το χρονόμετρο στο 5λεπτο καθεστώς.
Διαπιστώνω πως κάποια περιφερειακά μαγαζιά όπως Διδυμου-Ιωαννινων προσφέρουν καλύτερες υπηρεσίες και είναι λιγο πιο ελαστικα στο θεμα χρόνου
Για την κινεζα πες μας
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Τεστ ντραιβ με το νέο πιπινι στο φυλής 71 ονόματι Ντιάνα. Πραγματικό κουκλάκι. Καστανη, με πολύ όμορφο πρόσωπο και χαμόγελο. Λεπτουλα με πολύ μικρό βυζάκια αλλά απίστευτο κωλαρακι. Απλό πρόγραμμα χωρίς 69 με τυπική συμμετοχή αλλά πολύ ευγενικη. Μιλάει και έξι γλώσσες είπε το κορασιο. Φαίνεται όντως μορφωμενη και πρόκειται για κλασατο μωράκι για τα δεδομένα της φυλής.
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.730
Κριτικές
26
Like
595
Πόντοι
4.475
όλα καλά, αλλά το μορφωμένη πώς το συμπέρανες  :think:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ούτε προμοτάρω φιλαράκια, ούτε έχω φιλαράκια και ούτε υπάρχει ενημέρωση του πούτσου...
Το πρόβλημα είναι ακριβώς το ότι δεν υπάρχει καμία ενημέρωση και δυστυχώς εγώ δεν μπορώ να κάνω ενημέρωση.
Ήρθε μια νέα κοπέλα, θες να πας να δεις; έχει καλός.... δεν θες; Μη πας....
τι περιμένεις να καταλάβεις από μια περιγραφή; αυτό διάβασα: "Ντιάνα καινούργια κοπέλα με κανονικό σωμα  πετιτ ομορφο με κανονικό πρόγραμμα" πας βλέπεις κρίνεις. Τα προσωπικά του καθενός δεν με απασχολούν καθόλου, αυτός που είναι να γράψει ας γράψει έστω και τι παραμικρή ενημέρωση. Μετά ας γράψει και μια άσχετη σαχλαμάρα, αλλά όχι συνέχεια άσχετα. Μόνο κάποιος nsmirnis υπάρχει αυτή τι στιγμή που ενημερώνει. Και αυτό είναι αλήθεια, ούτε είναι φίλος μου ούτε τον ξέρω.  
Ρε την παλεύεις; εσύ είπες ότι εδώ είναι ενημέρωση της μαλακίας.
Δεν θυμασαι τι γράφεις μάλλον...

Ααα τώρα υπάρχει ο Σμύρνης... Πριν δεν τον έγραψες
Μήπως αν ψάξεις καλύτερα θα βρεις και έναν proffessorx,και έναν ramada και έναν Επιρρεπή και έναν quaresma (ο αγαπημένος μου)  :S και άλλους. Αν δεις σήμερα και άλλοι έκαναν ενημέρωση.
Εμένα μην με βάλεις σε αυτούς δεν με νοιάζει.
Δεν κάνουν κάθε μέρα μέρα,δεν γράφουν για τόσες πολλές κοπέλες.
Εγώ προσωπικά προτιμώ να διαβάζω αυτούς για την ενημέρωση γιατί πρώτα από όλα λένε και κάτι πέρα από την φυλής και είναι πιο αναλυτική.
Για παράδειγμα αν λέει φυλής...  300 η... Μυρσιλου για μένα δεν είναι ενημέρωση γιατί απλά είναι ένα όνομα που αν δεν την εχεις δει δεν μπορεί να σε βοηθήσει. Για μένα αυτό είναι ενημέρωση του πουτσου. Δεν με νοιάζει το όνομα αλλά τα χαρακτηριστικά της κάθε μίας.

Για να μην μπορείς να κάνεις ενημέρωση κάποια μαλακια θα έγραψες όπως και προηγούμενος, οπότε σκασε και σταμάτα να κρινεις τους άλλους βλήμα  :thebigfinger:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
οι ιδιες στα ιδια δουλευουν.  Ο,τι καινουριο το μαθενετε πρωτα εδω. :sunglasses:
Ρε φίλε κάποιος νέος που θέλει να δει τι παίζει στα σπίτια πιο πολύ θα βοηθηθει από έναν που θα γράψει αναλυτικά για 5 κοπέλες που είδε από τον άλλον (που τον σέβομαι βέβαια) που απλά αραδιαζει 50 ονόματα.
Εγώ για παράδειγμα αν δω την απογευματινή του ενημέρωση θαύμα θα είναι να ξέρω τις μισές που δεν θεωρούμε και χθεσινος. Πόσο μάλλον κάποιος καινούργιος στο άθλημα.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Για την κινεζα πες μας
Πριν λίγες μέρες στο Πιπίνου65&Φυλης δούλευε μια Κινέζα μελαμψή με μια νεαρή κοπέλα από Ρουμανία στην τρίτη νυχτερινή βάρδια μετά της23:00.
Η Κινέζα με βάση τα χαρακτηριστικά της εμφάνισης της ηλικιακά ήταν Μιλφ 40αρα με κανονικό σώμα χαμογελαστή και ευδιάθετη στο σαλόνι συμπαθητική παρουσία όπως και η νεαρή κοπέλα.
Η Τζούλια ξανθιά Μιλφ που δούλευε παλιότερα Διδυμου 27 εργάζεται στην πρωινή βάρδια στο ίδιο μαγαζί
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Τεστ ντραιβ με το νέο πιπινι στο φυλής 71 ονόματι Ντιάνα. Πραγματικό κουκλάκι. Καστανη, με πολύ όμορφο πρόσωπο και χαμόγελο. Λεπτουλα με πολύ μικρό βυζάκια αλλά απίστευτο κωλαρακι. Απλό πρόγραμμα χωρίς 69 με τυπική συμμετοχή αλλά πολύ ευγενικη. Μιλάει και έξι γλώσσες είπε το κορασιο. Φαίνεται όντως μορφωμενη και πρόκειται για κλασατο μωράκι για τα δεδομένα της φυλής.

Ότι πρέπει για τους sapioσεξουαλικούς του φόρουμ δηλαδή .. άμα λύνει και καμιά διαφορική εξίσωση θα μαζέψει όλους τους ακαδημαϊκούς μπουρδελιάριδες :).
Ειδικά αν κάνει και επανάληψη του 'μαθήματος' για όσους δεν το κατάλαβαν με την πρώτη θα γίνει κοσμοσυρροή ...
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Ρε την παλεύεις; εσύ είπες ότι εδώ είναι ενημέρωση της μαλακίας.
Δεν θυμασαι τι γράφεις μάλλον...

Ααα τώρα υπάρχει ο Σμύρνης... Πριν δεν τον έγραψες
Μήπως αν ψάξεις καλύτερα θα βρεις και έναν proffessorx,και έναν ramada και έναν Επιρρεπή και έναν quaresma (ο αγαπημένος μου)  :S και άλλους. Αν δεις σήμερα και άλλοι έκαναν ενημέρωση.  

Για να μην μπορείς να κάνεις ενημέρωση κάποια μαλακια θα έγραψες όπως και προηγούμενος, οπότε σκασε και σταμάτα να κρινεις τους άλλους βλήμα  :thebigfinger:

Ρε μάστορα όταν γράφω ημερήσια ενημέρωση της μαλακίας εννοώ ότι υπάρχει μια ενημέρωση του nsmirnis η του professor η του όποιο δίποτε άλλου και μετά ο καθένας γράφει τη μαλακία του (όπως κάνουμε αυτή τη στιγμή εμείς) χωρίς ουσία.
ούτε κρίνω κανέναν, ούτε βρίζω κανέναν (όπως κάνεις εσύ). Ποιο συγκεκριμένα υπάρχει μία ενημέρωση του nsmirnis στη σελίδα 7395 πχ και η επόμενη ενημέρωση είναι πάλι από τον ίδιο μετά από 3ς 4ς σελίδες.
Και εσύ αντί να κάθεσαι να βρίζεις εμένα η εγώ αντί να κάθομαι να απαντάω σε εσένα καλύτερο θα ήταν να γράφαμε κάτι ποιο ουσιώδες σε ένα foroum με ονομασία: ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ρε μάστορα όταν γράφω ημερήσια ενημέρωση της μαλακίας εννοώ ότι υπάρχει μια ενημέρωση του nsmirnis η του professor η του όποιο δίποτε άλλου και μετά ο καθένας γράφει τη μαλακία του (όπως κάνουμε αυτή τη στιγμή εμείς) χωρίς ουσία.
ούτε κρίνω κανέναν, ούτε βρίζω κανέναν (όπως κάνεις εσύ). Ποιο συγκεκριμένα υπάρχει μία ενημέρωση του nsmirnis στη σελίδα 7395 πχ και η επόμενη ενημέρωση είναι πάλι από τον ίδιο μετά από 3ς 4ς σελίδες.
Και εσύ αντί να κάθεσαι να βρίζεις εμένα η εγώ αντί να κάθομαι να απαντάω σε εσένα καλύτερο θα ήταν να γράφαμε κάτι ποιο ουσιώδες σε ένα foroum με ονομασία: ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα.
Ρε γκαβε στην προηγούμενη σελίδα υπάρχουν 2 ενημερώσεις.
Μάθε να διαβάζεις γαμω τα μάτια σου.

Εγώ γράφω μαλακίες τώρα γιατί προσπαθώ να εξηγήσω σε έναν ΜΑΛΑΚΑ τα βασικά,που πάω στοίχημα ότι με περνάει και 10 χρόνια. Άρα τσάμπα το κάνω γιατί δεν υπάρχει σωτηρία.

Δεν ασχολούμαι άλλο μαζί σου.
Βάλε το όπλο στον κωλο σου,  πήγαινε αλλού για ενημέρωση και άσε μας στην μαλακια μας :birdman:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.012
Πόντοι
45.465
Πέρασα πρόσφατα και μου παρουσίασαν μία Σαμπρίνα από
Νότιο Αφρική υποτίθεται. Ψηλοί γοφοί, κωλάρα αλλά
έχανε λίγο στη φάτσα. Φωκαίας 25 στο επάνω.
Είδες την 3η μαυρουλα του οίκου, η χειρότερη εμφανισιακά, από υπηρεσίες δεν ξέρω γιατί δεν την έχω πάρει
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.012
Πόντοι
45.465
Έχει περάσει κανείς με την Άναμπελ η Σαμπρίνα η όπως την λένε είναι καλή μέσα? Στο Φώκαιας 25.
Άλλη η Σαμπρινα άλλη η Αναμπελ ενώ υπάρχει και η Στεφανια. Η Αναμπελ έχει πολύ ωραίο λεπτό κορμί και ωραίο 2-2.5αρι βυζι και μέσα είναι σχετικά καλή, η Στεφάνια έχει ψιλοκαλο σώμα φοβερή κωλαρα αλλά μέσα είναι άστα να πάνε, η Σαμπρινα είναι πολύ χειρότερη εμφανισιακά και δεν έχω άποψη για τις υπηρεσίες μιας και είναι η μοναδική από κει μέσα που δεν έχω δοκιμάσει.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.012
Πόντοι
45.465
Πριν λίγες μέρες στο Πιπίνου65&Φυλης δούλευε μια Κινέζα μελαμψή με μια νεαρή κοπέλα από Ρουμανία στην τρίτη νυχτερινή βάρδια μετά της23:00.
Η Κινέζα με βάση τα χαρακτηριστικά της εμφάνισης της ηλικιακά ήταν Μιλφ 40αρα με κανονικό σώμα χαμογελαστή και ευδιάθετη στο σαλόνι συμπαθητική παρουσία όπως και η νεαρή κοπέλα.
Η Τζούλια ξανθιά Μιλφ που δούλευε παλιότερα Διδυμου 27 εργάζεται στην πρωινή βάρδια στο ίδιο μαγαζί
Η Ρουμάνα είναι η Ρωξανη, αυτή την εβδομάδα πέρασα 4 φορές από τον οίκο βράδυ αλλά την Κινεζα δεν την πέτυχα,ήταν μόνη της η πιτσιρικά η Ρωξανη, μήπως λες την Ντινα την "κορεατισσα" την γυρολόγο?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom